>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygraj Ligę!

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
strasznie coś mi się nie widzi ten Twój skłąd Lalo :|

właśnie ostatnio myślałem o tym konkursie, wieczorem załoze ze 2 druzynki.


zalozy ktos lige FB ? ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Dobry pomysł z tą ligą FB, zaraz zobaczę co da się zrobić :-D

E: Założyłem ligę prywatną...
Nazwa: Liga FB
Kod dostępu: 673924305
Tak więc dawać do ligi :-D
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
strasznie coś mi się nie widzi ten Twój skłąd Lalo :|

właśnie ostatnio myślałem o tym konkursie, wieczorem załoze ze 2 druzynki.


zalozy ktos lige FB ? ????
Dlaczego ? ;&gt; Aż taki słaby ?
EDIT: Jak dołączyć do ligi ? Nie widzę nigdzie, zapisz się ani nic :|
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
W menu po lewej stronie masz Ligi prywatne i weź &#39;znajdź ligę&#39;. Tam wpisz Liga FB i będzie :jezora: Chyba, że znalazłeś i nie możesz dojść (nie wiem dokładnie, dawno w to nie grałem). W razie czego to najwyżej podajcie mi e-mail na PW, bo jest jakaś opcja zaproszenia (ale z tego co tu widzę, to tylko kod dostępu w tym zaproszeniu jest, który i tak podałem wyżej)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapisałem się do ligi.

Moja drużyna. Ustawienie 1-3-4-3

Jan Mucha - Kamil Glik, Michał Stasiak, Maciej Szmatiuk - Semir Stilic, Marcelo Sarvas, Piotr Wiśniewski, Konrad Cebula - Robert Lewandowski (K), Krzysztof Gajtkowski, Iljan Micanski.

rezerwowi Dominik Kisiel - Karol Fryzowicz, Łukasz Uszalewski, Paweł Oleksy - Piotr Tomasik, Artur Lenartowski - Michał Michałek.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
drużyna inspirowana 1kolejką
Cierzniak
Wołczek Jędrzejczyk Głowacki Markiewicz
Peszko Piątek Dudek
Edi Frankowski Paluchowski
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Moja skromna drużyna:


Komentarz:
Bramka: Cierzniak, ponieważ tani, a co ważne podstawowy zawodnik. I to nie byle jakiej drużyny, bo Korony Kielce. Upatruje Koronę w top6 więc jest dobrze, bramek masę nie stracą. zaoszczędziłem kase na ofensywę. Początkowo był Vazgec ze Śląska, ale w obronie mam już gracza z ekipy z Wrocławia. Przy ew wtopie Śląska, mogę &quot;odzyskać pkt&quot; o ile Korona też nie zwali.
Obrona: Tanio, a solidnie. Fonfara podstawowy defensor GKS, który traci mało bramek. Spahic - nowy nabytek Śląska, podstawowy gracz, dobra lewa noga ... może coś strzeli. Kokosiński ... prawdopodobnie podstawowy gracz Poloniii, grał w pucharach i teraz w lidze w pierwszej 11, strzleił nawet bramkę w pucharze. Tylko 1mln, więc się opłaca.
Miałem do wyboru - on, Lewczuk z Jagi, albo Derbich z Craxy. Opcja wybrana chyba najlepsza ;)
Pomoc: Postawiłem aż 5 grajków, bo pomocniy dużo pkt, asystują, a i coś ukują. Małecki - potrafi strzelić. Do tego kilka asyst - wg mnie extra. Kirm .. tani, podstawowy i z Wisły. Ekipa punktująca + on sam, musi coś dołożyć od siebie. Giza - z Legii do pomocy tylko on ! Strzeli kilka bramek, a i na pewno jakieś asysty zaliczy ! Dalej mamy Wilka z Lecha. Wg mnie zapunktuje więcej niż Peszko, a i tańszy ! Na koniec Sobolewski z Korony. Tak budżet rozporządziłem, żeby mieć na tych 5 pomocników, wsyztskich z szansami na pkt. Dlatego Paweł z Korony - chyba dobre rozwiązanie. Ktoś w Koronie musi asystować - m.in on.
Początkowo w składzie był Mila, który by pewnie natrzaskał pkt, ale ma kontuzje i nie wiadomo kiedy wróci, no i czy forma będzie.
Było kilka wariantów - np. z Pawłowskim, ale na inncyh by nie starczyło ;/
Atak: Micanski - kto jak nie on będzie strzelał dla Zagłębia ? przy takim składzie i kasie mógłbyć on, Szewczuk ... wybrałem Micanskiego.
No i Lewy - licze na jego skuteczność - KAPITAN.

Skład w miarę dobry, ale jest niedosyt ;/ Chciałbym Diaza w obronie.
on w Wiśle punktującej, sam kilka asyst by dorzucił +2-3 bramki. W konkursie jest jako obrońca, czyli na nasza korzyść.
Do tego Szewczuka, bo to pewnie on by punktował w Śląśku, czy wspomnianego Mile.
zobaczymy jak to pójdzie.
obym szybko zdobył 50 pkt to się weźmie sponsora i kogoś kupi (z ww) !
planuje zrobić jeszcz jedną ekipkę (sms za 1,22)

Jak dołączyć do ligi FB ?
Wybieramy w menu po lewej stronie (tam gdzie zarządzamy drużyną) &quot;Twoje ligi&quot;, wpisujemy kod który podał Arzoo (673924305) i dodajemy lige.

powodzenia !
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Lalo - teraz zdecydowanie lepiej !

w &quot;pierwszym składzie&quot; w obronie Glik i Król, czyli zawodnicy którzy raczej nie zapewią ekipie na zero z tyłu. No i 2 napastników z tego samego klubu - więc lipa. Bo moze zdazyc sie tak, czy nikt Ci nie zapunktuje (gola nie strzeli), a to dzieki bramka sie ma duzo pkt.

drugi skąłd juz lepiej, bo ofensywa fajna. Grzyb - najwiecje dla Ruchu zdobedzie, do tego srodek z Lecha no imlody Rybus z Legii, ktorzy na pewno kilka asyst zalicza no i moze cos ukuja (Stilic przede wsyztskim)
No i fajny atak, bo dla ODry i Craxy to wlasnie Ci zawodnicy moga strzelac. Co do GKS ... wstryzmalem sie z kupnem ofensywnych graczy z tego klubu. W ataku taka walka o pierwszy sklad : korzym, Gregorek, Ujek, Nowak, Costly ... nie wiadomo kto bedzie gral ????


powodzenia !



ps. pozniej wrzuce swoja druga ekipkę !
ps2. baaaaardzo fajna ekipke ma gijom ! na prawde ... ciekawie zestawiona, podoba mi sie ;)
 
Do góry Bottom