>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

johnq 309

johnq

Użytkownik
Do wszystkich którzy czekali na odpowiedź i kasa była zamrożona. Czy wszystko się wyjaśniło i jest w porządku. Radula wiem załatwił sprawę. A reszta...pytam z czystej ciekawości na przyszłość. Dzięki
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Po tygodniu czekania wczoraj wyslalem jeszcze raz:
- skan dowodu osobistego (2 strony),
- potwierdzenie zameldowania z gminy,
- pdf z konta z nazwiskiem i numerem konta.
Zweryfikowali konto po 20 min. i zwiekszyli limit do 15k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johnq 309

johnq

Użytkownik
A przy wypłacie mieliście jakąś informację, że wypłata nie zostanie zrealizowana ? Czy standardowo mnie zawsze przychodziły dwa maile. Potwierdzenie wypłaty i drugi, że wypłata przetworzona. Potwierdzenie wypłaty mam, ale tego drugiego maila już nie. I nie wiem czy się mam martwić :]
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A przy wypłacie mieliście jakąś informację, że wypłata nie zostanie zrealizowana ? Czy standardowo mnie zawsze przychodziły dwa maile. Potwierdzenie wypłaty i drugi, że wypłata przetworzona. Potwierdzenie wypłaty mam, ale tego drugiego maila już nie. I nie wiem czy się mam martwić :]
Jak przyjdzie meil że wypłata została przetworzona to standardowo następnego dnia roboczego dochodzi. Kiedy zlecałeś? Kasę będziesz miał w poniedziałek jeżeli jeszcze nie przyszedł mail o przetworzeniu.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Po tygodniu czekania wczoraj wyslalem jeszcze raz:
- skan dowodu osobistego (2 strony),
- potwierdzenie zameldowania z gminy,
- pdf z konta z nazwiskiem i numerem konta.
Zweryfikowali konto po 20 min. i zwiekszyli limit do 15k.
Wysłałem to samo, tylko bez potwierdzenia zameldowania.
Czekam od 16 kwietnia na odpowiedź.
Dwa dni temu wysłałem e-mail na skrzynkę dla vipów, ale też brak odzewu. Nawet brak potwierdzenia, że e-maile zostały przeczytane.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Dostałem odpowiedź dopiero jak wysłałem e-mail na ich vipowski adres i troch w ostrzejszym tonie.
Co ciekawe, w odpowiedzi było, że przelew nie zostanie zrelizowany, bo mój bank korzysta z pośrednika Blue Media i to jego dane są w przelewie.
A z pomocy Skrilla dostałem info, że wszystko przebiegło pomyślnie. Konto bankowe zweryfikowane i kasa na Skrill jest.
Sprawa załatwiona i jak nie będzie kłopotów z zamówieniem karty, tak jak z przelewem i weryfikacją, to może zostanę w Skrill.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Pytanie. Ile jednorazowo mozna wybrac z konta MB ?
Czy mam gdzies na koncie limity zeby sobie je zwiekszyc i bez problemu wybierac wieksze sumy?
e: dodam ,ze w opis konta zerkajac mam bez limitu a kwot w tysiacach nie moglem wyplacic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytanie. Ile jednorazowo mozna wybrac z konta MB ?
Czy mam gdzies na koncie limity zeby sobie je zwiekszyc i bez problemu wybierac wieksze sumy?
e: dodam ,ze w opis konta zerkajac mam bez limitu a kwot w tysiacach nie moglem wyplacic?
Wypłata gotówki z bankomatów
Poziom Bronze: €250
Poziom Silver: €500
Poziom Gold: €2.500
Poziom Diamond: €2.500
To są limity jakie masz na 24h i 24h oznacza pełne 24h a nie że wypłacisz o 23.59 i o 00.01 już możesz wykonać kolejną wypłate.

https://www.skrill.com/pl/vip/
https://www.skrill.com/pl/vip/mastercard/?L=0
a tak pozatym od 6 lat na forum prawie 1K postów i nie wiesz na jakich zasadach działa skrill. Dziwne zwłaszcza że posługujesz się starą nazwą ;/
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Co to za glupoity?
Dostalem wygrana w konkursie na tym forum a balance wynosi 0. Wiem ze administratorzy wyslali pieniadze, a wyplacic na konto bankowe nie moge bo &#39;Balance&#39; jest 0. A napewno admini wyslali pieniadze
cHCIALEM TO WPLACIC NA BET365 A ONI PYTAJA O JAKAS KARTE MONEYBOOKERS MIMO ZE JA CHCE ZWYCZAJNIE Z MONEYBOOKERS TZN NA BET365 WPLACIC a i tak pyta o jakas bzdurnowata karte mimo ze podalem poprawnie login i haslo
Co jest?
Nie potrzebuje zadnego powiazania z karta czy kontem bankowym, po prostu przyszla kasa, chce ja wplacic na bet365, ugrac i wyplacic czemu to takie skomplikowane?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musisz tą transakcje zaakceptować, dostałem taki e-mail:
Odbiorca nie zaakceptował jeszcze tej płatności, ale gdy tylko to nastąpi, otrzymasz stosowny e-mail z potwierdzeniem transakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni płatność nie zostanie jednak zaakceptowana – pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Witam.
Spytałem w innym temacie, ale ten będzie bardziej odpowiedni. Mam konto w USD. Karty jeszcze nie mam, a przy zamówieniu widzę, że można wybrać walutę(np.PLN właśnie) i tu moje pytanie, czy wtedy całe konto będę miał w USD? Jeśli nie to czy mając konto w USD, a konta u buków i ew. wypłaty w PLN, to dużo będę tracił na przewalutowaniu itd? Warto się bawić w otwieranie nowego konta?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak długo może iść wypłata na konto? W piątek przed 16 otrzymałem e-mail, że moja wypłata już jest przetworzona. Ten drugi e-mail, czyli jeśli w piątek wysłali ze swojego konta (pekao sa) to już nie powinna kasa być u mnie dzisiaj w 1-szej sesji przychodzącej mBank? Czy e-mail o przetworzeniu wypłaty jeszcze nie oznacza wyjścia pieniędzy z ich konta?
 
Do góry Bottom