>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

johnq 309

johnq

Użytkownik
Do wszystkich którzy czekali na odpowiedź i kasa była zamrożona. Czy wszystko się wyjaśniło i jest w porządku. Radula wiem załatwił sprawę. A reszta...pytam z czystej ciekawości na przyszłość. Dzięki
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Po tygodniu czekania wczoraj wyslalem jeszcze raz:
- skan dowodu osobistego (2 strony),
- potwierdzenie zameldowania z gminy,
- pdf z konta z nazwiskiem i numerem konta.
Zweryfikowali konto po 20 min. i zwiekszyli limit do 15k.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johnq 309

johnq

Użytkownik
A przy wypłacie mieliście jakąś informację, że wypłata nie zostanie zrealizowana ? Czy standardowo mnie zawsze przychodziły dwa maile. Potwierdzenie wypłaty i drugi, że wypłata przetworzona. Potwierdzenie wypłaty mam, ale tego drugiego maila już nie. I nie wiem czy się mam martwić :]
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A przy wypłacie mieliście jakąś informację, że wypłata nie zostanie zrealizowana ? Czy standardowo mnie zawsze przychodziły dwa maile. Potwierdzenie wypłaty i drugi, że wypłata przetworzona. Potwierdzenie wypłaty mam, ale tego drugiego maila już nie. I nie wiem czy się mam martwić :]
Jak przyjdzie meil że wypłata została przetworzona to standardowo następnego dnia roboczego dochodzi. Kiedy zlecałeś? Kasę będziesz miał w poniedziałek jeżeli jeszcze nie przyszedł mail o przetworzeniu.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Po tygodniu czekania wczoraj wyslalem jeszcze raz:
- skan dowodu osobistego (2 strony),
- potwierdzenie zameldowania z gminy,
- pdf z konta z nazwiskiem i numerem konta.
Zweryfikowali konto po 20 min. i zwiekszyli limit do 15k.
Wysłałem to samo, tylko bez potwierdzenia zameldowania.
Czekam od 16 kwietnia na odpowiedź.
Dwa dni temu wysłałem e-mail na skrzynkę dla vipów, ale też brak odzewu. Nawet brak potwierdzenia, że e-maile zostały przeczytane.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Dostałem odpowiedź dopiero jak wysłałem e-mail na ich vipowski adres i troch w ostrzejszym tonie.
Co ciekawe, w odpowiedzi było, że przelew nie zostanie zrelizowany, bo mój bank korzysta z pośrednika Blue Media i to jego dane są w przelewie.
A z pomocy Skrilla dostałem info, że wszystko przebiegło pomyślnie. Konto bankowe zweryfikowane i kasa na Skrill jest.
Sprawa załatwiona i jak nie będzie kłopotów z zamówieniem karty, tak jak z przelewem i weryfikacją, to może zostanę w Skrill.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Pytanie. Ile jednorazowo mozna wybrac z konta MB ?
Czy mam gdzies na koncie limity zeby sobie je zwiekszyc i bez problemu wybierac wieksze sumy?
e: dodam ,ze w opis konta zerkajac mam bez limitu a kwot w tysiacach nie moglem wyplacic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytanie. Ile jednorazowo mozna wybrac z konta MB ?
Czy mam gdzies na koncie limity zeby sobie je zwiekszyc i bez problemu wybierac wieksze sumy?
e: dodam ,ze w opis konta zerkajac mam bez limitu a kwot w tysiacach nie moglem wyplacic?
Wypłata gotówki z bankomatów
Poziom Bronze: €250
Poziom Silver: €500
Poziom Gold: €2.500
Poziom Diamond: €2.500
To są limity jakie masz na 24h i 24h oznacza pełne 24h a nie że wypłacisz o 23.59 i o 00.01 już możesz wykonać kolejną wypłate.

https://www.skrill.com/pl/vip/
https://www.skrill.com/pl/vip/mastercard/?L=0
a tak pozatym od 6 lat na forum prawie 1K postów i nie wiesz na jakich zasadach działa skrill. Dziwne zwłaszcza że posługujesz się starą nazwą ;/
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Co to za glupoity?
Dostalem wygrana w konkursie na tym forum a balance wynosi 0. Wiem ze administratorzy wyslali pieniadze, a wyplacic na konto bankowe nie moge bo &#39;Balance&#39; jest 0. A napewno admini wyslali pieniadze
cHCIALEM TO WPLACIC NA BET365 A ONI PYTAJA O JAKAS KARTE MONEYBOOKERS MIMO ZE JA CHCE ZWYCZAJNIE Z MONEYBOOKERS TZN NA BET365 WPLACIC a i tak pyta o jakas bzdurnowata karte mimo ze podalem poprawnie login i haslo
Co jest?
Nie potrzebuje zadnego powiazania z karta czy kontem bankowym, po prostu przyszla kasa, chce ja wplacic na bet365, ugrac i wyplacic czemu to takie skomplikowane?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musisz tą transakcje zaakceptować, dostałem taki e-mail:
Odbiorca nie zaakceptował jeszcze tej płatności, ale gdy tylko to nastąpi, otrzymasz stosowny e-mail z potwierdzeniem transakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni płatność nie zostanie jednak zaakceptowana – pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Witam.
Spytałem w innym temacie, ale ten będzie bardziej odpowiedni. Mam konto w USD. Karty jeszcze nie mam, a przy zamówieniu widzę, że można wybrać walutę(np.PLN właśnie) i tu moje pytanie, czy wtedy całe konto będę miał w USD? Jeśli nie to czy mając konto w USD, a konta u buków i ew. wypłaty w PLN, to dużo będę tracił na przewalutowaniu itd? Warto się bawić w otwieranie nowego konta?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak długo może iść wypłata na konto? W piątek przed 16 otrzymałem e-mail, że moja wypłata już jest przetworzona. Ten drugi e-mail, czyli jeśli w piątek wysłali ze swojego konta (pekao sa) to już nie powinna kasa być u mnie dzisiaj w 1-szej sesji przychodzącej mBank? Czy e-mail o przetworzeniu wypłaty jeszcze nie oznacza wyjścia pieniędzy z ich konta?
 
Do góry Bottom