>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
A jak jest w przypadku paypala? Nigdy nie korzystałem z niego ani nawet nie miałem konta?
Chcesz przez to powiedzieć, że jest legalne?
od kiedy korzystanie z e-wallet w tym kraju nie jest legalne?
skoro mozesz korzystac z przelewy24, to mozesz rowniez korzystac z paypal/skrill itp.
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Witam , a mój problem polega na tym że mam skrilla chce zasilić portfel przelewając z mojego konta ipko i nie ma takiej opcji , jest pko bp ale ( inteligo ) jak zasilić swój portfel ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam , a mój problem polega na tym że mam skrilla chce zasilić portfel przelewając z mojego konta ipko i nie ma takiej opcji , jest pko bp ale ( inteligo ) jak zasilić swój portfel ?
PKO BP (PKO Inteligo) to musisz kliknąć
Witam!
Mam takie pytanie?Chciałbym przelać z buka pozostałości na konto Skrill czy wogóle jest to możliwe jeszcze i czy w miarę bezpieczne? Czy lepiej olać sprawę i się nie logować już na buku?
Dzięki
Precyzuj pytania. Z jakiego buka po pierwsze? W sumie z każdego będzie bezpiecznie, a jeśli się się obawiasz możesz te pozostałości do mnie przesłać.

https://www.youtube.com/watch?v=JpWMg8Pd1Uc
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
PKO BP (PKO Inteligo) to musisz kliknąć




Precyzuj pytania. Z jakiego buka po pierwsze? W sumie z każdego będzie bezpiecznie, a jeśli się się obawiasz możesz te pozostałości do mnie przesłać.




Nie nie tutaj chodzi o to że teraz muszę do buka 1xbet wpłacić przez skrilla kase bo wpłacałem tam przez przelewy 24 i zrobił sie problem , każą wpłacić ze skrilla drobne zrobić obrót min , 1.1 , i pozwolą mi przelać pieniądze wszystkie na skrilla , a problem jest taki że jak klikam w skrilu zasil portfel i szukam mojego konta z którego chce zasilić jest to ipko to nie ma , a jak klikam pko bp to nie puszcza dalej i wyskakuje że nie możliwe spróbuj później , robię już tak cąły dzień . Sorry za nieskładność ale jestem cały dzień zdenerwowany bo mam tam nie małą sumę . ;(
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Podepnę moje pytanie tutaj aby nie zakładać nowego tematu. Otóż w tych codziennych konkursach gdzie za kliknięcie można wygrać u nich kasę to dzisiaj wpadło mi 20 euro ale jeszcze nie dopisali. Ktoś wygrał i wiem może w jakim czasie będzie na koncie ?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Cos sie zmienilo z wyplatami? Dzisiaj o 14 mialem ze wyplata zostala przetworzona i zawsze byla na 3 sesji w mbanku a dzisiaj nic nie ma beda jakies problemy?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Cos sie zmienilo z wyplatami? Dzisiaj o 14 mialem ze wyplata zostala przetworzona i zawsze byla na 3 sesji w mbanku a dzisiaj nic nie ma beda jakies problemy?
Pewnie jutro rano około 11 będziesz miał hajs ;)
,,Jutro będzie hajs&#39;&#39;
a tak swoją drogą czy ktoś z Was klika w tą promocję na Skrill, udało się komuś coś wygrać?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam mam pytanko. Jak najlepiej/najtaniej wyplacic Euro z konta skrill? Przewalutowanie na PLN nie ma sensu bo mają kurs jakoś 20 groszy niższy. Chodzi o to żeby jak najtańszym kosztem euraski trafiły na moje polskie konto walutowe albo do rąk ???? Dziękuje za każdą odpowiedz
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
W jakim czasie dochodza pieniądze ze Skrilla na konto bankowe tak mniej więcej? I w jakich godzinach najlepiej robić wypłatę ze Skrilla?
obojetnie w jakich godzinach, ja jak zlecam z rana max do 11 to zazwyczaj tego samego dnia (o 17) juz mam na koncie bankowym. a na drugi dzien to juz bankowo.
 
B 0

bukmacher2017

Użytkownik
Potwierdzam. Jak rano przelewasz to popołudniu jest kasa. A dodam jeszcze, że najlepiej przelewać na konto pekao s.a. gdyż wtedy przelew idzie kilka minut po przetworzeniu transakcji przez skrilla (przyczyna: skrill przelewa właśnie z tego banku i wtedy jest to przelew wewnętrzny). Chociaż osobiście praktycznie nie wypłacam pieniędzy na konto bankowe, tylko używam karty skrill. Pozdrawiam
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Witam mam pytanko. Jak najlepiej/najtaniej wyplacic Euro z konta skrill? Przewalutowanie na PLN nie ma sensu bo mają kurs jakoś 20 groszy niższy. Chodzi o to żeby jak najtańszym kosztem euraski trafiły na moje polskie konto walutowe albo do rąk ???? Dziękuje za każdą odpowiedz
a nie mozesz zrobic przelewu na konto ze skrilla?
skoro skrill jest w euro i konto walutowe masz w euro to nie powinni nic przeliczac na pln.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
Vip w tym przypadku nic nie przyspieszy, musisz czekac kilka dni roboczych. bodajże 7 albo 10 i kasa wróci na skrilla. miałem tak 3razy
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
Mi kasa wróciła po 10 dniach mimo iż zawsze brałem bez potwierdzenia a także akurat bankomat miał awarię ale tysiąc powrócił.
 
Do góry Bottom