>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
A jak jest w przypadku paypala? Nigdy nie korzystałem z niego ani nawet nie miałem konta?
Chcesz przez to powiedzieć, że jest legalne?
od kiedy korzystanie z e-wallet w tym kraju nie jest legalne?
skoro mozesz korzystac z przelewy24, to mozesz rowniez korzystac z paypal/skrill itp.
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Witam , a mój problem polega na tym że mam skrilla chce zasilić portfel przelewając z mojego konta ipko i nie ma takiej opcji , jest pko bp ale ( inteligo ) jak zasilić swój portfel ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam , a mój problem polega na tym że mam skrilla chce zasilić portfel przelewając z mojego konta ipko i nie ma takiej opcji , jest pko bp ale ( inteligo ) jak zasilić swój portfel ?
PKO BP (PKO Inteligo) to musisz kliknąć
Witam!
Mam takie pytanie?Chciałbym przelać z buka pozostałości na konto Skrill czy wogóle jest to możliwe jeszcze i czy w miarę bezpieczne? Czy lepiej olać sprawę i się nie logować już na buku?
Dzięki
Precyzuj pytania. Z jakiego buka po pierwsze? W sumie z każdego będzie bezpiecznie, a jeśli się się obawiasz możesz te pozostałości do mnie przesłać.

https://www.youtube.com/watch?v=JpWMg8Pd1Uc
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
PKO BP (PKO Inteligo) to musisz kliknąć




Precyzuj pytania. Z jakiego buka po pierwsze? W sumie z każdego będzie bezpiecznie, a jeśli się się obawiasz możesz te pozostałości do mnie przesłać.




Nie nie tutaj chodzi o to że teraz muszę do buka 1xbet wpłacić przez skrilla kase bo wpłacałem tam przez przelewy 24 i zrobił sie problem , każą wpłacić ze skrilla drobne zrobić obrót min , 1.1 , i pozwolą mi przelać pieniądze wszystkie na skrilla , a problem jest taki że jak klikam w skrilu zasil portfel i szukam mojego konta z którego chce zasilić jest to ipko to nie ma , a jak klikam pko bp to nie puszcza dalej i wyskakuje że nie możliwe spróbuj później , robię już tak cąły dzień . Sorry za nieskładność ale jestem cały dzień zdenerwowany bo mam tam nie małą sumę . ;(
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Podepnę moje pytanie tutaj aby nie zakładać nowego tematu. Otóż w tych codziennych konkursach gdzie za kliknięcie można wygrać u nich kasę to dzisiaj wpadło mi 20 euro ale jeszcze nie dopisali. Ktoś wygrał i wiem może w jakim czasie będzie na koncie ?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Cos sie zmienilo z wyplatami? Dzisiaj o 14 mialem ze wyplata zostala przetworzona i zawsze byla na 3 sesji w mbanku a dzisiaj nic nie ma beda jakies problemy?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Cos sie zmienilo z wyplatami? Dzisiaj o 14 mialem ze wyplata zostala przetworzona i zawsze byla na 3 sesji w mbanku a dzisiaj nic nie ma beda jakies problemy?
Pewnie jutro rano około 11 będziesz miał hajs ;)
,,Jutro będzie hajs&#39;&#39;
a tak swoją drogą czy ktoś z Was klika w tą promocję na Skrill, udało się komuś coś wygrać?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam mam pytanko. Jak najlepiej/najtaniej wyplacic Euro z konta skrill? Przewalutowanie na PLN nie ma sensu bo mają kurs jakoś 20 groszy niższy. Chodzi o to żeby jak najtańszym kosztem euraski trafiły na moje polskie konto walutowe albo do rąk ???? Dziękuje za każdą odpowiedz
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
W jakim czasie dochodza pieniądze ze Skrilla na konto bankowe tak mniej więcej? I w jakich godzinach najlepiej robić wypłatę ze Skrilla?
obojetnie w jakich godzinach, ja jak zlecam z rana max do 11 to zazwyczaj tego samego dnia (o 17) juz mam na koncie bankowym. a na drugi dzien to juz bankowo.
 
B 0

bukmacher2017

Użytkownik
Potwierdzam. Jak rano przelewasz to popołudniu jest kasa. A dodam jeszcze, że najlepiej przelewać na konto pekao s.a. gdyż wtedy przelew idzie kilka minut po przetworzeniu transakcji przez skrilla (przyczyna: skrill przelewa właśnie z tego banku i wtedy jest to przelew wewnętrzny). Chociaż osobiście praktycznie nie wypłacam pieniędzy na konto bankowe, tylko używam karty skrill. Pozdrawiam
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Witam mam pytanko. Jak najlepiej/najtaniej wyplacic Euro z konta skrill? Przewalutowanie na PLN nie ma sensu bo mają kurs jakoś 20 groszy niższy. Chodzi o to żeby jak najtańszym kosztem euraski trafiły na moje polskie konto walutowe albo do rąk ???? Dziękuje za każdą odpowiedz
a nie mozesz zrobic przelewu na konto ze skrilla?
skoro skrill jest w euro i konto walutowe masz w euro to nie powinni nic przeliczac na pln.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
Vip w tym przypadku nic nie przyspieszy, musisz czekac kilka dni roboczych. bodajże 7 albo 10 i kasa wróci na skrilla. miałem tak 3razy
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, chciałem wypłacic dzisiaj 800 zł z bankomatu, ale nie dostałem kasy, z bankomatu wyszedł kwit, że gotówka nie została wypłacona, operacja została wycofana. Ze skrilla mi jednak kasa zniknęła, napisałem reklamacje i muszę czekać. Orientuje sie ktoś jak długo może to mniej więcej potrwać zanim mi zwrócą. Mam status VIP , wiec moze to cos przyspieszy
Mi kasa wróciła po 10 dniach mimo iż zawsze brałem bez potwierdzenia a także akurat bankomat miał awarię ale tysiąc powrócił.
 
Do góry Bottom