>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z 2 tysiaków do 10 ziemniaków

mr-white 190

mr-white

Użytkownik
PSG under zgoda co do realu to niebylbym taki pewny
Szczerze mówiąc to myślę że oni i bez trenera by ten mecz wygrali, mają patent na Seville i grając u siebie szanse się zwiększają wielokrotnie. Tak naprawdę ich gra leży tylko na wyjazdach, trzeba próbować i brać takie kursy jak grają u siebie póki są takie wysokie.
???? Raonic +4 @1.78
???? Malek Jaziri @1.98
 
H 0

horacyy

Użytkownik
Szczerze mówiąc to myślę że oni i bez trenera by ten mecz wygrali, mają patent na Seville i grając u siebie szanse się zwiększają wielokrotnie. Tak naprawdę ich gra leży tylko na wyjazdach, trzeba próbować i brać takie kursy jak grają u siebie póki są takie wysokie.

???? Raonic +4 @1.78
???? Malek Jaziri @1.98
Zle spojrzalem myslalem ze chodzi o under tez w meczu z realem. Moj blad ))
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Zle spojrzalem myslalem ze chodzi o under tez w meczu z realem. Moj blad ))
O overze myślałem prędzej, ale się rozmyśliłem :razz:
???? Toronto HT/FT + Boston Celtics -3.5 @2.00 Toronto ???????? Przewalić taką przewagę w taki sposób..
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
O overze myślałem prędzej, ale się rozmyśliłem :razz:

???? Toronto HT/FT + Boston Celtics -3.5 @2.00 Toronto ???????? Przewalić taką przewagę w taki sposób..
Ogolnie na nocka zagrałem sobie małego wariata ako za drobne i wlasnei dalem ze Orlando wygra po kursie 5 i serio mogą to ugrac ????
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Strasznie słaby dzień, Valencia bez goli, Barcelona przewalająca przewagę 2-0, łamak w Athletic Bilbao - przypomina mi to dlaczego nie lubię stawiać piłki, ale trzeba będzie bo to końcówki turniejów w tenisie dużo opcji nie oferują. No i Serena nie będąca dzisiaj Sereną :razz:
Ostatni na dzisiaj i może coś jeszcze się znajdzie na noc ewentualnie.
???? Clippers -4.5 + live Toronto Raptors @1.82
@verno no co Ty, Toronto ich powinno rozbić w 2 połowie, ta 2 kwarta to było duże nieporozumienie. Poza tym gonią za mistrzostwem i do 1 miejsca w konferencji brakuje im bardzo mało po wczorajszej porażce Cavsów.
Raonic +4 @1.78
Tyle na ten temat:
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Clippers jak zwykle porażka, prawie nigdy im nie ufam, w momencie kiedy mają świetną okazję na prostą wygraną to przypominają jakim są pośmiewiskiem.. i drużyną co najwyżej na papierze ????
live :hokej: Chicago Blackhawks ML @1.55
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Clippers jak zwykle porażka, prawie nigdy im nie ufam, w momencie kiedy mają świetną okazję na prostą wygraną to przypominają jakim są pośmiewiskiem.. i drużyną co najwyżej na papierze ????

live :hokej: Chicago Blackhawks ML @1.55
Ja tak jak mowilem zagrałem wariata za drobne Pelicany weszly po kursie 5 uta jazz tez już wygrala praktycznie i miałem jeszcze Orlando po kursie 5 wygrywali caly mecz i w koncowce przegrali 5pkt a szkoda ???? D fajne ako było ;/
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Hiroki Moriya @2.22
???? Anett Kontaveit 2:0 @1.76
???? Voegele + Kontaveit @1.83 ???????? Kontaveit porażka, co jej dzisiaj odbiło to nie wiadomo :cool:
???? Anwil Wrocławek + :siata: Piła vs Muszyna over 3.5 sety @2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Voegele @1.80
live ???? Radek Stepanek @1.80
Voegele 3-0 -&gt; 3-5 z 35 letnią zawodniczką nie grającą prawie w ogóle na hardzie.
Stepnaek 4-3 w 3 secie z przełamaniem -&gt; 4-6, wygrywając 0 punktów w kolejnych 2 gemach serwisowych.
Ograniczam te sprzedawcze kwalifikacje do minimum :cool: mam jeszcze paru grajków na oku i to w sumie tyle.
???? Turk Telekom vs Efes over 160 @1.63
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Indiana Pacers HT/FT + Boston Celtics -4 @1.77
???? Hornets vs Spurs over 187 + GSW -5.5 @1.87
???? Memphis Grizzlies -2 @1.78 - Do trzech razy sztuka
???? Hawks vs Wizards under 209 @1.77
:hokej: New York Islanders ML @1.76
⚽ Racing Club @2.05
 
Do góry Bottom