>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Z 2 tysiaków do 10 ziemniaków

betts 3

betts

Użytkownik
Cavaliers chyba dzisiaj maja polecenie od trenera brzmiace &quot;rzucajcie tylko za 3&quot; ???? Jednak parodia stala sie rzeczywistoscia ^^
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Sousa @1.89
???? Gasquet + Thiem + Cilic @1.67
???? Cilic 2:0 @1.50
???? Suarez Navarro @1.61
???? Khimki + Real Madryt +10 @1.62
Parę typów wyglądających dobrze, ale nie wliczę ich do statystyk
Garcia Lopez @1.60 ⛔
Dodig/Melo @1.65 ✅
Jankovic @1.25 krecz
Del Potro +4 @1.60 walkower
Paire @2.10 ✅
Monaco +4.5 @1.72 ⛔
Ferrer vs Fritz over 22 @1.78 ⛔
Yoshihito Nishioka +4.5 @1.60 ✅
Steve Johnson @2.15 ✅
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Atlanta Hawks + Miami Heat -5.5 @1.66
Jeśli będzie kolejna niespodzianka to padnę, na miarę wczorajszych Cavsów by to nie było, ale jednak oba te teamy powinny rozgromić.
???? Harden under 44.5 punktów, asyst i zbiórek @1.76
Zastanawiałem się jak zagrać ten mecz i postanowiłem że po prostu pójdę w under Hardena. Rakiety wciąż z nożem na gardle, to jeden z najtrudniejszych z pozostałych im meczów, dużą przewagą jest tu domowy parkiet gdzie Raptory ostatnio wygrały 9 lat temu, ale przy obecnej formie Houston nie zamierzam grać na zwycięstwo kogokolwiek. Ostatnie staty Hardena przeciwko Toronto to 40-14-5 i zrobili duży comeback w 4 kwarcie (gdzie Harden wrzucił bodajże 16 punktów) co myślę mocno wpłynęło na wystawioną tu linię, jest to jedyny mecz w ostatnich latach przeciwko Toronto kiedy przekroczył tą linię, defensywa Raptorów jest solidna to powinna sobie poradzić, mecz będzie wyrównany i obie drużyny powinny dzisiaj dać z siebie wszystko. Harden w ostatnich 10 meczach 5 razy przekroczył tą linię, głównie z drużynami z gorszą defensywą niż Raptory.
 
betts 3

betts

Użytkownik
Atlanta Hawks + Miami Heat -5.5 @1.66
Jeśli będzie kolejna niespodzianka to padnę, na miarę wczorajszych Cavsów by to nie było, ale jednak oba te teamy powinny rozgromić.
Ten handi na Miami to na pierwsza polowe?
EDIT
W sumie patrzac na kurs zapewne na caly mecz? Jak tak to gdzie obstawiles?
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Harden under 44.5 punktów, asyst i zbiórek @1.76
To nie był dobry pomysł, Harden 32 punkty, 13 asyst i 11 zbiórek - Jego noc. Co ciekawe Toronto przegrało tylko 3 punktami mimo mega słabej skuteczności Lowriego, 4/19 i 4-9 z linii. Podejrzewam, że jakby trochę bardziej poszalał to nie byłoby co zbierać z Rakiet :cool:
153/143
Dopiero zauważyłem że Del Potro zagrał wczoraj z Zeballosem http://www.flashscore.pl/mecz/x4jVG93F/#szczegoly-meczu Trochę fart, bo bym to grał na pewno :razz:
???? Bautista + Errani/Suarez-Navarro @1.60
Bautista co ciekawe z Bedenem jest 0-2 w h2h, obie porażki z 2015 gdzie Bautista nie był w sumie w jakiejś świetnej formie, teraz też nie szaleje, ale to turniej innej wagi, rok temu odpadł w 2 rundzie z Janowiczem więc ma trochę punktów do nadrobienia (choć drabinkę ma bardzo trudną), jak nie odpuści to wygra prosto.
Errani/Suarez-Navarro vs Bencic/Vogt, biorąc pod uwagę doświadczenie deblowe obu par to prawie jak grupa dorosłych miałaby bić dzieci, chodzi mi tu głównie o Errani, ale Carla grając w deblach również miała fajne sukcesy. Bencic już raz wygrała z nimi w tym roku grając w deblu, ale wtedy jej partnerką była Mladenovic z którą zresztą wygrała 2 tytuły w 2015. Z Vogt jeszcze nie rozegrała żadnego meczu, a do tego wczoraj wycofała się z singla z powodu kontuzji.
???? Nishikori + Raonic + Wawrinka @1.58
???? Nadal 2:0 + Watson wygra seta @1.60
???? Watson @1.65


Typy poza statystykami:
Nadal Dzumhur under 19.5 @1.65 ⛔
Baghdatis vs Kyrgios over 22 @1.76 ⛔
Stakhovsky +4.5 @1.71 ⛔
Wawrinka 2:0 @1.76 ⛔
Strasbourg(kosz) @1.30 ✅
 
Do góry Bottom