>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Z 2 tysiaków do 10 ziemniaków

mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Gasquet @2.15
Kursy na ten mecz mocno zakłamane przez buków, nie było w tym turnieju meczu bardziej 50/50 niż właśnie pojedynek tej dwójki, bardzo wyrównane h2h, bardzo podobne sukcesy, ranking i forma w dłuższym okresie czasu. Ostatecznie jednak idę za Gasquetem, jest w wydaje mi się lepszej formie niż Berdych, kort mu pasuje i gra ostatnio naprawdę ładnie, tak krótko pisząc.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Raonic 2:0 @1.41
Djoko 2:0 + Simon @1.78
Świetny mecz Thiema, od początku do końca, dużo lepszy niż się spodziewałem że będzie. Pokazał czemu jest obecnie graczem z top10 (na papierze też się tam niedługo znajdzie) i z jakim nastawieniem powinno się wychodzić na mecz z Djokerem, reszta może się od niego uczyć :cool:
A Simon i Raonic? Mieli niesamowicie trudne mecze, ale po trudnych bataliach udało im się wygrać :mrgreen:
Zaraz Dimitrov z Monfilsem więc powinno być kolejne super widowisko.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
NBA na noc:
???? Indiana Pacers + Pistons/OKC under 220.5 @1.86
Oba typy są dosyć intuicyjne i ryzykowne i adekwatnie trzeba wybrać do nich stawkę.
O Pacers vs Chicago nawet nie chciało mi się za bardzo czytać, można traktować to spotkanie jako bezpośrednią walkę o miejsce w playoffach, Pacers wciąż nie mają zagwarantowanego miejsca, a Bullsy jeśli dzisiaj nie wygrają to mogą się już pożegnać że tam zagrają. Gdyby nie forma Bullsów i to jaką padakę grają to bym nawet nie myślał o graniu tutaj czegokolwiek, a tak to myślę że Pacers zwyczajnie sobie &quot;dopną&quot; swoje zasłużone miejsce w PO, do tego gra u siebie jest dużym plusem.
Under w Pistons/OKC spowodowany jest brakiem Ibaki oraz Duranta, którzy dzisiaj nie zagrają, niestety buki szybko się zorientowały i usunęli over Westbrooka ze swoich ofert, pozostaje mi zagrać ogólny under. Pistons są zaraz za Pacers w tabeli i podobnie muszą jeszcze walczyć o swoje miejsce w playoffach, więc mecz będzie zacięty i obrona powinna działać tak jak powinna. Brak Duranta to duży cios w możliwości punktowania OKC, brak Ibaki również nie pomaga, OKC tak jak pisałem już przed meczem z Toronto nie gra już o nic więc nie mają żadnej presji i dlatego im tak dobrze mecze wychodzą, dzisiaj myślę że również będą sobie chcieli odpocząć podczas gry i nie będą się mocno stresować by ten mecz wygrać. Linia na under bardzo wysoka, powinno na luzie wejść.
Swoją drogą taki under przy kilkudziesięciu spokaniach tych obu drużyn nie wszedł tylko 2 razy - taki mały statystyczny fakt, choć nawet o tym wcześniej nie wiedziałem.
⚽ Brazylia lub remis + Argentyna vs Boliwia over 2.5 @1.54
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
No i niestety to czego się obawiałem czyli właśnie Indiana dała dupy, a under w Pistons wejdzie jak w masło.
Tego co w Argentynie się podziało nawet nie chce mi się komentować, widzę tylko że Messi grał do końca i Higuain też długo więc że 3 gol nie wpadł mnie mocno dziwi.
???? GSW vs Wizards under 229.5 @1.55
Już bez rozpisywania się bo późno, korzystam tylko z linii bo wydaje mi się zbyt wysoka biorąc wszystko pod uwagę, kurs bardzo fajny.
???? Nishikori 2:0 @1.76
Noc póki co zaczęła się super, aż 0/2, może przy odrobinie farta wejdzie przynajmniej 1 na 4 :cool:
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Co Nishikori wyprawia, wyżywa się na każdej piłce, chyba się już mentalnie przygotowuje do meczu z Monfilsem.
live ???? Makarova @2.40
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
182/164
???? Djoko 2:0 + Azarenka @1.73
Jak dla mnie bardzo dobre ako z dwoma najpewniejszymi dzisiaj meczami.
Thiem wczoraj wycisnął sporo z Novaka i szczerze mówiąc wątpię by Berdych był dzisiaj w stanie zaprezentować podobne wyzwanie. Djoko mimo wszystko wie jaki jest to zawodnik i wątpię by chciało mu się dzisiaj bawić w 3 setówkę. Jak to sam ostatnio mówił, Djoko myśli że jest u szczytu swoich możliwości zarówno fizycznie jak i mentalnie i to widać na korcie, ma w tym roku bardzo mało momentów gdzie traci koncentracje czy oddaje darmowe punkty, jeśli w tym meczu ta zasada będzie nadal obowiązywała to mecz się pewnie skończy w poniżej półtorej godziny.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? Simon @2.11
Goffin notuje ostatnio bardzo fajne wyniki i myślę że wynik przede wszystkim na IW przechylił kursy buków w jego stronę, doszedł tam do półfinału, a prawda taka że powinien odpaść w 4 rundzie. Mecz z Wawrinką był tragiczny, tak samo ze strony Goffina jak i ze strony Stana, ułożyło się to po prostu tak, że ostatni błąd popełnił Stan i dlatego przegrał ten mecz. Potem mecz z Cilicem, sam się na to nabrałem i myślałem że Cilic grającego tak Goffina pyknie prosto, mimo tego że kort sprzyjał bardziej Belgowi, a tutaj już zagrał dużo lepiej i to Cilic za to nie grał dobrze. Potem przyszedł półfinał i mecz z Raonicem, tutaj wiedziałem już że Belg nie ma czego szukać, wciąż udało mu się ugrać 2 seta i znów dzięki Raonicowi (zapomniał co to 1 serwis i za dużo błędów).
Do czego zmierzam to że Goffin całą swoją przygodę w IW zawdzięcza dzięki bardzo słabym występom swoich rywali, tuaj zmierzy się z Simonem gdzie warunki są podobne, ale sam Francuz jest bardzo regularny w czasie wymian i nie robi idiotycznych błędów, obaj gracze mają średni serwis więc gra będzie się wokół tego opierać i tego kto zrobi więcej niewymuszonych błędów, Simon jest również dużo cierpliwszy i dzisiaj to również może być kluczowe. Mecz powinien być wyrównany, ale ostatecznie idę w stronę Francuza.
⚽ Pandurii vs Steua over 2 @1.60 (zwrot=usuwam)
Widzę kurs już spadł z 1.70, według mnie fajniejszy bet niż bezpośrednio na wygraną Steauy na co jest tylko 0.14 kursu więcej. Drużyny dosyć overowe, a Steaua z nożem na gardle bo muszą wygrać ten mecz by móc wciąż kontrolować samemu swoją sytuację w grupie (na chwilę obecną mają 3 punkty straty do lidera, ale jeszcze ze sobą zagrają). Strzelcy w formie, gole będą.
Bet jednocześnie bezpieczny bo 2 gole równają się ze zwrotem, a trudno w takim meczu będzie o wynik 0-1 golowy.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Simon 2:0 @2.40
Przy 4:1, zakładam że 1 seta Simon już nie przegra, w drugim też go widzę jako faworyta. Obaj popełniają trochę błędów, ale tak jak myślałem Goffin będzie dużo gorzej wyglądał w wymianach, do czasu 2 seta może trochę poprawić swoją grę, ale wątpię żeby dużo mu to pomogło. Poza tym Simon go będzie tyrał na returnie w każdym gemie więc dodatkowa presja.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Trzeba było jednak grać win Steauy.. Choć kto się spodziewał że wygrają dzięki karnemu w 89 minucie, cała Rumunia i kontrowersja za kontrowersją :cool:
Simonowi też się posypała po niesłabym 1 secie.
???? Fritz 2:0 + ???? Dallas Mavericks @1.75
Fritz parę klas wyżej, ale wciąż sporo ma do nauczenia się, 18 latek który wbił się do top80 i zdaje się być przyszłością USA jeśli chodzi o tenis. Ma spory potencjał i jest w świetnej formie, ale jednak doświadczenia jeszcze niewiele więc mam nadzieję że nie będzie niespodzianek w skończeniu tego meczu w 2 setach.
Dallas gra o playoffy i to mój główny powód by ich tutaj dać, po wygranej będą mieli dokładnie taki sam bilans jak Houston, którzy znajdują się obecnie na 8 miejscu, Knicksy o nic nie grają więc w sumie mogą sobie porzucać i robić niespodzianki. Wierzę jednak że w tym meczu wygra motywacja i jasny powód do wygranej, których Mavericksom nie powinno brakować, nawet nie sprawdzam składów, ale widzę że kursy lecą w dół więc żadnych osłabień raczej nie ma.
???? GSW -3 @1.74
Utah ma nóż na gardle w tym meczu bo jeśli przegrają to znajdą się na 8 miejscu, jeśli do tego wygra Dallas to wypadną z top8, w swojej drodze po wymarzone playoffy wygywali już ostatnio z takimi drużynami jak Cavaliers, Houston (bo dali dupy oczywiście) czy Wizards, jednak nikt tu nie zamierza oddawać prostych zwycięstw bo Jazzom chce się playoffów. Więc, presja na nich będzie duża, po stronie GSW jedyną presją jest pobicie rekordu NBA i ustanowienie najlepszego bilansu zwycięstw-porażek w historii oraz dopieszczenie taktyk przed playoffami. GSW wciąż ma parę kontuzji, ale najważniejsi gracze będą grali, niedawno Utah już grało z GSW na wyjeździe i miło dla nich się to nie skończyło.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Pelicans +18.5 @1.61
live ???? Utah vs GSW under 194.5 @1.78
Heh, 5 gemów rozegranych, a Berdych już 19 niewymuszonych błędów, Djoko tyle robi średnio na mecz :razz:
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Słabe te ostatnie typy, na szczęście najważniejsze weszły, taki plus, jakby jeszcze Fritz nie poległ to by było super, ale jednak było ryzyko ze stawianiem na tenisowego młodziaka.
???? Nishikori + Sijsling @1.79
???? Raonic +1.5 seta + Azarenka + ???? Barcelona @1.87
???? Herbert/Mahut vs Bryany over 20 @1.65 (zwrot=usuwam)
Na razie wstawiam, później może coś dopiszę.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
live ???? Bacsinszky 2 set @1.80
Nie potrafię zliczyć ile razy Timea przegrywała 1 set by wygrać kolejny i często nawet cały mecz, to już powoli jej trademark się robi, w dwóch ostatnich meczach (vs Radwańska i Halep) również to zrobiła. Poza tym, gra Kuznetsovej mnie średnio przekonuje, od początku meczu jak dla mnie Timea jest faworytem do wygranej.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Świetne widowisko u Keia, takie mecze chce się oglądać ????

Jak to komentator powiedział, Nishikori pokazał dlaczego ma najlepszy bilans w historii w decydujących setach, choć kto oglądął to wie jak było blisko przegranej ????

Rozliczenia kuponów nie będzie dopóki admini nie naprawią forum, narzędzia (kolory etc) w edycji postów nie działają, a ręcznie tego pisać nie zamierzam.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
???? OKC -13.5 @1.70
Chris Paul, DeAndre Jordan and J.J. Redick will be rested when the team plays its fourth game in five days on Thursday
Griffin oczywiście też out.
Nie zamierzam na pewno ufać ławce Clippersów. Durant i Ibaka ostatnio odpoczywali, a dzisiaj Thunder wyjdą najprawdopodobniej najsilniejszym składem.
Spursy ostatnio przyjechali rezerwami do OKC to skończyli mecz z 20 punktami straty, dzisiaj spodziewam się czegoś podobnego, albo jeszcze wyższego wyniku.
???? Rockets + Pacers @1.87
Zaciekła walka o playoffy wciąż trwa i dzisiaj jest jej kontynuacja, ostatnio dużo szczęście w NBA nie mieliśmy i może dzisiaj się to zmieni. Magic już o nic nie gra i liczę na to że Indiana drugiej takiej wtopy jak ostatnio nie zaliczy. Houston dużo trudniej bo zmierzą się z Bullsami, obie drużyny zmotywowane i będzie na pewno trudny pojedynek dla Houston, ale po ich ostatnich wygranach myślę że warto im zaufać w tym meczu, mają w tej drużynie dużo więcej niż potrzebują by wygrać ten mecz, więc wystarczy to po prostu dobrze rozegrać.
???? Indiana HT/FT @1.83
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Tragedia wyszła z tym NBA, Pacers tak samo jak i Rakiety godni siebie :p
???? Berankis + Fabbiano Thomas @1.67
???? Nishikori @1.88
 
Do góry Bottom