>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Na początku może krótko o mnie ... bukmacherstwem zajmuje się od około 9 lat, z czego 4 ostatnie lata całkiem na poważnie, ponieważ stanowi to moje główne źrodło utrzymanie. Stworzyłem ten temat, aby właśnie udowodnić, że mając na start okolo 2tysiące złotych, a myślę, że jest to budżet na jaki większość dorosłych ludzi zajmujących się bukmacherką może sobie pozwolić, można dojść do wielkich pieniędzy i z bukmacherstwa się utrzymywać. Sam zaczynałem od dużo mniejszej kwoty, a doszedłem do małej fortuny. Jednak wydaje mi się, że im większy budżet, tym łatwiej stać się &quot;bogatym&quot; ^^ Chciałbym tu przekazać swoje doświadczenie jakie nabyłem podczas lat grania i pomóc Wam osiągnąć sukcesy w tym trudnym &quot;rzemiośle&quot;. Nie każę Wam tego grać, ale chociaż obserwujcie, a zobaczycie jak od paru PLN można stać się &quot;bogaczem&quot;. Typy będę podawał głównie singlami. Zajmuję się typowaniem głownie sportów takich jak koszykówka, siatkówka czy tenis, a to dlatego, że nie ma tam remisów i statystycznie jest większa szansa na trafienie. Zamieszczał je będę raz dziennie, a czasem też raz w tygodniu. Bo w bukmacherce chodzi o to, żeby nie grać nic na siłę, tylko grać to na czym jest okazja zarobić. Bo bukmacherstwo to nie sprint, ale maraton ... Już wkrótce pierwsze typy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Basketball USA NBA
30.12.2010 - 02:00
New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers
Typ - 2
Kurs - 1.65
Bukmachers - Pinnacle
Stawka - 1000 PLN
No i parę słów o typie ... Lejkersi 3 porażki z rzędu co mistrzom NBA kompletnie nie przystoi. Sami nie ukrywają, że olewają mecze, i że czekają na PO gdzie pokażą swoją prawdziwą siłę. Jednak do PO jeszcze troche czasu, a w lidze trzeba grać. Wszyscy w mieście aniołów są już bardzo zdenerwowani ostatnimi porażkami,a szczególnie Kobe, któremu ostatnie mecze nie wychodziły i dzisiaj cała drużyna jest mocno zdeterminowana, aby przerwać passe 3L i myślę, że im sie to uda, pokażą swoją prawdziwą siłę i rozniosą Nowy Orlean.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Basketball USA NBA
30.12.2010 - 02:00
New Orleans Hornets - Los Angeles Lakers
Typ - 2
Kurs - 1.65
Bukmachers - Pinnacle
Stawka - 1000 PLN
No i parę słów o typie ... Lejkersi 3 porażki z rzędu co mistrzom NBA kompletnie nie przystoi. Sami nie ukrywają, że olewają mecze, i że czekają na PO gdzie pokażą swoją prawdziwą siłę. Jednak do PO jeszcze troche czasu, a w lidze trzeba grać. Wszyscy w mieście aniołów są już bardzo zdenerwowani ostatnimi porażkami,a szczególnie Kobe, któremu ostatnie mecze nie wychodziły i dzisiaj cała drużyna jest mocno zdeterminowana, aby przerwać passe 3L i myślę, że im sie to uda, pokażą swoją prawdziwą siłę i rozniosą Nowy Orlean.
✅ FT 88:103
 
K 54

korn85

Użytkownik
Na starcie masz ok. 2 tys zl a pierwszy typ stawiasz za 1 tys ? To ciekawe ???? To chyba przeczy jakimkolwiek zasadom bukmacherki ;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
a istnieją jakieś zasady bukmacherki ? ???? to jest mój budżet i ja ustalam zasady i sposób gry, bo każdy ma swój indywidualny sposób gry ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bo bukmacherstwo to nie sprint, ale maraton
na start okolo 2tysiące złotych
Stawka - 1000 PLN
No niby masz rację ???? , jakby nie weszło to zaliczyłbyś falstart. Do tego grasz za połowę stawki taki mecz, że Lakersi dwa mecze przegrali to teraz muszą wygrać i stawiasz na nich 50% początkowego kapitału ???? .
Dołączył: 29.12.2010
bukmacherstwem zajmuje się od około 9 lat, z czego 4 ostatnie lata całkiem na poważnie
Niby 9 lat, niby 4 ostatnie lata na poważnie, a nawet nie miałeś konta na jednym z największych for bukmacherskich :p. Pachnie mi tu fejkiem ???? . Ale temat będę śledził z uwagą ;-) obym się mylił co do Twojej nowej forumowej osoby ???? .
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Lubicie sie czepiać co ;) może i konto na forach bukmacherskich miałem, ale się nie udzialałem, częsciej udzielałem sie na zamkniętych forach oraz zagranicznych ale od dłuższego czasu miałem przerwę. Pozatym fakt, że lejkersi mieli passe 3L i teraz gram na nich, nie był jedynym argumentem który mnie przekonywał do gry na nich, ale gdybym mial o wszystkim pisac to zajełoby mi to pół nocy, jednakze wszystkie moje typy są gruntownie przemyślane. A stawkę dobieram sam według własnego uznania, z biegiem czasu poznacie bliżej mój sposób gry jeśli będziecie obserwować ten temat.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Siema, nie wiem czemu macie jakieś &quot; ale&quot; w tym temacie!! Czy to ważne ile się gra?? na ilu forach ma się konta itp?? W bukmacherce liczy się tylko +++++++++++, a w jaki sposób, ktoś to robi, czy za pół budżetu czy za cały?Liczy się +. Z zasadami czy bez - nieistotne, są ludzie co graja z zasadami, maja 100 kont itp i są na -. Jakby wszyscy w każdym biznesie postępowali według zasad, to kto by jeżdził mercedesami i miał po 10 domów? Ważne żeby wychodził na +.Pozdr
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niby 9 lat, niby 4 ostatnie lata na poważnie, a nawet nie miałeś konta na jednym z największych for bukmacherskich . Pachnie mi tu fejkiem . Ale temat będę śledził z uwagą obym się mylił co do Twojej nowej forumowej osoby .
Na początku przepraszam że zaśmiecam ale musze to skomentować.
I co z tego że nie miał konta na forum hehe śmieszysz mnie tym...Większość ludzi która gra i jest na +++ to nie podaje swoich typów na forum i się nie udziela. Będę obserwował temat uważnie i zobaczymy jak się rozwinie jednak życzę jak najlepiej.
Witam i Pozdro!
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Darts MŚ PDC 2011
30.12.2010 - 14:10
Lewis - Thorton
Typ - Najwyższy Checkout Poniżej 126
Kurs - 2.0
Bukmacher - Bet365
Stawka - 650 PLN
Linia ustawiona dosyć wysoko, a w poprzednich meczach zawodnicy nie przekraczali nawet 120. Myślę, że mecz zakończy się szybkim zwyciestwem Lewisa jednak bez fajerwerków i dużych &#39;checkoutów&#39;.
⛔ 650
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
grane na live po 1 secie ...
Darts MŚ PDC 2011
30.12.2010 - 14:10 Lewis - Thorton
Typ - Lewis -2.5 seta
Kurs - 1.53
Bukmacher - Bet365
Stawka - 700 PLN
Typ - Lewis 4:0
Kurs - 2.60
Bukmacher - Bet365
Stawka - 300 PLN ✅ 371
⛔ 300
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ledwo sie mecz zaczal a kupon juz przegrany w 2 legu ???? sory ale to byl naprawde zly typ. Ogladalem Lewisa wiele razy i wiem z jaka latwoscia potrafi konczyc z wysokich liczb. Ostatnio przejechal sie na Dudbridge a teraz niszczy Thonrtona. Powodzenia w dalszej grze ????

Skoro interesujesz sie dartem to zapraszam TUTAJ
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Witamy na forum. Ja tam również zyczę powodzenia i wielkich wygranych. Mie przejmuj się zarzutom jakie tu usłyszałeś/usłyszysz. Dla mnie bukmacherka to tylko zabawa - dla ciebie jak widać poważny zarobek. Chwała ci za to.. Bede tu zagladał :]
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Zgadza się przegrany pechowo, ale w drugim legu a nie w pierwszym ;p widzać mega formę Lewisa w tym meczu to postawilem szybko na live to co widać. Lewisa radzę obserwować w dalszej fazie turnieju, bo w takiej formie może być groźny dla najlepszych ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Darts MŚ PDC 2011
30.12.2010 - 15:25
Smith - Anderson
Typ - Anderson -2.5
Kurs - 1.61
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Krótko i zwięźle, bo mecz za parę minut. Anderson w bardzo wysokiej formie. W poprzednim meczu rzucał mase 180tek. Natomiast jego rywal to inna liga i w poprzedniej rundzie nie zachwycił i na dobrą sprawę powinien odpaść o czym można przeczytać w dziale Darta gdzie użytkownik bam14 wszystko ładnie opisał. Liczę na szybkie zwycięstwo Andersona 4:1 bądź 4:0.
✅ 610 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Darts MŚ PDC 2011
30.12.2010 - 22:45
Suljovic - Newton
Typ - 1
Kurs - 2.62
Bukmacher - Bet365
Stawka - 500 PLN
Suljovic w poprzedniej rundzie wyeliminował &#39;lotkę&#39; nr.2 światowego rankingu, James&#39;a Wade w 6 setach, co było największą niespodzianką tego turnieju. Jednak myślę, że to nie koniec niespodzianek z udziałem austriackiego zawodnika, bo jest on w dobrej formie i świetnie wytrzymuje w trudnych momentach, szczególnie końcówki legów. Dzisiaj za przeciwnika ma Newton&#39;a, który napewno jest słabszy niż Wade i nie jest on napewno jakąś przeszkodzą nie do przejścia. Jeśli Suljovic zaprezentuje taką formę jak w meczu z Wadem, to ma dużą szansę na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Chciałem dodać, że nie do wszystkich podanych tutaj typów będę pisał analizy z braku czasu lub innych czynników jednak pragnę zaznaczyć, że wszystkie podane przeze mnie tutaj typy są gruntownie przemyślane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom