>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto w MoneyBookers!

junior1000 0

junior1000

Użytkownik
Witam

Zakładam ten temat aby ostrzec potencjalnych klientów tego portalu płatnościowego przed hura optymizmem. Mój problem i nie tylko mój z tego co wiem to zablokowane konto. Wszystko rozpoczęło się od maila którego dostałem od MB, że zawieszają mi konto na czas do kiedy nie przyślę im dokumentów uwierzytelniających moje dane osobowe i miejsce zamieszkania. Było to dokładnie 22kwietnia!! Wysłałem im scan dowodu osobistego i screena z mojego konta na którym widnieje mój adres zamieszkania, po kilku dniach dostałem odpowiedź, że to musi być zeskanowany papierowy dokument a nie screen. Udałem się do banku i wyciągnąłem takowy dokument, oczywiście niezwłocznie go wysłałem. Po kolejnym tygodniu dostałem odpowiedź że adres wysyłkowy nie zgadza się adresem zamieszkania więc muszę dostarczyć inny dokument. W miedzyczasie dostałem osobnego maila z pytaniem do czego używam tego konta.
Wysłałem im zatem kolejny dokument potwierdzający moje miejsce zamieszkania i odpowiedź na wszystkie pytania, przez prawie dwa kolejne tygodnie nie uzyskałem odpowiedzi wysyłając kolejne zapytania oczywiście zablokowanego konta nie można uruchomić aby wyciągnąć zgromadzone tam pieniądze. Po kilku kolejnych natarczywych emailach dostałem ale juz nie po polsku tylko po angielsku odpowiedź z załącznikami, a wnich kolejne dokumenty do wypełnienia i ponowione pytanie &quot;do czego używam swoje konto&quot;?. Po ich wypełnieniu i odesłaniu czekam kolejne juz prawie dwa tygodnie na odpowiedź i już nie bardzo wiem co mam robić dalej, bo kolejne maile z prośbą o kontakt pozostają bez odzewu, wiem że jeden z kolegów w dziale VIP ma podobny problem i konto zablokowane, jego emaile tez pozostają bez odpowiedzi. Czy kogoś spotkało coś takiego może juz wcześniej, proszę o wypowiedzi co z tym robić dalej, kwota która juz się zebrała na moim koncie nie pozwala mi zostawić ot tak sobie tego tematu
 
travism 190

travism

Forum VIP
ładnie zrobili Cie w bambuko... juz ktos na forum pisał ze nie warto większych sum trzymać na MB i Ty mnie w tym utwierdziłeś ???? na pewno odzyskasz kase pzdr. ;)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
musiałeś coś zrobić ze swoim kontem. Albo ktoś próbował włamać na Twoje konto.
Pierwsze słyszę że moneybookers zawiesza ot tak sobie konta. Bez powodu tak nie robia.
Miałem sytuację kiedy zablokowali mi możliwośc wypłaty na konto bankowe kasy, to skan dwóch dokumentów oraz skan rachunku telefonicznego i po dwóch dniach odblokowali.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ja miałem zawiesozne konto ( przy wpłacie podałem zły numer referencyjny ) też musiałem wysłać skany itp a do tego zrobić depozyt ze swojego konta bankowego. trwało to 2-3 dni . i wszystko elegancko odblkowali.więc bądż dobrej mysli!!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja zalozylem konto na MB, powoli aktywowalem karty, potem potwierdzilem adres zamieszkania tzn zamowilem list z kodem do domu. Na chwile obecna wszystko gra jak nalezy, nie mialem problemow. Konto MB sluzy mi tylko i wylacznie do bukmacherstwa jako &quot;zlewka&quot; kasy ze wszystkich konto i wyslanie jej na konto bankowe...nikt sie nie czepia.
Ja uwazam, ze tak jak z bukami. Jesli robisz wszystko ok, nie kombinujesz to nikt niczego Ci nie zrobi...
pozdrawiam.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kolega, który załozył temat pisal o mnie.

Ja już wcześniej się o MB wypowiadałem. Niestety, mam od ponad miesiąca zablokowane konto nic nie mogę z tym zrobić.

Na początku przynajmniej pisali meile, teraz nie piszą już nic. Pomijając fakt, że mi utrudniają grę u bukmacherów to nie daruję tego, że na zablokowanym koncie mam prawie 1000 zł. Pieniędza sa zamrożone, na moje MB nie może ani nic przyjśc, ani z niego wyjść.

Weryfikację o ktorych piszecie równiez miałem. Blok konta nastapił po nich.

Oficjalnie było to tak, że akurat obracałem większa gotówką na MB i przyszło mi powiadomienie, że mam pokazać dowody na prowadzenie firmy, kiedy napisałem im, że nie prowadze żadnej firmy, konto mi zablokowali, a jako powód podali &quot;możliwość prania brudnych pieniędzy&quot;. Śmiech na sali ????
Zapewniali tez, że sprawę bardzo szybko wyjasnią. Nie wyjasnili do dziś.

Dwa razy do nich dzwoniłem i za każdym razem Polacy tam pracujący (swoją drogą kompletnie nieznający się na niczym i zagubieni debile) nie wiedzieli o co mi chodzi. Mowili tylko w kółko, że oni ise tym nie zajmują, że to jest sprawa działu bezpieczeństwa i trzeba czekać na informację od nich. Poprosiłem aby zainterweniowali w tym dziale i napisali meila czego się dowiedzieli. Oczywiście meila nie ma do dziś.

Od 2-3 tygodni nie da się do nich dodzwonić. Ciagle informacja, że linia jest &quot;bizi&quot; albo, żeby zadzwonić w &quot;mondej&quot;. Kolega Junior1000 dzwonil dzisiaj i lipa. A przecież dziś jest wspomniany &quot;mondej&quot;. Sam juz nie wiem co robić, powoli żegnam się z tysiakiem. Czekam tylko na dzwonek do drzwi, kiedy przyjda po mnie z kajdankami i skują mnie bo &quot;prałem brudne pieniędze&quot;. A ciężko, będzie udodownić, że tak nie było bo sprzedawałem sporo rzeczy na e-bayu i osób, które mi płaciły nie znam i nigdy nie poznam.
Ogólnie, jest to dla mnie kompromitacja Moneybookers. Reklamują się jako portfel elektroniczny i taka reklama w takiej sytuacji to po prostu kpina.

Po okresie prawie dwóch miesiący od &quot;zamrożenia&quot; mi pieniędzy chyba jasno moge powiedzieć, że są to zwykli złodzieje.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Ass Moneybookers i bezpieczeństwo? hahah ci pracownicy to naprawdę debile. Zważywszy na to, ze blokują konta uczciwym ludziom, a hakerzy wykradający pieniądze z MB mają działające konta. Co za parodia. MB podobnie jak PayPal ma bardzo łatwą do złamania powłokę zabezpieczeń. W świecie hakerskim istanieje już kilka takich programików, jednak są one płatne. Hakerzy z Azji i Turcji nieustannie kradną pieniądze z tych serwisów transakcyjnych. I to mnie najbardziej śmieszy, że oni są bezradni. Odradzam trzymać tam pieniądze. ????
 
junior1000 0

junior1000

Użytkownik
O dziwo właśnie otrzymałem 2 maile od MB, w pierwszym wiadomość że mój adres został zweryfikowany i ze mam podniesiony limit na tym koncie, w drugim mailu, że konto mam dalej zablokowane ponieważ nie uzupełniłem dokumentów odnosnie firmy którą prowadzę. ???? Nie posiadam zadnej firmy mail adresowany na inne nazwisko, nie moje, przychodzi do mnie na szkynkę a moje konto dalej zablokowane. To sobie wyobraźcie jaki burdel tam muszą mieć skoro tak prostych klimatów nie ogarniają ????. Odesłałem do nich screena tego maila z info ze nie moge uzupełnic dokumentów nie posiadając firmy i że to nie do mnie jest adresowane. Pewnie odpowiedz bedzie znowu za 2 tyg o ile w ogóle będzie. :kwasny4565:
 
T 10

tosiek

Użytkownik
hmmm. Assitalia a nie chodzi czasem o rodzaj konta? Podczas rejestracji w MoneyBookers masz do wyboru 2 konta: konto osobiste (czyli tylko na siebie) lub konto na firmę (jako posiadacz firmy). Nie wiem która z tych opcji zaznaczona jest domyślnie, ale warto byłoby zwrócić na to uwagę. Sprawdźcie w ustawieniach konta. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
dziwne że trzeba jakąś firmę zakładać aby móc wypłacić kasę....
*****ało te moneybookers?
Kiedy obracasz dużą kasą to oni są przekonani, że posiadasz firmę i blokują Ci konto, prosząc o dane firmy. Gdy im mówisz, że nie masz żadnej firmy wtedy uznają, że pewnie &quot;pierzesz brudne pieniądze&quot;, a co za tym idzie prowadzisz nielegalne interesy ???? i wtedy mogą ci zablokować konto, a w konsekwencji zamknąć bez podania przyczyny.

hmmm. Assitalia a nie chodzi czasem o rodzaj konta? Podczas rejestracji w MoneyBookers masz do wyboru 2 konta: konto osobiste (czyli tylko na siebie) lub konto na firmę (jako posiadacz firmy). Nie wiem która z tych opcji zaznaczona jest domyślnie, ale warto byłoby zwrócić na to uwagę. Sprawdźcie w ustawieniach konta.
Mam ustawione konto osobiste.
 
junior1000 0

junior1000

Użytkownik
poza tym mam gdzies ich konto i tak juz stracilem zaufanie do nich, chce tylko odzyskac moje pieniadze i nie rozumiem dlaczego kiedy pisze do nich o zamkniecie konta oni stawiaja jakies warunki, zlodzieje i tyle
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
poza tym mam gdzies ich konto i tak juz stracilem zaufanie do nich, chce tylko odzyskac moje pieniadze i nie rozumiem dlaczego kiedy pisze do nich o zamkniecie konta oni stawiaja jakies warunki, zlodzieje i tyle
Dokładnie tak samo przedstawiłem swoje żądania co do nich. Chcę swoje pieniądza, a konto sobie zamykajcie, otwierajcie itd - krótko mówiąc &quot;róbta co chceta&quot;. Niestety, odpowiedź była taka, że MB być może będzie chciało odzyskać, w ramach rekompensaty stracone środki. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale właśnie coś na kształt takiej wypowiedzi od nich otrzymałem. Kolejne nieporozumienie. Czy oni stracili coś przeze mnie? A może mają zamiar założyć sprawę sądową? Tylko gdzie? U nich w Anglii czy w Polsce? I przede wszystkim, za co? Żenująca amatorka, jak dla mnie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A jak robię duże przelewy do buków to jest OK i nie mogę się przyczepić do prania pieniędzy, tak?
Chodzi im jedynie o przelewy pomiędzy użytkownikami?
To po co ta chora firma ma w swojej ofercie przesyłanie pieniędzy między kontami skoro możn źle na tym skończyć.
Ja miałem zablokowane konto. Powysyłałem im wszystkie pierdoły, listy aktywacyjne, bank i od tamtej pory robię co chcę, nie mam żadnych nieprzyjemności z nimi. A odblokowanie konta trwało 3 dni
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Do wszystkiego mogą się przyczepić , chyba że robisz tak duże transfery, że otrzymałeś range VIP ???? http://www.moneybookers.com/vip/ .
Pomiędzy użytkownikami , też nie powinno być żadnych problemów, chyba że zrobisz transfer z osobą co ma nie zweryfikowane konto lub coś kombinowała/kombinuje to wtedy mogą pojawić się problemy.
Nie zależy im na blokowaniu konta użytkownikom, którzy grają u bukmacherów oni z tego mają prowizję
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
no tak ja już wypłacałem kilka razy hajs z moneybookers i jak mi padnie duża wygrana to tez będę miał takie problemy?
Może założę fikcyjną firmę taką która istnieje tylko na papierze?
 
jack23 2

jack23

Użytkownik
Niby dlaczego masz mieć problemy . Wiele osób korzysta z moneybookers, a problemy zdarzają się jak wszędzie u pojedynczych osób, a to nie znaczy , że każdemu będą blokowali bez powodu konta, bo nie mają w tym żadnego interesu. Nikt z moneybookers nie ma zamiaru nas okradać z kwot 1000zł, bo są to dla nich śmieszne pieniądze w porównaniu do tego jakie otrzymują prowizje ze wszystkich transferów.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mi też ostatnio zablokowali konto. W mailu poprosili o skan dowodu, papierkowy rachunek z ostatnich 3 miesięcy oraz dokładny opis do czego używam konta MB. Wysłałem i opisałem wszystko jak nalezy a że sumienie mam czyste następnego dnia podziękowali za wyjaśnienia i odblokowali konto. Dodali jednak że na moje konto zostaną nałożone opłaty ze względu na otrzymywane płatności ( i tak wszystko już wypłaciłem to niech nakładają ???? )
zgodnie z punktem 3.8 naszej Umowy &quot;firma Moneybookers zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty za otrzymane płatności w przypadku, gdy klient używa konta Moneybookers w celach komercyjnych&quot;.
Dodatkowo odkryłem że na MB jest opcja nazwę to &quot;podkablowania&quot; innego użytkownika. Można napisać że nie wywiązał sie z usługi za która otrzymał płatność o oni to sprawdzają poprzez właśnie blokowanie konta i weryfikacje.
Ogólnie to teraz nie ma co narzekać bo każdy zanim zakładał konto akceptował regulamin ( którego i tak większość nie czytała ) więc teraz jeśli mają jakieś wątpliwości co do jakiegoś użytkownika to zawsze znajda na to jakiś punkt. Ja używałem MB tylko od czasu do czasu do wypłat/wpłat u buka wiec problemów nie miałem co robia inni to nie wiem ????
Nawet znalazłem taki punkt w regulaminie: 7.5. Zabrania się przyjmowania opłat należnych za dostarczenie:... nielegalnych loterii ciekawe czy to można by jakoś podciągnąć pod bukmacherke.
Junior1000 jeśli do tej pory Ci nie odblokowali to znaczy że musiałeś coś przeskrobać bo jak napisał kolega nizej oni nie blokują kont wszystkim i nie mają z tego żadnego zysku.
 
Do góry Bottom