>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
sportingbet: darmowy zakład 500zł * 5,0 = 2000 zł
inny buk: 2000 zł * 1,25 = 2500 zł
Z tego wynika, że żeby zarobić 500 zł to musisz trafić kurs 1,25. Bo jeśli akurat wejdzie Ci kurs 5,0 w sportingbet to nic nie zarobisz.
Taka mała podpowiedź dla tych, którzy dostaną tego freebeta i będą chcieli wyciągnąć kasę pewną przy pomocy surebeta. W przypadku freebetów jest pewien mały trik. Załóżmy, że surebet wygląda tak:
Sportingbet: 3,35
Inny buk: 1,45
Zysk z surka: 1,2%. Teraz aby mieć tak sam zysk obojętnie jak zakończy się mecz kurs ze Sportingbeta zmniejszamy o 1 (czyli wychodzi 3,35-1=2,35) W tym przypadku:
Sportingbet: 2,25 - 500zł - wygrana 1175 - 810 = 365zł
Inny buk: 1,45 - 810zł - wygrana 364,5zł
Tak oto wyciągamy pieniążki niezależnie od wyniku meczu, aby potem nie pluć sobie w brodę jeśli typ &quot;na freebeta&quot; zawiedzie i nic na tym nie zarobimy. Tak jak ktoś wspomniał, im wyższy kurs w Sportingbecie tym więcej zarobimy, jednak potrzeba wtedy wyższego kapitału. W tkaim przypadku polecam też nie grać jakichś surków z spotkań np.2 ligi szkockiej, bo to śmierdzi na kilometr, a w regulaminie mogą mieć zapis, że w przypadku podejrzenia &quot;nieuczciwej gry&quot; mogą anulować freebeta. A wtedy jest szansa, że na tym nawet stracimy ;)
 
Z 1

ziutek1934

Użytkownik
Sportingbet: 2,25 - 500zł - wygrana 1175 - 810 = 365zł
Inny buk: 1,45 - 810zł - wygrana 364,5zł
Tak oto wyciągamy pieniążki niezależnie od wyniku meczu, aby potem nie pluć sobie w brodę jeśli typ &quot;na freebeta&quot; zawiedzie i nic na tym nie zarobimy. Tak jak ktoś wspomniał, im wyższy kurs w Sportingbecie tym więcej zarobimy, jednak potrzeba wtedy wyższego kapitału. W tkaim przypadku polecam też nie grać jakichś surków z spotkań np.2 ligi szkockiej, bo to śmierdzi na kilometr, a w regulaminie mogą mieć zapis, że w przypadku podejrzenia &quot;nieuczciwej gry&quot; mogą anulować freebeta. A wtedy jest szansa, że na tym nawet stracimy ;)
Zwróć uwagę że wygraną z freebeta jest nie 1175 a 675 zł, dostajesz tylko zysk bez stawki ;)
Sorry zwracam honor, nie doczytałem dokładnie... mój błąd
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
i jeszcze chcę mieć pewność czy na zakład mamy 7dni od 1 stycznia? wg regulaminu
Tak, przecież jak byk pisze w regulaminie i nie da się tego interpretować.
Post z 10% podatkiem usunąłem... litości... ostro pojechałeś po bandzie ????
 
G 42

gks711

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
Napisz do nich, z pewnością Ci odpiszą ;)
Tutaj przecież kilka osób może dać Ci różne odpowiedzi i będziesz w kropce. Ja pisałem do nich i odpisywali mi bardzo szybko.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
Złap kogoś na LC u nich i dostaniesz info czy się zakwalifikowałeś. Ja napisałem i dostałem info że spełniłem już warunki i dostanę Free beta.
 
C 20

celt

Użytkownik
1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?
2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?
 
brak2sensu 0

brak2sensu

Użytkownik
Witam,
Ja zagrałem wymagane minimum do bonusu (10x50), i napisałem do supportu czy się kwalifikuję. Odpisali mi z opóźnieniem kilkudniowym coś takiego:
&quot;Pana konto kwalifikuje sie do promocji. Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot;
Kupony zagrałem w ciągu 2 dni na zakładach live, każdy na różnych zdarzeniach.
Powodzenia z freebetem and HNY ;)
Pzdr.
 
M 510

mican

Użytkownik
Panowie muszę was rozczarować z tym darmowym zakładem za 500. W punkcie 7 jest zapisane że maksymalna wartość zakładu wynosi 500 PLN. Żeby dostać free beta za 500 to trzeba zagrać 10 zakładów kwalifikujących za 500. W innym przypadku dostaniecie free beta o wartości najmniejszego zakładu kwalifikującego czyli za 50 PLN. Nawet jak postawicie 9 zakładów za 500 i jeden za 50 to free bet będzie wartości tylko 50 PLN. Już kiedyś była taka promocja i tak to wyglądało właśnie. Być może się mylę ale wg tak będzie to wyglądało także tym razem. Obym się mylił.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Witam,

Ja zagrałem wymagane minimum do bonusu (10x50), i napisałem do supportu czy się kwalifikuję. Odpisali mi z opóźnieniem kilkudniowym coś takiego:

&quot;Pana konto kwalifikuje sie do promocji. Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot;

Kupony zagrałem w ciągu 2 dni na zakładach live, każdy na różnych zdarzeniach.

Powodzenia z freebetem and HNY ;)

Pzdr.
Jeśli dostał potwierdzenie od supportu Sportingbetu na tych warunkach 10 x 50zł to zapewne tak będzie

Mican nie strasz ludzi przed sylwestrem, ten darmowy zakład to byłby świetny prezent na nowy rok 500zł
 
R 17

raul18

Użytkownik
Mican nie wprowadzaj ludzi w blad. W 7 pkt regulaminu chodzi dokladnie o to zeby ludzie nie mysleli ze jak postawia 10 zakladow po 100zl to dostana 1000 freebeta. Tylko o to. Kazdy kto postawil 10 zakladow po min 50zl dostanie jutro freebeta w wysokosci 500zl
Info z LC i koniec kropa !
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Proszę zapis z livechata i nie wymyślajcie już kolejnych teorii spiskowych ???? Czekajcie cierpliwie na Nowy Rok i na feebeta 500 pln. Udanego Sylwestra ;)
Martin I: Witam w Sportingbet. Proszę chwilę zaczekać, sprawdzam podane informacje
You: ok, czekam na odpowiedź
Martin I: Co jest niejsna w regulaminie ?
Martin I: Mial Pan wniesc 10 zakladow min 50 PLN kurs min 1.2
You: punkt 1 a punkt 7. Proste pytanie, stawiając 10 zakładów po 50 pln każdy dostaję freebet 500 pln?
Martin I: Tak
Martin I: Co jest w tym niejasne
Martin I: ?
You: ciekawi mnie bowiem określenie w pkt 7, że maksymalna kwota darmowego zakładu wynosi 500 pln. Po co określać maksymalną kwotę skoro teoretycznie jest ona stała?
Martin I: Po to zeby ktos nie pytal ze postawil 10 zakladow za 100 PLN i chce 1000 PLN bonusa
Martin I: Aby dostac 500 PLM wystaczy zagrac 10 x 50 PLN kurs 1.2
You: ok, chciałem rozwiać wątpliwości. W takim razie dziękuję za info. Pozdrawiam
 
C 20

celt

Użytkownik
1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?
2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?
nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania?
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał Celt -&gt;

1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?

2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania?
Masz informacje w reguliminie ze promocja nie laczy sie z innymi promocjmi, wiec darmowy zaklad sie nie wlicza, kupon musi byc dzis rozliczony zeby Ci go zaliczyli
 
M 510

mican

Użytkownik
Mój typ na jutrzejszego free beta to Jacobsen - zwycięstwo w całym Turnieju Czterech Skoczni kurs 2.75 (bwin). Problem w tym że na razie na Sportingbecie nie ma takiego zakładu. Mam nadzieje że jutro będzie.

Jacobsen jest w gazie, a wiadomo jak to jest ze skoczkami jak są w formie to latają aż miło.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ten Buk , jak i cala promocja to JEDNA WIELKA SCIEMA i naciaganie ludzi.
Zalozylem konto 3 dni temu. Wplacilem 400 zl. Postawilem 10 zakladow regulaminowych.
Mam obecnie 206 zl ( czyli przegralem troche ).
Dzis wchodze na czata dopytac czy spelnilem warunki bonusa i dowiaduje sie najpierw ze tak a po 15 min ze MAM STATUS GRACZA zawodowego i zadne promocje mi nie przysluguja !
To jest kpina jakas ! Konto od 3 dni aktywne , z wiekszoscia zakladow przegranych !
Bede pisal reklamacje ale to i tak pewnie **** da.... Ale niezle mi cisnienie podniesli...
Wyplacac i out z tamtad.... szkoda nerwow... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom