>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
sportingbet: darmowy zakład 500zł * 5,0 = 2000 zł
inny buk: 2000 zł * 1,25 = 2500 zł
Z tego wynika, że żeby zarobić 500 zł to musisz trafić kurs 1,25. Bo jeśli akurat wejdzie Ci kurs 5,0 w sportingbet to nic nie zarobisz.
Taka mała podpowiedź dla tych, którzy dostaną tego freebeta i będą chcieli wyciągnąć kasę pewną przy pomocy surebeta. W przypadku freebetów jest pewien mały trik. Załóżmy, że surebet wygląda tak:
Sportingbet: 3,35
Inny buk: 1,45
Zysk z surka: 1,2%. Teraz aby mieć tak sam zysk obojętnie jak zakończy się mecz kurs ze Sportingbeta zmniejszamy o 1 (czyli wychodzi 3,35-1=2,35) W tym przypadku:
Sportingbet: 2,25 - 500zł - wygrana 1175 - 810 = 365zł
Inny buk: 1,45 - 810zł - wygrana 364,5zł
Tak oto wyciągamy pieniążki niezależnie od wyniku meczu, aby potem nie pluć sobie w brodę jeśli typ &quot;na freebeta&quot; zawiedzie i nic na tym nie zarobimy. Tak jak ktoś wspomniał, im wyższy kurs w Sportingbecie tym więcej zarobimy, jednak potrzeba wtedy wyższego kapitału. W tkaim przypadku polecam też nie grać jakichś surków z spotkań np.2 ligi szkockiej, bo to śmierdzi na kilometr, a w regulaminie mogą mieć zapis, że w przypadku podejrzenia &quot;nieuczciwej gry&quot; mogą anulować freebeta. A wtedy jest szansa, że na tym nawet stracimy ;)
 
Z 1

ziutek1934

Użytkownik
Sportingbet: 2,25 - 500zł - wygrana 1175 - 810 = 365zł
Inny buk: 1,45 - 810zł - wygrana 364,5zł
Tak oto wyciągamy pieniążki niezależnie od wyniku meczu, aby potem nie pluć sobie w brodę jeśli typ &quot;na freebeta&quot; zawiedzie i nic na tym nie zarobimy. Tak jak ktoś wspomniał, im wyższy kurs w Sportingbecie tym więcej zarobimy, jednak potrzeba wtedy wyższego kapitału. W tkaim przypadku polecam też nie grać jakichś surków z spotkań np.2 ligi szkockiej, bo to śmierdzi na kilometr, a w regulaminie mogą mieć zapis, że w przypadku podejrzenia &quot;nieuczciwej gry&quot; mogą anulować freebeta. A wtedy jest szansa, że na tym nawet stracimy ;)
Zwróć uwagę że wygraną z freebeta jest nie 1175 a 675 zł, dostajesz tylko zysk bez stawki ;)
Sorry zwracam honor, nie doczytałem dokładnie... mój błąd
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
i jeszcze chcę mieć pewność czy na zakład mamy 7dni od 1 stycznia? wg regulaminu
Tak, przecież jak byk pisze w regulaminie i nie da się tego interpretować.
Post z 10% podatkiem usunąłem... litości... ostro pojechałeś po bandzie ????
 
G 42

gks711

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
Napisz do nich, z pewnością Ci odpiszą ;)
Tutaj przecież kilka osób może dać Ci różne odpowiedzi i będziesz w kropce. Ja pisałem do nich i odpisywali mi bardzo szybko.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Postawiłem 10 kuponów po 50zł na mecz tenisa live, co chwile typując na wygranie przez zawodnika gema. Zaliczy się to? W sumie 10 różnych zakładów.
Złap kogoś na LC u nich i dostaniesz info czy się zakwalifikowałeś. Ja napisałem i dostałem info że spełniłem już warunki i dostanę Free beta.
 
C 20

celt

Użytkownik
1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?
2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?
 
brak2sensu 0

brak2sensu

Użytkownik
Witam,
Ja zagrałem wymagane minimum do bonusu (10x50), i napisałem do supportu czy się kwalifikuję. Odpisali mi z opóźnieniem kilkudniowym coś takiego:
&quot;Pana konto kwalifikuje sie do promocji. Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot;
Kupony zagrałem w ciągu 2 dni na zakładach live, każdy na różnych zdarzeniach.
Powodzenia z freebetem and HNY ;)
Pzdr.
 
M 510

mican

Użytkownik
Panowie muszę was rozczarować z tym darmowym zakładem za 500. W punkcie 7 jest zapisane że maksymalna wartość zakładu wynosi 500 PLN. Żeby dostać free beta za 500 to trzeba zagrać 10 zakładów kwalifikujących za 500. W innym przypadku dostaniecie free beta o wartości najmniejszego zakładu kwalifikującego czyli za 50 PLN. Nawet jak postawicie 9 zakładów za 500 i jeden za 50 to free bet będzie wartości tylko 50 PLN. Już kiedyś była taka promocja i tak to wyglądało właśnie. Być może się mylę ale wg tak będzie to wyglądało także tym razem. Obym się mylił.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Witam,

Ja zagrałem wymagane minimum do bonusu (10x50), i napisałem do supportu czy się kwalifikuję. Odpisali mi z opóźnieniem kilkudniowym coś takiego:

&quot;Pana konto kwalifikuje sie do promocji. Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot;

Kupony zagrałem w ciągu 2 dni na zakładach live, każdy na różnych zdarzeniach.

Powodzenia z freebetem and HNY ;)

Pzdr.
Jeśli dostał potwierdzenie od supportu Sportingbetu na tych warunkach 10 x 50zł to zapewne tak będzie

Mican nie strasz ludzi przed sylwestrem, ten darmowy zakład to byłby świetny prezent na nowy rok 500zł
 
R 17

raul18

Użytkownik
Mican nie wprowadzaj ludzi w blad. W 7 pkt regulaminu chodzi dokladnie o to zeby ludzie nie mysleli ze jak postawia 10 zakladow po 100zl to dostana 1000 freebeta. Tylko o to. Kazdy kto postawil 10 zakladow po min 50zl dostanie jutro freebeta w wysokosci 500zl
Info z LC i koniec kropa !
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Proszę zapis z livechata i nie wymyślajcie już kolejnych teorii spiskowych ???? Czekajcie cierpliwie na Nowy Rok i na feebeta 500 pln. Udanego Sylwestra ;)
Martin I: Witam w Sportingbet. Proszę chwilę zaczekać, sprawdzam podane informacje
You: ok, czekam na odpowiedź
Martin I: Co jest niejsna w regulaminie ?
Martin I: Mial Pan wniesc 10 zakladow min 50 PLN kurs min 1.2
You: punkt 1 a punkt 7. Proste pytanie, stawiając 10 zakładów po 50 pln każdy dostaję freebet 500 pln?
Martin I: Tak
Martin I: Co jest w tym niejasne
Martin I: ?
You: ciekawi mnie bowiem określenie w pkt 7, że maksymalna kwota darmowego zakładu wynosi 500 pln. Po co określać maksymalną kwotę skoro teoretycznie jest ona stała?
Martin I: Po to zeby ktos nie pytal ze postawil 10 zakladow za 100 PLN i chce 1000 PLN bonusa
Martin I: Aby dostac 500 PLM wystaczy zagrac 10 x 50 PLN kurs 1.2
You: ok, chciałem rozwiać wątpliwości. W takim razie dziękuję za info. Pozdrawiam
 
C 20

celt

Użytkownik
1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?
2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?
nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania?
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał Celt -&gt;

1) a ten 1 zakład, po wpłacie który był bez ryzyka i jak go sie przegrało to był potem darmowy (który do obrotu sie nei liczy) też się liczy ?

2) moge sobie dzis postawić coś na jutro i zaliczą mi to ? czy licza tylko rozstrzygnięte kupony ?

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytania?
Masz informacje w reguliminie ze promocja nie laczy sie z innymi promocjmi, wiec darmowy zaklad sie nie wlicza, kupon musi byc dzis rozliczony zeby Ci go zaliczyli
 
M 510

mican

Użytkownik
Mój typ na jutrzejszego free beta to Jacobsen - zwycięstwo w całym Turnieju Czterech Skoczni kurs 2.75 (bwin). Problem w tym że na razie na Sportingbecie nie ma takiego zakładu. Mam nadzieje że jutro będzie.

Jacobsen jest w gazie, a wiadomo jak to jest ze skoczkami jak są w formie to latają aż miło.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ten Buk , jak i cala promocja to JEDNA WIELKA SCIEMA i naciaganie ludzi.
Zalozylem konto 3 dni temu. Wplacilem 400 zl. Postawilem 10 zakladow regulaminowych.
Mam obecnie 206 zl ( czyli przegralem troche ).
Dzis wchodze na czata dopytac czy spelnilem warunki bonusa i dowiaduje sie najpierw ze tak a po 15 min ze MAM STATUS GRACZA zawodowego i zadne promocje mi nie przysluguja !
To jest kpina jakas ! Konto od 3 dni aktywne , z wiekszoscia zakladow przegranych !
Bede pisal reklamacje ale to i tak pewnie **** da.... Ale niezle mi cisnienie podniesli...
Wyplacac i out z tamtad.... szkoda nerwow... :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom