>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaklady wirtualne w sts

Z 0

zwkondzio93

Użytkownik
Specjalnie założyłem konto na tym Forum aby uświadomić Cię Drogi Kolego że V-Sport w Sts&#39; ie to jedna wielka ściema, nie wiem dla czego ale wraz z moim kumplem gdy udajemy się do STS&#39; u i chcemy obstawić wyścigi konne i podajemy Numer wybranego przez nas konia, to miła Pani z naszego punktu mówi że ten konik akurat nie wchodzi, przykro mi panowie, a my stajemy przed ekranem i patrzymy się na siebie jak na głupców, i już około 5 razy tak miałem że podałem Jej nr konia na Zwycięzcę i dowiedziałem się że tego numeru nie może wbić, nie dziwne bo za każdym razem był to wygrany koń i to wcale nie z małym kursem, moim zdaniem lepjej zabrać się za Obstawianie meczy zgodnie ze statystykami 3, 4 mecze na kuponie po kursie 2 bo prawdopodobieństwo trafienia jest tak na prawdę takie samo przy każdym kursie ???? POZDRAWIAM
 
D 0

dropkick

Użytkownik
Widzę że cały czas piszecie jaki będzie wynik jeżeli akcja idzie na lewą stronę i inne przypadki. Sprawa tutaj jest oczywista, ponieważ system posiada pewną pulę meczyków (filmików) zmianie ulega jedynie kolorystyka strojów.
Nie ma tutaj znaczenia jaki jest kurs i jakie drużyny grają.
Tak jak już ktoś pisał, system oblicza przy jakiej ilości goli, dokładnym wyniku i która drużyna wygra bądź spotkanie zakończy się remisem, na podstawie tych danych wybiera spotkanie ze swojej bazy i je puszcza.
Myślę że nie ma co tutaj się rozwodzić nad tym jakie wyniki często siadają, bo jak dużo osób zacznie grać te wyniki to wtedy będą padały inne.
 
Do góry Bottom