>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaklady wirtualne w sts

duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Na czym jak na czym ale grać Vsports progresją to jest istne samobójstwo.
czemu? jeżeli np po 40 dniach analiz seria bez remisu nie przekroczy 15 to o czymś świadczy,więc zaczynam gre czekam aż nie będzie ok 6 razy remisu pod rząd wtedy wchodze w gre na remis progresją.

w teorii wygląda to dobrze
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Witam.śledzi ktoś może wirtualne mecze w sts? analizowałem ostatnie 15 dni piłki nożnej i zauważyłem ze maksymalna ilosć spotkań bez remisu to 15.wiec nasuwa sie taki wniosek.czekamy aż będzie 6-7 meczy bez remisu i jedziemy z progresją na remis.
od 2 zł.z tym że mamy kapitał na 10 progów.ładnie to wygląda w teorii i zarobek w teori jest piekny ale,
-żeby tak grać musze zrobić analize nie 15 odtatnich dni lecz więcej.(nie ma archiwum np ostatniego miesiąca ????
-mieć kapitał 2000zł.
-siedzieć cały dzień w sts ????
Jeżeli ktoś robi podobne analizy ma np wyniki miesiąc wstecz to chętnie skorzystam;)
Nie polecam ???? Wyniki często są &quot;z kosmosu&quot; i z tego co wiem (niepotwierdzone info) to jest chyba maksymalna stawka na taki zakład. Znajomy ma taki zeszyt z wynikami i dzięki temu często trafia 0-4 / 4-0 i jakos ponad 700 zł w tydzień zarobił na tym na czysto więc chciał zagrac za 100 zł raz kupon ale maksymalnie mógł zagrać za 40 zł. Typ wszedł ale nie wiem o co chodziło z tą stawką.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
można za ponad 100zł grać bo widziałem jak grają.a w regulaminie max wygrana na tych zakładach to 50 tys.ale spytam jutro w sts.
ja to widze tak jeżeli np weźmiemy wyniki z 40 dni piłki nożnej.max seria bez remisu (po analizie 15 dni) zrobimy analize tych 40 dni i okaże sie że max seria bez remisu to 15 to...
idziemy do sts z kapitałem 2000.czekamy aż bedzie ok 6-7 meczy bez remisu i wtedy zaczynamy grać progresją ok 2 zł.2,4,8 itd...
gdybym grał tak przez ostatnie 15 dni w sts zarobił bym ok 5000 zł.zakładając że czekał bym na 6 meczy bez remisu a przy 7 zaczynał od 2 zł.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Wydaje sie to łatwe ale nie pamiętam seri więcej niz 15 meczy bez remisu od kiedy jest możliwość takiego grania.Z tego co pisze w regulaminie w wyniki tych meczy nie ingeruje człowiek,niezależny system sie tym zajmuje.(jak działa nie mam pojęcia)

Co Wy na to?
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No właśnie sam widzisz, niezależny system. Jednak system ten musiał zostać stworzony przez człowieka. A system ten został stworzony w takim celu, żeby przynosić zyski nie grającym tylko firmie STS.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
tak,ale chodzi mi o to ze nie spotkałem sie jeszcze z serią większą niż 15 meczy bez remisu.to nie jest mój jakiś tam wywód po paru wizytach w sts czy analizie ostatnich paru dni.to są dane oparte na podstawie analizy wszystkich spotkań przez długi okres czasu.jezeli sie w to bawisz sam zobacz a jak znajdziesz,pamiętasz jakąś serie większa niz 15 meczy bez remisu to prosze o info i dowód.

z tego wyciągam taki wniosek jak już pisałem.
a zrobie tak pewnie.poczekam jeszcze miesiąc,jeżeli przez ten okres nie trafi sie większa seria niż 15 meczy bez remisu to zbieram kase i wchodze w gre.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Czasami puszcze jakiś kupon ale bez szału. Zazwyczaj jak mi jakieś drobne zostają to zagram, ale tylko jeden kupon i starczy. Widzę, co te zakłady zrobiły z ludźmi w punkcie, który odwiedzam.
I jeszcze kilka takich rad:
1. Chcąc grać progresją pamiętaj, że zawsze może trafić się awaria systemu podczas której padnie ten długo wyczekiwany przez Ciebie remis.
2. Nie wiem jakie jest natężenie ruchu w Twoim punkcie, ale u mnie dość duże i mimo wszelkich starań ze strony obsługi nie zawsze każdy zdąży zagrać tego Vsporta.
Sercem życzę powodzenia, ale rozumem odradzam ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
W punkcie w którym planuje to robić ruch jest mały.aha te zakłady można stawiać poza kolejką.Fakt awaria systemu zdarza sie...i to jest największy minus tego ????
Z jednej strony wydaje mi sie to nielogiczne ale fakt ŻE NIE WYSTĘPUJE WIĘKSZA SERIA NIŻ 15 MECZY BEZ REMISU przemawia dosyć mocno i skłania do takiego grania.

można sobie obliczyć zysk analizujac wyniki.(ok 300-500zł dziennie lekko.)zakładając że nie bedzie awari systemu.to że bedzie kolejka to sobie poradze ????

aha i te 2 tys:? spora kasa

ale po tygodniu sie powinna odrobić z nawiązką.
i dzień w sts spędzony :cool:

czy warto???
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
te 15 dni to ostatnie tygodnie.a wczesniej tylko &quot;jechałem&quot; na stronie sts po wynikach i szukałem.i wtedy też nie pamiętam żeby była seria większa niż 15 meczy bez remisu.
niestety nie ma archiwum np 100 dni jakie były wyniki...szkoda.
a co do zarobków to właśnie ich szukam;) wszelkimi sposobami.i studiuje jeszcze
a co do analiz, jak nie zrobie analizy ok 50 dni to nie zaczynam z biznesem.
a moze system jest tak ustawiony ze nie ma opcji ponad 15 meczy bez remisu.nie wiem...
aha zobacz sobie wyniki z ostatnich dni i zrób analize gdybyś grał tak jak ja planuje.
taka kasa przemawia do wyobraźni,ale rozum tu decyduje
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No tak jak już pisałem powodzenia życzę. Daj znać po tych 50 dniach jak Ci poszło. Sam bym poprzeglądał takie rzeczy, ale pracuje i nie mam zbyt wiele czasu.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jeśli byś już się zdecydował to chyba to polecam zastanowić się nad grą w kilka osób np. w 4. Zawsze mniej trzeba wnieść kasy a i można siedzieć w STSie na zmiany ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Myśle że jak wszystko będzie ok to początkiem kwietnia zaczynam.hm myślałem nad tym żeby w kilka osób...ale wole jednak sam,ewentualnie 2 osoby.wiec teraz analiza tego co sie będzie działo.... co do gry jest ryzyko fakt ale zarobek prezentuje jak sie pięknie.
po tygodniu można zrobić 100% zainwestowanej kasy (patrząc po tym co sie działo w przeszłości).
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
System i tak Cię owali i tak ????
Jak ktoś kiedyś pisał czy mówił, na te kilka sekund przed startem meczu komputer wybiera rozwiązanie na którym STS może zarobić najwięcej a więc nie licz że ograsz ten system. Owszem teraz na &#39;sucho&#39; wszystko może wyglądać ładnie ale na pewno nie uda Ci się przerobić że tak powiem tego systemu.
Choć życzę Ci powodzenia bo sam lubię zagrać w to za kilka złotych i czasem nawet potrafi wpaść coś ciekawego ale to chyba kwestia fuksa...
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
System i tak Cię owali i tak ????

Jak ktoś kiedyś pisał czy mówił, na te kilka sekund przed startem meczu komputer wybiera rozwiązanie na którym STS może zarobić najwięcej a więc nie licz że ograsz ten system. Owszem teraz na &#39;sucho&#39; wszystko może wyglądać ładnie ale na pewno nie uda Ci się przerobić że tak powiem tego systemu.

Choć życzę Ci powodzenia bo sam lubię zagrać w to za kilka złotych i czasem nawet potrafi wpaść coś ciekawego ale to chyba kwestia fuksa...
Tak ale ja moje granie opieram na fakcie że nie ma więcej niz 15 meczy bez remisu z rzędu,jeżeli taka opcja potwierdzi sie przez następne 30 -40 dni to mam podstawy aby grać tak jak napisałem...a to chodzi w tym..
 
K 0

kpsopot

Użytkownik
Raz sie zarobi , drugi raz sie zarobi a potem 10 razy straci ???? To jest jak z Keno w Lotto ???? Komputer losuje najlepsze ustawienie ????
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Raz sie zarobi , drugi raz sie zarobi a potem 10 razy straci
Gorzej jak kolejność jest odwrotna ???? 10 razy straci, ale tłucze nadal bo musi zarobić. Osobiście znam gościa, który jak siedzi sam to twierdzi, że wygrywa i wygrywa (oczywiście świadków n to mu brakuje). A jak już ktoś jest to potwierdza jedynie, że ciągle topi.
Vsports = automaty
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Vsports = automaty zgodze sie.....ale jeżeli widzimy pewną prawidłowość (czyli ze seria większa niz 15 meczy z rzędu bez remisu nie występuje) i sprawdza sie to w dłuższym okresie czasu to skłania nas to do zagrania i wykorzystania tego faktu.wg moich obliczeń na podstawie tego co działo sie w ostatnich dniach tygodniach można zarobić świetnie.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
zobaczcie wczorajsze wyniki vsport .gdybym grał wczoraj tak jak pisałem to zarobek wyszedł by ok 1500zł. (o ile nie było by awarii systemu)
 
Do góry Bottom