>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaklady wirtualne w sts

L 0

luter-78

Użytkownik
Dzisiaj, 11:52
WBA - Newcastle Rovers
2.40 - 2.50
2-0 9.90
0-2 10.00

Jaki wynik? 2-2

Więc albo ja czegoś nie rozumiem albo w ten sposób nie da się wygrywać.
wczoraj było podobnie
Marseille-Rangers Blues
2,4-2,5
2-0 9,8
0-2 10,0
wynik 1:1,
choć jak sprawdzałem wyniki to w ostatnich 7 dniach 4 razy padł 2-0,0-2 przy kursie 10, wiec można ryzykować za drobne
 
forin 450

forin

Użytkownik
Dzisiaj, 11:52
WBA - Newcastle Rovers
2.40 - 2.50
2-0 9.90
0-2 10.00
Jaki wynik? 2-2
Więc albo ja czegoś nie rozumiem albo w ten sposób nie da się wygrywać.
a co Ty myślałeś, że za każdym razem będzie wchodzić, że jest na to jakiś sposób? oj naiwny naiwny.
 
M 3

molq

Użytkownik
Ruleta się krynci jak to u mnie gadali :cool: Lepiej grac na zwykle zakłady i czekac sobie w domku czy kupon wejdzie czy nie niz wpasc w wir grania w wirtualne zaklady i siedziec caly dzien w sts az sie wszystko straci.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ruleta się krynci jak to u mnie gadali :cool: Lepiej grac na zwykle zakłady i czekac sobie w domku czy kupon wejdzie czy nie niz wpasc w wir grania w wirtualne zaklady i siedziec caly dzien w sts az sie wszystko straci.
Dobrze gada!!!:spokodfhgfh: Nalać mu wódki :browar565:
 
F 0

fiasco

Użytkownik
Potwierdzam raz bylem 100 na plus wyszedlem 100 na minus ;d Mysle, ze lepiej pobawic sie w live mecze ktore leca na monitorkach obok. No ale jesli ktos sie chce bawic w te v-sports to ciekawostka mala jesli kursy sa 1,70-1,80-,4,10-4,20 to srednio raz na 4 mecze wygrywa wiekszy kurs najczesciej 1-0 2-0
 
uzytkownik-78036 0

uzytkownik-78036

Użytkownik
Faktycznie, racja co do tego ze nie warto grac w v-sports, a zaklady live to jak dla mnie glupia i niepotrzebna &quot;atrakcja&quot; dla stsowych dziadkow. Najlepiej grac zwykle zaklady na realne mecze
 
K 0

krzkub

Użytkownik
a ktos moze zauważył z jaka czestoscia pada wynik 0-4 lub 4-0 bo tam ladny kurs jest na to zdarzenie cos kolo 60 zl a slyszalem ze czesto padaja takie wyniki
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Z tym , że z tego co się orientuję częściej jest 0-4 niż 4-0. Gdy pierwsza akcja idzie &quot;w lewą stronę&quot; to rzadko kończy się bramką. Nawet jeśli końcowym wynikiem ma być 2-2 to, przynajmniej z moich obserwacji , wynika że zawsze to najpierw jest 0-2, nigdy natomiast 2-0
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Chłopaki. Z tego co wiem to system ten podlicza wszystkie wkłady z każdego punktu w którym jest zainstalowany. Na 5 sek przed meczem zakłady są zamknięte, system podlicza na jakim wyniku może najlepiej zarobić i taki wynik daje. Więc jedyny sposób na wygraną to mieć łączność z każdym pkt. STS w kraju i opracować system który by też to wyliczał i grac tak żeby system był zarobiony i my też. A to co mówicie że jakaś drużyna wygrywa częściej, mniej i temu podobne to właśnie bierze się stąd że ludzie też prowadzą takie obserwacje jak wy i też obstawiają podobnie wszędzie.
A co do samego przeprowadzania akcji to nie wiem po co to rozkminiać skoro w momencie jak idą akcje to już dla nas nie ma znaczenia, za 20 sekund poznamy wynik tak czy tak. To jest po prostu animacja.
 
uzytkownik-78036 0

uzytkownik-78036

Użytkownik
AdrianZz mistrzowsko to ujął... Właśnie tak jest jak napisał, zresztą puenta też trafiona, ze po co niby te dziadki rozmyslają nad animacjami jak i tak juz wtedy nie mozna zagrac...
Zgadzam sie w 100%,ujał rowniez moje zdanie...
Gratulacje
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Chłopaki. Z tego co wiem to system ten podlicza wszystkie wkłady z każdego punktu w którym jest zainstalowany. Na 5 sek przed meczem zakłady są zamknięte, system podlicza na jakim wyniku może najlepiej zarobić i taki wynik daje. Więc jedyny sposób na wygraną to mieć łączność z każdym pkt. STS w kraju i opracować system który by też to wyliczał i grac tak żeby system był zarobiony i my też. A to co mówicie że jakaś drużyna wygrywa częściej, mniej i temu podobne to właśnie bierze się stąd że ludzie też prowadzą takie obserwacje jak wy i też obstawiają podobnie wszędzie.

A co do samego przeprowadzania akcji to nie wiem po co to rozkminiać skoro w momencie jak idą akcje to już dla nas nie ma znaczenia, za 20 sekund poznamy wynik tak czy tak. To jest po prostu animacja.
Dokładnie, nie ma tu reguły, że Barca, Real, Man U będą wygrywać z Żółtymi Kielce. Po prostu na te 5 sekund przed meczem system podlicza na jakim wyniku najlepiej zarobi. Tyle.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Czy wie ktoś jak zakończył się mecz Żółci Kielce z Srebrni Wodzisław 23/02/12 14:12?
Albo gdzie można sprawdzić czy kupon jest wygrany ?
 
M 10

meec

Użytkownik
Wiam. Tak wiem bo sam grałem na Żółtych o był ich 4 mecz!!!

Wynik 1-1 pozaostałe 3 przegrali.
Ciekawe jest to że grali po swoim meczu kolejny i myślę muszą w końcu wygrać było 0-2 dla żółtych ;)

Nie ma żadnej reguły na kursy 10.00 przy wyniku 0-2 lub 2-0 nie sprawdza się to. Wg mnie to po prostu szczęście jeśli komuś siądzie. Nie ma co rozkminiać że przy długiej serii wynikó nie było remisu albo 3 goli to dadzą. Tak naprawde to ***** prawda jest wszystko.

Przed wczoraj około 16-18 1:0 1:0 0:1 1:0 0:1 1:0 i tak chyba z 8 razy... :|
Dziś tak samo 1:0 0:1 0:1 1:0 0:1 5 wyników. Lubią odwracać często wyniki jak było 2:1 dają 1:2 ale też to się tak sprawdza jakby się miało nie sprawdzać. To wszystko zależy od szczęścia. rzadko można coś przewidzieć...
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam.śledzi ktoś może wirtualne mecze w sts? analizowałem ostatnie 15 dni piłki nożnej i zauważyłem ze maksymalna ilosć spotkań bez remisu to 15.wiec nasuwa sie taki wniosek.czekamy aż będzie 6-7 meczy bez remisu i jedziemy z progresją na remis.
od 2 zł.z tym że mamy kapitał na 10 progów.ładnie to wygląda w teorii i zarobek w teori jest piekny ale,

-żeby tak grać musze zrobić analize nie 15 odtatnich dni lecz więcej.(nie ma archiwum np ostatniego miesiąca ????
-mieć kapitał 2000zł.
-siedzieć cały dzień w sts ????

Jeżeli ktoś robi podobne analizy ma np wyniki miesiąc wstecz to chętnie skorzystam;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Witam.śledzi ktoś może wirtualne mecze w sts? analizowałem ostatnie 15 dni piłki nożnej i zauważyłem ze maksymalna ilosć spotkań bez remisu to 15.wiec nasuwa sie taki wniosek.czekamy aż będzie 6-7 meczy bez remisu i jedziemy z progresją na remis. od 2 zł.z tym że mamy kapitał na 10 progów.ładnie to wygląda w teorii i zarobek w teori jest piekny ale, -żeby tak grać musze zrobić analize nie 15 odtatnich dni lecz więcej.(nie ma archiwum np ostatniego miesiąca -mieć kapitał 2000zł. -siedzieć cały dzień w sts Jeżeli ktoś robi podobne analizy ma np wyniki miesiąc wstecz to chętnie skorzystam
Na czym jak na czym ale grać Vsports progresją to jest istne samobójstwo.
 
Do góry Bottom