>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
No ja tak samo Krzysiek, a mi pierwszemu powinni zabrać ???? ???? ???? i jeszcze mi ładnie na maile odpowiadają ????
 
cobi 0

cobi

Użytkownik
powiem wam tak mi tez nic nie zniklo z konta jak mialem tak mam 2000 ojro , na meile mi odpisuja !!!wienc nie mam zadnych zastrzezen narazie !!pozatym skan juz wyslalem i wplacilem kase czekam do 13 na wyplate .mnie tam traktuja powznie jak narazie moze dlatego ze mam zweryfikowane konto nieiwem zycze powodzenia w wyplatach za tydzien dam znac co i jak ⚽
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
powiem wam tak mi tez nic nie zniklo z konta jak mialem tak mam 2000 ojro , na meile mi odpisuja !!!wienc nie mam zadnych zastrzezen narazie !!pozatym skan juz wyslalem i wplacilem kase czekam do 13 na wyplate .mnie tam traktuja powznie jak narazie moze dlatego ze mam zweryfikowane konto nieiwem zycze powodzenia w wyplatach za tydzien dam znac co i jak ⚽
no to czekamy na twoja pierwsza wyplate i brawo za odwage :jezora:
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
????
powiem wam tak mi tez nic nie zniklo z konta jak mialem tak mam 2000 ojro , na meile mi odpisuja !!!wienc nie mam zadnych zastrzezen narazie !!pozatym skan juz wyslalem i wplacilem kase czekam do 13 na wyplate .mnie tam traktuja powznie jak narazie moze dlatego ze mam zweryfikowane konto nieiwem zycze powodzenia w wyplatach za tydzien dam znac co i jak ⚽
Cobi u mnie to samo, mam 2600 ojro, zweryfikowane dokumenty i zrobioną wpłatę, również 13. mam wypłate, wiec sie mogą troszq zdziwić ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
no tak ja też na nich nie nażekałem do czasu az mi kasy nie zwineli z konta, a teraz napisałem do nich już około 20 maili ( po polsku i angielsku ) i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi ????
 
4 0

42500

Użytkownik
z 400 oddali mi na konto 220 PLN, pogralem troche ale sracilem...Powinienem miec teraz na koncie 180 złotych...a mam 40 dziękuję bardzo temu bukowi ????
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
A ile trzeba wpłacic zeby moc wypąłcic to co juz mam . NO i czy najpierw zlecic wypłate a potem wpąłcic pieniadze czy odwrotnie .
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
A ile trzeba wpłacic zeby moc wypąłcic to co juz mam . NO i czy najpierw zlecic wypłate a potem wpąłcic pieniadze czy odwrotnie
Już było mowione że trzeba najpierw wpłacić żeby odblokować wypłaty.A co do kwoty to nie pamiętam dokładnie ale to chyba było 15 euro
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
pokaz mi w innych bukach kiedy maja happy hours czy w normalnych godzinach?... czyli oni cie wkurzaja tym bardziej ze nie maja? zastanow sie gorgol co ty p....... i ze komputer losuje godzine i nic na to nie poradzisz

Uważaj ze słowkami!
taki jestes cwaniak to powiedz czemu ukradli mi ponad 200 Euro?! mogli napisac, ze bonusy to jest wirtualna kasa, ktorej nie mozna wyplacic, a nie po prostu czyscic konta.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Ja miałem dość dziwną sytuacje.... mianowicie miałem na koncie 8euro i w grze 4 kupony wszystkie weszły i tu zonk powinno z nich być 30euro patrze na konto a tam 15euro wiec pisze maila co się stało ( bez odpowiedzi) wchodze teraz na konto a tam 40 Euro... Już nie wiem co jest grane
 
S 0

szwedu

Użytkownik
a teraz dostałem takie coś :

Spełniłeś warunki do przypisania bonusa: Wkładowy bonus zakładu .

Na Twoje konto zostały przypisane środki finansowe: 7.00 EUR

Gratulujemy
Jetbull team
 
S 0

sciemniacz

Użytkownik
Tez to dostałem. Najpierw dostałem 17 euro ze zdrapki potem odstałem 20 euro tak o . NIe iwem za co . I teraz 7 Czyli razem 44 . No ale jest mniej i wogóle. Różne przygody były
 
4 0

42500

Użytkownik
Ciekawe czemu na maile normalnie odpisują a jeżeli w mailu pisze czemu kasa z konta zniknęła itp. to głucha cisza :mrgreen: :przeklina: ????
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Ja mam na kocie 160zł. Z losa dostałem 6zł . Narazie jest wszystko oki kasy mi nie ukradli. Wysłałem im skan dowodu i czekam. Jak narazie jeszcze nie uaktywniła mi sie wypłata przez moneybookers. Czy wogóle ktos wypłacił??? Czy to jest jakas ściema???. Polecam Black Jacke mozna szybko zrobic kase . Ja z 1 euro zrobiłem 35 !!!!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja mam na kocie 160zł. Z losa dostałem 6zł . Narazie jest wszystko oki kasy mi nie ukradli. Wysłałem im skan dowodu i czekam. Jak narazie jeszcze nie uaktywniła mi sie wypłata przez Moneybookers. Czy wogóle ktos wypłacił??? Czy to jest jakas ściema???. Polecam Black Jacke mozna szybko zrobic kase . Ja z 1 euro zrobiłem 35 !!!!
Nie uaktywni Ci się dopóki nie wpłacisz do nich co najmniej 15 Euro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom