>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
E 0

electronicbank

Użytkownik
Dwa dni temu dałęm polecenie wypłaty zgromadzonych środków na koncie w jetbull. Dodam że wszystko mam zweryfikowane a jednak jak wchodzę w zakładkę &quot;operacje na koncie&quot; pojawia się coś takiego:

id Typ Czas realizacji Suma Opłata Stan
1 JB46B735FXXXXXX Moneybookers 2007-08-06 16:53:49 -160.00 EUR -0.00 EUR pend*

Czy jetbull jest wypłacalny?
 
E 0

electronicbank

Użytkownik
Ale na innym forum ludzie pisali że trzeba czekać i po kilka dni. Może jednak nie wszystko stracone? Tylko mnie zastanawia skąd mają ID przelewu skoro kasy ma mb niema.
 
J 0

jumper

Użytkownik
Dlaczego zginęły moje posty o jetbull?
To przez globalne ocieplenie , poprostu wyparowały.
Jęsli to nie czynniki klimatyczne miały na to wpływ to pewnie były one (posty ) na tyle durne tzn. naruszały reg. , że któryś z modów je usunął
Faktycznie były bardzo wulgarne. Trzy razy pisałem, że otrzymałem wypłatę od Jetbull, ale ktoś je skasował. Co może nie jestem wiarogodny?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Dlaczego zginęły moje posty o jetbull?
To przez globalne ocieplenie , poprostu wyparowały.
Jęsli to nie czynniki klimatyczne miały na to wpływ to pewnie były one (posty ) na tyle durne tzn. naruszały reg. , że któryś z modów je usunął
Faktycznie były bardzo wulgarne. Trzy razy pisałem, że otrzymałem wypłatę od Jetbull, ale ktoś je skasował. Co może nie jestem wiarogodny?
Wystarczy napisać raz, nie trzeba trzykrotnie.
Jeżeli post jest kasowany, to na pewno jest ku temu powód.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Hehe, szkoda, że tylko 2x w tygodniu można z HH korzystać, bo już 6 euro bym uzbierał. :p

Pytanie: Najpierw wysyłaliście skany dowodów, a po otrzymaniu potwierdzenia zlecaliście wypłatę, czy jednocześnie słaliście dokumenty i zlecaliście wypłatę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom