>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
M 0

menonly

Użytkownik
Ludziska! Jak wam nie działa link lub strona sie nie chce otworzyc spróbujcie z mozilli firefox ja tez miałem ten problem ale go juz nie mam;)
 
M 0

mkiller

Użytkownik
udalo mi sie zdrapac 70E. bardzo dziwny buk, chyba nie jestem pierwszy, ktory to powtarza i zapewne nie ostatni.. siadl mi wczoraj kuponik z tenisa i mam 220E na koncie. czekam teraz na kogos kto wyplacil kase.. rowniez mialem problemy z zaladowaniem strony ale wystarczylo odswiezyc i wszystko bylo w porzadku..
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
udalo mi sie zdrapac 70E. bardzo dziwny buk, chyba nie jestem pierwszy, ktory to powtarza i zapewne nie ostatni.. siadl mi wczoraj kuponik z tenisa i mam 220E na koncie. czekam teraz na kogos kto wyplacil kase.. rowniez mialem problemy z zaladowaniem strony ale wystarczylo odswiezyc i wszystko bylo w porzadku..

Kasę mozna wypłacic po wcześniejszej swojej wpłacie , zweyfikowaniu konta i odczekaniu od swojej wpłaty 14 dni!!!! więc jeszcze sporo czasu poczekasz.
 
K 0

kamel124

Użytkownik
Mozecie mi wytłumaczyć jak zdrapujecie ta zdrapke?? Ja za kazdym razem dostaje 4 ojro ( konta mam założone na kumpli).............
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mozecie mi wytłumaczyć jak zdrapujecie ta zdrapke?? Ja za kazdym razem dostaje 4 ojro ( konta mam założone na kumpli).............

Ale z tego samego IP a tak nie mozna.....niestety tylko Polacy tacy są ,że za 2-4 Euro biegliby do samego Berlina-wstydzmy się :oops:
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
nie wiem po co kombinować.Ja zgarnołem 4 juro z w 2 dni zrobiłem z tego o 55.niestety wczraj zjechalem do 0 na ruletce :p
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Był już dziś HH ??

a co do kolegi kamel124 to jak już zostało napisane że później Polacy są pomijani przy promocjach.....


EDIT:

Właśnie trwa HH ???? Zgarnołem 2 Euro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom