>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Zdzisiu doceniam Twój system, tylko powiedz mi w jaki sposób na Pinnacle można postawić zakład z podwójną szansą, bo albo jestem ślepy i nigdzie nie widze albo na tyle głupi, żeby nie zrozumieć tej strony ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu doceniam Twój system, tylko powiedz mi w jaki sposób na Pinnacle można postawić zakład z podwójną szansą, bo albo jestem ślepy i nigdzie nie widze albo na tyle głupi, żeby nie zrozumieć tej strony ????
ani glupi ani slepy ???? jesli jest mecznp ???? Sassuolo v Livorno i gramy przeciwko Sassulo to szukaj zakladu na livorno +0,5 gola handikapu czyli x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nadszedl dlugo wyczekiwany hattrick ???? a wygladalo to mniej wiecej tak :
Kashiwa -108 GBP, Servette -228 GBP, Hoffenheim -408 GBP, Rosenborg -728 GBP, Betis -1210 GBP, Peterborough -1800 GBP, Derby +2755 GBP, Blackburn +1045 GBP, Cork City -416 GBP, Blackpool -700 GBP, IFK Goteborg -1188 GBP, West Ham -1800 GBP, Osasuna +2755 GBP, Lyon +1045 GBP, Liverpool -700 GBP, Watford +1045 GBP, Lazio -672 GBP, Sociedad -1122 GBP, Rayo Vallecano +1710 GBP, West Ham +665 GBP, Espanyol +380 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Sassuolo v Livorno

LAY Sassuolo
kurs: 2,08
zobowizanaie: 108 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
+95 GBP
bilans: +9527 GBP



Randers v Sonderjyske

LAY Randers
kurs: 2,1
zobowiazanie: 110 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mycute 52

mycute

Użytkownik
Hej

Jednego tutaj nie rozumiem. Skoro w meczu Espanyol vs Betis był remis 0:0 to dlaczego wpisałeś że mecz ten jest wygrany ?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jaka jest najdłuższa seria niepowodzenia? ile progów?

ostatnia byla najwieksza. 6 razy z rzedu nie weszlo. moze nie wejsc i 9. wazne co dzieje sie potem. jesli nie wejdzie 9 razy potem wejdzie 1 i znowu 6 nie wejdzie to moze byc ciezko. wszystko zalezy od budzetu. osobiscie uwazam ze Wudar gra bezpiecznie z zabezpieczeniem 50 000 do gry za stawke poczatkowa 100. duza inwestycja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik104 69

adik104

Użytkownik
a ta seria po ilu typach się przytrafiła? bo rozumiem że tu masz 36 stron tych typów, ale wcześniej już pewnie zaczynałeś?
jakbyś prześledził uważnie temat, to wiedziałbyś, że Zdzichu wcześniej grał progresję na &quot;faworyta&quot; po kursie +/- 2.00 lecz nie było to najlepsze wyjście, dlatego teraz kontynuuje i Layuje faw. po zbliżonym kursie. Co jakiś czas podaje on swoje statystyki, poszukaj, zajmie Ci to 3minuty, a zaoszczędzisz Zdzichowi czytania takich a nie innych postów.

btw. za niedługo okrągła sumka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
a ta seria po ilu typach się przytrafiła? bo rozumiem że tu masz 36 stron tych typów, ale wcześniej już pewnie zaczynałeś?

tak jak kolega wyzej napisal, gralem na faworyta i udalo mi sie poprawnie wytypowac 8 razy z rzedu. a po ilu typach to sie stalo tego nie pamietam, bo to nie jest istotne. moze nadejsc dzisiaj albo nigdy.
 
Do góry Bottom