>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Sweden U21 v Poland U21
LAY Sweden U21
kurs: 2,02
zobowiazanie: 102 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
z cyklu: nie wiesz na co wydac kase postaw na polakow

-102 GBP
bilans: +9615 GBP

Crawley Town v Gillingham
LAY Crawley
kurs: 2,02
zobowiazanie: 204 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 3

piknik78

Użytkownik
z cyklu: nie wiesz na co wydac kase postaw na polakow
ładnie powiedziane, mnie to zawsze po kilku głębszych bierze hehe
miałem wypłacić założony tygodniowy zysk z twojej metody, ale nie po kilku głębszych stwierdziłem raz się żyje, cały zysk na naszych kopaczach, oczywiście w łeb, na drugi dzień opijałem wtopę przy koszykówce, dołożyłem jeszcze tygodniowy budżet, też w łeb ????
dobrze że dzisiaj nic nie będę oglądał haha
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie tego systemu : LAY z tego co wyczytałem to polega to na tym żeby grać przeciw faworytowi. Czyli jeśli drużyna A jest faworytem to typujemy remis lub drużyna B? Ale w takim przypadku kursy na X-Team B jeśli początkowe stawki dla obu ekip są zbliżone wynosi ok 1,50 . A Zdzisiu na takie spotkania wyciąga kursy 2.0 + . Mógłby ktoś mi dokładnie wytłumaczyć na czym to polega? I czy jest ten typ dostępny na bwin? Będę wdzięczny za odpowiedź?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie tego systemu : LAY z tego co wyczytałem to polega to na tym żeby grać przeciw faworytowi. Czyli jeśli drużyna A jest faworytem to typujemy remis lub drużyna B? Ale w takim przypadku kursy na X-Team B jeśli początkowe stawki dla obu ekip są zbliżone wynosi ok 1,50 . A Zdzisiu na takie spotkania wyciąga kursy 2.0 + . Mógłby ktoś mi dokładnie wytłumaczyć na czym to polega? I czy jest ten typ dostępny na bwin? Będę wdzięczny za odpowiedź?
akurat czaje sie zeby zagrac lay San Jose w meczu z Philadelphia. MLS na bwin zdaje sie nie ma ale np na bet 365 kurs na X2 (bo lay na gospodraza w tym meczu to wlasnie jest X2) wynosi 1,8. na pinnacle w tym momencie mozna postawic na Piladelphia +0,5 (bo +0,5 gola handicapu dla gosci to to samo co x2 lub lay gospodarz) po kursie 1,87. pozdro
 
K 3

kutrzeba

Użytkownik
hej powiedz mi czy czasem Cypr -Słowenia nie grałeś trochę siłę ,ja osobiście bym tego nie zagrał
nie myślałeś żeby zacząć grać tak hokej sporo remisów jak i niespodzianek

poniżej moje propozycje na lay na gospodarzy może coś ci podpasuje

Novokuznetsk - Vladivostok KHL

Geel-Meerhout - Hoogstraten Belgia piłka
Virton - KSV Roeselare Belgia piłka
 
P 3

piknik78

Użytkownik
Kutrzeba, typy może i ciekawe, ale za takie stawki jakimi operuje Zdzisiu na tym etapie nie złożyłby zakładu. Za małe sumy są w obiegu.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
hej powiedz mi czy czasem Cypr -Słowenia nie grałeś trochę siłę ,ja osobiście bym tego nie zagrał
nie myślałeś żeby zacząć grać tak hokej sporo remisów jak i niespodzianek

poniżej moje propozycje na lay na gospodarzy może coś ci podpasuje

Novokuznetsk - Vladivostok KHL

Geel-Meerhout - Hoogstraten Belgia piłka
Virton - KSV Roeselare Belgia piłka
probowalem grac hokej stawiajac tak samo tyle ze na faworytow, nie przeciw. ten sam skutek. ogolnie bede trzymal sie pilki. pozdro
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Zdzisiu zagraj dziś LAY na Stoke - Manchester City. Patrząc na statystyki w tym meczu jest bardzo duża szansa na remis lub nawet skromne zwycięstwo gospodarzy i być może dzięki temu meczykowi przerwiesz zła passę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu zagraj dziś LAY na Stoke - Manchester City. Patrząc na statystyki w tym meczu jest bardzo duża szansa na remis lub nawet skromne zwycięstwo gospodarzy i być może dzięki temu meczykowi przerwiesz zła passę
typ trafiony, niestety nie pasowal do moich zalozen. moze jutro lyon nie wygra ????
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Robi się gorąco... Chciałbym się jedynie upewnić, w razie ewentualnej wtopy zostanie Ci 2563 GBP plus 5000 GBP którymi grasz od początku, zgadza się? Jesteś na 7 progu, 8 próg będzie Cię kosztował ~4600-4700 co bez kolejnego wkładu zakończy progresję bankructwem. Oby Malaga dziś nie wygrała... Pozdrawiam.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Robi się gorąco... Chciałbym się jedynie upewnić, w razie ewentualnej wtopy zostanie Ci 2563 GBP plus 5000 GBP którymi grasz od początku, zgadza się? Jesteś na 7 progu, 8 próg będzie Cię kosztował ~4600-4700 co bez kolejnego wkładu zakończy progresję bankructwem. Oby Malaga dziś nie wygrała... Pozdrawiam.

5 tys nie ma racji bytu. przyznalem sie do tego bledu na samym poczatku. 20 kola to minimum a docelowo 50 000
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
5 tys nie ma racji bytu. przyznalem sie do tego bledu na samym poczatku. 20 kola to minimum a docelowo 50 000
Tak, wiem. Ale pytam o fundusze którymi aktualnie dysponujesz. Malaga wygrywa 3:0 więc jest już raczej po meczu. Kolejny próg będzie z racji posiadanego kapitału Twoim ostatnim, czy się mylę?
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Zdzisiu, powiedz mi tak mniej więcej od czego to zależy, początek był w miare dobry chyba nie zdarzało Ci sie do 6 progu nigdy dojść, a tu teraz to widze dramat. Pisze o tym bo miałem podobną sytuacje, początki były takie że potrafiło mi 8-9 meczy wejść na 10 granych w week, potem max 3 próg dochodziłem, ale ostatnio non stop nic nie wchodziło. Od czego to wszystko może zależec? inaczej mecze jakoś typujemy? też sie kierowałem jakimiś tam moimi metodami które w sumie były takie same, więc co szczęscie? skoro to działa w jedną strone to w drugą też?
Czas na jakieś przemyślenia bo Malaga widze na rekord dziś idzie ????
 
S 49

slon89

Użytkownik
To jest idealny przykład jaka jest progresja, zbiera się miesiące tak jak autor a traci w tydzień. Według autora 50 tys to kapitał potrzebny aby było bezpiecznie tylko kto ma taki kapitał i czy mając takie fundusze nie lepiej inwestować w coś innego. Stawkowanie autora ma zaletę, stawki nie rosną tak szybko ale teraz nie wystarczy trafić raz by wyjść na plus. Myślę nad progresja już 2lata mam za sobą masę testów szczęście że wirtualnych i nigdy nie skończyło sie to dobrze zyski niewspółmierne z kosztami. Mam nadzieje że autor też tak naprawdę nie gra tego w realu szkoda takiej kasy.
 
Do góry Bottom