>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

P 3

piknik78

Użytkownik
Witaj Zdzisiu,
Ponownie podepnę się pod Twój typ. Oby wszedł, bo to mój 6-ty w serii. Sam bym tego chyba nie zagrał, ale zdam się na Ciebie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Dobrze, że nie postawiłeś, bo byłaby kolejna wtopa...
nie postawilem, bo byli zbyt duzym faworytem. kurs z 1,8 zamiast rosnac to spadl do 1,7 zdaje sie wiec nie ma co sie dziwic, ze wygrali. grenada dzisiaj dobra robote zrobi. platny serwis typerski, z ktorego korzystam dal dzisiaj na grenade DNB
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu, przy tak dużym zobowiązaniu, jak Ty sobie radzisz z nerwami???
nie lubie sie dzielic swoimi prywatnymi sprawami na forum publicznym wiec ani zdjec moich ani skrinszotow z betfera wrzucac nie bede. powiem tylko ze jak mialem 28 lat to bylem pieknym blondynem hehe. teraz w wieku 35 ravanelli....
 
A 498

addam44

Użytkownik
nie lubie sie dzielic swoimi prywatnymi sprawami na forum publicznym wiec ani zdjec moich ani skrinszotow z betfera wrzucac nie bede. powiem tylko ze jak mialem 28 lat to bylem pieknym blondynem hehe. teraz w wieku 35 ravanelli....
Dobrze ze nie...Rivanol ????
A swoja droga do dzis pamietam jak Ravanelli w swoim debiucie na wyspach wpakowal Liverpoolowi 3 gole.Mial chlop WEJSCIE SMOKA:jupi:
 
M 0

misieek8

Użytkownik
No i udało się ???? gratulacje bo 7 poziom progresji musiał kosztować sporo nerwów ???? Śledzę Twój temat i zamierzam niebawem zacząć grać w podobny sposób zwłaszcza że zaczyna się sezon na piłkę. Pisałeś że przy doborze meczu sugerujesz się tylko i wyłącznie kursem. Czy mógłbyś rozwinąć trochę myśl tj. chodzi mi o to czy szukasz kursu na LAY jak najbliżej 2,0 czy jakoś inaczej? pozdro
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
No i udało się ???? gratulacje bo 7 poziom progresji musiał kosztować sporo nerwów ???? Śledzę Twój temat i zamierzam niebawem zacząć grać w podobny sposób zwłaszcza że zaczyna się sezon na piłkę. Pisałeś że przy doborze meczu sugerujesz się tylko i wyłącznie kursem. Czy mógłbyś rozwinąć trochę myśl tj. chodzi mi o to czy szukasz kursu na LAY jak najbliżej 2,0 czy jakoś inaczej? pozdro

tylko kursem. kurs na bet365 musi byc w granicach 1,9-2,1. jako ze gram na betfair.com tam kursy sa czesto wyzsze. wiec np jesli kurs na zespol A jest na bet365 1,95 to staram sie stawiac wtedy gdy na betfair kurs Lay na zespol A jest nie wyzszy niz 2,05. 0,1 roznicy to maks
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Ok rozumiem. Dość ścisłe kryteria wyszukiwania. Mam jeszcze pytania czy niższe ligi wchodzą w grę (np. 2 liga szwedzka itp)? Biorąc pod uwagę to co napisałeś dziś chyba nie ma nic interesującego w ofercie spełniającego te wymogi.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
wszedlem na taki poziom stawkowania, ze na betferze nie zapowiada sie dla mnie nic ciekawego az do piatku lub soboty pewnie. moze LAY zenit w el LM w srode ale kurs spada od wczoraj. gdybym byl na pierwszym poziomie stawkowania to pewnie dzisiaj zagralbym LAY orebro w meczu u siebie z hammarby.
 
Do góry Bottom