>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Biathlon

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś znów niespodzianki na trasie biathlonu, bo kto by się spodziewał, że ani Fourcade ani młodszy z braci Boe nie zawiesi na szyi medalu. Choć dziś już tak już nie wiało jak przy sprincie kobiet to nadal wiatr miał wiele do powiedzenia. Jutro kolejne dyscypliny zarówno u pań jak i panów. Na zmianę pogody nie ma co liczyć i znów możemy spodziewać się niespodzianek.
Veronika Vitkova - Anastasiya Kuzmina 1,95 Marathonbet ✅
Kuzmina najlepszy bieg podczas sprintu ale przez trzy pudła zajęła odległe 13. miejsce. Widać, że dziewczyna jest w formie i jeśli uda się przezwyciężyć przeciwności na strzelnicy jest w stanie mocno awansować. Vitkova niespodziewanie zajeła 3. miejsce w sprincie zdobywając medal brązowy. Czeszka jednak nigdy nie przepadała za pościgami. W swojej karierze tylko raz zakończyła taki bieg na podium. Na starcie Kuzmina ma stratę do Vitkowej 28 sekund co moim zdaniem może odrobić samym biegiem. Statystyki strzelnicze z tego sezonu mają podobne i sądzę, że wiele będzie zależeć od dyspozycji biegowej obu zawodniczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Biathlon Kobiet
Bieg pościgowy 10 km
D.Wierer top 10 @ 2.15 eFortuna ⛔

Jutro o godzinie 11:10 zmagania rozpoczną biatlonistki biegiem pościgowym na 10km. Mój typ idzie w stronę włoszki Dorothea Wierer która w tym roku dwukrotnie stawała na podium w pucharze świata właśnie na tym dystansie. W Oberhofie strzelała bezbłędnie i dzięki temu wywalczyła drugie miejsce tracąc 1:04 min do zwyciężczyni Anastasi Kuzminy. Również drugie miejsce zajęła niespełna miesiąc temu we włoskiej Anterselvie tracąc 17 sekund do Laury Dahlmeier dwukrotnie pudłując podczas strzelania. Dystans jej pasuję więc nierozumiem tak wysokich kursów na top teno_O. Gram grubiej.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Biathlon kobiet
Kuzmina Top 3 @ 4
Kurs przesadzony mocno, Kuzmina pokazałą że biegowo w takich warunkach jest mocna. Z jej strzelaniem może być troche loteria, ale jak wszystko będzie miała dobrze skalibrowane to może mieć wysoką skuteczność. Do Dahlmaister traci dużo i bedzie ciężko odrobić, ale do drugiego miejsca to już niecałe 30 sek. Jeśli będzie strzelać podobnie do wyprzedzających ją zawodniczek to awansuje do top 3. Po takim kursie wypada spróbować. Z fartem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym biegu poscigowym mezczyzn? Wiadomo , ze warunki odegraja tutaj kluczową role ale pomimo tego wydaje mi sie, ze Peiffer powalczy o zwycięstwo a kurs na 1-3 wynosi @2,5. Dla porównania na Fourcade jest @2,00, że wygra hmm myślałem żeby pograć wlasnie coś takiego bo wiemy, że przy dobrym strzelaniu obu panów to Francuz spokojnie moze odrobić strate ze sprintu ale Niemiec za darmo medalu nie odda i w pierwszej trójce powinien się znalezc.
 
B 17

burundi

Użytkownik
Kilka moich propozycji na dzisiejsze biegi...
Mężczyźni:
Martin Fourcade wygra, kurs 1.9 (forBet) ✅
E. Bjoentegaard miejsca 1-6, kurs 2.25 (Fortuna) ⛔
Francuz w sprincie chyba już wystrzelał większość pudeł na te Igrzyska. W biegu pokazał, że jest bardzo mocny. Choć Peiffer dał mi trochę wygrać na live, tym razem nie wierzę w jego czyste strzelanie, a biegowo może się nie obronić. Przy dobrym strzelaniu w walkę o medale włączy się na pewno Bjoentegaard.
Kto lepszy: Ondrej Moravec - Simon Eder 2, kurs 1,78 (Fortuna) ✅
Austriak bardzo lubi biegi pościgowy. Jest szybki, szybko strzela, a do tego w tym sezonie znacznie poprawił skuteczność. Moravec miewa przebłyski, ale myślę, że dzisiaj lepszy będzie Eder. Odważniej można popróbować Edera na miejscach 1-15, kurs 2.5 (Fortuna) ✅
Kobiety:
Ciekawe zakłady na ilość pudeł poszczególnych zawodniczek dała Fortuna.
V. Vitkova +2,5 pudła, kurs 1.5 ✅
L. Dahlmeier -2,5 pudła, kurs 1.65 ✅
O ile podium Vitkovej w sprincie do wielkich sensacji nie należało, o tyle w biegach pościgowych Czeszka radzi sobie zdecydowanie gorzej. Najczęściej notuje po minimum trzy pudła. Z kolei Niemka jest bardzo solidna na strzelnicy. Jak pokazał sprint, właśnie najpierw myśli o strzelaniu, więc nie powinna się pomylić więcej niż dwa razy.
Kto lepszy: Vitkova - Anastasjia Kuzmina 2, kurs 1.93 (forBet). ✅
Kuzmina najszybsza biegowo w sprincie. Nawet przy 3-4 pudłach w pościgu powinna odrobić niespełna pół minuty straty do Vitkovej. Jak już wspomniałem, Czeszka nie radzi sobie najlepiej w tego typu rywalizacji.
Na Fortunie z kolei możemy zaryzykować i zagrać po kursie 2.9, że Vitkova będzie poza pierwszą dziesiątką ⛔, a bardzo bezpieczne wydaje się, że Vitkova nie zajmie miejsc 1-6 (kurs 1.85 też z Fortuny) ✅.
Jeśli szukacie kursów ponad dwa, to ciekawą opcją wydaje mi się też pojedynek strzelecki Domrachevej z Dahlmeier. Za więcej pudeł Białorusinki Fortuna daje kurs 2.2. ✅
Podsumowując, najpewniejsze z tych typów są dla mnie:
Vitkova nie będzie na miejscach 1-6
Eder lepszy od Moravca
Fourcade wygra
Taki trebelek w zależności od bukmachera powinien dać kurs ponad 6. ✅
Dodatkowo mniej niż dwa pudła Dahlmeier ✅, ale tego fortuna nie daje łączyć. ????
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Biathlon kobiet bieg 15km 14.02
Kuzmina wygra @ 10(STS) @ 10.75(Betrally) @?(1xbet)
myślę że warto wrzucić parę groszy w ten bet, Jak Kuzmina będzie strzelać tak jak do tej pory na Igrzyskach to oczywiście nawet na podium nie stanie, ale rosyjska Słowaczka pokazał nieraz że potrafi strzelić świetnie przy 4 strzelaniach( w tym sezonie nie zaczęsto ale zdarzało się też). Jest zdecydowanie najszybsza i kondycja dobra, więć przy sprzyjających oklicznościach jedno albo dwa pudła też mogą dać jej bardzo wysoką lokatę. Pożyjemy, zobaczymy, ale kurs wg mnie zbyt wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 17

burundi

Użytkownik
Biathlon kobiet bieg 15km 14.02
Kuzmina wygra @ 10(STS) @ 10.75(Betrally) @?(1xbet)
myślę że warto wrzucić parę groszy w ten bet, Jak Kuzmina będzie strzelać tak jak do tej pory na Igrzyskach to oczywiście nawet na podium nie stanie, ale rosyjska Słowaczka pokazał nieraz że potrafi strzelić świetnie przy 4 strzelaniach( w tym sezonie nie zaczęsto ale zdarzało się też). Jest zdecydowanie najszybsza i kondycja dobra, więć przy sprzyjających oklicznościach jedno albo dwa pudła też mogą dać jej bardzo wysoką lokatę. Pożyjemy, zobaczymy, ale kurs wg mnie zbyt wysoki.
Jest to jakaś koncepcja, ale myślę, że trzeba poczekać do środy. Kurs może co prawda spaść, jeśli populacja się na to rzuci, jednak istotne będą warunki wietrzne. Przy takim strzelaniu jak dzisiaj, Kuzmina do Dahlmeier byłaby trzy minuty w plecy za pudła. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że przynajmniej na dwóch strzelaniach mocno Słowaczka ryzykowała. Z drugiej strony, Dahlmeier nie musiała się forsować w biegu, więc 1 minuty i 17 sekund straty w biegu do Kuzminy to nie tylko zasługa świetnego biegu Kuzminy. Mimo wszystko, na razie na Dahlmeier kurs słaby, żeby grać.
Na Fortunie w tej chwili na to kurs 11.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
zgadzam się z tym i zgadzam sie z tym że kursy spadną w dół, dlatego gram dziś, wg mnie bez różnicy czy beda dobre czy złe warunki, tak czy siak jest to ryzykowny bet ale po takim kursie warto ;)
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
zgadzam się z tym i zgadzam sie z tym że kursy spadną w dół, dlatego gram dziś, wg mnie bez różnicy czy beda dobre czy złe warunki, tak czy siak jest to ryzykowny bet ale po takim kursie warto ;)
Gdzie jest Makarainen?
Liczyłem, że słaba forma z początku sezonu to zapowiedź olimpijskich sukcesów. Jednak Finka totalnie nie radzi sobie na strzelnicy. Dziwi to bardzo, bo przecież Finlandia do ciepłych krajów nie należy więc warunki panujące w Korei nie powinny zbytnio jej przeszkadzać.
Wierer i Eckhof podobnie zawodzą. Szkoda bo tu przyznam się, że parę złotych wtopiłem.
Kuzmina chyba najszybciej otrząsnęła się po sprincie co zaowocowało srebrem. Myślę jednak, że nie ustrzeże się pudeł w biegu indywidualnym jeśli warunki na strzelnicy nie ulegną jakieś diametralnej poprawie. A na to się nie zanosi. Co prawda zapowiadają ocieplenie, deszcz ale wiatr na poziomie 6m/s.
Reasumując, jutro znów bardzo możliwa loteria.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kaisa Makarainen - Anastasiya Kuzmina 2,34 Marathonbet ⛔
Makarainen biegowo nie wygląda najgorzej. Fatalne strzelanie w sprincie (3 pudła) i aż ponad minuta straty do podium. W pościgu aby walczyć o medale musiała ryzykować, a przy warunkach jakie panowały na strzelnicy nie łatwo było o czyste konto. Jutro historia pisana na nowej kartce i sądzę, że Finka pokaże się z dobrej strony. Strzelać potrafi, a to jutro jest najważniejszą czynnością podczas konkursu.
Kuzmina biega najlepiej ale strzela słabo. Błędy na strzelnicy nie są w biegu indywidualnym tak łagodne jak przy innych biegach. Tu za każde pudło do czasu dodawana jest minuta. Swoim biegiem będzie w stanie nadrobić do Makarainen minutę ale przecież wysiłek na trasie może jeszcze bardziej odbić się na strzelaniu.
Nie widzę jutro Kuzminy w czołówce. Nigdy nie święciła triumfów w biegach indywidualnych choć jest znakomitą zawodniczką. Makarainen biega na dobrym poziomie, a do tego strzela dużo lepiej od rywalki co będzie jutro najważniejsze.
Nadezhda Skardino TOP3 12,50 Unibet ⛔
Jeśli ktoś mówi o biathlonistkach z Białorusi to raczej o Domrachevej. Skardino to jednak specjalistka na strzelnicy. Ten sezon z wyśmienitą skutecznością 93%. W biegach indywidualnych często widzimy ją w czołówce, bo prócz wzorowego strzelania potrafi rozłożyć siły w biegu. W tym sezonie wygrana w Oestersund i siódme miejsce w Ruhpolding. W obu przypadkach 20/20 na strzelnicy. Cztery lata temu w Rosji wywalczyła brązowy medal w tej konkurencji. Czy teraz ma szansę powtórzyć ten wyczyn? Kandydatek jest sporo ale nie rozumiem czemu w nich nie ma tej zawodniczki. Podczas biegu pościgowego pokazała, że panuje nad warunkami na strzelnicy - jedno pudło stawia ją w czołówce. Biegowo odstaje od najlepszych jednak doświadczona Białorusinka potrafi długie dystanse pobiec w dobrym tempie. Jutro zapowiada się kolejny ciężki dzień na strzelnicy więc moim zdaniem wygra ta, która popełni jak najmniej błędów, bo sam dobry bieg nie wystarczy do zdobycia medalu.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Vita Semerenko - Valja Semerenko @ 2,01 STS jednak ✅ STS przywrócił do normalnego kursu. Co do biegu formalność + 3 minuty różnicy.
Ja znalazłem coś takiego. Na strzelnicy w całym sezonie 87% - 92%. Tutaj w sprincie lepiej wypadła Vita, która zanotowała jedno pudło przy 3 siostry. W biegu pościgowym Vita już jednak 4 pudła, Valja nie biegła. Nie wiem, czy to była jakaś choroba, czy po prostu oszczędzanie sił na bieg długi. Sądzę, że to drugie, ponieważ to jej ulubiony dystans. Widać to zresztą po dwóch występach w tym sezonie w Ostersund i Ruhpolding. W obu biegach 20/20 na strzelnicy i odpowiednio miejsca 4 i 5. W biegu nie jest może najlepiej, ale jednak tu liczy się strzelnica. Zresztą siostra też nie jest demonem prędkości. Po takim kursie spróbuję, bo dla mnie faworytką jest Valja. Zobaczymy co na to Ukrainki.
E: Bieg przełożony na jutro. Masakryczne są na tę chwilę te IO. Chyba najgorsze w tym wieku. W hokeju nie ma zawodników z NHL, wiele konkurencji wypaczonych przez wiatr, kibiców jak na lekarstwo... a i godziny nie dla Europejczyków.????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panie dziś odwołali więc jutro będziemy mieli dwa biegi indywidualne.
Simon Eder - Arnd Peiffer 2,15 Marathonbet ✅
Simon w dwóch ostatnich zawodach na Igrzyskach Olimpijskich ocierał się o medal w biegu indywidualnym. W Vancouver był 6. w Sochi 4. Od lat jest znany z bardzo dobrego strzelania, a i biega nie najgorzej. Już przy wczorajszych analizach Pań pisałem jak ważne w biegu indywidualnym jest strzelanie. Swoje podia to w dużej większości długie dystanse jak pościgi, biegi masowe czy właśnie indywidualne.
Peiffer to specjalista od krótkich dystansów i im mniej razy trzeba się zameldować na strzelnicy tym dla niego lepiej. Pokazał to w sprincie gdzie wywalczył złoto. W pościgu już tak łatwo nie było, bo biegowo ponad minutę gorzej od najlepszych. Także Eder pobiegł o parę sekund lepiej od niego w poniedziałek. Do tego pojawiły się błędy na strzelnicy w trzecim i czwartym podejściu gdzie zmęczenie jest coraz większe. Niemiec nigdy w swojej karierze nie stał na podium w biegu indywidualnym, a miał sezony gdzie naprawdę dobrze spisywał się w PŚ.
Moim zdaniem Peiffer spuchnie po połowie dystansu i zacznie popełniać błędy na strzelnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Typ : Vitkova Top 10
Kurs : 2,5
Bukmacher : 1xbet

Co tu dużo mówić, po nieudanym początku sezonu Vitkova zrobiła formę i na jej ostatnich 11 biegów(od Oberhofu styczniowego) 8 razy zajmowała miejsce w czołowej 10, a ponadto 12 , 14 i małe fopa w masówce 27. Solidnie prezentuje się na strzelnicy ogólnie i tu w Koreii przy tych słąbych warunkach. Biegowo wygląda bardzo solidnie, wiadomo do Kuzminy i Makarainen brakuje co nie ca, ale jest to w tej chwili na pewno top 10 biegowo. W sprincie 9 czas biegu, zaraz za Denise Herrmann, reasumują jeśli nic strasznego nie wydarzy się na strzelnicy to Vitkova powinna zająć miejsce w 10, na które na pewno zasługuje aktualnie.
 
T 0

tremorr

Użytkownik
Johanes Boe Top 3 po 1.8 fortuna. Ma to sens?? Norweg biegowo świetnie ale czy da rade na strzelnicy bo póki co klęska, a I M Furcade win 1.8 pewniak raczej tak samo Laura Dalmaiher też 1.8
 
B 17

burundi

Użytkownik
Tak na szybko przed biegiem kobiet...
Oprócz Skardino, którą tutaj podawaliście, można spróbować Yulię Dzhimę. Ukrainka to specjalistka od tej konkurencji. W sprincie nie startowała. Za jej miejsce 1-15 Fortuna daje kurs 2.00. Można spróbować też odważniej w pierwszej dziesiątce na przykład, ale myślę, że w piętnastce to dobra koncepcja.
Johanes Boe Top 3 po 1.8 fortuna. Ma to sens?? Norweg biegowo świetnie ale czy da rade na strzelnicy bo póki co klęska, a I M Furcade win 1.8 pewniak raczej tak samo Laura Dalmaiher też 1.8
Trzeba poczekać, zobaczyć jakie będą warunki u kobiet. Jeśli będzie wiało, to prędzej bym grał, że Boe nie będzie w pierwszej szóstce, a może i dziesiątce. Tu nawet biegiem nie nadrobi, bo każde pudło to karna minuta, a nie kółeczko w &quot;ogródku&quot;.
Fourcade faworyt, ale potrafi pudłować...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Laura Dahlmeier wygra - NIE 1,40 Marathonbet ✅ po dwóch strzelaniach sprawa przesądzona ????
Laura na tych IO może czuć się już spełniona. W trzech biegach trzy medale. Nie myślę, że tu odpuści czy coś w tym stylu. Na pewno da z siebie maxa. Do tej pory strzela fantastycznie - 48/50 jeśli liczyć wszystkie konkurencje w których wzięła udział. Biegowo też dobry poziom ale medale to zasługa przede wszystkim spokojnej głowy na strzelnicy. Nie mam przekonania by tak wysoki poziom ciągle utrzymywała. Jutro bieg masowy, a więc bezpośrednia walka na trasie. Ciekaw jestem jak reagować będzie ta zawodniczka gdy do kolejnych strzelań nie będzie dobiegać jako pierwsza. Spodziewać się można, że chociażby Kuzmina odskoczy na trasie, bo śmiga tu jak mały samochodzik. Moim zdaniem to ona jest faworytką w tym biegu i nawet jeśli popełni więcej błędów na strzelnicy jest spokojnie w stanie nadrobić to podczas biegu. Domracheva także z wielkim apetytem oczekuje medalu podobnie jak Makarainen. Kurs do dubla zachęcający.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik

Typ: Hojnisz top 10 @ 6,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

To jest koronna konkurencja Moniki Hojnisz, na poprzednich igrzyskach 5 miejsce, brązowa medalistka MŚ także z tego dystansu, lubi długie dystanse i walke wręcz, forma poszłą w góre, solidne strzelanie w biegu indywidualnym oraz solidny bieg, więc czemu miałaby tego nie powtózyć? Z fartem ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg ze startu wspólnego na 12.5km Kobiety


Hanna Oeberg vs Dorothea Wierer 1 @ 2.10 bah ✅ 5-6


Rewelacja ze Szwecji. Strzela i biega bardzo dobrze. Wierer jakoś bez błysku. Nie leży jej ta trasa. Biegowo nic nie zyska, na strzelnicy Oeberg bardzo solidna. Szwedka wystrzeliła tutaj z mistrzowską formą i jeżeli gdzieś nie zabalowała po złocie w biegu indywidualnym to znowu może walczyć nawet o medal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Typ: Najlepszy Niemiec - Benedykt Doll
Kurs: 5.5
Bukmacher: 1xbet
Doll trafił z formą na igrzyska i to mocno, widać było od Rupholding i Antholz ze forma idze w górę. Na igrzyskach póki co dwa występny. W sprincie 6 miejsce( z Niemiaszków tylko Paifer wyżej bo pierwszy) oraz najszybszy biegowo, w biegu pościgowym natomiast brązowy medal a co za tym idzie był najlepszym z Niemców. Szymon Schempp biegowo podobnie prezentuje się do Dolla natomiast coś ze strzelaniem nie może sobie póki co poradzić. Peifer odpalił raz bezbłędne strzelanie, potem już nieco gorzej, biegowo gorzej trochę od Dolla wyglada, natomiast lesser coś mocno zwolnił, fajnie strzela na igrzyskach, ale lokaty i bieg nie zachwycający. Reasumując nie rozumiem tych kursów i czemu Doll jest na końcu tej Niemieckiej hierarchii, fakt wszyscy Niemcy są mocni, ale po takim kursie wypada zagrać na Benedykta. Dodam jeszcze, że w ostatnich zawodach przed igrzyskami w masówce Doll był 4 i najlepszy z Niemców. Z fartem ;) serdecznie pozdrawiam.
do tego
Eder - Landertinger : 1 @ 2 (uważam że na Edera kursy powinny być koło 1,6, ale to pewnie przez to że Landertinger fantastyczny wynik w indywidualnym, ale dziś bieg ważny a tu Dominik jeszcze nie wrócił do pełni formy)
 
Do góry Bottom