>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ja mądrzejszy o wczorajszy start pogram dzisiaj taka pare:
Kto lepszy na strzelnicy:
Brunet - Skardino [email protected] STS ✅ Obie 10/10 :cool:
A dlaczego tak? Wszyscy widzieli jak to wygląda na strzelnicy. Jest tak umiejscowiona, ze nie ma praktycznie wiatru. Wystarczy spojrzeć na wczorajsze wyniki panów. W pierwszej 10 aż szczesciu zawodników było bezbłędnych. A w tej parze spotykają się zawodniczki, które bardzo rzadko pudłują. 90,1% na strzelnicy Brunet i 90.9% Skardino mówią same za siebie. Obie w biegu są z tych człapiących, a więc nie mogą sobie pozwolić na jakikolwiek bład na strzenicy, a przy ich strzelaniu i warunkach panujących na strzelnicy spokojnie je na to stać. Po takim kursie biorę.

A mój główny bet to:
Najlepsza z Ukrainek - Valj [email protected] STS Szkoda ostatniego strzałku Valj. Siostra przed nią :sad:
Dlaczego tak? Valj przed IO spisywała się bardzo dobrze. Mam nadzieje, ze i na IO będzie prezentowała wysoką formę, bo na pewno stać ją na walke o medale.
Strzelecko wszystkie Ukrainki są bardzo dobre. Vita Semerenko 92.7%, Dzhyma 91.3%, Pidhrushna 86.9%, Valj 86.2%. Jak widać wszystkie w scislej czołowce. Jednak zdecydowanie najlepszą w biegu jest Valj. Nawet jeżeli zaliczy jedną karną rundę więcej od swoich koleżanek z reprezentacji to i tak w biegu powinna bez problemu je wyprzedzić. Trasa jest bardzo ciężka, a pozostalem trzy koleżanki człapią i na tej trasie będą sporo tracić.
Oczywiście spodziewam się, że Valj będzie bezbłędna na strzelnicy i wtedy powalczy o win, ale gdyby nawet spudłowała to wierze, że nie jest bez szans w pojedynku reprezentacyjnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Cały czas myślę o wczorajszych wynikach w biathlonie i nie mogę uwierzyć , że 40 letni Bioerdalen wygrywa mimo jednego pudła. Natomiast świetny biegacz Landertinger przegrywa z Norwegiem mimo bezbłędnego strzelania. Do tej pory oskarżenia norweskich biegaczek o doping traktowałem z przymrużeniem oka ,ale teraz nabieram podejrzeń. Nie chce misię wierzyć ,że 40 latek możebyćtak szybki wytrzymały tak ale taka szybkość w tym wieku tym bardziej ,że w ostatnich sezonach zdecydowanie widać było obniżkę formy biegowej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Makarainen TOP-6 1,55 UNIBET⛔

Fajny kurs. Kasia wiadomo jak biega jest jedna z najszybciej biegajacych zawodniczek. Na trasie jest naprawdę bardzo dużo w stanie nadrobić. Na strzelnicy z zawodów na zawody coraz lepiej dlatego dzisiaj maksymalnie 1 pudło a przy Jej biegu to TOP6 będzie spokojnie.

Henkel TOP-10 1,75 Unibet⛔

Niemka ma spore szanse na 10. Na strzelnicy ostatnimi czasy bardzo dobrze więc jeśli dziś powtórzy 10/10 będzie izzi.

Henkel - Zaitseva 1 1,85 bet365✅

Jeśli Niemke dziś widzę w TOP-10 to z Rosjanka spokojnie powinna wygrać. Olga w tym sezonie bardzo przeciętnie. Jak dla mnie kurs zawyzony.

Gwizdon poniżej 15,5msc 2,85 Betsson heh pomyłka... ???? ⛔

Ale fajny kurs! Rozumiem ze tylko 2 strzelania więc teoretycznie Magda ma spore szanse na wysokie miejsce ale już w tym sezonie pokazywała ze i na 10 strzałów można spudłowac kilka razy. Jak dla mnie warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cały czas myślę o wczorajszych wynikach w biathlonie i nie mogę uwierzyć , że 40 letni Bioerdalen wygrywa mimo jednego pudła. Natomiast świetny biegacz Landertinger przegrywa z Norwegiem mimo bezbłędnego strzelania. Do tej pory oskarżenia norweskich biegaczek o doping traktowałem z przymrużeniem oka ,ale teraz nabieram podejrzeń. Nie chce misię wierzyć ,że 40 latek możebyćtak szybki wytrzymały tak ale taka szybkość w tym wieku tym bardziej ,że w ostatnich sezonach zdecydowanie widać było obniżkę formy biegowej.
Mam nadzieję że sobie teraz żartujesz.. :-|
OEB wcale nie miał najlepszego czasu biegowego. Poza tym nad Landertingerem w samym biegu nadrobił tylko 8 sekund. Przewaga Bjoerndalena polegała na tym że na strzelnicy nadrobił aż 13 sekund. Czyli nie tylko bieg a szybkie strzelanie daje dużą przewagę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gwizdon poniżej 15,5msc 2,85 Betsson Ale fajny kurs! Rozumiem ze tylko 2 strzelania więc teoretycznie Magda ma spore szanse na wysokie miejsce ale już w tym sezonie pokazywała ze i na 10 strzałów można spudłowac kilka razy. Jak dla mnie warto pograć.
Wnioskuję, że chodzi Ci o to, że Magda będzie na mscu 16 lub gorszym, a to jest powyżej 15.5, czyli kurs 1.37 ;)
a przy okazji Kuzmina poza top 6 @ 1.80 Fonbet
Kuzmina w tym sezonie 35,13,16,16. Strzela poniżej 80%, jest dużo kandydatek do czołowych msc, więc jej będzie o TOP 6 niezwykle ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Co do Ole to ja pisałem o nim w pierwszym poście. Wiedziałem, że jest moc jeśli chodzi o bieganie i to nawet na poziomie najlepszych czyli Martina czy Emila tylko martwiło mnie strzelanie. A wczoraj nie dość, że 90% to jeszcze szybko jak &quot;John Rambo&quot; ???? Trzeba pamiętać, że Emil i Martin to jeszcze młode wilki w porównaniu do niego. Doświadczenie ma ogromną w sporcie co pokazało wczoraj. W pościgowym może nie wygra ale liczę na 2-3 pudła maks i medal dla &quot;mistrza&quot;!
Valj Semerenko
- Julia Dzyma 1 1,75 Unibet ✅
A ja jeszcze jeden typ na dzisiejszy sprint kobiet. Valj jest o wiele lepszą biegaczką niż Julia co prawda czasami więcej pudłuje ale potrafi również super strzelać. Julia musi strzelać zawsze na poziomie 10/10 żeby być wysoko bo biegowo strasznie &quot;człapie&quot;. Na takim odcinku Semerenko może nawet odrobić karną rundę ale ja uważam, że dzisiaj obie będą strzelały podobnie i wyżej będzie Valj
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
IO Sprint K.
Top 6 : A. Kuzmina ✅✅✅
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betclic
Stawka: 2/10

Wczoraj Shipulin mógł, to dlaczego Kuzmina dzisiaj nie? Biegnie u siebie, broni medalu w sprincie, jak dla mnie value. Kurs powinien być w okolicach 1.8. TOP 6 w zasięgu jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wnioskuję, że chodzi Ci o to, że Magda będzie na mscu 16 lub gorszym, a to jest powyżej 15.5, czyli kurs 1.37 ;)
yyy jak powyżej 15,5 może być 16 lub gorszym miejscem? powyżej to wyższe miejsce czyli lepsze, poniżej to niższe miejsce czyli gorsze - czy nie ?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kaisa Makarainen - Synnove Solemdal 1 1,50 Marathonbet ✅
Jeszcze jedna fajna para. Solemdal była wyżej w sprincie tylko dwa razy i to na początku sezonu. Teraz mamy inną Makarainen która dzisiaj uważam wystrzela 90% i medal. Biegowo jest super chyba obecnie zaraz za Domracheva. W pewnej chwili myślałem, że Solemdal jest w super formie ale miała tylko parę razy przebłyski formy. Dzisiaj wyżej powinna być Finka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hehe zgłupiałem... To jak jest z ta Gwizdon!?
Zagrałem poniżej 15,5 sądząc ze jeśli zajmie np.16 to wygrana a to jest odwrotnie? Zakręciłem się aż tak...??
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jeśli grałeś w betssonie to jest to dokładnie wyjaśnione przy zakładzie:
&quot;przykład: Jeśli obstawisz Poniżej 2,5 to znaczy, że zawodnik musi ukończyć zawody na pierwszej lub drugiej pozycji aby zakład był wygrany.&quot;
Więc u Ciebie wygrana w przypadku pozycji 1-15.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W tych zakładach w betssonie poniżej 15,5 tzn że zajmie miejsca 1-15,na bank tak jest,wczoraj grałem Weng poniżej 4,5 - zajeła 3cie miejsce = zakład wygrany.
Do kasacji potem.
E: Ktoś mnie uprzedził - więc tylko dodam,że o ile wczoraj było to objaśnienie,o tyle dzisiaj już go nie było,a stawiałem dziś bieg mężczyzn 15+15 i się znów jakiś czas zastanawiałem i szukałem tego objaśnienia,wczoraj bankowo było.
E2: Korzystając z tego,że wpis jeszcze nie wykasowany,pokuszę się o wspomnienie typu z STS,a mianowicie - najwyższe miejsce Polek na IO - Nowakowska@3,00 - gram to wybitnie for fun,żeby sprawdzić czy spełnią się moje odczucia.Nowakowska w dobrej,może nawet bardzo dobrej formie biegowej w tym sezonie,a w Soczi trasy wymagające co daje dobrym biegaczkom mały handicap,dodatkowo strzelnica dobrze ulokowana,mało wieje,więc jest szansa ,że Weronika się wreszcie wstrzeli,nie wierzę w Nasze medalistki MŚ,nie wierzę,też,że Weronika będzie tak blisko medalu jak w Vancuver,to już nie czasy Nadii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sprint Kobiet
Daria Domracheva wygra @ 3,25 Bwin ⛔
Daria Domracheva TOP3 @ 1,70 Bwin
⛔ słaby bieg a tylko 1 pudło :;/:
Jak pokazali wczoraj mężczyźni liczy się przede wszystkim bardzo dobry bieg bo trasy są najtrudniejsze spośród wszystkich tras biathlonowych. No może poziom trudności podobny jest w Nowym Meście na Morawach. Ale tutaj mamy sporo podbiegów, zjazdów, nie ma czasu na odpoczynek i najlepsze biegaczki na trasie odrobią nawet po 1 karnej rundzie karnej. Daria jest w formie, biegowo do każdej zawodniczki nawet do Tory Berger, Kaisy Maakarainen odrobi 1 karną rundę. Myślę że nawet z 2 pudłami jest w stanie wygrać. Kurs mnie zadowala a na podium to już rarytas bo wszędzie max @1,45 a tu mamy @1,70. Będzie wolniej strzelała i myślę że 9/10 zrobi a wtedy w biegu będzie to tylko formalność. Poza tym Ole wczoraj wygrał to Daszka nie może być gorsza od swojego faceta :grin:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gabriela Sukalova 10/10 strzelnica @ 2,75 ⛔ 3 pudła
Andrea Henkel 10/10 strzelnica @ 3,50 ⛔ 1 pudło
Olga Zajcewa 10/10 strzelnica @ 3,50 ⛔ 1 pudło
Laura Dahlmeier 10/10 strzelnica @ 3,00 ⛔ 2 pudła
ALL Unibet
Zero wiatru a one pudłują, baby to jednak mają zrytą psychikę ????

Wszystkie typy w singlach. Dlaczego a no dlatego że w Soczi na strzelnicy jest cisza. Nie ma żadnego powiewu wiatru to nie Anterselva że wieje z każdej strony. Tutaj wszystkie stanowiska osłonięte od wiatru. Soukalova ma na strzelnicy 89%, Dahlmeier 93%. Henkel i Zajcewa to stare wygi i wiedzą że trzeba jechać na czysto żeby zdobyć medal. Ja to gram i liczę że 3 typy wejdą.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Gwizdoń - Dunklee 1 1,85 Unibet

To mój główny bet na dzisiejszy sprint pań. Magda powinna dziś pokazać się z dobrej strony i powalczyć. Na próbie olimpijskiej pokazała, że się tu dobrze czuje. Warunki na strzelnicy są bardzo dobre, a poza tym to tylko 2 strzelania, więc Gwizdoń ma dogodne warunki, by nie zepsuć na strzelnicy, bo biegowo jest w stanie zdystansować Amerykankę. Potencjał Polki to na pewno top15, a Dunklee według mnie powinna być w okolicach trzeciej dziesiątki. Wczoraj u Panów zwyciężyło ogromne doświadczenie, więc mam nadzieję, że Gwizdoń też się dziś ładnie pokaże.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Sportingbet to żartownisie ;] Obawiam się, że nie powalczą.

Różnice malutkie. Strzelnica niby łatwa, ale w zwarciu lub pod presją medalu może siadać psycha - wystarczy sobie przypomnieć np. Hanevolda z Turynu ;]
O ile Ole radził sobie w biegu interwałowym, tak nie widzę go w walce wręcz z najlepszymi biegaczami, musi sobie wypracować przewagę w strzelaniu, bo w finiszu z grupy nie ma większych szans.
Pograłem sobie lekko podium Shipulina po 2.5 w unibecie.
Dziś siostra wygrała. Anton zmarnował super okazję w sprincie. Trasy mu służą - radzi sobie z wysokością jak mało kto, a strzelać solidnie potrafi.
Ferry - Bergman 1 1.52 ✅
Dwóch doświadczonych Szwedów. Forma Ferrego od pewnego czasu w PŚ rosła. Bergman już 2 sezon bez wielkich osiągnięć. W sprincie Bjoern nadrobił 1 rundę w biegu, a w jego przypadku powinno być lepiej na strzelnicy. Z zawodników z 2 pudłami był najwyżej w sprincie.
Złota nie obroni, ale o 10 powalczy.
Shipulin - Ustjugow 1 1.36 ⛔ nigdy wiecej ruskich.
Do dubla dokładam. 40 sekund zapasu ma Anton. Do tego jeśli się weźmie z Fourcadem czy OEB do roboty, to powinni jeszcze nadrobić przed 1 strzelaniem. Strzelcami są podobnego kalibru i powinien dowieźć przewagę nad rodakiem.
marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Martin Fourcade TOP3 @ 1,75 Betsafe
✅
Kto by pomyślał przed IO że Martin nie zdobędzie medalu ani w sprincie ani w biegu na dochodzenie, chyba tylko jakiś szaleniec. Nie wyobrażam sobie że jutro Francuz nie stanie na jakimś stopniu podium. W sprincie zbyt długo strzelał i tym przegrał. Biegowo wygląda bardzo dobrze. Martin zawsze jak staje do walki wręcz to nie zawodzi. Oby jutro było podobnie.
Anton Szypulin - Emil Hegle Svendsen 1 @ 1,74 Expekt ⛔

23 sekundy przewagi na starcie Szypulina. Biegowo porównywalni zawodnicy, ogromna przewaga jest na strzelnicy gdzie Anton jest i pewniejszy i przedewszystkim szybszy. Trasy mu bardzo pasują. Uciekł mu medal w sprincie ale w pościgu powinien zameldować się na podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
jedno szybkie pytanie później do usunięcia..
dlaczego na Simona Schemppa jest aż 75,00 że wygra jutrzejszy konkurs? Przecież on jest drugi w klasyfikacji generalnej na 12,5 km
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Przed dzisiejszym biegiem pościgowym jest 8 (do 15 sekund straty) góra 9 (plus Svendsen przy świetnym strzelaniu) kandydatów do podium. Nie wykluczam z tej rywalizacji nawet Eder, czy Le Guelleca, którzy na pewno wystartują z mniejszym obciążeniem i już zdarzało im się robić psikusa najlepszym kończąc na podium (na zwycięstwo nie daję im raczej szans).
Tym niemniej faworytów do zwycięstwa należy upatrywać w czwórce Bjoerndalen, Landertinger, Shipulin i Fourcade (kolejność przypadkowa).
Normalnie faworytem byłby Francuz sęk w tym, że potrafi się on czasem zagotować i może nieco za bardzo brakować olimpijskiego spokoju.
Z kolei Shipulin, który na trasie był równie szybki co Francuz złoto przegrał zrywając ostatni strzał i takie coś po prostu musi siedzieć w głowie przy każdej z czterech prób.
Pozostaje dwójka Landertinger - Bjoerndalen, która już nie raz na zawodach walczyła o miejsca na podium do ostatniego metra. Austriak rok temu w próbie przedolimpijskiej spisywał się naprawdę dobrze. Z kolei Bjoerndalenowi zwycięstwo dało na pewno ogromnego kopa i zdjęło mnóstwo obciążenia z barków. Na igrzyskach zdarzało się już tak (casus Greisa), że po jednym zwycięstwie zawodnik potrafi złapać taką pewność siebie, że strzela jak z automatu, a jeśli nogi niosą kolejne medale spadają na szyje same.
Z powyższych względów:
Bjoerndalen wygra 5.04 Pinnacle 5/10⛔
Landertinger wygra 9.65 Pinnacle 2/10⛔
M. Fourcade wygra 3.85 Pinnacle 3/10✅
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Landertinger vs Moravec 1 za 1,60 w Milenium

Nie bez podstaw wielu userów widzi Austriaka znów na podium. Chłop solidnie przygotowany już od ostatnich zawodów PŚ. Wybrałem go w zestawieniu z sąsiadem zza miedzy. W sprincie Panowie 4 x 0 pudeł, więc zadecydował bieg, a tu 14 sekund na korzyść Dominika. Dziś trochę więcej biegania, więc około 25 sekund powinien dołożyć ( czyli 1 runda ). Idę w kierunku zawodnika w lepszej formie z perspektywą medalową.






--------------------
ZIO ( 2-0-0 ) + 0,98 j
 
Do góry Bottom