>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dominik Landertinger - Andreas Birnbacher 1 @ 1,85 Sportingbet ✅
Evgeny Ustyugov - Andreas Birnbacher 1 @ 1,85 Sportingbet
⛔ pies go *****, zawsze zawali kiedy nie ma ????
Oba typy załadowałem pod sam limit. Nie wyobrażam sobie że któryś z tych zawodników przegra z Andreasem. Birnbacher jest pod formą cały sezon fatalny. Nie dość że biegowo traci masakrycznie dużo, tutaj na 20 km może nawet biegiem ponad 1 minutę stracić to jeszcze strzela fatalnie. No może nie fatalnie ale 83% to za mało jak na tego zawodnika. Na próbie przed Olimpijskiej w Anterselvie pudłował jak porażony prądem. W Soczi jeszcze nie startował a to pokazuje że w formie za dobrej to on nie jest skoro przegrywa rywalizację z kolegami z reprezentacji. Dominik i Żenia to dwaj moi faworyci do medalu. Obaj po 90% na strzelnicy. Biegowo obaj nadrobią nad Andreasem ponad minutę a to oznacza że mogą popełnić jedno pudło więcej. Gram grubo i obym się nie mylił ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ustyugov - Shipulin 1 1,75 Betsson ZWROT

Dwóch Towarzyszy zestawionych ze sobą w parze. Przy dzisiejszym biegu gdzie pudło to minuta karna gram zdecydowanie na Ustyugova. Jest pewniejszy na strzelanicy i dzisiaj jest spokojnie w stanie zrobić 19/20. Shipulin przy 20 strzałach uważam ze traci sporo i dzisiaj 3 minuty karne wcale mnie nie zdziwią.

Ustyugov - Beatrix 1 1,75 Sportingbet⛔:grin:

Sportingbet wychylil się z oferta h2h. Oprócz tego co poleca dawid.400 ja dorzucam ta parę. Francuza by napewno nie dali w parze z Towarzyszem gdyby nie nadspodziewanie dobry występ w pościgu i brąz. Ja jednak nie ufam Beatrixowi bo owszem zdarza mu się taki występ jak ostatnio 19/20 jednak 2x z rzędu nigdy! Dzisiaj 2-4 pudła bardzo realne.

Do tego warto lekko spróbować na TOP3;

Ustyugov TOP 3 9,00 Sportingbet⛔

Sportingbet

Landertinger TOP 3 9,00⛔


Sportingbet

Schempp TOP 3 10,00⛔



William Hill

Moravec TOP 3 7,00⛔
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Fak - Landertinger 2 za 2,0 w Milenium ✅✅

Piękny kurs, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Fak tutaj słabo biega, a strzelanie też nie należy do najmocniejszych. Dominik, gdyby nie źle załadowany magazynek i jakieś niepotrzebne nerwy, miałby już dwa medale. Dzis nie będzie nikogo obok, ściagał się będzie tylko z czasem, więc wszystko wróci na właściwe tory. Biegowo pewnie minuty nie nadgoni, ale sądzę, ze będzie strzelał celniej. Kursiwo fajne, więc pobieram







ZIO ( 3-0-1 ), +9.8 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Volkov - C.J.Bergman 1.43 Betcity ⛔⛔⛔
Ode mnie dla was 1 para, a mysle że godna uwagi.Volkov w indywidualnym zawsze mocny pewny na strzelnicy 92% przy 80 % Bergmana. W ostatnim teście przed igrzyskami w Ruhpolding był drugi, ustapił tylko Emilowi. Carl już 35 letni weteran 80 % na strzelnicy kilka pudeł powinien zaliczyć biegowo też dupy nie urywa. Do kombinacji dla mnie jak znalazł.
dawid.400 i Cibeles naprawdę świetne typy po takich kursach, brawo ????
o której sportingbet zdjął te z Birnbacherem?
jak coś to macie w Betcity jeszcze te pary
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ostatecznie głównym typem:

Ustyugov - Bergman 1 1.40 BetCity ⛔ 38 - 37 pech.

Rosjanin uważany jest przeze mnie za jednego z najbardziej stabilnych na strzelnicy, naprawdę rzadko zdarza mu się jakaś słabość w tym elemencie. W przeszłości różnie to wyglądało jeśli chodzi o bieg, ale w tym sezonie zdecydowanie się poprawił, a na trasach u siebie prezentuje się naprawdę dobrze. Tu biegowo i strzelecko zarówno w sprincie jak i pościgowym wygrywał z Bergmanem. Podobnie było w poprzednich biegach indywidualnych w tym sezonie, Ustyugov zajął 13 i 3 miejsce, a Bergman jeszcze punktów nie ma na koncie, tylko jeden występ i do tego fatalny. Pod każdym względem wydaje się, że Ustyugov lepszy, ale to tylko biatlon, zaraz zostanie to zweryfikowane.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dominik Landertinger - Fredrik Lindstroem 1 1,75 Marathonbet ✅
Takie samo strzelanie w Soczi jeśli chodzi o obu Panów. Biegowo lepszy jest jednak Dominik który jeśli się nie zagotuje jak w biegu na dochodzenie powinien być nawet na podium a Fredrik raczej do tego wyniku się nie zbliży.
Biegowo lepiej szwed, ale &quot;Dom&quot; jak rasowy snajper 20/20!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dominik Landertinger - Fredrik Lindstroem 1 1,75 Marathonbet

Takie samo strzelanie w Soczi jeśli chodzi o obu Panów. Biegowo lepszy jest jednak Dominik który jeśli się nie zagotuje jak w biegu na dochodzenie powinien być nawet na podium a Fredrik raczej do tego wyniku się nie zbliży.
w pościgowym nie mógł być szybszy, bo biegowo Lindstroem był najlepszy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dorothea Wierer - Franziska Preuss 1 @ 1,65 Bwin ▶ taka lokata :;/: Preuss 5 pudeł po 2 strzelaniach :]
Wydaje mi się że znalazłem super ekstra bet. Gram zdecydowanie na Włoszkę. Dlaczego? Po pierwsze uważam że Dorota ma duże szanse na zajęcie miejsca na podium. W klasyfikacji biegu indywidualnego jest na 7 miejscu. Jest w bardzo dobrej formie co potwierdziła w sprincie zajmując 6 miejsce. Bieg indywidualny czyli liczy się strzelanie a w tym aspekcie Wierer ma 87,7%. Czuję że jutro będzie 20/20. Preuss ma 81% na strzelnicy czyli dużo mniej. W sprincie zawiodła 2 pudła i odległe 41 miejsce. Do tego biega słabiej niż Dorota. Dla mnie faworytką w tej parze jest tylko jedna zawodniczka a jest nią Wierer.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Dorothea Wierer - Franziska Preuss 1 @ 1,65 Bwin

Wydaje mi się że znalazłem super ekstra bet. Gram zdecydowanie na Włoszkę. Dlaczego? Po pierwsze uważam że Dorota ma duże szanse na zajęcie miejsca na podium. W klasyfikacji biegu indywidualnego jest na 7 miejscu. Jest w bardzo dobrej formie co potwierdziła w sprincie zajmując 6 miejsce. Bieg indywidualny czyli liczy się strzelanie a w tym aspekcie Wierer ma 87,7%. Czuję że jutro będzie 20/20. Preuss ma 81% na strzelnicy czyli dużo mniej. W sprincie zawiodła 2 pudła i odległe 41 miejsce. Do tego biega słabiej niż Dorota. Dla mnie faworytką w tej parze jest tylko jedna zawodniczka a jest nią Wierer.
Witam.. Mam pytanie dawid w milenium jest para Dorothea Wierer-Hildebrand na wierer płacą 1,85 czy to nie jest zawyzony kurs? Z góry podziękuje za odp;-)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Hildebrand jest wielką niewiadomą, gdyż na tych ZIO, jeszcze nie startowała. H2H w tym sezonie na korzyść Niemki, więc kursy wystawione odpowiednio.

Ode mnie:

Nowakowska- Ziemniak / Gwizdoń 1 za 1,70 ( teraz już 1,65 ) ✅

Ja jeszcze rano złapałem za 1,70. Madzia tu człapie niesamowicie, totalnie jest klimat radziecki nie służy, i chociaż nawet jako tako ( jak na siebie strzela ), to biegowo jest bardzo słabo, co dziwi, bo biegać Gwizdoniowa potrafi. Wera jako jedyna z naszych trzyma pewien poziom, dodatkowo o ile się nie mylę walczy o miejsce w biegu łączonym. Gwizdoniowa zrobi sobie przetarcie przed sztafetą, Wera jedzie tu o miejsce. Sądzę, że ogarnie.

I dubel: ( nie lubie, nie lubie ) efortuna
Domracheva - Makarainen 1 za 1,43
Zaitseva - Preuss 1 za 1,30
Ako: 1,86 ✅


Para numer 1 to pojedynek o medal złoty. Biegowo tu żadna nie odrobi do drugiej minuty, więc zadecyduje strzelanie. Daria solidniejsza, powinna mieć to oczko więcej ustrzelone. Jak będą na równo, to też jednak Domracheva biega minimalnie szybciej.
Zaitseva pokazała w pościgówce, że jest progres, Niemka zupełnie pogubiona, do tego około 80% skuteczności daje jakieś 16/20. Przy takim wyniku, z rosjanką nie ma szans

Powodzenia !


---------------------------

ZIO ( 5-0-1 + 25,4 j )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Hildebrand jest wielką niewiadomą, gdyż na tych ZIO, jeszcze nie startowała. H2H w tym sezonie na korzyść Niemki, więc kursy wystawione odpowiednio.

Ode mnie:

Nowakowska- Ziemniak / Gwizdoń 1 za 1,70 ( teraz już 1,65 )

Ja jeszcze rano złapałem za 1,70. Madzia tu człapie niesamowicie, totalnie jest klimat radziecki nie służy, i chociaż nawet jako tako ( jak na siebie strzela ), to biegowo jest bardzo słabo, co dziwi, bo biegać Gwizdoniowa potrafi. Wera jako jedyna z naszych trzyma pewien poziom, dodatkowo o ile się nie mylę walczy o miejsce w biegu łączonym. Gwizdoniowa zrobi sobie przetarcie przed sztafetą, Wera jedzie tu o miejsce. Sądzę, że ogarnie.

I dubel: ( nie lubie, nie lubie ) efortuna
Domracheva - Makarainen 1 za 1,43
Zaitseva - Preuss 1 za 1,30
Ako: 1,86


Para numer 1 to pojedynek o medal złoty. Biegowo tu żadna nie odrobi do drugiej minuty, więc zadecyduje strzelanie. Daria solidniejsza, powinna mieć to oczko więcej ustrzelone. Jak będą na równo, to też jednak Domracheva biega minimalnie szybciej.
Zaitseva pokazała w pościgówce, że jest progres, Niemka zupełnie pogubiona, do tego około 80% skuteczności daje jakieś 16/20. Przy takim wyniku, z rosjanką nie ma szans

Powodzenia !


---------------------------

ZIO ( 3-0-1 + 9,8 j )
Dwie uwagi:
1) W Czechach na pewno byłaby Gwizdoniowa,ale z tego co się orientuję nie jest to nazwisko po mężu,więc albo Gwizdoniówna ,albo tradycyjnie z dowodu - Gwizdoń.
2) merytoryczna - chyba pierwszy raz widzę,aby ktoś pisał o Makarainen jako o faworytce do złota w biegu indywidualnym,Finka dobrze biega,ale słabo strzela, a w konkurencji gdzie pudło kosztuje minute,a nie jak w przypadku innych biegów ok25 sekund ma to bardzo duże znaczenie.
Ja osobiście pograłem Soukalovą - wydaje się,że w pierwszym strzelaniu sprintu coś jej nie poszło, potem było już tylko lepiej, w pościgu o włos od medalu.Ameryki nie odkryję - będzie &quot;ruletka&quot;,ale jeśli kogoś mam typować to właśnie Czeszkę.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Gabriela Soukalova - Valj Semerenko 1 1,55 Marathonbet ✅
Czeszka jeszcze bez medalu w Soczi i dzisiaj mam nadzieje, że dobrym strzelaniem to zmieni. Biegowo dużo lepsza niż Valj na dystansie 10 km a dzisiaj do przebiegnięcia jeszcze więcej. Przy równym strzelaniu będzie wyżej Gabriela chyba, że stanie się kataklizm. Nie uważam, żeby Semerenko dzisiaj strzelała lepiej niż Czeszka.
Vita Semerenko
- Olena Pidhrushna 1 1,58 Marathonbet ⛔ 0,0,0,3 ????
Tutaj jest przepaść jeśli chodzi o bieg mimo, że Vita nie biega nie wiadomo jak szybko to jednak Olena człapie strasznie. Strzelanie to mocna strony Vity i dzisiaj powinna maksymalnie raz z pudłować, chociaż w pościgowym było 18/20. Olena również bardzo dobrze strzela al jednak bieg jest dużo gorszy niż Vity i na nią stawiam w tej parze. Przy równym strzelaniu a może takie być bez problemu Semerenko powinna być wyżej.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Wierer - Nowakowska-Ziemniak 1.85 Marathonbet ???? taka peffka sie poszła *ebac!!! po 3 strzelaniach Nowakowska 4 pudla. Wierer nie wystartowala ehhh
Wydaje mi się że przy 4 strzelaniach co najmniej 3 pudła zanotuje Weronika. Rożnica na strzelnicy bardzo duża 87% do 72 % na korzyść Włoszki. Biegowo az takiej przepaśći między nimi nie ma żeby nadrobiła 2 pudła więcej.Po wczorajszych niepowodzeniach próbujemy dzisiaj.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
http://www.sochi2014.com/en/biathlon-medals
Ciężko będzie,
Białoruś może 1 medal jeszcze w mieszanym kobiet, w sztafecie żeńskiej będzie słaba konkurencja ale raczej i tak na podium nie staną. (1-2 medale jeszcze)
Norwedzy raczej po medalu z każdej ze sztafet (x3) a ze startu wspólnego mogą zdobyć 3-4 jak i 0, co bardziej to drugie jest bardziej prawdopodobne chociaż wydaje mi się ze Berger jak i któryś z panów zdobędą po krążku. (3-5 medali jeszcze)
Zostaje Francja, medal Fourcada z wspólnego, sztafeta żeńska być może tak jak mówiłem tam każdy będzie miał szanse , tak samo mieszana. (1-2 medale jeszcze)
Mimo wszystko wychodzi na to że Norwegia powinna zdobyć najwięcej medali
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Beatrix vs Lindstroem |1| kurs:1,70⛔
Francuz wygląda tutaj bdb.Ma już jeden medal i w biegu ze startu wspólnego może również być czarnym koniem.Na strzelnicy lepszy Beatrix i na tych Igrzyskach i też na przestrzeni całego sezonu(85%-80%).Biegowo obaj panowie podobnie,nawet stwierdziłbym,że ciut lepszy też Beatrix.Do tej pory w każdej konkurencji był od Szweda lepszy i uważam,że jutro się to nie zmieni.
Fak vs Eder |2| kurs:1,90⛔
Dla mnie perełka.Eder tutaj w każdym biegu lepszy od Słoweńca.I lepszy o wiele na strzelnicy,w biegu też wygląda lepiej.Fak w ostatnich dwóch biegach:na dochodzenie i indywidualnym łącznie 10 pudeł!Eder strzela bdb.Do tej pory pomylił się tylko 3 razy we wszystkich 3 biegach.Na przestrzeni całego sezonu też lepszy jeśli chodzi o strzelanie.87% skuteczności Austriaka przy 83% Słoweńca.Stawiam więc na Simona.
Fourcade Martin vs Bjorndalen |1| kurs:1,35✅
Martę może jutro zgarnąć trzecie złoto,ma do tego wszelkie możliwości.Ole zdobył złoto w sprincie ale gdy zaczęły się biegi z czterema przystankami na strzelnicy nie wyglądało to już tak świetnie.3 pudła w biegu na dochodzenie,4 w indywidualnym.Fourcade po jednym w obu biegach.Na przestrzeni całego sezonu też na strzelnicy spisuje się lepiej.Biegowo Martę też powinien górować.Stawiam na Francuza.
Landertinger vs Malyshko |1| kurs:1,35✅
Kolejny z Austriaków który tutaj spisuje się bdb.Dominik w każdym biegu lepszy od Małyszki,dużo lepszy biegowo,na strzelnicy aż tak dużej różnicy nie ma jednak na przestrzeni całego sezonu lepiej spisuje się Landertinger.87% Austriaka przy 84% Rosjanina.Myślę,że Dominik będzie się liczył,Małyszki w czołówce nie widzę.W tej chwili poziom różnicy pomiędzy oboma zawodnikami.
Fourcade Simon vs Windisch |1| kurs:1,40⛔
Włoch pokazał się w sprincie ale jak przyszły biegi z czterema strzelaniami wypadał już znacznie słabiej.Francuz dużo lepszy strzelec i tym powinien zapewnić sobie lepsze miejsce od Windischa w jutrzejszym biegu.88% Simona na strzelnicy przy 82% Dominika to dość spora różnica.Biegowo myślę,że spisują sie dość podobnie.Stawiam na brata Martę ????
Bukmacher:STS
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dobra, nie ma co sie zastanawiac bo kurs jeszcze poleci:
Martin Fourcade WIN @2.20 Bet365
Moc w biegu na dochodzenie była, a w indywidualnym tylko potwierdził, ze biegowo nie ma mocnych na niego.
Kto ma mu zagrozic ? Myslalem, ze EHS cos sie obudzi, ale nic z tego. OEB co miał wygrać i co mu się nalezało to już zdobył. Landertinger biega zdecydowanie za wolno, Bracia Boe zupełnie pod formą, Moravec, Fak czy Shipulin to nie jest ten kaliber imo.
Jest w mega formie strzeleckiej jaki i biegowej,a biorąc pod uwagę, jak umiejscowiona jest strzelnicy to max 1 pudło w jego wykonaniu, daje spokojne zwycięstwo.
Jedne zawody w tym sezonie, ktore odbyły się w biegu ze startu wspolnego wygrał własnie Martin.
Trafił z niesamowitą formą na IO i nie widzę innego kandydata do wygrania jutrzejszych zawodów, a chyba kazdy chce podwoić swoj budzet? :cool:
H2H:
M. Fourcade - EHS [email protected] bet365
Opisałem Martina wyzej i jezeli ktos nie jest przekonany do win to w tej parze moze pograc, rownie izi jak i w 3 pozostalych startach na tych IO :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: IO 15 km bieg ze startu wspólnego M.
Spotkanie:
Martin Fourcade vs Emil Hegle Svendsen
Typ:
Martin Fourcade Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami bieg na 15 km ze startu wspólnego. Moim zdaniem nic dziś nie przeszkodzi w wygranej Francuza w tej parze zawodników. Kluczem będzie aktualna forma , Martin w Soczi spisuje się doskonale i jest perfekcyjnie przygotowany do igrzysk. Przypominam ,że zdobył on 2 złote medale , natomiast Norweg nie zdobył żadnego. Co warto dodać w każdym z trzech biegów Francuz zajmował lepsze miejsce niż jego dzisiejszy rywal.Jeśli chodzi o strzelanie to obaj panowie strzelają tak samo , natomiast jeśli chodzi o bieg to Martin jest zdecydowanie mocniejszy, o czym świadczą powyższe wyniki,a będzie to miało znaczenie na takim dystansie jakim jest 15 km, zwłaszcza ,że to już 4 bieg i można już odczuwać zmęczenie biegami.Co warto dodać to w klasyfikacji biegu ze startu wspólnego mężczyzn w tym sezonie Francuz jest na 1 miejscu , a jego dzisiejszy rywal okopuje aż 11 pozycje. Wszystkie powyższe czynniki złożą się dziś na bezsprzeczną wygraną Martina Fourcade.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jean Guillaume Beatrix - Jakov Fak 1 @ 1,90 Sportingbet
Beatrix brązowy medalista z biegu na dochodzenie, dzisiaj również ma szanse na pozycję medalową. Widać że Francuzi znakomicie trafiają w smary i narty same jadą a to jest bardzo istotne w Soczi. Wracając do samego H2H gram na Francuza bo przede wszystkim dużo lepiej strzela jest bardzo pewny w przeciwieństwie do Faka. Biegowo obaj porównywalnie, można nawet pokusić się o stwierdzenie że lepiej w Soczi biega Beatrix ale to kwestia smarowania nart. W indywidualnym Fak dał popis i 6 pudeł na strzelnicy ogólnie Chorwat reprezentujący barwy Słowenii nie jest w tym roku w najlepszej formie i nie widzę go wysoko dzisiaj w biegu masowym.
 
Do góry Bottom