>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Hokej na lodzie

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pierwsze koty za płoty w męskim hokeju, cieszą takie wyrównane rywalizacje, to zapowiada interesujący turniej, jak cztery lata temu a Szwajcaria dzisiaj blisko była remisu z głównymi faworytami, gdyby nie ten słupek.. Ja napisze kilka słów, co do jutrzejszych pojedynków:

Finlandia vs Słowacja: 1 RT @1.43✅
USA vs Chiny: powyżej 5.5 goli @1.65✅
AKO @2.36✅


O formalnych gospodarzach pisałem przy okazji typów długoterminowych i jak dla mnie są faworytami, aby po raz pierwszy w historii sięgnąć po olimpijskie złoto. Wyrównana kadra, doświadczenie zdobyte na wielkich imprezach oraz zgranie zawodników z klubów, to wszystko może dać Finlandii upragniony sukces. Silną stroną Suomi jest defensywa i rozważna gra w obronie oraz w ataku. Nie będę po raz kolejny przytaczał nazwiska kluczowych hokeistów, bo jest ich wiele i każdy puzel musi pasować, aby pokonywać wymagających przeciwników. Ich pierwszym rywalem będą nasi sąsiedzi, którzy mierzyli się przecież w kwalifikacjach z Polską. Niestety różnica klas była widoczna. Kanadyjski szkoleniowiec Craig Ramsay wraz ze swoimi podopiecznymi wykonuje przy okazji każdego nowego turnieju spory postęp i kto wie, może Słowacja zostanie czarnym koniem tych igrzysk. Największe zagrożenie od formalnych gości będzie zapewne ze strony Petera Cehlarika, który w Avangardzie Omsk szybko się odnalazł. Libor Hudacek w Dynamie Mińsk także spisywał się ostatnio bardzo dobrze. Czy Słowacy dobrze rozpoczną turniej w Pekinie?

Stawiam tutaj na faworytów, ponieważ jestem zdania, ze Finowie są dobrze przygotowani do tego turnieju i od bramkarza, po obronę oraz atak imponują umiejętnościami i potencjałem. Wielu reprezentantów Suomi było w formie podczas zmagań klubowych i mam nadzieję, że swoją dyspozycję przełożą na tafle w Pekinie. Nie lekceważę Słowaków, ale patrząc na powołania i zgranie zawodników, to o wiele bliżej jest mi do Finlandii niż do naszych sąsiadów. Zapewne będzie to underowy pojedynek, gdzie faworyci wypunktują przeciwnika. Niko Ojamaki i spółka liczę na Was.

Przenosimy się do drugiej potyczki, gdzie gospodarze turnieju w Pekinie zmierzą się z Amerykanami. USA naturalnie nie mogło przywieźć swoich hokeistów z NHL, ale mieszanka graczy z AHL, KHL i lig europejskich może wyglądać ciekawie. Jest szeroki wybór, co do zawodników i tylko pozazdrościć. Swoją szansę otrzymają Mr. Helsinki, a więc Brian O’Neill, Nick Shore, Kenny Agostino i wielu innych. To życiowa dla nich okazja, aby w barwach narodowych osiągnąć coś większego. Ich jutrzejszymi przeciwnikami będzie ekipa z Chin, która składa się jedynie z zawodników Kunlun Red Star. Hokeiści z Kanady oraz z USA są naturalizowani, aby nie przynieść wstydu na domowym lodowisku. Muszę przyznać, że regularnie oglądam zmagania KHL, w którym udział biorą Smoki i pomimo tego, że większość swoich meczów przegrywają, to nie można odmówić im walki i zaangażowania. Być może przy dobrej postawie bramkarza uda im się urwać, chociażby jeden punkt i sprawić radość swoim kibicom. Nie mniej jednak są zdecydowanie outsiderami turnieju rozgrywanego w Pekinie. Czy bracia Foo zostaną bohaterami swojej drużyny?

Nie ma co się łudzić, kto jest tutaj faworytem, ale zdecydowałem się na over goli. Przede wszystkim liczę na trafienia ze strony USA, ale Kunlun Red Star w barwach Chin może kilka bramek zdobyć. Ważne będzie wykorzystywanie PP. Pojawi się ich kilka, bo reprezentanci Państwa Środka mogą nie nadążać za przeciwnikiem i tym samym uciekać się do fauli. Mam nadzieję na interesujący pojedynek, gdzie łącznie padnie powyżej 5.5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1199
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Jeśli chodzi o USA to nie AHL, a NCAA czyli liga akademicka. Aż 14 graczy z tej ligi znalazło się w olimpijskiej kadrze. Ciężko napisać coś więcej o tych graczach i przewidzieć jak będą się spisywać u boku doświadczonych kolegów grających w Europie.
Jestem ciekawy jak to będzie jutro wyglądać. Rywal to zespół w całości złożony z drużyny Kunlun, więc ich dużym atutem jest zgranie jak i doświadczenie zebrane w najlepszej lidze Europy. O ile obrona Kunlun nie należy do solidnych, to z przodu jest już o wiele lepiej.

Na papierze faworytem są Stany, ale jest to pierwszy mecz i trochę czasu będzie potrzebne na zgranie.
Niewykluczone, że gospodarze jutro sprawią niespodziankę. Na pewno odradzam granie Stanów po kursie 1.25. Liczę na ofensywny mecz i to, że obie ekipy postrzelają.

Over 6.5@ 2.29
Obie drużyny strzelą 2 lub więcej goli @1.83
1 tercja [email protected]

Chiny handicap +2.5 @1.99
Chiny [email protected]
Chiny OT @6.50

Kursy z fortuny.

Edit. Bardzo dobra gra Stanów. Cisnęli praktycznie cały mecz, Chińczycy słabo w obronie, w ataku próbowali, ale Commesso świetnie bronił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy w drugim dniu tez bedziemy swiadkami niespodzianek?. Bo dzis Rosjanie tak patrzac na ten mecz mieli sporo szczescia wygrywajac go. 3 pkt zapewnił im Szwajcar Corvi kopiac krazek do własnej bramki czym zmylił Berre. Ale to juz historia. Jutro dla mnie na pierwszym planie jest wystep ekipy naszych zachodnich sasiadów. Niemcy przywieżli to ograny i doswiadczony kolektyw w który zgrabnie wkomponowali sie mlodsi gracze. Spora sile maja tu przedstawiciele czolowych niemieckich klubów Munchen, Mannheim , Eisbaren . W ekipe sa gracze którzy decyduja o swoich ekipach. Liga niemiecka tez rosnie w siłe i wodac to po wystepach ekip klubowych gdzie porafia one pokonac druzyny z Finlandi i Szwecji nie mówiac juz o Czeskich. Ich rywal z Kanady to nie druzyna której mozna by sie bac, owszem jest kilka fajnych nazwisk ( Stall, Power, Cracknell, McTavish) ale jej glowna sila beda raczej zawodnicy grajacy w Europie , wiekszosc zaprezentowała sie w One Chanell Cup i widzielismy ze to nie ta Kanada. Oczywiscie kanadyjczyce maja hokej we krwi i rodzą sie z łyżwami na nogach ;) tego im nie mozna zabrac jednak patrzac na sklad to nie jest nawet czwarty ich garnitur a zaryzykowałby ze dalej.
Niemcy lubia takie turnieje, sa dobrze do nich przygotowani i podobnie jak kilka nacji przyjechali tu po złoto. Bo nikt moze nie mowi oficialnie ale jak ktos słucha wywiadów i czyta miedzy wierszami to wiele mozna zrozumiec. Czy Kanadyjczykom wszystko zagra w pierwszym meczu? nie jestem pewnien bo niektórzy gracze beda grali ze soba po raz piewrwszy. Niemy z pewnscia postawia na zabezpieczenie tyłów a z przodu maja kim postraszyc bo ich liderzy sa tez liderami w klubach gdzie gra spora rzecza kanadyjczyków i to oni graja tam pierwsze skrzypce. Stawiam na Niemców bo dla mnie to solidny kolektyw. Co wyjdzie zobaczymy a kursy warte ryzyka
Dalej gram tez Finlandie, bo oni wg mnie maja najsolodniejsza druzyne na tym turnieju ale nie szaleje w pierwszych typach na nich bo Słowacy po dosc długim regresie reprezentacji d 2-3 lat dobieraja sie do skóry najlepszym i moga zaskoczyc, wiec spodziewam sie ciezkiej przeprawy, jednak to Finowie maja wszystko po swojej stronie.

Niemcy handi plus 1,5 + Finlandia RT kurs ako 2,12
Niemcy z x kurs 2,12
Niemcy RT kurs 4,1

Wg mnie wygraja tez Szwedzi ale Łotycze beda sie starali postawic autobus przed bramką, jednak to Skandynawowie powinni wziac 3 pkt bo ich obrona i bramka to top tego turnieju a z przodu znajda sytuacje lub kila by gume wpakowac do siatki
Nie odnówie sobie tez zagrania w kierunku Kunlun tzn Chin bo amerykanska druzyna uniwersytecka to na prawde duza zagadka i moga zlac gospodazy alebo sami dostac w pupkę, bo jezeli chinczycy zagraja tak jak w ostatnich swoich meczach z Traktorem to amerykanie moga miec problem, bo potrzebna bedzie dokladnisc, precyzja ale czy ona juz bedzie
Chinczycy , oczywiscie tylko z nazwy moga sprawic psikusa niejednej druzynie, nie spisiywałbym ich na straty bo pierwsze dwie formacje sa naprawde solidan a reszta bedzie gryzła lód
Kursy podał kolega wyzej a taki 9 wart ryzyka bo za nimi bedzie przemawiało spore zgranie.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Tak kombinuję, że jakimś tam atutem Kanadyjczyków może być mniejsze lodowisko, bo jest kilku dobrych zawodników grających na codzień za Oceanem, ale to taka luźna sugestia.
W bramce Pasquale, choć mówi się, że swoją szansę w Chinach ma otrzymać Levi. No ale pewnie dziś od początku zagra bramkarz Loko. To na pewno wielki atut, bo wiemy jak świetny sezon w KHL zalicza Eddie.
Niemcy też mają swoją moc i na pewno ich atutem będzie zgranie. Kanadyjczycy, tak jak pisze Marek mogą mieć na początku z tym problem. Według mnie będą potrzebowac meczu, dwóch, żeby to wszystko w miarę zatrybiło.

Remis @ 4.40 fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak kombinuję, że jakimś tam atutem Kanadyjczyków może być mniejsze lodowisko, bo jest kilku dobrych zawodników grających na codzień za Oceanem, ale to taka luźna sugestia.
W bramce Pasquale, choć mówi się, że swoją szansę w Chinach ma otrzymać Levi. No ale pewnie dziś od początku zagra bramkarz Loko. To na pewno wielki atut, bo wiemy jak świetny sezon w KHL zalicza Eddie.
Niemcy też mają swoją moc i na pewno ich atutem będzie zgranie. Kanadyjczycy, tak jak pisze Marek mogą mieć na początku z tym problem. Według mnie będą potrzebowac meczu, dwóch, żeby to wszystko w miarę zatrybiło.

Remis @ 4.40 fortuna
Właśnie problem z tym że Edi do tej pory w Loko gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo.
To co powinien wyjąć to wyciąga ale nie ma tego czegoś extra. Formę ma mieć na PO. Było sporo przerwy i nie wiadomo w jakiej tu będzie formie. Levi jest młody może zagra z Kunlun. Z dwojki Pascale - Tommkins lepszy Edi, tylko jak on tu zagra. Właśnie bramka Kanady to trochę zagadka dla mnie.
W Niemieckim teamie też większość napastników z powodzeniem grała za oceanem, a i kilku obrońców. Jestem ciekawy występu Niemieckiej drużyny i obsady bramki. Póki co chyba najlepiej wypada Niederberger i w kadrze też dobrze wypada ale może postawia na najbardziej doświadczonego Aus den Birkena, choć on ten sezon ma średni.
Niemcy mają na ławce trenerskiej Kanadyjczyka a za sterami Szwedzkiego Fina. To też ich atut.
Szykuje nam się dobry mecz, ja z wielu względów wybieram kierunek niemiecki, a wszystko zweryfikuje lód. Byle jednak bez specjalnego szczęścia jednych i pecha drugich, niech los równo darzy obie ekipy a zdecyduje postawa zespołu
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeden z kolegów pyta o ilosc bramek w grupie A
Powiem szczerze ze od jakiegos czasu baaardzo rzadko sie w to bawie bo to jest loteria, dzien konia bramkarzy i po bramkach . W A logika wskazywałaby na spora ilosc bo graja druzyny z ameryki połnocnej plus Kunlun co moze gwarantowac ich sporo jednak ja omijam takie typy
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
No może faktycznie przesadziłem z tym świetnym całym sezonem, ale swoją opinię też opierałem na tym że oglądałem jakieś spotkania Loko gdzie Eddie bronił całkiem dobrze.

Składy się pojawiły. W bramce Pasquale. W bramce USA młodziutki Commesso. Zobaczymy jak sobie poradzi na wielkiej imprezie.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Początek taki ze się Niemcom może odechcieć..
bramkarz Niemców się nie popisał przy 3im bramce, na razie Kanada trzyma mecz jak chce
 
Ostatnia edycja:
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
W pierwszej kolejce siedzi bet: którakolwiek drużyna wygra minimum 8 bramkami @9.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
U kobiet rozpoczynają się ćwierćfinały, próbuję z underkami, bo linie przesadzone:

USA vs Czechy: poniżej 8.5 goli @1.65✅
Kanada vs Szwecja: poniżej 9.5 goli @1.50⛔
AKO @2.48 Fuksiarz ⛔


Amerykanki naturalnie były niepokonane przez całą fazę grupową, aż do momentu, w którym musiały zmierzyć się z Kanadyjkami. Był to wyrównany pojedynek i tak naprawdę zwycięstwo mogło powędrować w obie strony, ale skuteczniejszą reprezentacją tamtego dnia była ekipa spod Klonowego Liścia. To hokeistki USA miały więcej strzałów celnych, ale pozwoliły one na dwa strzelone gole. Jutro czeka ich o wiele łatwiejsze zadanie, ponieważ zmierzą się z Czeszkami, których forma na tegorocznych igrzyskach olimpijskich jest mocno chwiejna. Trzeba przyznać, że wiele zależy od postawy bramkarki. Należy spodziewać się w piątek Klary Peslarovej pomiędzy słupkami, bo jej koleżanka Viktorie Svejdova nie wytrzymała emocjonalnie meczu z Dunkami. Większe doświadczenie jest u Klary, ale ciężko będzie zamurować bramkę przed atakami faworytek. Czy Czeszki jakimś cudem wywalczą awans do półfinału?

Wygrana Amerykanek jest raczej pewna, pytanie, jakie należy sobie zadać, to jakim wynikiem? Ja skupiam się na underze 8.5 goli. Przede wszystkim jest to faza play-off i tutaj nie można pozwolić sobie na błędy. Należy rozważnie grać na obu połowach lodu i Czeszki zrobią wszystko, aby rezultat 0:0 się jak najdłużej utrzymywał. Nie można łapać kar, bo faworytki skrzętnie to wykorzystują. Poza tym nawet jak USA wyjdzie na kilkubramkowe prowadzenie, to nie sądzę, aby za wszelką cenę chciały upokorzyć przeciwniczki. Trzeba szykować się do kolejnych wyzwań podczas IO w Pekinie.

Przenosimy się do drugiego starcia ćwierćfinałowego Pań, gdzie Kanada zmierzy się ze Szwedkami. Tak jak pisałem przed rozpoczęciem igrzysk, moimi faworytkami są właśnie formalne gospodynie, które pokazały klasę w spotkaniu z Amerykankami. Reprezentacja USA jest największym rywalem zawodniczek spod znaku Klonowego Liścia i taki triumf z pewnością podbuduje mentalnie ten zespół. Do odzyskania złota pozostały trzy pojedynki i pierwszy z nich odbędzie się ze Szwedkami, które długo kazały na siebie czekać w Pekinie. Porażki z Japonkami i Czeszkami były zasmucające, ale już kolejne rywalizacje z Chinami i Danią to dwie wygrane, które pozwoliły im znaleźć się wśród najlepszej ósemki kobiecego hokeja na lodzie na Świecie. Nie mniej jednak ich przygoda na tym turnieju dobiegnie zapewne do końca. Czy stać outsiderki na równą walkę z Kanadyjkami?

Po raz kolejny skupię się na underze, tym razem pobieram wyższą linię o jeden i poniżej 9.5 goli jest jak najbardziej realne. Przede wszystkim nie spodziewam się większego zagrożenia z obozu Szwedzkiego. Ciężko będzie im zdobyć bramkę, przy dobrze funkcjonującej reprezentacji Kanady. Należy liczyć na wiele trafień faworytek, ale czy dobiją do dwucyfrowej liczby? Jest to ćwierćfinał i należy odpowiednio zarządzać siłami. Mam nadzieję, że formalne gospodynie okażą nieco litości i nie zdemolują reprezentacji Trzech Koron. W bezpośrednich meczach linia underowa była pokrywana, oby podobnie było jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
U kobiet rozpoczynają się ćwierćfinały, próbuję z underkami, bo linie przesadzone:

USA vs Czechy: poniżej 8.5 goli @1.65
Kanada vs Szwecja: poniżej 9.5 goli @1.50
AKO @2.48 Fuksiarz


Amerykanki naturalnie były niepokonane przez całą fazę grupową, aż do momentu, w którym musiały zmierzyć się z Kanadyjkami. Był to wyrównany pojedynek i tak naprawdę zwycięstwo mogło powędrować w obie strony, ale skuteczniejszą reprezentacją tamtego dnia była ekipa spod Klonowego Liścia. To hokeistki USA miały więcej strzałów celnych, ale pozwoliły one na dwa strzelone gole. Jutro czeka ich o wiele łatwiejsze zadanie, ponieważ zmierzą się z Czeszkami, których forma na tegorocznych igrzyskach olimpijskich jest mocno chwiejna. Trzeba przyznać, że wiele zależy od postawy bramkarki. Należy spodziewać się w piątek Klary Peslarovej pomiędzy słupkami, bo jej koleżanka Viktorie Svejdova nie wytrzymała emocjonalnie meczu z Dunkami. Większe doświadczenie jest u Klary, ale ciężko będzie zamurować bramkę przed atakami faworytek. Czy Czeszki jakimś cudem wywalczą awans do półfinału?

Wygrana Amerykanek jest raczej pewna, pytanie, jakie należy sobie zadać, to jakim wynikiem? Ja skupiam się na underze 8.5 goli. Przede wszystkim jest to faza play-off i tutaj nie można pozwolić sobie na błędy. Należy rozważnie grać na obu połowach lodu i Czeszki zrobią wszystko, aby rezultat 0:0 się jak najdłużej utrzymywał. Nie można łapać kar, bo faworytki skrzętnie to wykorzystują. Poza tym nawet jak USA wyjdzie na kilkubramkowe prowadzenie, to nie sądzę, aby za wszelką cenę chciały upokorzyć przeciwniczki. Trzeba szykować się do kolejnych wyzwań podczas IO w Pekinie.

Przenosimy się do drugiego starcia ćwierćfinałowego Pań, gdzie Kanada zmierzy się ze Szwedkami. Tak jak pisałem przed rozpoczęciem igrzysk, moimi faworytkami są właśnie formalne gospodynie, które pokazały klasę w spotkaniu z Amerykankami. Reprezentacja USA jest największym rywalem zawodniczek spod znaku Klonowego Liścia i taki triumf z pewnością podbuduje mentalnie ten zespół. Do odzyskania złota pozostały trzy pojedynki i pierwszy z nich odbędzie się ze Szwedkami, które długo kazały na siebie czekać w Pekinie. Porażki z Japonkami i Czeszkami były zasmucające, ale już kolejne rywalizacje z Chinami i Danią to dwie wygrane, które pozwoliły im znaleźć się wśród najlepszej ósemki kobiecego hokeja na lodzie na Świecie. Nie mniej jednak ich przygoda na tym turnieju dobiegnie zapewne do końca. Czy stać outsiderki na równą walkę z Kanadyjkami?

Po raz kolejny skupię się na underze, tym razem pobieram wyższą linię o jeden i poniżej 9.5 goli jest jak najbardziej realne. Przede wszystkim nie spodziewam się większego zagrożenia z obozu Szwedzkiego. Ciężko będzie im zdobyć bramkę, przy dobrze funkcjonującej reprezentacji Kanady. Należy liczyć na wiele trafień faworytek, ale czy dobiją do dwucyfrowej liczby? Jest to ćwierćfinał i należy odpowiednio zarządzać siłami. Mam nadzieję, że formalne gospodynie okażą nieco litości i nie zdemolują reprezentacji Trzech Koron. W bezpośrednich meczach linia underowa była pokrywana, oby podobnie było jutro.
Identyczny wpis jest na zagranie.com z godz.15:02,wiec tak nie końca fajnie jest podszywać się za kogoś,chyba że tez jestes moderatorem na zagranie.com więc nie ma tematu
 
Ostatnia edycja:
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Identyczny wpis jest na zagranie.com z godz.15:02,wiec tak nie końca fajnie jest podszywać się za kogoś,chyba że to tez jestes moderatorem na zagranie.com
Patryk (z zagranie.com) = sunxl. To już sprawdzone. Najczęściej NAJPIERW wpis mamy tu na forum a dopiero później pojawia się na "zagranie". Widocznie dziś akurat kolejność odwrotna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Patryk (z zagranie.com) = sunxl. To już sprawdzone. Najczęściej NAJPIERW wpis mamy tu na forum a dopiero później pojawia się na "zagranie". Widocznie dziś akurat kolejność odwrotna.
i wszystko jasne,nie chciałem nikogo oskarżać ,podejrzewałem że to może być ta sama osoba
sunxl nie bierz tego do siebie......
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To probujemy zagrac trzeci dzień, choc Niemcy mnie dzis rozczarowali ale i po jednych i pod drugich nie do konca było wiadomo czego sie spodziewac.
Jutro probuje takich meczy.
Finowie pokazali po co tu przyjechali i choc nikt nie odpada w grupie to mysle ze beda chcieli zajac pierwsze miejsce ale o tym pozniej. Mysle ze jutro tez wygraja , ale moze skromniej .
Rosja tez musi zagrac inaczej bo Szwajcaria latała i gdyby nie pech i szczescie Rosji wynik mógłby byc odwrotny. Dunczycy swietnie taktycznie i skutecznie z Czechami, przy tym ze szczesciem ale jutro trudniejsze zadanie. i takie typy

Finlandia minus 1,5 handi + Rosja minus 1,5 handi kurs ako 2,59 STS

Tak mnie kusi kierunek Szwajcarski bo widac ze ten zespoł gra, jest monolit i widac soldnosc. Czy u Czechów cos sie zmieni?, na pewno ale czy na tyle zeby wyrwac tu wygrana? Cos mi sie wydaje że Helveci zdobeda trzy pkt

Szwajcaria RT kurs 2,8 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
nico.png

N nico1616 jak masz jakies argumenty to zapraszam na forum a nie srać komenty w reputkach a może to Ty Paulina? I znów siejesz ferment i obrazasz ludzi pod innym nikiem
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie mężczyzn - IO
Godzina: 5:10
Spotkanie: Dania - ROC
Typ: ROC powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 1,80
Bukmacher: etoto
Analiza:

Rosyjski Komitet Olimpijski jest bardzo dużym faworytem tego spotkania. Pod nieobecność graczy z NHL bukmacherzy właśnie im dają największe szanse na złoto. Wiadomo, że kadrowo wyglądają najlepiej ze wszystkich ekip, chociaż ja jednak liczę na Finów, że to oni wygrają. W każdym razie ROC a Dania to jest przepaść. Duńczycy sprawili już dużą niespodziankę wygrywając 2:1 z Czechami. W tamtym meczu Duńczycy mieli sporo szczęścia no i ich bramkarz miał świetny dzień, a wiadomo ile znaczy bramkarz w hokeju. W tym spotkaniu powinna być ogromna przewaga Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego, można się spodziewać z ich strony ok. celnych 40 ub więcej strzałów na bramkę, pytanie tylko jak będzie ze skutecznością. Według mnie ROC ma szanse, żeby zdobyć te cztery bramki. Do tego powinni mieć motywację, żeby trochę postrzelać po skromnym zwycięstwie 1:0 ze Szwajcarią.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 579,8K

kamasutra10

Typer
To probujemy zagrac trzeci dzień, choc Niemcy mnie dzis rozczarowali ale i po jednych i pod drugich nie do konca było wiadomo czego sie spodziewac.
Jutro probuje takich meczy.
Finowie pokazali po co tu przyjechali i choc nikt nie odpada w grupie to mysle ze beda chcieli zajac pierwsze miejsce ale o tym pozniej. Mysle ze jutro tez wygraja , ale moze skromniej .
Rosja tez musi zagrac inaczej bo Szwajcaria latała i gdyby nie pech i szczescie Rosji wynik mógłby byc odwrotny. Dunczycy swietnie taktycznie i skutecznie z Czechami, przy tym ze szczesciem ale jutro trudniejsze zadanie. i takie typy

Finlandia minus 1,5 handi + Rosja minus 1,5 handi kurs ako 2,59 STS

Tak mnie kusi kierunek Szwajcarski bo widac ze ten zespoł gra, jest monolit i widac soldnosc. Czy u Czechów cos sie zmieni?, na pewno ale czy na tyle zeby wyrwac tu wygrana? Cos mi sie wydaje że Helveci zdobeda trzy pkt

Szwajcaria RT kurs 2,8 STS
Grasz Szwedów RT ze Słowakami czy odpuszczasz?.. Mogą Słowacy zaskoczyć?....Napad coś gra , w zasadzie ten młokos jedynie ale obrona tragedia....Bramkarz też im nie pomógł w meczu z Finami. ..
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No i co z tego? Nie można pisać analiz na różnych forach?
Chodzi o to, żeby nie kopiować analiz innych osób, bo plagiatu nie tolerujemy, tu sprawa jest dawno wyjaśniona i nie wymaga dyskusji. Tyle w kwestii wyjaśnienia wracajmy do hokeja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom