>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zmiana bukmachera

giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Mam pytanie, czy grając u legalnych buków np. Fortunie (online), wygrywam np. 200 złotych i mogę je przelać na swoje konto legalnie i nikt się nie przyczepi?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Siema, przejrzałem trochę stron na tym forum i próbowałem znaleźć w internecie ale widocznie nie potrafię tego zrobić. Czy ktoś może wie czy w Szwajcarii można korzystać z bukmacherów online? Czy są może jakieś dziwne ustawy jak u nas? Albo jak takich informacji szukać?
Znajduję się właśnie w Szwajcarii i próbuję rozwiązać problem miejscem swojej aktualnej rezydencji ale chciałbym mieć 100% pewność, że będzie to legalne bo na kary od rządu szwajcarskiego na prawdę nie mam ochoty..
Szwajcaria jest dostępna przy rejestracji u wszystkich buków, więc pod tym względem, to chyba jedno z lepszych miejsc. Jakie u nich są podatki od gry, tego nie wiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwajcaria jest dostępna przy rejestracji u wszystkich buków, więc pod tym względem, to chyba jedno z lepszych miejsc. Jakie u nich są podatki od gry, tego nie wiem.
Siema, przejrzałem trochę stron na tym forum i próbowałem znaleźć w internecie ale widocznie nie potrafię tego zrobić. Czy ktoś może wie czy w Szwajcarii można korzystać z bukmacherów online? Czy są może jakieś dziwne ustawy jak u nas? Albo jak takich informacji szukać? Znajduję się właśnie w Szwajcarii i próbuję rozwiązać problem miejscem swojej aktualnej rezydencji ale chciałbym mieć 100% pewność, że będzie to legalne bo na kary od rządu szwajcarskiego na prawdę nie mam ochoty..
Szwajcaria raczej kasynami stoi.
Cytuję:
&quot;Szwajcaria. W Szwajcarii istnieje wiele loterii i chociaż względem prawa zakłady są nielegalne to poszczególne kantony moga pozwolić na zawieranie zakładów dla wydarzeń sportowych odbywających się w ich obrębie.&quot;
 
W 1

walkingoncloud

Użytkownik
Dziękuję Panowie za odpowiedzi. Podsumowując je obie rozumiem to w ten sposób, że jest tam sytuacja podobna do tej w Polsce sprzed nowelizacji ustawy. Czyli nielegalna ale można normalnie grać, wpłacać i wypłacać pieniądze. I mam pytanie co do tego cytatu, czy pochodzi on skądś gdzie mógłbym odszukać więcej jakichś informacji? Jeśli tak to poprosiłbym o źródło. Dzięki ????
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Panowie w związku z istniejącą sytuacją po 01.04 możecie polecić jakiegoś normalnego buka z 0% podatku z możliwością posiadania konta w PLN oraz wpłaty i wypłaty poprzez Neteller ? Jak narazie widzę jedynie expekt, ale oferta jest tam trochę uboga (głównie mam na myśli ekstraklasę i europejskie puchary).
 
maximo 2

maximo

Użytkownik
Panowie w związku z istniejącą sytuacją po 01.04 możecie polecić jakiegoś normalnego buka z 0% podatku z możliwością posiadania konta w PLN oraz wpłaty i wypłaty poprzez Neteller ? Jak narazie widzę jedynie expekt, ale oferta jest tam trochę uboga (głównie mam na myśli ekstraklasę i europejskie puchary).
Na expekt radzę uważać, wg ich regulaminu w każdej chwili mogą narzucić wypłatę na konto bankowe, ot tak po prostu... I nie jest to suchy zapis w regulaminie, bo jest często praktykowany przez nich.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie a z tych legalnych czy któryś buk rozlicza zakłady przed meczowe jeśli wejdą od razu?
Lubiałem grać na stawianie przed meczem over 1.5 gola albo 0.5 gola do przerwy i potem na żywo jak wchodziło to stawiałem dalej, a ten kochany FORBET przed meczowe zakłady rozlicza dopiero po zakończeniu spotkania...
Czy któryś z tych co nawet biorą 12% robi to od razu?
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Panowie, małe pytanko: mam konto w Uni, a chciałbym przejść do ziemniaka, np. Fortuny. Czy podając te same dane (adres, e-mail, nr konta w banku) jest jakieś ryzyko, że dzięki temu namierzą moją grę w zagranicznym buku? Czy może to zostać w jakiś sposób połączone ze sobą?
Od razu informuję, że gram amatorsko bardziej dla zabawy, małe kwoty - zrobiłem kilka razy przelew do buka i raz wypłaciłem na konto, ale to było jakieś 200 zł. Nie mam konta na żadnym Skrill itp. Tylko przelewy z konta i na konto.
 
Z 0

zabson07

Użytkownik
Witam,
chciałem się zorientować czy jest jakiś bukmacher z którego strony nadal można korzystać w Polsce, w którym występują bonusy podobne do &quot;bezpieczny zakład live&quot; (czy jak on sie tam nazywał) ze strony bet365? Widzę że chyba na wszystkich stronach jest bezpieczny zakład na start za rejestrację, ale to tylko jednorazowa sprawa.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jest jakiś buk ktory ma tak jak bet365 fajnie pokazane statystyki meczów live ? Chodzi np o kosza o pkt faule itp ... Człowiek się przyzwyczail do becika i teraz się przestawić trudno
 
gats 18,6K

gats

Użytkownik
W zwiazku z zamknieciem sie bet365/betsson na PL postanowilem odwiedzic mojego lokalnego STS-a (z ciekawosci bo nigdy nie gralem u ziemniakow) i powiem szczerze ze powialo PRL-em. Tlum parchatych dziadow i no-life-ów , smrod, bieda i marne kursy. Do tego kolejka jak za octem w &#39;86. Odpuszczam sobie granie do czasu rozwiazania kwestii licencji bukow w PL, jezeli nie dostana licencji to czas opuscic ten tonacy statek.
 
kamiloos 0

kamiloos

Użytkownik
Czy ktorykolwiek z dostepnych w PL bukow ma opcje zamkniecia zakladu w takiej formie w jakiej bylo to na b365? Wiem, ze STS ma cash-out, ale tam trza zamknac przed rozpoczeciem sie spotkan, a u mnie to nie wchodzi w gre. Szukam buka, u ktorego moge zamknac zakald na ktorym sa trwajace zdarzenia, ktore w momencie zamykania &quot;wchodza&quot;.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Czy ktorykolwiek z dostepnych w PL bukow ma opcje zamkniecia zakladu w takiej formie w jakiej bylo to na b365? Wiem, ze STS ma cash-out, ale tam trza zamknac przed rozpoczeciem sie spotkan, a u mnie to nie wchodzi w gre. Szukam buka, u ktorego moge zamknac zakald na ktorym sa trwajace zdarzenia, ktore w momencie zamykania &quot;wchodza&quot;.
Fortuna i sts mają taką namiastkę cash-out. Te funkcjonalności są jednak nie dla wszystkich zdarzeń a tylko dla niewielkiego odsetka z całej oferty.
 
Do góry Bottom