>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana bukmachera

G 294

gostek365

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że przytulniejsza dla klienta jest opcja STS.
Ja osobiście uważam że masz problemy z głową , opcja nie ma być przytulna tylko opłacalna , większość firm na swój sposób jakoś stara się o klienta podczas gdy sts z ofertą nie robi nic tylko się reklamują , prawda jest taka że są lata świetlne za totolotek forbet fortuna itd .
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Ja osobiście uważam że masz problemy z głową , opcja nie ma być przytulna tylko opłacalna , większość firm na swój sposób jakoś stara się o klienta podczas gdy sts z ofertą nie robi nic tylko się reklamują , prawda jest taka że są lata świetlne za totolotek forbet fortuna itd .
Też mam podobne wrażenie że STS jakoś mizernie wychodzi z zachętami do zwł. klientów z dłuższym stażem grania u nich. Mogliby sypnąć jakimś bonusem lojalnościowym czy coś.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Mam pytanko do grających na co dzień u polskich buków. Czy któryś z nich oferują granie kosza na live. Mam konto w totolotku i oferte w pre mają ok. Ale na live mozna grac praktycznie tylko ligi Niemiec Francji i Hiszpanii i jakiej pojedyncze mecze a mnie intetesuje cala europa jak w betclicu. Gram tylko kosza i nic wiecej mnie. Kursy ani podatki mnie nie obchodzą bo na wszystkim można zarobic i nie rozumiem ludzi piszących ze przy 12% podatku nie idzie zarobić. Ale mniejsza o to. Moze jakis zagraniczny buk? Tylko bez cudów ze zmiana vpn itp. 1xbet odpada bo oferta na kisza live jest bardzo słaba.
 
M 45

milosc

Użytkownik
Mam pytanko do grających na co dzień u polskich buków. Czy któryś z nich oferują granie kosza na live. Mam konto w totolotku i oferte w pre mają ok. Ale na live mozna grac praktycznie tylko ligi Niemiec Francji i Hiszpanii i jakiej pojedyncze mecze a mnie intetesuje cala europa jak w betclicu. Gram tylko kosza i nic wiecej mnie. Kursy ani podatki mnie nie obchodzą bo na wszystkim można zarobic i nie rozumiem ludzi piszących ze przy 12% podatku nie idzie zarobić. Ale mniejsza o to. Moze jakis zagraniczny buk? Tylko bez cudów ze zmiana vpn itp. 1xbet odpada bo oferta na kisza live jest bardzo słaba.
bardzo chetnie zobaczylbym jak wychodzisz przy 12% podatku od stawki na plus
zalozysz temat ? jestem w stanie zalozyc sie ze w przeciagu 3 miesiecy bedziesz na minus
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Skoro bez podatku jesteś na plus to dlaczego z 12% podatkiem masz być na minus? Narazie gram bez podatku i jestem do przodu wiec te 12% chyba nie zrobi różnicy? No chyba ze to sie jakoś inaczej przelicza/wylicza? Gram stałą stawką.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Grajac u legalnego za 100zl tak naprawde grasz za 88zl, trafiajac powiedzmy 5 na 10 zakladow po kursie 2.0 jestes 120zl na minusie u buka bez podatku wychodzisz na 0
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
w totku przez aplikacje mobilna a w iforbet 6% normalnie
Nie ma co sie ludzic, ze sie u legalnego grajac single bedzie wygrywac.
Moim zdaniem, jesli juz grac to tylko ako, minium 3 zdarzenia i to grajac tylko na faworytow,over 2,5 i rzuty rozne bo kursy na to sa mniejwiecej podobne do zagranicznych a kursy na underdogi to juz przepasc
 
Do góry Bottom