>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmierzmy się w "Wygraj Ligę!"

flinstone 2

flinstone

Użytkownik
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Bartosz Bosacki przez kontuzje nie zagra w lidze od 6 do 8 miesiecy... a to mial byc moj podstawowy obronca... mial byc :sad:

Punkty poki co male, ale jeszcze nie grala Wisla, wiec powinno byc lepiej. Dla mnie zaskoczeniem na plus jest postawa Takesure Chinyamy. Zdobyl 7 pkt w lidze... a ja go posadzilem na lawce :cry:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jestem w lidze?
Aramix Niebylec
Malinka
tak, ale następne tego typu pytania prosiłbym na PW ???? zresztą do ligi prywatnej zapisując się po kilku kolejkach i tak Ci zalicza wszystkie zdobyte wcześniej punkty ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trochę późno ale lepiej teraz niż w ogóle :p Jacques Team prezentuje się następująco :
Pawełek - Wasiluk , Fonfara , Kikut - Kosowski , Iwański(k) , Brzęczek , Gołoś - Niedzielan , Costly , Ivanowski

na ławce : Juszczyk - Woźniczka , Kałuda , Cichy - Drej , Kłodawski , Rackiewicz
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
informuję, że wreszcie zrobiono porządek w ligach prywatnych!

i teraz uwaga! jeśli na swoim loginie (czyli koncie na gazeta.pl) macie więcej niż 1 drużynę (ja mam wszystkie 5 slotów obstawione) to automatycznie dodają się wszystkie drużyny do danej ligi prywatnej; jeśli mieliście tylko 1 drużynę, a teraz stworzycie kolejną, kolejne to ona zostanie uwzględniona w klasyfikacji po rozegraniu 1 pełnej kolejki (musi zdobyć punkty)
Na razie nasza liga prywatna przegrywa z ligą typujemy.pl ;) my mamy 438 punktów wobec 480 ich ???? ale na punktację składa się jedynie 5 najlepszych uczestników ligi - tak więc tworzyć nowe teamy, zapisywać się do ligi (kod na 1 stronie tego tematu!)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podbijam temat ;)
Nasza liga prywatna ma dosyć dużo punktów, chodź w klasyfikacji generalnej jest daleko.
Można to jednak nadrobić i być w czołówce. Pewnie wśród naszego grona userów są osoby co uczestniczą w tej zabawie ale nie należą do naszej ligi.
Zachęcam do dołączenia i wspólnej rozrywki.
Wszystko w pierwszym poście
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dołączyłem ...
KS Huragan (610 pkt) i RKS Radomiak Radok (514)
Od początku zabawy, tylko raz ( w 2 kolejce) zmieniłem skład ) A tak to ciągle Ci sami zawodnicy m.in Niedzielan który już nie gra ????

Tylko nie wiem czemu nie widac mnie w tabeli lig, ne rozumiem tego ;(
 
Do góry Bottom