>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostań Królem Ekstraklasy! Edycja 2

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W Ekstraklasie mecz i emocje, a my wprowadzamy kolejne smaczki w zabawie. Postanowiliśmy, że od kolejki numer 8, aż do zakończenia rozgrywek w tym roku (kolejka 20) będziemy podliczać Wasze typerskie zmagania. Wszystkie typy z tematów na pozostałe kolejki będziemy rozliczać z płaską stawką, podobnie jak ma to miejsce w typach dnia.

Bard Jaskier ogłasza co następuje:

- Król jest jeden i tylko jeden.
- Król nie dopuszcza się żadnych niecnych czynów na forum.
- Król jest wyrozumiały i szanuje innych użytkowników forum.
- Król zostanie wyróżniony specjalną rangą na forum do momentu startu nowego sezonu lub gdy ten zachowa się w sposób niegodziwy.
- Król zostanie obdarowany najpiękniejszymi klejnotami z całego królestwa.
- Król zyska uznanie i szacunek w oczach innych użytkowników.
- Król obstawia dowolne zakłady związane z ekstraklasą.
- Król oprócz tytułu uzyska nagrodę -&gt; Nagroda rzeczowa do kwoty 200 zł, którą to Król sobie wybierze.
UWAGA! Jedynie typy z merytoryczną analizą będą brane pod uwagę. Na pewno analizy dwu-zdaniowe będą odrzucane od razu, Król ma dawać przykład, być merytoryczny i pokazywać drogę swojemu ludowi.
ZAWYŻENIE KURSU ⛔ 200, PODAJEMY KURS, KTÓRY JEST AKTUALNIE U BUKMACHERA
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Najważniejsze wiadomości:
- Czas trwania : od 8 kolejki do 20 kolejki - 13 kolejek. Król musi podać typy w minimum 10 kolejkach.
- Oprócz rangi &quot;Król Ekstraklasy&quot;, wygrany otrzyma nagrodę.
- Tytułu broni -&gt; Kaszpir88
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Najważniejsze wiadomości:
- Czas trwania : od 8 kolejki do 20 kolejki - 13 kolejek. Król musi podać typy w minimum 10 kolejkach.
- Oprócz rangi &quot;Król Ekstraklasy&quot;, wygrany otrzyma nagrodę.
- Tytułu broni -&gt; Kaszpir88
Dodajemy dwa warunki:
- Z jednego spotkania można zagrać 2 typy. np
Można zagrać Over + kto wygra albo Over 2.5 i Over 3.5 albo 1/1 i over itd.
Dwa typy na mecz, dowolna konfiguracja.

- Kurs powyżej 8.00 czyli ✅ 700 punktów, będzie zaniżony do tej granicy. Czyli trafione 11.00 to 700 punktów.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Uważam że dodawanie 2 pkt. do regulaminu w CZASIE TRWANIA DRUGIEJ EDYCJI jest co najmniej dziwne...
Może i racja, pułap podniesiony do poziomu kursu 8.00.
Wprowadzone jest to po to, żeby ktoś nie trafił jakimś cudem kursu 20 i , żeby potem już było ciężko rywalizować.
I po drugie, jak już pisałem wcześniej, Król, ma nie być przypadkowy, od jednego trafu jak to się mówi, a utrzymywać formę ;).
pzdr
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Ostatnio byłem blisko trafienia kursu 27 ;)
edit: Konkurs nie polega na trafieniu kursu, który zamyka konkurs, a na selekcjonowani zdarzeń, które są wg użytkownika pewne - tak sobie wyobrażam króla. Wiadomo, czasami zdarzy się trafiony taki kurs, ale to jest czysty przypadek, a nie o to tutaj chodzi. Robson1416
pzdr
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ostatnio byłem blisko trafienia kursu 27 ;)
edit: Konkurs nie polega na trafieniu kursu, który zamyka konkurs, a na selekcjonowani zdarzeń, które są wg użytkownika pewne - tak sobie wyobrażam króla. Wiadomo, czasami zdarzy się trafiony taki kurs, ale to jest czysty przypadek, a nie o to tutaj chodzi. Robson1416
pzdr
Niby tak i niby nie, a co się dzieje w typach dnia, niektórzy ewidentnie grają pod konkurs, czasami takie brednie można przeczytać, piszą cokolwiek pod typem, tylko żeby coś napisać i żeby przeszło
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niby tak i niby nie, a co się dzieje w typach dnia, niektórzy ewidentnie grają pod konkurs, czasami takie brednie można przeczytać, piszą cokolwiek pod typem, tylko żeby coś napisać i żeby przeszło
Żeby nie spamować w temacie, bo tutaj umieszczamy tabelę, dalsze dyskusje jeśli ktoś ma ochotę, na pw.
Typy dnia to typy dnia.
Król Ekstraklasy to król ekstraklasy. Ja się zajmuję tym konkursem, chcę , żeby wyglądał dobrze i żeby były emocje do końca + treściwe analizy. To też inny typ konkursu. Typy dnia nie odnoszą się do żadnego działu, a ten konkurs już tak.
Dodatkowo, to , że jest ograniczenie kursowe, to nie znaczy , że nie można zdobyć dużej ilości punktów.
Wytypuj 6 spotkań, napisz analizę, daj 2 typy na mecz. Jeśli Ci wejdą, to jest szansa, na dobrą ilość punktów, prawda też, że działa to w drugą stornę i możesz mieć ⛔ 600

Dodam też, że pierwsze dwie kolejki rozruchowe - akceptowałem w miarę wszystkie analizy.
Od tej kolejki się to zmienia i bez poważnych argumentów, typy nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Niech wygra lepszy. Jak mówię na koniec. Ten tytułowy Król to osoba, która analizuje, typuje regularnie, wiadomo, nie trafi wszystkiego, bo tak się nie da, ale jeśli ma słabą skuteczność, a raz trafi kurs 30, to taka osoba ma wygrać konkurs? No nie. I właśnie do tego dążymy, żeby wybrać osobę, która zna się na rzeczy.
pzdr!
reszta na PW, tutaj już proszę nie pisać
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Tabela po 11 kolejce Ekstraklasy. Tylko górna część, z tego względu że w konkursie mamy już ponad 60 osób i za duża tabela. Tutaj górna część, a jeżeli ktos chce zobaczyć dolną cześć to zapraszam na priv

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Najważniejsze wiadomości:

- Czas trwania : od 8 kolejki do 20 kolejki - 13 kolejek. Król musi podać typy w minimum 10 kolejkach.
- Oprócz rangi &quot;Król Ekstraklasy&quot;, wygrany otrzyma nagrodę.
- Tytułu broni -&gt; Kaszpir88
Dziękujemy za tabelę ???? , ja dodam tylko od siebie, żeby pamiętać o jednym z punktów regulaminu , a mianowicię:

Typowaniu w 10 kolejkach z 13, jakie będą.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Tabela po 14 kolejce. W tabeli uwzględniłem jedynie osoby, które biją się o miano &quot;Króla Ekstraklasy&quot;. Aby być branym pod uwagę w końcowym rozrachunku trzeba podać typy w minimum 10 kolejkach, a więc kto miał co najmniej 3 kolejki bez podanych typów, nie uwzględniałem w tej tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wrzucam tabelę po 15 kolejce bez uwzględnienia dzisiejszego spotkania Korona Kielce - Zagłebie Lubin. Dziś wyjeżdżam w góry na kilka dni i nie będę dostępu do komputera. Jeżeli ktoś z osób z tabeli poda typy na ten mecz to dodam je do tabeli po 16 kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Teraz mieliśmy 16. kolejkę.
Nie podliczona została w ogóle 15. kolejka. I z ego co wyliczyłem to po 16. kolejkacj mam 619 pkt, a nie 380:-| . Niewiem skąd to wziąłeś:?.
pzdr
 
Do góry Bottom