>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostań Królem Ekstraklasy! Edycja 2

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Teraz mieliśmy 16. kolejkę.
Nie podliczona została w ogóle 15. kolejka. I z ego co wyliczyłem to po 16. kolejkacj mam 619 pkt, a nie 380:-| . Niewiem skąd to wziąłeś:?.
pzdr
Tabela będzie poprawiona. Po raz kolejny napiszę, że błędy na PW i nie robić zamieszania tutaj.

pzdr
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Miałem chwilkę czasu i postanowiłem troszkę pomóc z racji, że MeFiuU wyjechał to dodaję 15 kolejkę oraz typy z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Mam nadzieje, że nigdzie się nie pomyliłem i troszkę pomogłem.
Proszę o sprawdzenie czy się wszystko zgadza. Pozdrawiam

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Miałem chwilkę czasu i postanowiłem troszkę pomóc z racji, że MeFiuU wyjechał to dodaję 15 kolejkę oraz typy z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Mam nadzieje, że nigdzie się nie pomyliłem i troszkę pomogłem.
Proszę o sprawdzenie czy się wszystko zgadza. Pozdrawiam
Dzięki za pomoc ???? .

Pytanie jest czy uwzględniłeś , że każdy może oddać na dany mecz tylko 2 typy, jeśli ma 3 lub więcej, to bierzemy 2 najlepsze, lub nietrafiony + najlepszy. Jeśli tak, to jest wszystko ok.

pzdr!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm.... Ale jeśli jest tak, że bierzemy 2 typy z każdego meczu to MeFiuU sam sie pomylił, ponieważ na Pogoń - Wisła ma 3 typy Lechia - Wisła P. też ma 3 typy Jagiellonia - Legia również ma 3 typy i Piast - Cracovia także 3 typy a podliczył sobie każdy typ.
Ja z meczu Korona - Lubin na pewno się nie pomyliłem bo aż tak dużo tego nie było a z 15 kolejki sprawdzam właśnie.
Nikt nie podał 3 typów do 1 meczu więc także 15 kolejka jest poprawnie rozliczona. Pozostaje już rozliczenie MeFiuU gdzie liczył wszystkie typy swoje. Poprzednich kolejek nie sprawdzałem więc nie wiem czy tam jakiś błędów nie popełnił.
edit: MeFiuu się pomylił, ale poprawi. To reszta jest ok. pzdr! Robson1416
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wszystko poprawione i zaktualizowane (włącznie z usunięciem moich trzecich typów, zgodnie ze wskazówkami Robsona na priv). W razie jakiejś pomyłki lub uwag, proszę na priv. Nie róbmy tutaj niepotrzebnego spamu
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie chce tutaj zaśmiecać ale MeFiuU wydaje mi się, że się pomyliłeś w paru rozliczeniach: A mianowicie u mnie wyszło, że w 16 kolejce zdobyłeś 962 pkt a nie jak napisałeś 1135 następnie w 15 kolejce TommyTSW zdobył 213 pkt a nie jak wpisałeś 143 i ostatnia pomyłka Robson1416 zdobył w 15 kolejce -70 pkt a nie +27 no w sumie ja tutaj też się pomyliłem bo policzyłem -43 pkt ....
A więc do sprawdzenia jeszcze raz 2 ostatnie kolejki, żeby była pewność.
Pozdrawiam
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie chce tutaj zaśmiecać ale MeFiuU wydaje mi się, że się pomyliłeś w paru rozliczeniach: A mianowicie u mnie wyszło, że w 16 kolejce zdobyłeś 962 pkt a nie jak napisałeś 1135 następnie w 15 kolejce TommyTSW zdobył 213 pkt a nie jak wpisałeś 143 i ostatnia pomyłka Robson1416 zdobył w 15 kolejce -70 pkt a nie +27 no w sumie ja tutaj też się pomyliłem bo policzyłem -43 pkt ....
A więc do sprawdzenia jeszcze raz 2 ostatnie kolejki, żeby była pewność.
Pozdrawiam
Dlaczego mam mieć -70 jak wychodzi -43, nie rozumiem?
15 kolejka u mnie to - licząc posty.
✅ 105
⛔ 300
✅ 32
✅ 120
Razem ⛔ 43

Co do mefiuu, 1135, jest okej.
pzdr
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fakt błąd Tobie wychodzi -43 więc do poprawy ale co do MeFiuU to:
Jagiellonia - Legia 2,30, 2,10, 2,00 więc 2 najwyższe typy dają +240
Piast - Cracovia 1,76, 2,00, 1,83 więc 2 najwyższe typy dają +183
Pogoń - Wisła 1,83, 1,92, 2,93 więc 2 najwyższe typy dają +285
Lechia - Wisła P. 1,73, 2,76, 1,83 tutaj ma -17 bo 1 nie trafiony i 1 trafiony
Lech - Śląsk 1,71, 3,00 tutaj wychodzi +271
962 wychodzi więc jakie 1135 niby wychodzi ??

edit: Powiedzmy, że dostał małą rekompensatę, bo trafił dużo, część nie wchodzi do konkursu, rekompensata to nie policzony typ -100 w jednym ze spotkań. Robson1416
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wszystko jeszcze raz posprawdzam dokładnie, chociaż wydaje mi się że (oprócz Robsona, bo rzeczywiście -43) nie popełniłem błędów. Obecną kolejkę oraz ewentualne poprawki w piątek.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wszystko jeszcze raz posprawdzam dokładnie, chociaż wydaje mi się że (oprócz Robsona, bo rzeczywiście -43) nie popełniłem błędów. Obecną kolejkę oraz ewentualne poprawki w piątek.
Dokładnie tak, jest pomyłka w moim podsumowaniu -43 , wyniki za aktualną kolejkę wiszą w ostatnim poście tematu.

pzdr!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
AKTUALNA TABELA POJAWI SIĘ PRZED STARTEM PRZEDOSTATNIEJ KOLEJKI KONKURSU.
Dlatego Panowie nie gorączkujcie się. Po prostu jestem na wyjeździe i mam używam laptopa, a wszystkie pliki z tabelami itd mam na stacjonarnym komputerze.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Aktualna tabela po kolejce 18. Ewentualne błędy proszę zgłaszać na Priv.
Ps: niezła ostatnia kolejka, same minusy ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Robson masz 1554 punkty. Punkty zliczałem używając =suma(komórki) i nie wiem dlaczego Twój wynik wyszedł źle. Powinno być 1554
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
TABELA PRZED ROZPOCZĘCIEM OSTATNIEJ - WYŁANIAJĄCEJ NOWEGO KRÓLA EKSTRAKLASY KOLEJKI LOTTO EKSTRAKLASY.



Edit: Jest jakiś problem z dodaniem dużej tabeli, bo TinyPic nie działa.
Napiszę więc kto ile ma punktów:

1. Robson - 2678 pkt
2. zibi16 - 1959 pkt
3. Ibis - 1354 pkt
4. MeFiuU - 466 pkt
5. TommyTSW - -122 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam
Zakończyliśmy drugą edycję Króla Ekstraklasy. Dziękuję wszystkim za rywalizację do ostatnich kolejek i ciesze się że mogłem pomóc w tym konkursie. Jednocześnie przepraszam za kilka drobnych błędów jakie popełniłem oraz czasami lekkie spóźnienia w aktualizacji tabeli na bieżąco, ale miałem w ostatnim czasie napięty grafik a nie chciałem w trakcie trwania konkursu się wycofywać, po tym jak się zadeklarowałem to robić. Gratuluje zwycięzcą i nie mogę się doczekać do kolejnej, III Edycji.

 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dziękujemy za tabelę , dziękuję wszystkim za uczestnictwo.
Jedna zmiana w tabeli:
2 miejsce: ibis , w ostatniej kolejce zdobył ✅ 675
Razem : 2029
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dziękujemy za tabelę , dziękuję wszystkim za uczestnictwo.

Jedna zmiana w tabeli:

2 miejsce: ibis , w ostatniej kolejce zdobył ✅ 675

Razem : 2029
Kurcze, skąd ja tego minusa wziąłem. Wynik źle bo zawsze zliczam nie na kalkulatorze tylko =suma
 
Do góry Bottom