>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwyciezca Dnia ?? Co sadzicie ?:)

M 211

morenowe

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
 
T 0

tlen

Użytkownik
Tak, dobrze mówisz. Nikt nikomu nie da pieniedzy za darmo. Dlaczego promo 300 zł skonczyla sie tak szybko a 50 e jest juz od ponad pol roku ?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zaden ze znajomych nie wygral, a z tym ze wybieraja tych co sie nie loguja tez walek, bo inni znajomi sie nie loguja.
jak dla mnie pic na wode, fotomontaz....
uwieze jak ktos wygra i pochwali sie screenem
promocja dobra zeby przyciagnac ludzi, zeby zakladali konta i łudzili sie ze wygraja.... ;]
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
no ale i tak musza oddac ta kaske predzej czy pozniej - wiec to nie trzyma sie sensu

&quot;Już ponad 700.000 użytkowników zarejestrowało się w bet-at-home.com, obroty firmy dorocznie wzrastają a paleta produktów jest stale poszerzana.&quot; info z stronki wiec szansa codziennie jest 1 / ok. 700 000 niezależnie od poprzedniego wyniku - a to troszkę mało ...
 
V 0

venez

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
nooo super sposob
a potem cie wylosują i BAN za kilka kont
gratuluje pomysłu :-?
 
chrriiss 0

chrriiss

Użytkownik
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
Nie musisz się logować, żeby sprawdzić czy wygrałeś.
Jak Ci się chce to sprawdzaj codziennie a zalogujesz się tylko wtedy jak Cię wylosują.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
zaloz kilka tysciecy kont, wogole niech kazdy tak zrobi to zwiekszymy szanse wygranej jezeli taka jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Tak tylko jak zarejestrujesz te konto skoro do wypłaty musisz mieć prawidłowe dane:d
a gówno prawda, ja tam wpłacałem już na kilka kont, opłacałem kupione aukcje z allegro, kasa przychodziła, raz na swoje, raz tu i tam i kasa normalnie dochodzi, także dane nie muszą być prawdziwe, pozdro
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
a moje zdanie na ten temat jest takie ze oni wybieraja przypadkowe osoby i nie patrza czy ktos sie logowal osttanio czy nie !!!!

precie i tak codziennie daja 50 ojro !!!!!!!!!!
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
oj przydaloby sie 1750 euro :spokodfhgfh: 50tka tez bym nie pogradzil

ostatnio szybka seria - 250 i 50 dla łukasza i michała :twisted:

a mnie ciekawi czy ta promocja jest skierowana głównie do Polaków czy poprostu firma operuje głównie w Polsce - bo jak na kraj średniej wielkości to polskie imiona padają co chwilę. Z tego co pamiętam to greckie imie padło raz od 1.5 miesiąca 8)
 
Do góry Bottom