>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zwyciezca Dnia ?? Co sadzicie ?:)

M 211

morenowe

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
 
T 0

tlen

Użytkownik
Tak, dobrze mówisz. Nikt nikomu nie da pieniedzy za darmo. Dlaczego promo 300 zł skonczyla sie tak szybko a 50 e jest juz od ponad pol roku ?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zaden ze znajomych nie wygral, a z tym ze wybieraja tych co sie nie loguja tez walek, bo inni znajomi sie nie loguja.
jak dla mnie pic na wode, fotomontaz....
uwieze jak ktos wygra i pochwali sie screenem
promocja dobra zeby przyciagnac ludzi, zeby zakladali konta i łudzili sie ze wygraja.... ;]
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
no ale i tak musza oddac ta kaske predzej czy pozniej - wiec to nie trzyma sie sensu

&quot;Już ponad 700.000 użytkowników zarejestrowało się w bet-at-home.com, obroty firmy dorocznie wzrastają a paleta produktów jest stale poszerzana.&quot; info z stronki wiec szansa codziennie jest 1 / ok. 700 000 niezależnie od poprzedniego wyniku - a to troszkę mało ...
 
V 0

venez

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
nooo super sposob
a potem cie wylosują i BAN za kilka kont
gratuluje pomysłu :-?
 
chrriiss 0

chrriiss

Użytkownik
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
Nie musisz się logować, żeby sprawdzić czy wygrałeś.
Jak Ci się chce to sprawdzaj codziennie a zalogujesz się tylko wtedy jak Cię wylosują.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Oni chyba wybieraja takiych ludzi do tego co sie nieloguja na ich stronke od dawna i wiedza ze niewejdzie a zdarza sie ze ktos wejdzie z tych ludzi juz sporo dosatlo osob
No to jest na to sposób. Zakładamy sobie kilka kont, a logujemy się tylko na to pierwsze i patrzymy czy wygraliśmy. ????
zaloz kilka tysciecy kont, wogole niech kazdy tak zrobi to zwiekszymy szanse wygranej jezeli taka jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Tak tylko jak zarejestrujesz te konto skoro do wypłaty musisz mieć prawidłowe dane:d
a gówno prawda, ja tam wpłacałem już na kilka kont, opłacałem kupione aukcje z allegro, kasa przychodziła, raz na swoje, raz tu i tam i kasa normalnie dochodzi, także dane nie muszą być prawdziwe, pozdro
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
a moje zdanie na ten temat jest takie ze oni wybieraja przypadkowe osoby i nie patrza czy ktos sie logowal osttanio czy nie !!!!

precie i tak codziennie daja 50 ojro !!!!!!!!!!
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
oj przydaloby sie 1750 euro :spokodfhgfh: 50tka tez bym nie pogradzil

ostatnio szybka seria - 250 i 50 dla łukasza i michała :twisted:

a mnie ciekawi czy ta promocja jest skierowana głównie do Polaków czy poprostu firma operuje głównie w Polsce - bo jak na kraj średniej wielkości to polskie imiona padają co chwilę. Z tego co pamiętam to greckie imie padło raz od 1.5 miesiąca 8)
 
Do góry Bottom