>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 5 (163) Kurs AKO: 2.84 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔

- Liga Mistrzów, Kwalifikacje: Ludogorets - H. Beer Sheva 02.08.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 Buk: LVBET

Bardzo niekorzystny wynik w Izraelu uzyskał mistrz Bułgarii przegrywając 2:0, stawi ich to w bardzo trudne sytuacji, ale plus tego wyniku jest taki że ten mecz powinien być mocno ofensywny. Gospodarze na pewno nie stoją na stracone pozycji bo u siebie ta ekipa gra zdecydowanie lepiej, wiadomo co oznacza ten wynik muszą mocno siąść na rywalu od samego początku i stać ich na to na pewno. W tej ekipie od kilku sezonów nic się nie zmienia dalej skład oparty na bardzo ciekawych Brazylijczykach, którzy są kluczowym graczami w każdej formacji, tak więc wiedzą jak atakować pozycyjnie i kombinacyjnie, mają tą fantazję w ataku szczególnie tutaj przed własną publicznością. Doświadczenie też trzeba przyznać ogromne w poprzednim roku faza grupowa Ligi Mistrzów i trzecie miejsce. Bardzo odważnie podeszli do starć z Arsenalem gdzie u siebie przegrali tylko 2:3, z Paryżem przegrali 1:3 ale zremisowali na wyjeździe 2:2. Widać że strzelać, atakować, grać odważnie potrafią na tle takich marek a dziś tego potrzebują. Na pewno mocne problemy są w defensywie co już widzieliśmy w pierwszej rundzie z Zaligirisem z którym przegrali 2:1 ale u siebie jak zwykle wszystko odrobili mimo ze też jako pierwsi stracili bramkę. To nie jest dobra informacja bo wiadomo że się otworzą a Beer Sheva nie przyjedzie tutaj bronić coś czuje, też mają spore doświadczenie w Europejskich bojach, w poprzednim roku wyjście z grupy Ligi Europejskiej potrafiąc dwa razy skompromitować Inter 0:2, 3:2. Mają naprawdę solidny pomysł na grę w ofensywie a już na pewno kontra to coś dobrze funkcjonującego, szczególnie ta dwójka Nigeryjczyków będzie dziś szalała. Doskonale zdają sobie sprawę że bramka będzie teoretycznie oznaczać koniec rywalizacji z ich strony, będą do tego dążyć odważnymi atakami z kontry, wcale mnie nie zdziwi też wymiana ciosów z ich strony przy wyniku z pierwszego spotkania. Co do jeszcze gospodarzy to jak stracą to się nie podadzą rusza jeszcze mocnie do ataków i sytuacje będą przez 90 minut.

- Liga Mistrzów, Kwalifikacje: Ajax - Nicea 02.08.2017. godz. 20:45 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.39 Buk: LVBET
Już w pierwszym spotkaniu spodziewałem się bramek, brakło tej jednej której liczę że dziś nie zabraknie, dodatkowo wynik 1:1 jest też mocnym argumentem. Goście duża niespodzianka poprzedniego sezonu długo utrzymywali się walce o mistrza, jednak seria remisów w pewnym momencie sezonu sprawiła że odpali z tej rywalizacji ale i tak zajęli pewne trzecie miejsce z zaledwie czteroma porażkami w sezonie. Jest ekipa która gra dużą piłkę, bardzo fajnie wyglądają w ofensywie, potrafiąca dominować nad rywalem szczególnie u siebie są w tych aspektach świetni, nie radziło sobie z nimi PSG 3:1, Monaco 4:0, Marsylia 3:2 – to mówi bardzo wiele o tej ekipie w ataku. Moim zdaniem spaprali ten pierwszy mecz nie zagrali swojej piłki bo tej strzelonej bramce za mocno skupili się na wyniku a to nie ich gra i skończyło się tak że muszą gonić. Na pewno mają odpowiednią jakość w ataku a i wnioski też wyciągnęli zresztą trener Favre to też gość który stawia na ofensywną piłkę i było to widać w końcówce sezonu gdzie sporo strzelali i sporo też tracili. Wynik sprawia że będą musieli tutaj strzelać bo nie wierzę w tą defensywę odeszło dwóch podstawowych graczy Baysse oraz Ricardo Pereira, brakuje im też doświadczania w tych rozgrywkach to właśnie było widać, to co zrobili przy bramce to mocny błąd całej linii defensywnej która za mocno się cofała i bramkarz zrobi to co zrobił. Czuje że trochę z nich ta presja debiutanta zeszła i mocno będą dziś atakować nawet kosztem strata, mam przeczucie że pójdą w otwartą grę.
Ajax zrobił niesamowitą robotę awansują do finału Ligi Europejskiej, ale mim takiego wyniku zostali z niczym w poprzednim sezonie czyli jak dla nich sezon katastrofa. Nie ma już trener Brosza jego następcą został Keizer opiekun młodzieżówki Ajaxu, tak więc dla mnie to już jest minus patrząc na poprzedni sezon, temu trenerowi zabraknie doświadczenie w takich rozgrywkach. Zresztą Ajax mimo dotarcia do finału mnie nie przekonuje, jedynie atak mają fajny z duetem Dolberg – Huntelaar. Zresztą dla tej młodzieży ostatnie przygody z Ligą Mistrzów to ogromne męczarnie w defensywie a momentami katastrofa co grali a jak wspomniałem ten trener jakościowo tej formacji nie podniesie. Rok temu Rostov 1:1 u siebie i blamaż na wyjeździe 4:1, Rapid 2:2, 2:3. Mają tym razem ten wynik ale jeszcze raz wspomnę to Nicea zagrała źle niż Ajax bardzo dobrze dla mnie. Ten wynik 1:1 dla obu ekip jest taki ryzykowny Ajax nie może tego bronić bo już nie raz to robili i tracili głupie bramki, Nicea tak czy siak musi strzelić i zaatakuje bo jak straci to i tak ta bramka musi być. Dla mnie są to dwie ekipy które wcale dużej solidności na tyłach nie mają, oby tylko byli skuteczni w tym co sobie dziś stworzą a myślę że będzie tego sporo.


- Liga Mistrzów, Kwalifikacje: Rijeka - Salzburg 02.08.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.59 Buk: LVBET
(TO BYŁ MECZ NA DWIE BRAMKI, DWA RAZY PIŁKA SALZBURGOWI WPADAŁA ZA PIERWSZYM SPALONY BYŁ, ZA DRUGIM W 55 MINUCIE DLA MNIE NIE BYŁO I TO BY OTWORZYŁO TEN MECZ BO SZŁY KONTRY Z JEDEN I DRUGIEJ STRONY PRZEZ 90 MINUT )
Już w pierwszym spotkaniu spodziewałem się bramek, brakło tej jednej której liczę że dziś nie zabraknie. Wynik 1:1 wiadomo jest dobrą informacją w tym typie, bo Salzburg musi odrabiać. Dla mnie Austriacka liga poszła mocno w dół i to odbija się na poziomie Salzburga który mnie nigdy nie przekonywał, ta ich gra w Europie to strasznie nierówna, mocno szarpana z wieloma błędami w defensywie. Jest nowym trener opiekun U19 tego zespołu a więc one nie wniesie za dużego doświadczenia moim zdaniem w grach na tyłach a wspomniałem że Salzburg musi odrabiać. Oczywiście kombinacyjnie, szybko potrafią pograć w ataku, bo ta akcja bramkowa była kapitalna, potrafią naciskać wieloma graczami w ataku tak wiec na bramki tutaj ich jak najbardziej strać, ale wówczas ta defensywa jest rozbita i to mocno, wystarczy popatrzeć na bramkę jaką u siebie stracili, brak krycia w bocznym sektorze, centra gdzie jest jeden gracz gości i dwóch defensorów którzy stoją jak pionki. Nie była to szybka kontra rywali, tylko mądrze rozegrana wykorzystująca wszystkie luki w formacji obronnej a tych przy odrabianiu strat będzie się robiło z każdą minuta coraz więcej.
Dziś mierzą się z rewelacją w Chorwacji, ale te inwestowane bardzo mądrze pieniądze zdały efekt. Mimo że to debiut w tych rozgrywkach to ta ekipa prezentuje na boisko bardzo dojrzałą piłkę. Nic tam nie jest robione na boisku z przypadku, potrafią świetnie grać piłkę, dla mnie trochę w tym meczu w Austrii zagrali zbyt asekurancką chyba za mocno przestraszyli się rywala, bo ze swoją grą mogli strzelić więcej. Dziś wracają do siebie gdzie będą momentami dominować, bo to ich styl tutaj nie przegrali meczu w lidze a Chorwackie rozgrywki dla mnie zdecydowanie lepsza od Austriackiej, potrafili nawet zdemolować Dynamo 5:2. W swoje grze są bardzo dobrze poukładani w każdej formacji, nie oznacza to że tutaj bronią wręcz przeciwnie ta dobra gra w defensywie wyniki z intensywności w ataku i dominacji. Wydaje mi się że ten wyniki 1:1 na żadnej ekipie nie wymusi mocnego patrzenia na tyły, Salzburg nawet jak straci to i tak musi tą bramkę strzelić a Rijeka nie będzie chciała takiego wariantu czyli gry na styk bo to w końcówce może się zemścić, powinni zagrać swoje zawody a i skuteczność w porównaniu do pierwszego meczu powinna być lepsza. Zresztą Salzburg w poprzednim roku odpadł z Dynamo Zagrzeb po dogrywce w obu meczach 1:1 nie będą chciały takiego scenariusza obie ekipy, to zbyt duża loteria.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽7 (165) Brazylia, Seria A: Vasco - Cruzeiro 04.08.2017. godz. 01:00 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 Buk: LVbet / Stawka: 4j (200zł)
ANALIZA:
Przyznam że nie kupuje tego - Vasco pięć meczów w domu bez overa, trzy mecze z rzędu bez strzelone bramki to mi po prostu nie pasuje patrząc na to jak ta ekipa potrafi grać, szczególnie u siebie. Na pewno jest jakiś kryzys bo to nie jest przypadek ale za długo to trwa. Na pewno mocno przyczyną tej niskie skuteczności i zarazem minusem są problemy kadrowe w ataku nie ma już w ekipie Douglasa Luiza który odszedł do City, nie zagra Luis Fabiano, Kelvin, niepewni występu Wellington, Thalles, Mateus Vital. Jednak również mocno ubytki po stronie defensywnej na pewno nie zagra Paulao czyli środek defensywy mocno osłabiony, dodając do tego niepewnych występu kolejnych środkowych defensorów Breno, Rafel Marques i Gilberto też jest problem na tyłach i dla mnie to się będzie równoważyło. Jestem przekonany że Vasco jest wstanie wrócić do tej swojej gry czyli ostra wymiana ciosów z sporą liczbą sytuacji i sporą liczbą problemów w defensywie, tym bardziej że kibice tęsknią za tą piłkę, a widać że meczą się nie grając swojej piłki. Mam wrażenie że trener dziś postawi na jeszcze mocniejsze wyjście do przeciwnika by odzyskać radość w ofensywie nawet kosztem defensywy bo otwarta gra dawała dotychczas zdecydowanie więcej punktów. Tak się też dobrze złożyło że Cruzeiro notuje serię 5 spotkań bez overa to coś co ja lubię grać czyli przełamanie serii. Te niskie wyniki nie dają im też punktów bo na pewno aspiracje są większe niż cztery oczka w ostatnich pięciu spotkaniach. Mocna ofensywna gra nie jest im obca szczególnie z rywalami lubiącymi otwartą grę i tutaj przypominają się takie wyniki jak 3:3 Gremio, 3:3 Palmeiras w pucharze a następnie w lidze 3:1, czyli jak chcą to potrafią do tego trener nie ma większych problemów ze składem po za nieobecności ważnego defensora Diogo Barbosy ale to nie jest zmartwienie w tym typie. Historia spotkań tych ekip trochę odległa ale zdecydowanie bogata w bramki, dla mnie te ostatnie wyniku są za długą serię u jednych i drugich, a jak wspomniałem potrafią strzelać i tracić i oby to było dzisiaj.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 8 (166) Kurs AKO: 1.83 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 04.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.47 Buk: LVBET

Zabawę w czwartej kolejce Ekstraklasy rozpoczniemy w Gliwicach gdzie zamykający ligową tabelę Piast będzie podejmować Śląsk Wrocław.
Ekipa z Gliwic z jednym punktem zamyka ligową stawkę, ten punkt udało się zdobyć w Krakowie z Cracovią a powinny być trzy gdyby nie ten karny. Jednak patrząc na tą grę w tych trzech spotkaniach to nie ma za dużo plusów w tej ich grze, strasznie chaotycznie wyglądają w defensywie, do tego też to wyprowadzenie piłki jest tragiczne i z tego są sytuacje, zresztą tak stracili bramkę numer jeden z Pogonią. Później defensywa myślała że jest po mecz i bramka w doliczonym czasie gry. Ostatni mecz to demolka w Poznaniu 5:1, z Lechem który dla mnie się aż tak nie przebudził tylko po prostu Piast tak wygląda w defensywie, bo do tej pory z Sandecją i Płockiem Kolejorz nie strzelali ale nie tworzyli a tu nagle pięć bramek. Co do ofensywy gospodarzy to nie jest źle z tworzeniem sytuacji gorzej i to zdecydowanie ze skutecznością ale to zawsze może wrócić, dobry też prognostyk że po straconej bramce potrafili odpowiadać od razu. Piast dla mnie jest też taką specyficzną ekipą oni po strzelonej bramce dobrze się nakręcają w ofensywie i potrafią przycisnąć gdyby tylko te celowniki mieli lepsze, z drugie strony jak tracą i gonią to dość szybko się otwierają i robi się to co w Poznaniu i w tamtym sezonie już kilka takich przykładów mieliśmy. Śląsk pokazał kawała dobrej piłki przed tygodniem, widać że ta ekipa łapie ten rytm i zgranie a ma moc w ataku to jest pewne. Związku z brakiem Riery ma być gra na dwóch napastników czyli Robak – Piech. Robak silny jak wiadomo a z takim graczem Piast miał do czynienia w Poznaniu i nie dał rady, drugi jeszcze poprawi świetną szybkość w kontrach. Naprawdę dobrze wyglądał gdy atakował, miał po prostu pomysł, dla mnie nie widzę powtórki z dwóch pierwszych meczy gdzie przegrali bo zgranie jest lepsze no i ten mecz też pozwolił im uwierzyć. To wszystko potrzebuje jeszcze jednak lepszego zgrania przez co brakuje kompletnie asekuracji w grze destrukcyjnej, plus brak typowego środkowego defensywnego pomocnika, do tego ta forma defensorów też pozostawia wiele do życzenia szczególnie na skrzydłach Pawalec Tarasovs b ę d ą mieli ogromne problemy. Odszed ł Pawe ł ek kt ó ry potrafi ł robi ć babole ale Wr ą bel przynajmniej na ten moment te ż tego spokoju nie daje.
- Polska, Ekstraklasa: Wisła Płock - Wisła Kraków 04.08.2017. godz. 20:30 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.42 Buk: LVBET
W Płocku już większy spokój po tym co się wydarzyło przed startem rozgrywek. Jak wspomniałem przed pierwszym starciem dla mnie Wisła będzie znacznie gorzej przygotowana taktycznie w tym sezonie, oraz organizacyjnie w defensywie będzie to blado wyglądało bo Brzęczek z całym szacunkiem dla mnie nie ma takiego warsztatu taktycznego by ten zespół przynajmniej dobrze funkcjonował w defensywie. Miał swoją misję w GKS której nie udźwignął, może dużo bramek nie tracili w Katowicach ale jak już grali z czołówką to ta ilość błędów w defensywie się podwajała a nie da się ukryć poziomowo 1. Liga a Ekstraklasa w aspektach ofensywnych to przepaść. Jak na razie są cztery punkty ale z Lechem bez formy to jakiś wielki sukces nie był do tego grali w przewadze, z Lechią u siebie na otwarcie grała straszną wolną piłkę a stworzyła mnóstwo sytuacji. W ofensywie Płock u siebie zawsze jest aktywy i ma kilku naprawdę solidnych graczy. Ostatni mecz z Arką która gra co trzy dni (a to dla Polskich ekip problem) co było widać w drugiej połowie w ekipie Ojrzyńskiego gdzie nie mieli już tempa też był słaby. To tempo szczególnie po tym jak stracili dziwną bramkę gospodarze bo rzucie z autu było mocne i dla mnie Płock nie istniał, gubił się mocno gdzie mieliśmy kilka minut akcji za akcją czego efektem był karny którego nie powinno być. Dziś jestem pewien że to tempo gry Wisły w ataku będzie bardzo intensywne i wysokie. Wisła ma problemy których chyba nie potrafią i nie rozwiążą bo to się dla mnie ciągnie zbyt długo, mowa tutaj oczywiście o wyjazdach i katastrofie w defensywie, to już był ogromny mankament w poprzednim sezonie i stracie w Zabrzu to wszystko przypomniało. Każdy wie jak łatwo tracili w delegacji w poprzedni roku. Są na pewno mocno wkurzeni po tym starciu w Zabrzu zresztą było to widać po wypowiedziach Gonzaleza czy Małeckiego, ten pierwszym ostro przepraszał za swój występ. Nie wie czy to dobrze że ma tyle emocji w sobie bo raczej tutaj szukał bym spokoju, będzie chciał się poprawić i może się zagotować za bardzo, a ten gracz to bardzo dobry defensor ale potrafi się spóźnić i zgubić krycie a później nie ma kto asekurować, a szybkość w Płocku w ataku jest. Jeśli chodzi o atak to ten zespół ma pomysł na tą grę i potrafią naprawę tworzyć te akcje w łatwy, szybki sposób, dla mnie w tej formacji cały czas jest progres fajnie wygląda praca Lopeza z Brlekiem a ich współpraca i tak cały czas się rozwija. Dziś w wykonaniu Wisły widzę solidność w ataku i problemy w defensywie, zresztą w poprzednim roku w tych starciach nie nudziliśmy się oba mecze dla Wisły 3:2.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽9 (167) Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 05.08.2017. godz. 15:30 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: Górnik Zabrze over 1 azjan bramki / Kurs: 1.93 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)

(MNÓSTWO SYTUACJI GÓRNIK MIAŁ, ALE AKURAT OBUDZIŁA SIĘ NIESKUTECZNOŚĆ )
ANALIZA:
Na pewno oglądając dotychczasowe mecze Górnika to widać że potrafią bardzo płynie i szybko przejść do ataku w każdym meczu tego sezonu to widziałem, a tego przy takim sposobie gry i problemach Lechii nie zabraknie, a z tego będą okazję i tutaj jest kolejny plus mają gościa który im te sytuacje wykańcza Angulo jest w świetnej formie ta piłka go szuka w każdym momencie a już kiedyś napisałem mieć w Polskie lidze napastnika który ma regularność w strzelaniu to zawsze gwarancja solidnych wyników bo mamy w Polsce kilku kopaczy którzy potrafią marnować wszystko jak leci a po Hiszpanie jak na razie tego nie widać. W Górniku widać po prostu pomysł na grę w ofensywie stąd te bramki przychodzą dość łatwo, jest wiele mankamentów do poprawy a te głównie dotyczą gry w defensywie bo potrafią tracić mocno koncentrację i na wiele pozwalać rywalom. Jest też super atmosfera to też pomaga w takich starciach, jestem przekonany że Górnik tutaj nie jedzie się bronić, mają jak wspomniałem ten ciąg na bramkę rywala a wnioski z Białegostoku też wyciągnięte by się za szybko nie cofać przy prowadzeniu. To co ma jeszcze Górnik w ataku to stałe fragmenty gry bramki z Legią oraz Wisłą z Jagą też dwie fajnie sytuacje.
Lechia wielkie aspirację ale w tym sezonie nie wróże im dobrego sezonu, gdzieś ten skład zaczyna się sypać i to widać po grze, oglądałem wszystkie mecze do tej pory. Zaczynając w Płocku z bardzo słabą tamtego dnia Wisła udało się wygrać, ale momentami spacerowali po boisku co prawda kontrolując niby mecz ale w tym zastoju robili takie głupie błędy że grając w 10 ekipa z Płocka miała dwie setki które powinna strzelić. Następnie Cracovia u siebie i typowe rozpoczęcie dla nich w Gdańsku niesamowite ataki przez 10 minut ale nic im nie wpadło a powinno, od tamtej pory z każdą minutą ekipa z Krakowa się rozkręcała i miała mnóstwo miejsca w ofensywie czego efektem były trzy bramki w tym dwie nieuznane, ale w pewnych fragmentach to Lechia nie wiedziała co grać a nie da się ukryć że ekipa Probierza dopiero się uczy pod jego wodzą. Ostatnia kolejka to Śląsk i znowu dużo strat, luk i braki w asekuracji i dopiero po dwóch bramkach straconych zatrybili w ofensywie i to może jest jakiś punkt zwrotny. Co z tego ze doprowadzili do remisu jak znowu indywidualny błąd w defensywie tym razem Muchy kończy się bramką ze stałego fragmentu gry a wyżej wspomniałem mocny punkt przyjezdnych.
Dla mnie przy tym potencjale kadrowym Lechia gra bardzo wolną piłkę, otwiera mnóstwo przestrzeni, brakuje asekuracji, a wiadomo ze u siebie dodatkowo kibice wymagają gry do przodu i jak zabraknie skuteczności to na tyłach robi się katastrofa – to przynajmniej raz Górnik wykorzysta.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 11 (169) Kurs AKO: 1.74 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ✅ (1.36)

- Niemcy, 2. Bundesliga: Duisburg - Bochum 05.08.2017. godz. 13:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 Buk: LVBET
Gospodarze to beniaminek, który ma jednak bogate doświadczenie w grze na najwyższym poziomie i to taki beniaminek tylko z nazwy. Zresztą dwa sezony temu polecieli z zaplecza ale tylko na rok jak widzimy. Rewolucji nie było to może być ich mocny punkt, ofensywę wzmocnili i jako beniaminek nie wydaje mi się by grali bardzo zamkniętą piłkę nie kojarzę tej ekipy z takiej gry też lubi grać do przodu a dziś pierwszy mecz u siebie a więc motywacja ogromna. Dużo sparingów przygotowujących do sezony z bardzo ciekawym rywali a ostatnim była Malaga którą ograli 1:0, byli też dwaj przedstawicieli angielskiej piłki oba mecze wysoko przegrane ale kolejni rywale to już rywale z Niemiec i tutaj prezentowali bardzo dobrą grę w ofensywie.
Bochum poprzedni sezon środek tabeli, solidna gra ale chyba oczekiwano czegoś bo mamy w ekipie nowego trener i kilka wzmocnień szczególnie atak zyskał na jakości. Ekipa która nie ma problemów z tworzeniem w ofensywie, potrafili mocno naciskać ale też popełniać proste błędy w defensywie tak jak to było na otwarcie sezonu gdzie widać było że im bardzo zależało na wygraniu i robili ogromne luki do gry z kontry dla przyjezdnych którzy ich w końcu złapali, później to był festiwal nieskuteczności z jednej i drugiej strony. Bardzo dobrze wyglądali w sparingach tuż przed rozpoczęciem ligi zremisowali z Borussia Dortmund 2:2, bardzo wysoko ogrywali przedstawicieli trzeciej ligi Jena 2:5, Erfurt 0:6 tak więc to przygotowanie w ofensywie jest potrzeba tylko więcej spokoju i szczęścia. Widziałem pierwszy mecz w sezonie zarówno gości i gospodarzy, w obu spotkaniach tylko po jednej bramce ale działo się bardzo wiele i to że kibice oglądali tylko tyle bramek to świetnie postawy bramkarzy i mega nieskuteczność, ale to był pierwszy mecz i dziś widzę więcej spokoju w ofensywie obu ekip i ta skuteczność powinna być. Duisburg przegrał w Dreznie bo bramce w samej końcówce ale jak wspomniałem na początku byli bardzo aktywni i odważni w ofensywie przez 90 minut, poszli na wymianę ciosów z rywalem do końca sami mogli ze dwie bramki strzelić i ze dwie stracić. Nie ukrywam dla mnie największym wyznacznikiem w tym typie jest to co widziałem w pierwszej kolejce obu ekip, czyli wysokie tempo, dużo gry do przodu oby tego dziś nie zabrakło.
- Chiny, Superliga: Beijing Guoan - Shandong Luneng 05.08.2017. godz. 13:35 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.36 Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽13 (171) Towarzyski, klubowy: RB Lipsk - Stoke 05.08.2017. godz. 16:45 - WYNIK 1:2 ZWROT
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.81 Buk: LVbet / Stawka: 3j (150zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 14 (172) Kurs AKO: 2.03 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ✅


- Chile, Primera Division: Palestino - Curico Unido 05.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.50 Buk: LVBET

- Chile, Primera Division: U. De Concepcion - S. Wandereres 05.08.2017. godz. 21:30 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.54 Buk: LVBET

⚽ 15 (173) Kurs AKO: 2.43 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ✅ (Kurs AKO1.88)
- Słowacja, Fortuna Liga: Trnava - Trencin 05.08.2017. godz. 18:30 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.39 Buk: LVBET
- Słowacja, Fortuna Liga: Z. Moravce - Zilina 05.08.2017. godz. 19:00 - WYNIK 2:0 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.29 Buk: LVBET

- Polska, Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 05.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.54 Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 17 (175) Kurs AKO: 1.81 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ✅ (AKO: 1.29)
- Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Lech Poznań 06.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:2 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.40 Buk: LVBET
Po ostatnim meczu Cracovii w Kielcach po spotkaniu było mocna reprymenda w szatni od Probierza ale nie ma co się temu dziwić bo to była jedna wielka katastrofa w defensywie. Znowu oddają prowadzenie bardzo szybko tak było w starciu z Piastem który potrzebował minuty by wyrównać w Kielcach było to sześć minut po prezencie oczywiście obrońcy. Od tego momentu to już defensywa rozdawała prezenty i znowu bo strzelonej bramce na 2:2 trzy minuty i tracą bramkę. Korona skończyła to strzelanie na czterech bramkach a powinno być zdecydowanie więcej Probierza czeka ogromna praca by ten zespół poskładać w defensywie a to szybko nie przyjdzie bo tych błędów indywidualnych i drużynowych jest cała masa do poprawienia a dziś rywal który chyba się rozkręca mocno w ataku. Cracovia w ofensywie natomiast widać że robi progres z każdym mecze coraz lepiej funkcjonuje kontra a i w ataku pozycyjnym widać poprawę, to jest aspekt który dziś może być kluczowy by zdobyć jakieś punkty bo zero z tyłu to mi się dziś nie widzie. Na pewno mecz u siebie, po meczu pucharowym Lecha oraz fakt że w trzech ostatnich meczach gospodarze z ekipą z Poznania strzelili 8 bramek jest mocnym argumentem za tym że dziś bezzębni w ataku nie będą. Co to ekipy Bjelicy to pucharów już nie ma ale z własnej winny bo trzeba było wykorzystać w Utrechcie to co się stworzyło. Podobnie jak u gospodarzy też są problemy w defensywie gdzie trener cały czas szuka optymalnego ustawienia to już się powoli krystalizuje ale dalej do poprawy się indywidualne błędy bo który tracą po prostu bramki widzieliśmy to w starciu pucharowym. To co trener na pewno cieszy to duży skok w ofensywie, zaczynając od tego że są te sytuacje nie zawsze wszystko wpada a powinno bo to nie raz są setki ale i to idzie w dobrym kierunku Piast 5:1, Twente 2:2 szczególnie Gytkjær zaczyna pokazywać swój potencjał który na pewno ma 4 bramki w dwóch meczach dały mu widać niesamowitego kopa. Ogólnie w wielu aspektach ci wszyscy nowi gracze zdecydowanie się poprawili. Obi ekipy potrafią popełniać sporo indywidualnych błędów w defensywie których nie da się ratować i kończy się to stratą bramki, natomiast w ataku cały czas się rozkręcają i liczę że tą tendencje utrzymają.
- Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 06.08.2017. godz. 15:30 - WYNIK 1:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.47 Buk: LVBET

Jagiellonia skupiona już tylko na lidze wygrała do tej pory trzy mecze, w żadnym tak naprawdę nie zachwycając i to pokazuje że jest potencjał w tej ekipie. Dziś walczą o powrót na fotel lidera a więc motywacja ogromna. Grają jednak do samego końca o zwycięstwo i to się chwali dwa mecze wygrali po bramkach w doliczonym czasie gry a więc widać też bardzo dobre przygotowanie fizyczne. Nie da się tez ukryć że Jaga u siebie od pewnego momentu nie schodzi z dobrego poziomu, dużo ofensywnej składnej gry w ataku, na pewno kreowanie to tutaj nie jest problem. W Nowym Sączu muszą sobie powoli zdawać sprawę że defensywą to oni się na pewno w tej lidze nie utrzymają, trzeba przyznać w tym aspekcie wyglądają bardzo dobrze ale to dało tylko dwa punkty i to jest na ten moment przedostanie miejsce. Nie liczę tutaj rzecz jasna na to że Sandecja będzie grała otwartą piłkę ale wcale bym się też nie zdziwił jakby zaatakowali to byłoby na pewno duże zaskoczenie dla gospodarzy. Nieźle zresztą na zapleczu wyglądali w tym aspekcie to nie była gra na hura tylko szukali w tych akcji dużej kombinacji i gry piłką. Czuje że dziś pójdą wreszcie w większe ryzyko w kontrach to będą zdecydowanie aktywniejsze wypady. Niby ta defensywa wygląd bardzo mocno ale dla mnie i ona w pewnym momencie strzeli bo wrócę tutaj jeszcze raz do pierwszego zdania grając na zero z tyłu i z przodu utrzymania nie będzie, a każde moim zdaniem mocniejsze zaatakowanie pogubi tą defensywę a do tego w tym sezonie jeszcze nie byli zmuszenia w Warszawie przegrywali co prawda ale tam grali w osłabieniu i nie mieli siła by podjąć ryzyko ale i tak bramkę w końcówce stracili. Co do starć z Lechem i Arką to cały czas była obrona i trzeb też powiedzieć w bramce świetnie dysponowany Gliwa bo dopuszczali do sytuacji. Ciężko też w Warszawie było kondycyjnie a dziś chyba moim zdaniem czeka ich najbardziej intensywny mecz bo Jaga u siebie biega dużo, grają do tego piłką, zresztą wspomniałem o tych bramkach w końcówce. Także brak Barana w środku pola to duże osłabienie. Najlepszy scenariusz na ten mecz szybka bramka gospodarzy która sprawia że Sandecja moim zdaniem ruszy do przodu i albo będzie premierowa bramka albo Jaga ich skontruje z overeme w tle.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽18 (176) Francja, Ligue 1: Lille - Nantes 06.08.2017. godz. 15:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.52 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
ANALIZA:
Coś się bukom moim zdaniem tutaj przyspało, dla mnie za wysokie te kursy na bramki. Tutaj mógłbym napisać tylko tyle nowym trenerem ekipy Lille został Bielsa i mi to wystarcza. Jednak poszerzmy to trochę Argentyńczyk to trener bardzo ofensywnie ustawiający swoje zespoły, bronią bardzo wysoko, naciskają pressingiem na całym boisku, gdzie nie trenował wprowadzał te porządki dlatego jego ekipy dla mnie ogląda się świetnie. Mnóstwo się dzieje, jest wysokie tempo i mnóstwo okazji z jednej i drugiej strony, to co ważne po strzeleniu bramki nie ma bronienia tylko granie cały czas tego samego. Coś tutaj w Lille się zmieni nie ma opcji wpompowano tutaj trochę kasy, trener ma ciekawy skład z wieloma bardzo utalentowanym graczami czyli to co lubi Bielsa bo tacy gracze idealnie pasują do jego ofensywnej koncepcji. Oczywiście sporo tej młodzieży co oznacza więcej kłopotów w defensywie ale ten zespół ma strzelać bramki. Oczekiwania się duże, tutaj można się spodziewać ponad 40 tys. kibiców co tydzień, bo wszyscy znają Bielse i wiedzą że tutaj nudą nie będzie wiać. Trener wraca do Francji miał już tu przygodę z Marsylią i z mocna defensywnej ekip zrobił ekipę której średnia bramek przekroczyła w następnym sezonie ponad 3 bramki na mecz ustępują w ataku tylko PSG. Ja już widziałem ten zalążek piłki tego trener tutaj w ostatnim sparingu z Rennes wygranym 4:2 czyli typowy mecz. Również Nantes mieliśmy zmianę trener bo bardzo dobrym sezonie zakończonym sezonie na 7 miejscu, tutaj też legenda Ranierii który wiemy co zrobił w Leicester. Kasy klub nie ma rewolucji kadrowej żadnej. Zobaczymy jaką wersję tej ekipy zobaczymy w Anglii na początku było u „Lisów” ofensywnie z czasem gdy stawka się zwiększała było więcej świetnej kontry. Oba aspekty bardzo dobre na ten mecz bo miejsca będą mieli w ataku a i w składzie są goście do gry szybkiej kontry. Przed rokiem tutaj Lille wygrało pewnie 3:0 są wstanie to powtórzyć ale raczej coś stracą bo jestem pewien pójdą mocno do przodu od pierwszej minuty.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
KOŃCZYMY PIERWSZY TYDZIEŃ SIERPNIA I ODRABIAMY ZDECYDOWANIE STRATY ZA POPRZEDNI MIESIĄC. Z ODLICZENIEM PODATKU JESTEŚMY NA SPORYM PLUSIE. PRZEMYŚLENIA Z KOŃCÓWKI POPRZEDNIEGO TYGODNIA PRZYNOSZĄ EFEKT I OBY TAK DO KOŃCA.
SIERPIEŃ

ILOŚĆ TYPÓW: 18
TRAFIONE: 12
NIETRAFIONE: 4
ZWROT: 2
SKUTECZNOŚĆ: 66,66%


YIELD: 27,59%
ZYSK W J: 12,14j
ZYSK W ZŁ: 607,00 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Powoli wchodzimy w sezon hokeja, dziś rozpoczniemy delikatnie coś z
towarzyskiego.

:hokej: 19 (177) Towarzyski, klubowy: Omsk - Traktor Czelabińsk 07.08.2017. godz. 11:30 - WYNIK 2:0 ⛔
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.67 Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 20 (178) Kurs AKO: 1.85 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔

- Niemcy, 2. Bundesliga: St. Pauli - Dresden 07.08.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 Buk: LVBET

Druga kolejkę 2. Bundesligi kończymy mocnym akcentem i starcie St. Pauli z Dynamo Drezno, obie ekipy na inaugurację wygrały skromnie swoje spotkania jedną bramką, ale oglądałem te mecze i naprawdę wiele działo się na boisku, powinno być tych bramek więcej brakowało tylko skuteczności która liczę że dziś nie będzie problemem. Gospodarze wygrali w Bochum ale trzeba przyznać że w tym wszystkim też mieli sporo szczęścia, był to bardzo otwarty mecz z wysokim tempem i oczywiście okazji nie brakowało jednej i drugiej strony. Świetnie w bramce spisywali się bramkarze albo zawodnicy partolili setki, jednak jedna z kontr St. Pauli wyszła a mieli ich jeszcze kilka. Na pewno mogą namieszać w tym sezonie bo widać że są dobrze przygotowani, potrafią fajnie poklepać tą piłkę no i nie grają na alibi. Jeśli na wyjeździe na trudnym terenie tak mocno się otwierali to innego scenariusza nie widzę w pierwszym meczu u siebie tym bardziej że są w formie co potwierdzili w tygodniu ogrywając towarzysko Stoke 4:2, które grało naprawdę mocnym składem. W przygotowaniach do sezonu ograli jeszcze Werder 2:1, ogólnie widać ze ta forma z końcówki sezonu się utrzymuje a byli wówczas na ogromne fali, wygrywając niemal wszystko jak leci w końcówce będą przy tym bardzo atrakcyjnym zespołem w ataku. Drezno już nie raz opisywałem zespół ofensywnym, zostawiający sporo miejsca rywalowi, ale samemu potrafiącemu wysoko naciskać zmuszając rywali do wielu błędów, taki też mecz widziałem na inaugurację, brakło tylko skuteczności. Ten mecz pokazał mi jedno w tej ekipie styl gry się nie zmieni a więc będzie to znowu ekipa sporo strzelająca i tracąca a w poprzednim roku w delegacji średnia bramek 3 bramki na mecz (26:25). Nie ukrywam dla mnie największym wyznacznikiem w tym typie jest to co widziałem w pierwszej kolejce obu ekip, czyli wysokie tempo, dużo gry do przodu oby tego dziś nie zabrakło.

- Polska, Ekstraklasa: Arka Gdynia - Korona Kielce 07.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 Buk: LVBET
Wielki pech spotkał w czwartek Gdynian awans którego nikt nie oczekiwał był w zasięgu ręki i tak szczerze przyznając to Arka z wszystkich zespołów Polski zagrała najlepszy dwumecz walcząc do samego końca. Robią z każdym meczem spory progres w swojej grze widać rzecz jasna rękę Ojrzyńskiego który stawia ma mocną, twardą grę w pressingu i coraz lepiej im to wychodzi. Coraz fajnie poczynają sobie w ofensywie, spodziewałem się tutaj mnóstwa problemów z stwarzaniem sytuacji a tutaj nawet w ataku pozycyjnym nie jest źle, choć najlepiej czują się w kontrze. Korona myślałem że mocno się zmieni w swojej grze po tej rewolucji, ale nadal mogliśmy oglądać zespół który potrafi mocno intensywnie atakować, wieloma zawodnikami. Nie stracili tego co mieli w zeszłym sezonie czyli fajnie poukładaną grę w ofensywie którą dobrze się oglądało szczególnie w Kielcach. Ostatni mecz z Cracovią to sporo prezenty od rywala ale mocno pracowali na to by kipa Probierza jest popełniał, mocne przemyślane ataki przez 90 minut oglądaliśmy i tych bramek mogli mieć zdecydowanie więcej. Jak zwykle bardzo szybko potrafią przejść z obrony do ataku. Korona potrafi grać przez 90 minut bardzo intensywnie i to może być też ich przewaga bo zmęczenie w zespole z Gdyni na pewno będzie tak było po pierwszym starciu z Duńczykami gdzie w drugiej połowie starcia z Wisłą Płock tempo było słabe a i pojawią się pewnie rotacje. Arka Ojrzyńskiego potrafi grać mocno intensywnym pressingiem a Korona ma to w sobie że albo potrafi fajnie wyjść z mocnego pressingu i dzięki temu robi ogromna przewagę w ofensywie i ma okazję, albo potrafi stracić piłkę i ma problem w defensywie takich momentów w ich spotkaniach sporo oglądamy. Stawiam tutaj na bramki Arka będzie mocno wkurzona po tym czwartkowym spotkaniu ale mają nauczkę że najlepszą obroną jest atak, myślałem że będzie to toporna gra tego zespołu, ale mają naprawdę pomysł na swoją grę i na pewno u siebie nie brakuje im ciągu na bramkę rywala. Goście jak wspomniałem bardzo dobrze czują się gdy mają piłkę i atakują, będą się starali się taką domową grę prezentować w delegacji co im nie zawsze wychodzi a wówczas miewają ogromne problemy w destrukcji. Przed rokiem w Gdyni 4:1.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 22 (180) Kurs AKO: 2.02 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔

- Polska, Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 10.08.2017. godz. 19:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.45 Buk: LVBET

Po wczorajszym dniu z kilkoma wielkimi niespodziankami w Pucharze Polski, dziś pozostały nam do rozegrania jeszcze dwa starcia. W pierwszym meczu przedstawiciel zaplecza Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec będzie podejmować Ekstraklasową Korone Kielce. Widzę w tym starciu zdecydowanie bramki. Gospodarze tragicznie rozpoczęli sezon dwie porażki i zerowy dorobek punktowy, u siebie nie dali rady z Olimpią Grudziądza a na wyjeździe musieli uznać wyższość spadkowicza Górnik Łęczna. W obu spotkaniach Zagłębie było ekipą która utrzymywała się przy piłce starała się tworzyć, kreować no i dostawała strzały od rywali co dobrej oceny w defensywie tej ekipie nie wystawia. Zresztą gospodarze są ekipą która lubi grać piłkę, ofensywnie, taki zespół oglądamy w ostatnich latach na zapleczu, który pod względem bramek strzelonych zawsze jest w topie, zdecydowanie w tej swojej grze gubią się w formacjach defensywnych bo ostatnie dwa sezony to strasznie dużo bramek traconych, wydaje mi się ze ten sezon będzie podobny. Dla nich raczej klucz to liga, nie puchar pewnie będą rotacje i ci gracze będą chcieli się mocno pokazać dlatego sądzę że jakościowo w ataku będą dobrze wyglądali. Przed rokiem na tym etapie rozgrywek była Wisła z Krakowa i mieliśmy show w postaci wynik 3:4. Pogoda też moim zdaniem może być plusem bo nikt nie będzie chciał grać tutaj dogrywki a więc raczej w pewnym momencie ktoś ruszy mocno do ataków. Korona myślałem że mocno się zmieni w swojej grze po tej rewolucji, ale nadal mogliśmy oglądać zespół który potrafi mocno intensywnie atakować, wieloma zawodnikami. Nie stracili tego co mieli w zeszłym sezonie czyli fajnie poukładaną grę w ofensywie którą dobrze się oglądało szczególnie w Kielcach. Ostatni mecz z Cracovią to sporo prezenty od rywala ale mocno pracowali na to by kipa Probierza jest popełniał, mocne przemyślane ataki przez 90 minut oglądaliśmy i tych bramek mogli mieć zdecydowanie więcej. Jak zwykle bardzo szybko potrafią przejść z obrony do ataku. Korona potrafi grać przez 90 minut bardzo intensywnie. Problemem są wyjazdy gdzie szczególnie tracą na jakości w defensywie ale oglądając starcia w Warszawie oraz Gdyni mimo że tylko jedna bramka strzelona widać że szukają tej swojej gry domowej także w delegacji. Z Arką naprawdę sporo sytuacji zmarnowanych. Kadra zespołu trzeba przyznać bardzo szeroka i jest mocna rywalizacja o skład bo nikt tutaj pewnego miejsca nie ma, dziś będzie sporo rotacji z graczami którzy ostro walczą o pierwszy skład, tak więc jakościowo w ataku gdzie będą się starali grać swoją piłkę problemu nie będzie, nawet widzę lepszą grę bo mnie w ataku Górski nie przekonuje a ci nowi gracze wydaje mi się że mają potencjał.

- Polska, Puchar Polski: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 10.08.2017. godz. 20:00 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.59 / Buk: LVBET
Tę fazę rozgrywek Pucharu Ekstraklasy kończymy hitem w którym obrońca tytułu Arka Gdynia będzie podejmować Śląsk Wrocław. Arka jako zdobywca pucharu wiadomo że będzie chciał tutaj zajść bardzo daleko, to jest traktowane bardzo poważnie. Mimo wszystko trener będzie musiał postawić dziś na rotacje w składzie, bo dla nich gra w pucharach to nowość a wiąże się to oczywiście z graniem co trzy a każdy w Polsce wie jak nasze ekipy na to narzekają i mają z tym problem. Na szczęście dla trenera ma w kim wybierać, doszedł Szwoch wracają kontuzjowani, na pewno ta jedenastka do dziś wybiegnie nie będzie słaba. Arka zresztą robi z każdym meczem spory progres w swojej grze widać rzecz jasna rękę Ojrzyńskiego który stawia ma mocną, twardą grę w pressingu i coraz lepiej im to wychodzi. Coraz fajnie poczynają sobie w ofensywie, spodziewałem się tutaj mnóstwa problemów z stwarzaniem sytuacji a tutaj nawet w ataku pozycyjnym nie jest źle, choć najlepiej czują się w kontrze. Wracając do tej jedenastki to dziś na boisku na pewno nie zobaczymy trzech podstawowych defensorów Sołdeckiego, Warcholaka oraz Marcjanik, w bramce też ma zagrać Pilarza tak więc mocna rotacja w defensywie. Atak mocny Jurado, Siemaszko, druga linia jest Szwoch, Krivets, Piesio, Kun, Nalepa. Śląsk wiemy jak mocno przebudowany, ale kadrowo to trener nie ma rewelacji i nie ma tak na dobrą sprawę kim rotować – dla mnie wyjdzie bardzo mocny skład z kilkoma młodymi graczami. Na pewno w defensywie zobaczymy nowy nabytek Jovica która tak naprawdę z marszu zagra to pokazuje że ilościowa kadra jest słaba, dla mnie to nie wróży dobrze w defensywie tym bardziej że to i tak wygląda słabo w najmocniejszym zestawieniu ostatnio z Piastem remis 1:1 ale to jak Piast zdominował w drugiej połowie rywala pokazuje że ten zespół cały czas się zgrywa, oni w tym okresie dominacji powinni ze dwie bramki stracić. Zresztą tutaj cały czas trwają poszukiwania środkowego defensora wobec kontuzji Kokoszki. Oglądałem wszystkie mecze Śląska i w żadnym ze spotkań nie widziałem kolektywu w defensywie. Ofensywa powinna być mocna bo tutaj zgranie przychodzi łatwiej tym bardziej ze do gry może wróci Kosecki, w ataku jest Piech – Robak. Już w tym sezonie mieliśmy pojedynek tych ekip w Gdyni Arka wygrała na inaugurację 2:0 i był to żywy mecz z ogromnym błędami Śląska w defensywie, to był początek sezony i dla mnie w tej chwili obie ekipy znacznie lepiej wyglądają w ataku niż w tamtym starciu.

 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 23 (181) Kurs AKO: 1.73 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice 11.08.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.33 / Buk: LVBET
- Holandia, Eredivisie: Den Haag - Utrecht 11.08.2017. godz. 19:00 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.48 / Buk: LVBET

Den Haag najmniej kompromisowa ekipa w lidze jeśli chodzi o poprzedni rok tylko 5 remisów w całym sezonie. Do samego końca walczyli o ligowy zresztą w dole tabeli ta stawka była bardzo zbita. Dobra końcówka sezonu zagwarantowała im utrzymanie. Mieli mocne przygotowania do sezonu aż 12 sparingów i tylko jedna porażka, rywali mieli słabych i średnich ale na pewno złapali dobry rytm, to też na pewno atmosferę zbudowało, zresztą widać że są w formie tak jak w końcówce poprzedniego sezonu. Od Lutego jest nowy trener i to on zmienił tą ekipę, która zaczęła zdecydowanie odważniej grać w ofensywie za jakiego kadencji w 14 spotkaniach ekipa strzeliła 18 bramek czyli połowę z tego co było na początku. Szczególnie u siebie byli bardzo skuteczni trzy spotkania w których strzelili min. po cztery bramki, potrafili także zremisować z PSV 1:1. Patrząc na sparingi i rywali to widać ze chcą tą drogą iść i pracowali nad tym mocno bo jeśli chodzi o defensywę to zawsze są nisko w tej hierarchii. Utrecht zawsze w tej lidze kojarzył mi się z ekipą grającą bardzo otwarta piłkę, gdzieś ten obraz ostatnio trochę się zgubił ale nadal ta ekipa dobrze czuje się w otwartej piłce. Na pewno potrzebują trochę czasu na zgranie bo zmiany kadrowe były na pewno, odeszło dwóch kluczowych graczy w ofensywie ale szybko znaleźli następców i to bardzo bramkostrzelnych Dessers oraz van de Streek na zapleczu Eredivise strzelili po 22 bramek każdy. Tych graczy którzy przyszli i odeszli jest więcej dotyczy to każdej formacji. Mieli dobre przetarcie przed ligą w postaci rywalizacji w Lidze Europejskiej gdzie wyeliminowali Vallete oraz naszych z Poznania. Trzeba jednak przyznać że dla mnie wyglądali naprawdę słabo w defensywie to Lech spaprał sprawę bo miał naprawdę sporo okazji. Jak zwykle natomiast mocni w kontrach. Te cztery mecze to na pewno atut ale mankamentów w ich grze jest sporo a jestem przekonany że jeśli zagrają znowu tak słabo w defensywie gospodarze to wykorzystają. Jeśli chodzi o Utrecht to w poprzedni roku na pewno zdecydowanie bardziej overowi na wyjazdach.
 
Do góry Bottom