>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

M 59

mixon

Użytkownik
Ciekawostka. Nasza grupa eliminacyjna jako jedyna będzie miała 3 przedstawicieli w fazie pucharowej Euro. Zarówno Niemcy, Polska jak i Irlandia awansowały ze swoich grup w turnieju. To pokazuje, że grupę w eliminacjach mieliśmy bardzo mocną. Dla kontrastu z grupy Austriackiej nie awansował nikt: Austria, Rosja i Szwecja zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach. To też w pewnym stopniu wyjaśnia znakomity bilans Austrii w eliminacjach (9-1-0), co mogło sprawiać złudzenie ich potęgi, na które pewnie wielu typerów się nabrało. Mnie póki co na Euro najbardziej zaskoczyli Węgrzy, których uważałem za najsłabszą drużynę na mistrzostwach, a okazało się, że wygrali swoją grupę ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
a żółte kartki będą anulowane w ćwierćfinale ?
Chyba w studiu Polsatu była o tym mowa, ale można było zauważyć podczas meczu jak np. Schar dostał kartkę, że nie zagra w kolejnym meczu, więc jak to ostatecznie będzie ?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
a żółte kartki będą anulowane w ćwierćfinale ?
Chyba w studiu Polsatu była o tym mowa, ale można było zauważyć podczas meczu jak np. Schar dostał kartkę, że nie zagra w kolejnym meczu, więc jak to ostatecznie będzie ?
Ćwirrćfinał już na zero z kartkami
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
orientuje się ktoś jak rozstrzygane są zakłady w Expekt dotyczące kto zajdzie dalej w turnieju zakładając, że obie drużyny z pary odpadną np w ćwierćfinale? czy jest zwrot, czy coś innego rozstrzyga?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://www.dziennikpolski24.pl/sport/a/euro-2016-we-francji-polacy-zarobili-juz-145-mln-euro-chca-jeszcze-wiecej,10337858/
Euro 2016. We Francji Polacy zarobili już 14,5 mln euro. Chcą jeszcze więcej!
Coraz więcej zarabiają też polskie kluby, gdyż UEFA płaci za każdy dzień pobytu piłkarza na turnieju (maksymalnie 7 tys. euro). Licznik bije już od zgrupowań, więc Wisła Kraków, Cracovia, Lech Poznań, Ruch Chorzów, Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin oraz Legia Warszawa mogą liczyć na solidne rekompensaty.
Aż pięciu piłkarzy na Euro 2016 ma stołeczna Legia (Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Tomasz Jodłowiec oraz Węgier Nemanja Nikolić i Słowak Ondrej Duda)
tak więc Legia dostaje 35k Euro za dzień od wyjazdu swoich piłkarzy na zgrupowania przed ME 2016.
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Hej,
bylem na meczu z Ukraina i zastanawia mnei jedno, dlaczego nie bylo tego tanecznego pokazu przed meczem z tymi duzymi koszulkami na murawie itd? Ktos, cos wie?
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Panowie macie jakas stronke z transmisjami meczy ?? Tak zeb mogl bez problemu sobie cos zarzucic podeslijcie cos dobrego ???? dzisiaj dubelek niemcy + belgia chyba jak najbardziej do gry ako mam 2.5 w pinn dlatego bez wahania puscilem pozdroo
 
K 0

karol2133

Użytkownik
Ogólnie to polecam goldvod (3 dyszki za miesiąc i wszystkie kanały sportowe + inne, ale teraz im padła strona), a tak to batmanstream (teraz mi śmiga bez zacinania się)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie macie jakas stronke z transmisjami meczy ?? Tak zeb mogl bez problemu sobie cos zarzucic podeslijcie cos dobrego dzisiaj dubelek niemcy + belgia chyba jak najbardziej do gry ako mam 2.5 w Pinn|acle dlatego bez wahania puscilem pozdroo
Ja polecam sopcast i kanały wrzucane na tym profilu na fb: https://pl-pl.facebook.com/SopCastHD
Jakość jak w telewizji ale niestety czasem w trakcie transmisji są wyłączane. Polecam ruskie i ukraińskie kanały bo najlepiej hulają
 
K 0

kaplo

Użytkownik
Polecam ściągnąć sobie rozszerzenie do google chrome - ZenMate VPN, odpalić i ustawić ip na niemieckie. Potem tylko wchodzisz na stronę ard albo zdf i oglądasz w jakości hd.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Obecnie są wrzutki biletów na portalu UEFA, z kategorii Restricted view, bez gwarancji miejsc obok siebie, od 1 do 4 sztuk z każdej kategorii, sytuacja się zmienia co chwilę.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Jedzie ktoś z Was z Poznania lub okolic busem do Marsylii na czwartkowy mecz? I druga sprawa czy orientuje się ktoś czy sam dowód osobisty wystarczy na granicy i później na terytorium Francji? Bo mam paszport ale nieważny już, z góry dziękuje za odp!
 
K 9

kiziorex

Użytkownik
Jedzie ktoś z Was z Poznania lub okolic busem do Marsylii na czwartkowy mecz? I druga sprawa czy orientuje się ktoś czy sam dowód osobisty wystarczy na granicy i później na terytorium Francji? Bo mam paszport ale nieważny już, z góry dziękuje za odp!
Chłopie, przecież to jest strefa Schengen - wjeżdżasz na dowód, nawet kontroli nie będziesz miał. :cool:
 
Do góry Bottom