• Witamy na bukmacherskie.com
  • Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Temat na forum 'EURO 2016 - Francja' rozpoczęty przez Grzesio, Grudzień 13, 2015.

Więcej tematów od Grzesio
    1. Grzesio

Grzesio Forum VIP

Polubienia:
      2
      Temat do dyskusji związanej bezpośrednio z Mistrzostwami oraz na temat kupna/sprzedaży biletów oraz dojazdów/noclegów/bezpieczeństwa związanych z turniejem EURO 2016 we Francji.

Masz informacje o kontuzjach zawodników czy o innych ważnych sprawach?
      Podziel się z innymi. :smile:

Jako, że Francja nie znajduję się zbyt daleko od naszych granic to na pewno będzie chciało wybrać się na mecz/mecze reprezentacji Polski lub na mecze innych drużyn wielu z Was - ten temat powstał także dla zainteresowanych podróżami. ;)

Ostatnia edycja: Grudzień 13, 2015
    2. Ramzesa

Ramzesa Forum VIP

Polubienia:
      0
      Wiem, że do ME sporo czasu, ale ktoś jest zdecydowany wybrać się na mecze/mecz Polaków?

3. Grabi83

Grabi83 Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja juz aplikowalem na mecz w Marsylii.

4. master.mk1988

master.mk1988 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Chetnie kupie bilety na mecz polska-niemcy w paryzu. Posiadam bilety na mecz wegry islandia chetnie zamienie je na inne. Jestem zainteresowany rowniez kupnem biletow na mecz portugali w fazie grupowej (obojetnie jaki przeciwnik)

5. lachim70

lachim70 Użytkownik

Polubienia:
      0
      a bilety nie są indywidualne? ..można je odsprzedawac ?

6. Ramzesa

Ramzesa Forum VIP

Polubienia:
      0
      indywidualne, już przy aplikowaniu trzeba podać dane

zastanawiam się właśnie jak to będzie z ewentualną wymianą - wiadomo, zamachy te sprawy to mogą być problemy z wejściem sobie na inne dane.

7. fanatyk1916

fanatyk1916 Ban

Polubienia:
      0
      będzie specjalny portal do sprzedaży / wymiany / kupna biletów

8. lachim70

lachim70 Użytkownik

Polubienia:
      0

no własnie przy aplikowaniu czytałem i wydawało mi się że bardzo to ma być restrykcyjne (co własnie na obecną sytuację we Francji wydaje się mi uzasdnione), dlatego jeszcze nie zapisywałem się.

A co do ewentualnego portalu to będzie można bilety odsprzedać znajomej osobie, czy losowo wybranej która wyrazi zapotrzebowanie? Szukałem czegoś o tej platformie ale nic nie znalazlem:(

9. Marcin-Odra

Marcin-Odra Administrator Członek Załogi

Polubienia:
      9
      Ja jestem zdecydowany. Aplikowałem na wszystkie mecze Polaków, już wstępnie mam urlop w pracy zaklepany.
      Wszystko zależy od tego czy uda mi się wylosować bilety. Karty kibica niestety nie mam, więc może być ciężko.
      Wstępnie mój plan jest taki, by euro połączyć z wakacjami. Wyjechać 2-3 dni wcześniej i po drodze zawitać do m.in Wiednia, Wenecji może Mediolanu.
      Trafiliśmy dobrze pod względem lokalizacji stadionów - Marsylia i Nicea to odległość tylko 200km, a w okolicy oprócz morza można pozwiedzać - Monako, Cannes czy poimprezować w Saint-Tropez.
      Do Paryża jest "trochę" dalej, bo ok 900km od Marsylii, ale liczę na szybką kolej :razz:

10. dawid1892

dawid1892 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Będzie jeszcze jakieś losowanie biletów? Ja chciałem wziąć udział ale nie bardzo to ogarniam... :p

11. lachim70

lachim70 Użytkownik

Polubienia:
      0

chyba do 16 stycznia można się rejestrować na stronie UEFA tam masz wszytko wytłumaczone
      http://www.uefa.com/uefaeuro/index.html

12. master.mk1988

master.mk1988 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      ktos wybiera sie do Marsyli ?? TGV z marsyli do paryza to koszt w dwie strony 96 euro, a czas to ok 2.45 h. pisalem, ze chce bilety na mecz portugalii, juz nie aktualne. zainteresowany jestem biletami na mecz polska-niemcy. ktokolwiek bedzie mial na sprzedaz chetnie odkupie do 4 biletow.... bilety moze i beda imienne ale to nie przeszkodzi w wejsciu na mecz. zczytywany bedzie kod kreskowy na bilecie. na innych portalach mozna zakupic bilety na poszczegolne mecze, ceny jednak nie sa zachecajace

13. SKS1926

SKS1926 Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      Orientuje się ktoś jaki może być koszt wyjazdu pociągiem w 2 strony do Nicei?

14. yaro8

yaro8 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Orientujecie się jak to jest z tym losowaniem na mecze Polaków? Czy to już pewne, że posiadacze tej śmiesznej Karty Kibica mają pierwszeństwo, czyli de facto tylko oni mogą wylosować bilety? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że UEFA zgodziła się na taką chucpę...
      BTW Aplikowałem w pierwszej ogólnej puli biletów i na 4 mecze wylosowałem 1 - niestety Islandia - Węgry, czyli chyba najsłabszy mecz obok Rumunia - Albania. Ktoś może korzystał z tego portalu wymiany biletów podczas któregoś z poprzednich EURO i wie jak to działa?
      Pozdr

15. grekuu

grekuu Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      nie lepiej kupić bilety na vigogo ? chyba będą trochę droższe

16. Kamillo0103

Kamillo0103 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      troszkę?
      podczas losowania płacisz 25 euro za bilet kat. 4 na mecz Polska - Niemcy
      na tym portalu ta sama kategoria ten sam mecz: 1 665,74 zł

17. Gonza

Gonza Aktywny użytkownik

Polubienia:
      1
      Bardzo wątpliwe że posiadacze Karty Kibica będą mieli pierwszeństwo zakupu. No bo niby czemu? Po to zrobiony jest system zapisów a potem losowanie przez UEFA, żeby każdy miał równe szanse. Najmniejsze będą na najtańsze bilety, te za 25 euro, więc w miarę możliwości finansowych zapisujcie się na choćby te 3 kategorii za 55 euro.
      E: teraz widzę że na bilety po 55 euro też już bardzo silny popyt, no cóż, trzeba będzie liczyć na trochę szczęścia w losowaniu.

Ja aplikowałem na mecze z Niemcami i Ukrainą, mam nadzieję że na któryś uda mi się wylosować bilet.

Co do pociągów TGV do Marsylii, przy odpowiednim wyprzedzeniu czasowym bilety da się kupić nawet od 19 euro. Są też tanie linie TGV gdzie bilety kosztują już od 15 euro, tylko odjazd jest z peryferii Paryża, pociągi te nazywają się OUIGO.

SKS1926, skąd chcesz jechać pociągiem do Nicei?

Ostatnia edycja: Styczeń 6, 2016
    18. dawid1892

dawid1892 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja nie wiem na jaką ja stronę ostatnio wchodziłem, ale dzisiaj już to ogarnąłem. Oczywiście aplikowałem na mecz Polska vs Niemcy, ciekawe jakie są szanse na wylosowanie dwóch biletów. :p

19. grekuu

grekuu Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      zważywszy że w losowanie to 50 % szans że cię wylosują albo i nie to i tak będzie trzeba tam kupować

20. SKS1926

SKS1926 Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      świętokrzyskie,

Poleć forum