>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
świętokrzyskie,
Zakładając że bierzesz na miejscu jakiś nocleg, to pojechałbym z Warszawy do Kolonii późnym popołudniem pociągiem EuroNight Jan Kiepura (bilety od 29 euro da się złapać), rano w Kolonii przesiadka na pociąg Thalys do Paryża (na tę chwilę cena około 50 euro), około południa w Paryżu, i stamtąd już TGV do Nicei (na teraz około 80 euro). Tylko 2 przesiadki i dość godziwy czas przejazdu jak na taką trasę pociągiem, bo około 20 godzin, cena najniższa nie jest. Ewentualny powrót pewnie podobnie, nie sprawdzałem.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
ja to bym zrobił taniej
tanimi lotami do Mediolanu i z Mediolanu 15 euro pociąg do nieci
no chyba że lubisz pociągi to można i tak ;)
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Widocznie samolotem lecieć nie chce ???? Ja osobiście lubię pociągami jeździć, ale takie trasy to w zasadzie tylko samolot, chyba że nie ma opcji lotów. Dobra opcja z tym Mediolanem, dzięki bo o takiej kombinacji nie pomyślałem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zapisałem się do losowanie na trzy mecze Polaków w grupie, na każdy po dwa bilety, jeśli przykładowo wylosowałbym bilety na dwa mecze, to z jednych mogę zrezygnować i zostawić na jeden mecz?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dobra, poczytałem trochę FAQ na stronie UEFY jak i stronę PZPN i faktycznie jest tak, że w pierwszej kolejności bilety będą przydzielane posiadaczom Karty Kibica, natomiast jeśli zostaną jakieś nieprzydzielone bilety, to będą one rozlosowane wśród pozostałych aplikacji kibiców z naszego kraju.
Co do odsprzedaży, w FAQ jest napisane, że biletów kupionych jako fan Polski odsprzedać nie będzie można przez platformę odsprzedażową.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Widocznie samolotem lecieć nie chce ???? Ja osobiście lubię pociągami jeździć, ale takie trasy to w zasadzie tylko samolot, chyba że nie ma opcji lotów. Dobra opcja z tym Mediolanem, dzięki bo o takiej kombinacji nie pomyślałem.
jak by nie patrzeć zwiedzisz Mediolan i wybrzeże bo tak pociąg jedzie a z drugiej z Mediolanu trochę ponad 300 kilometrów do Nicei a Paryż z Niemcami na deser zostawić i jechać 900 kilometrów ;)
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
ja to bym zrobił taniej

tanimi lotami do Mediolanu i z Mediolanu 15 euro pociąg do nieci

no chyba że lubisz pociągi to można i tak ;)
a loty w 2 strony Mediolan jaki koszt i czy idzie to jakos sensownie zgrac?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dobra, poczytałem trochę FAQ na stronie UEFY jak i stronę PZPN i faktycznie jest tak, że w pierwszej kolejności bilety będą przydzielane posiadaczom Karty Kibica, natomiast jeśli zostaną jakieś nieprzydzielone bilety, to będą one rozlosowane wśród pozostałych aplikacji kibiców z naszego kraju.
Co do odsprzedaży, w FAQ jest napisane, że biletów kupionych jako fan Polski odsprzedać nie będzie można przez platformę odsprzedażową.
Ja aplikowałem o bilety na każdy mecz Polaków i jakoś nigdzie nie wpisywałem numerów karty kibica reprezentacji a taka posiadam...
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja aplikowałem o bilety na każdy mecz Polaków i jakoś nigdzie nie wpisywałem numerów karty kibica reprezentacji a taka posiadam...
Na podstawie numeru PESEL będą wiedzieć czy masz kartę kibica.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Wizzar z Katowic /Warszawy do 150 zł w dwie strony z tygodniowym wyprzedzeniem o 6 wylot o 8 na miejscu
no i pociągi też z tygodniowym wyprzedzeniem , jak kto chce to może zwiedzić Mediolan i jechać o 15
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
yaro8 wczesniej pisales ze nie jestes zainteresowany meczem wegry islandia a posiadasz bilety. Nie fortunnie sie stalo I tez posiadam takie bilety I na mecz sie wybieram, bo I tak stacjonuje w marsylii. Jesli mialbys ochote to mozesz dolaczyc do naszej ekipy 8 osobowej. 4 polacy plus 4 wegrzy. Jestem zdania, ze na takich meczach warto sie jednoczyc I fajnie byloby zebrac polonie w marsyli. Jesli absolutnie nie masz ochoty na ten mecz znam kilku wegrow I byc moze jesli zaproponujesz normalna cene moglbym Ci pomoc w odsprzedazy biletow. Z marsyli bede wybieral sie na mecz polska niemcy nie zaleznie czy zdonede bilety czy nie. Bede probowal je kupic pod stadionem. Jade tam tgv koszt w jedna strone 19 e ale powrot to 73 e. Bede wracal do marsyli. Ktokolwiek wygra bilety na mecz polakow jestem chetny do odkupienia.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Znaczy ja chciałbym wymienić te bilety na którykolwiek z meczów Polaków, a jeśli się nie uda to na mecz się wybiorę. Jedziemy razem z kumplem we dwóch, jeszcze nie mamy dokładnego planu, ale chcielibyśmy EURO połączyć z wakacjami na Lazurowym Wybrzeżu. Odezwę się na priv.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dziś zakończyła się faza zapisów na bilety dla kibiców reprezentacji. Co ciekawe, jednym z trzech meczów na które był największy popyt na bilety jest mecz Niemcy - Polska. Polska jest również jednym z pięciu krajów, z których to kibice złożyli najwięcej aplikacji na bilety. Ciężko będzie z tymi biletami.
Dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli złożyć aplikacji, jest jeszcze uruchomiony General public ticket portal - do 1 lutego.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Przydział biletów nastąpi w lutym, szczęśliwcy zostaną poinformowani najpóźniej do końca lutego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom