>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak policzą Hampela ? h2h ? naziemni na pewno wygrana bo wystartował w biegu a internetowi ?
Capone co z Ciebie za fachowiec?
Tyle lat niby jesteś w żużlu a zadajesz pytanie jakbyś pierwszy raz zagrał żużel.
Nie napisałeś o jakiego buka(i) netowe Ci chodzi...
To chyba dość oczywiste, że większość ma jakiś minimalny limit podejść do biegu, np. 3.
Wszędzie powinny być zwroty.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Teraz ciekawe jak bwin długo bedzie rozliczał żużel chodzi mi o Hampela ktorego zagrałem przeciwko Gollobowi. Mam nadzieje ze bedzie zwrot
Edit
Bwin rozlicza mecz jako zwrot
 
P 27

pajter

Użytkownik
Najlepszy buk do obstawiania speedwaya
Witam. Tak jak w temacie. Szukam buka z dobrą ofertą na speedway. Taki, w którym można obstawiać wszystkie najlepsze ligi tzn Polską EE, Szwedzką Elitserien i British EL. Wiem, że dobra oferta jest w Tobecie, ale tam nie ma możliwości wpłaty środków na konto za pomocą paysafecard co jest dla mnie ważne.
Jak się zapatrujecie na Betsafe? Można tam obstawiać chociaż Ligę Polską i Szwedzką?
Czekam na wasze opinie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam. Tak jak w temacie. Szukam buka z dobrą ofertą na speedway. Taki, w którym można obstawiać wszystkie najlepsze ligi tzn Polską EE, Szwedzką Elitserien i British EL. Wiem, że dobra oferta jest w Tobecie, ale tam nie ma możliwości wpłaty środków na konto za pomocą paysafecard co jest dla mnie ważne.
Jak się zapatrujecie na Betsafe? Można tam obstawiać chociaż Ligę Polską i Szwedzką?
Czekam na wasze opinie.
Ja się tak zastanawiam czy niektórzy nie potrafią wejść w temat np Ligi Angielskiej czy Elitserien i zobaczyć z jakiego bukmachera użytkownicy podają typy? wszystko musi być podane na tacy? panowie trochę własnego zainteresowania i dobrej woli a na pewno wybierzesz bukmachera który Ciebie zadowoli ;)
Mi w tym roku wystarcza Sportingbet i Tobet, bo ofertą zniszczyli w tym sezonie nawet Bet365. Ale ogólnie rzecz biorąc Ci trzej bukmacherzy przodują w ofercie na Speedway, opcjonalnie można pomyśleć o Betsafe i Unibet.
 
M 0

mcbob

Użytkownik
Rozliczenie w Totomixie
Witam jak rozlicza Totomix wczorajszy wynik Andreasa Jonssona w Zielonej Gorze, jezeli zdobyl 3,3,3,tasma,3 zdobyl 12pkt a u bukmachera w toto jest zwrot. Czy tak powinno byc?
Z gory dziekuje i pozdrawiam kibicow z calej Polski.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Witam.Zagrlaem wczoraj zaklad w betsafe...Piotr Pawlicki-A.Miedzinski 6-6 wynik mona bylo tylko typowac 1 lub 2...i co sie okazuje...rozliczono mi go na minus jako przegrany...a oto co sie dowiedzialem od serwisu...
ł Jeżeli dwóch żużlowców zakończy rywalizację z taką samą liczbą punktów, zastosowana jest następująca zasada: 1) Wyższe miejsce będzie przyznane żużlowcowi z większa liczbą pierwszych miejsc. 2) Jeżeli rezultat nadal nie może być ustalony (taka sama liczba pierwszych miejsc), zakłady zostaną uznane za nieważne, a stawki zrefundowane. Czy Wy sie z tym zgadzacie,bo mnie to nie przekonywuje...Prosze o opinie...
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Witam.Zagrlaem wczoraj zaklad w betsafe...Piotr Pawlicki-A.Miedzinski 6-6 wynik mona bylo tylko typowac 1 lub 2...i co sie okazuje...rozliczono mi go na minus jako przegrany...a oto co sie dowiedzialem od serwisu...
ł Jeżeli dwóch żużlowców zakończy rywalizację z taką samą liczbą punktów, zastosowana jest następująca zasada: 1) Wyższe miejsce będzie przyznane żużlowcowi z większa liczbą pierwszych miejsc. 2) Jeżeli rezultat nadal nie może być ustalony (taka sama liczba pierwszych miejsc), zakłady zostaną uznane za nieważne, a stawki zrefundowane. Czy Wy sie z tym zgadzacie,bo mnie to nie przekonywuje...Prosze o opinie...
Wiesz Betsafe ma to w regulaminie i trzeba się z tym liczyć. Sam zagrałem wczoraj ten typ i dopiero teraz zauważyłem, że brakuje kasy. Chyba musieli to wprowadzić niedawno.
Taki zapis jest głupotą. Mogliby się trochę wysilić i dodawać chociaż handi +0,5. A tak mamy sytuację, gdzie naturalnie powinien być zwrot, ale oni na siłę chcą rozliczyć i biorą pod uwagę liczbę pierwszych miejsc... szkoda, że nie ilość czwartych :razz:
Betsafe coraz bardziej schodzi na psy (głównie przez śmieszne limity) i gdyby nie ich błędy, to w sumie tego buka w ogóle nie warto by było brać pod uwagę do grania żużla.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Masz racje...Dwa tygodnie temu podobny zaklad mialem rozliczony na plus a teraz wtopa...Teraz przejzalem regulamin i faktycznie jest taki zapis...Musieli go dodac w ciagu ostatnich dni...gdy ygralem pare stowek w lidze szwedzkiej to po tygodniu nie moglem wyslac kuponu za 50 zl...Paranoja...Moze lepiej Betsyfe....?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też miałem ten zakład i wielkie zdziwienie. Ten przepis wprowadzono niedawno, a śmiem twierdzić że dopiero po fuzji z betssonem, może nawet przed tą kolejką. Lipa, ale co zrobić. Kolejny minus w stronę betsafe.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dobrze rozumiem regulamin wzb i zakłady h2h z Kołodziejem będą przegrane jeśli grałem go przeciw Protasiewiczowi?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Czy w Millenium można grać np. H2H oraz over/under punktów na ako ? Bo np. w b365 nie jest to możliwe.
Można tylko oczywiście nie można na jednym kuponie zagrać tego samego zawodnika H2H i under/over , oraz nie można dać typu na mecz lub handi z jednego meczu i H2H lub punkty zawodnika z tego samego meczu na jednym kuponie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Czy gral ktos wczoraj SWC w bet365? konkretnie chodzi o zaklady suma punktow druzyny i handicapy miedzy druzynami. Mowiac konkretniej mialem pograne Rosja (-1) vs Dania oraz Rosja powyzej 34 pkt. Rosja zdobyla 35 punktow natomiast Dania 33 czyli oba zaklady weszly rzutem na tasme. Po zawodach logowalem sie do buka z przekonaniem, ze poleglem po calosci bo teoretycznie joker nie powinien sie liczyc. No i teraz mam problem - pytalem &quot;kompetentny&quot; support to odpisali, ze jokery sie nie licza i wkleili punkt z regulaminu dotyczacy Grand Prix ???? potem kazalem im jeszcze spytac tradera i on tez twierdzil, ze punkty z jokerow sie nie licza. To jak w koncu jest? Rozliczyli mi kupony jako wygrana przez pomylke czy poraz kolejny daja popis swojej glupoty i nie znaja wlasnych zasad? Skoro suma punktow druzyny to taka jaka byla na koniec zawodow, lacznie z jokerem, tak chyba powinni to liczyc. Poki co wyplacilem wszystkie pieniadze zeby przypadkiem im sie cos nie odwidzialo i zebym nie byl lzejszy o cztery cyferki. Najciekawsze jest to, ze w regulaminie nie ma nic o tym, ze joker w SWC nie liczy sie.

I powoli konczac - czy ktos gral wczoraj te same zaklady? lub wie jakie sa w koncu te zasady? Kupony rozliczyli jako wygrane ale uparcie twierdza, ze sie jokery nie licza, a przeciez nie powiem &#39;sprawdzcie moje kupony bo chyba daliscie troche kasy za friko&#39; bo bylbym kretynem roku :;/:
 
Do góry Bottom