>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
osobiście sam nie grałem tego typu zakładów, ale zawsze w takich wypadkach do sumy punktów drużyny joker był liczony normalnie - tylko w zakładach indywidualnych nie są one uwzględniane. To tak samo jakbyś w Elite League musiał odejmować punkty liczone podwójnie na jokera. Jak dla mnie to oba są pozytywnie rozpatrzone i przede wszystkim poprawnie ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
jokery nie liczą się w sumach h2h czy w sumie punktów zawodników, np Emil zdobył podajze 16pkt ale odejmujesz od tego 3(joker) czyli miał ich 13. Tak samo w h2h jak był w parze z kimś to też odejmujesz.
Punkty meczowe (jokerowe) liczą się, dobrym przykładem jest tu Anglia gdzie mecz się kończy np wynikiem 48-45 i tak jest rozliczany. Głupotą by było rozliczać, że drużyna A zdobyła 48 - 3 joker i rozliczać kupony jako remis...
Rozliczyli ci dobrze i nie masz co się martwić, że im się odwidzi
 
C 407

cekaem

Użytkownik
grał ktoś dzisiaj DPŚ w toto mixie? Chodzi mi to jak było z pojedynkami zawodników czy były dwu czy trzy drogowe???
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Rozliczanie w Expekcie
Ale jaja Expekt rozliczyl mi zaklad na najlepszego zawodnika UK po kursie 0.73 bo bylo 2 zwycięzców. Poza tym mialem tam jeszcze 2 trafne zdarzenia wiec nieźle na tym straciłem. Jakby wszyscy zdobyli po 10 pkt to byłoby 0.36 i wygrałbym mniej niz postawilem chociaż teoretycznie wszystkie typy trafione!! niezla głupota
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ale jaja Expekt rozliczyl mi zaklad na najlepszego zawodnika UK po kursie 0.73 bo bylo 2 zwycięzców. Poza tym mialem tam jeszcze 2 trafne zdarzenia wiec nieźle na tym straciłem. Jakby wszyscy zdobyli po 10 pkt to byłoby 0.36 i wygrałbym mniej niz postawilem chociaż teoretycznie wszystkie typy trafione!! niezla głupota
to troche to głupie i w koncu buki mogłyby to zmienić. W tamtym roku stawiam na najlepszego polskiego ridera i 4 miało taka sama liczbę p.:?
 
M 0

mulka

Użytkownik
a czy millenium w kto będzie najlepszy w reprezentacji uznaje jokera?
Bo w barażu dałem harrisa miał 11 pkt woffinden mial 11 plus 3 za jokera i uznali mi ze harris był drugi
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
a czy millenium w kto będzie najlepszy w reprezentacji uznaje jokera?
Bo w barażu dałem Harrisa miał 11 pkt woffinden miał 11 plus 3 za jokera i uznali mi ze Harris był drugi
Millenium uznaje pierwsze pięć startów zawodnika. Jeśli w tym jest start z jokerem to uznaje go również
EDIT: Rozliczyło mi to jakby Iversen był najlepszym zawodnikiem po normalnym kursie.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
panowie krotka pilka

czy bet-at-home wystawia ekstralige? a moze cos wiecej? o ktorej godzinie zazwyczaj? bo nie wiem czy czekac czy wsiadac w gablote i gnac na drugi koniec miasta do wplatomatu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
BAH nie wystawia oferty na żużel.
Wydaje mi się, że gdzieś na forum ktoś pisał, ze bah coś wystawił. Ale nie jestem pewny czy to była E-liga. Chyba SGP lub SWC.
Ja chciałem napisać, że betsafe już chamsko kopiuje ofertę z małymi zmianami od Tobet... Kiedyś można było coś zlapac fajnego (zaraz wystawieniu oferty bo spadki były ekspresowe). Teraz kopia tobet i tragiczne limty.

J : /// No GP wystawiają, miałem na myśli ligi ;)
V/
Henka potwierdził, że jednak E-ligę też dali ostatnio - gdzieś mi na forum mignął post o tym.
 
H 28

henka

Użytkownik
W zeszłym tygodniu Bah miał ofertę na E-ligę.

J : / Napewno? No przyznam szczerze, że tydzień temu tam nie zaglądałem, ale wcześniej nigdy się z tym nie spotkałem. Może zaczęli, trzeba będzie śledzić czy pojawia się dziś kursy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bah ma co tydzień ofertę na SE. Plus jest taki że nie można stawiać remisów więc mamy zakłady dwudrogowe, ale inna sprawa to kursy, są po prostu słabe, no i oczywiście poza 12 nie ma żadnych handicapów na mecze, bo o zawodnikach to nawet nie można pomarzyć.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Zagrałem w totolotku Ryan Sullivan poniżej 12pkt, i już kupon wyrzucałem do kosza bo zaczął od 3;3;3 no ale w 13 wyścigu nie wystartował bo trener go zastąpił innym zawodnikiem, więc łącznie wystartuje tylko w 4 wyścigach, co zrobi totolotek?
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Zagrałem w totolotku Ryan Sullivan poniżej 12pkt, i już kupon wyrzucałem do kosza bo zaczął od 3;3;3 no ale w 13 wyścigu nie wystartował bo trener go zastąpił innym zawodnikiem, więc łącznie wystartuje tylko w 4 wyścigach, co zrobi totolotek?
Bedzie zapewne zwrot bo musi wystąpić w 5 startach
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zwrot chyba
PKT
Należy wytypować, ile punktów (bez punktów bonusowych) w pięciu pierwszych startach zdobędzie dany żużlowiec, gdzie: 1 - oznacza zdobycie mniejszej ilości punktów od określonej liczby 0 - oznacza zdobycie podanej liczby punktów
2 - oznacza zdobycie większej ilości punktów od określonej liczby
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych pięć)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Z tym, że chyba musi odjechać minimum 3 wyścigi.. Więc może być tak, że nie będzie zwrotu a będzie zakład wygrany

sorry win
u &quot;ziemniaka&quot; liczy się maks 5 pierwszych biegów, ale chyba minimum 3 zawodnik musi odjechać.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jak ten Gollob pojechal tylko 2 razy to wszystkie undery to zwroty w internetowych (przede wszystkim tobet) ?
tak, wszędzie zwroty poza bet365 bodajże, bo tam nie ma wymaganej ilości startów. Nie tylko under/over, ale i h2h.
V/ Tobet rozliczył parę Gollob - PUK normalnie mimo, że Tomek pojechał 2 biegi...
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych. W unibet liczba punktów zdobytych przez zawodników liczy się tylko w rundzie zasadniczej czy z ew. półfinałem i finałem także?
 
Do góry Bottom