>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

T 12

travian_1221

Użytkownik
Można się spodziewać dziś zakładów na live w mecz Swindon - Pantery typu, że dany zawodnik wygra dany bieg ? Np. H.Andersen wygra 1 bieg, czy raczej będą zakłady, że Swindon wygra bieg 1 np. 4-2 ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Można się spodziewać dziś zakładów na live w mecz Swindon - Pantery typu, że dany zawodnik wygra dany bieg ? Np. H.Andersen wygra 1 bieg, czy raczej będą zakłady, że Swindon wygra bieg 1 np. 4-2 ?
jeśli będzie livebet na sportingbecie to tam była taka opcja o której piszesz. Skybet również oferuje tego typu zakład. O innych nic mi nie wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jak rozliczają remis w Betsson na żużlowców ? Mam przegrany zakład , bo miałem Pedersen - Walasek 1 , a przecież tam nie ma remisów a było po 12 pkt , więc zwrot jak nic ? Czy to ja coś źle mówię ?
 
viking 47

viking

Użytkownik
Panowie czy betsafe wystawia takze lige angielska, szwedzka? bo z tego co zauwazylem ostatnio a w nim nie gram to na polska ekstralige mieli najbogatsza oferte.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Angielska wystawiaja ale tylko wynik i handicap zreszta w 90% ściągnięte z Tobet;)
Co do szwedzkiej to nie pamiętam tak dawno ja grałem...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Radula, no i trzeba dodać że nie wszystkie mecze. Np. wczoraj dodali tylko telewizyjny. Ogólnie z angielską to bet365, tobet i troszkę sportingbet (nie zawsze). Namawiam do pisania mejli z prośbą o wstawienie szerszej oferty żużlowej. Im nas więcej, tym może buki dadzą się bardziej ogolić ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet wystawia fajne pary h2h ale niestety za rzadko...chciało by się do każdego spotkania.
Jacques zgadzam się że nie do każdego.
Tobet i bet365 pod tym względem sa najlepsze ze wskazaniem na bet365.
 
M 0

mulka

Użytkownik
Panowie ważne pytanie chodzi o zakład w totmixie kto lepszy gollob- holder czy totomix bierze pod uwagę pierwsze 5 startów w grand prix kto skończy z większą ilością pkt czy kto zajmie wysze miejsce proszę o pomoc?
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bet365 rozliczył mi parę Nicki - Holder na zwrot... punktów mieli tyle samo, ale w klasyfikacji Nicki jest wyżej. Jest szansa na wywalczenie + ??
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
&quot;Uczestnicy - H2H/handicap - H2H (Grand Prix i indywidualne spotkania)
Powyższe zasady mają zastosowanie jeżeli żaden z podanych uczestników H2H nie osiągnie Finału. Jeżeli jeden lub obydwaj podani uczestnicy H2H osiągną Finał, to rozliczenie będzie oparte na odpowiednich pozycjach końcowych uzyskanych w Finale.&quot;
Regulamin bet365
Nicki i Holder i nie byli w finale, a nie było opcji remisu więc jest zwrot, regulamin jest z góry ustalony nic nie wskórasz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 21

adam-105

Użytkownik
Postawiłem dzisiaj w STS-ie zakład H2H - Złoty Kask (Rawicz)
T. Jędrzejak - D. Baliński 1
Ogór wycofał się z ostatniego startu i w sumie w czterech biegach zdobył 3 punkty. Baliński wystartował we wszystkich wyścigach i zdobył 4 oczka.
Jak mi to rozliczą? Będzie zwrot?
 
Do góry Bottom