>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Panowie, uwaga na firmę Toto-Mix!
Byłem dziś odebrać wygrane za wczorajszy mecz Stal - Unia Leszno.
postawiłem na under 8 Balińskiego i under 10 Nermarka.
Okazuje się, że TotoMix oba zakłady unieważnił.
Uzasadnienie: Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych pięć) Zawodnicy, których wytypował Pan na swoim kuponie wzięili udział w czterech wyścigach i z tego powodu dwa spotkania na Pana kuponie są unieważnione, przyjęły kurs 1,0.

Czyli nie próbujcie nawet grać underów, bo jeśli dobrze przewidzicie, że ktoś jest w s łabszej dyspozycji i danego dnia będą od niego lepsi w drużynie, w efekcie czego trener nie wystawi go d o nominowanych, w nagrodę TotoMix anuluje wam kupony!

Jak dla mnie to pseudoregulamin i pseudofirma. D ziwię się, że ktoś z M inisterstwa takie zmiany przyjmuje. Niedługo wprowadz ą nowelizację, że wygrana liczy się tylko w przypadku, jeśli zawodnik odjedzie 5 wyścigów z czego ostatni w kasku niebieskim.

Widać poprzednie pół roku przy musowe go odpoczynku niczego tych ludzi nie nauczyło.
P roponuję omijać TotoMix szerokim łukiem grając żużel.
 
R 67

route66

Użytkownik
Dlaczego omijać , ewidentny Twoj błąd za nieznajomość regulaminu teog co grasz , wiem wylewasz tu frustracje , ale tak samo jak z kreczami w tenisie tak w zuzlu trzeba wiedziec gdzie sie stawia i brac to pod uwagę
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dlaczego omijać , ewidentny Twoj błąd za nieznajomość regulaminu teog co grasz , wiem wylewasz tu frustracje , ale tak samo jak z kreczami w tenisie tak w zuzlu trzeba wiedziec gdzie sie stawia i brac to pod uwagę
Nie wylewam tu frustracji, wylałem je w odpowiednio zaadresowanym mailu. Ostrzegam natomiast innych, których niechybnie taka sytuacja w tym sezonie spotka. Od tego są fora dyskusyjne.
Rozumiem, że Ty od kilkunastu lat grasz żużel i z Twojego doświadczenia wynika, że taki przepis jest powszechny i rozsądny? Gratuluję. Dużych wygranych na underach z firmą Toto-Mix.
P.S. Płacą Ci chociaż coś za robienie pozytywnego PR-u tym ofermom, czy Ty tak z własnej inicjatywy?
 
R 67

route66

Użytkownik
Nikt mi za nic nie płaci , owszem od wielu lat gram żużel. I właśnie pod dany regulamin wybieram dla siebie bukmachera . Tak na przykład w Tobecie potrzebujesz 3 startów aby zakład był ważny natomiast juz w sportingbecie wystarczy jeden wyjazd na tor , i takie rzeczy musisz wiedząc przed zagraniem kuponu bo wczorajszy regulamin (gram na Tobet) uchronił mnie od porażki w parze Jonsson - Protasiewicz(Jonsson wycofał sie po 2 gonitwach)
I do czego zmierzam ! To jest Twoja wina a nie firmy Totomix ! Wystarczyło zapoznać sie z rozliczeniem danych zakładu i pomyśleć czy aby nie skorzystać z usług innego bukmachera gdzie liczy się choćby jeden wyjazd na tor
a to ze sie nie zapoznałeś nie moze byc opinia dla innych którzy grają żużel w Totomixie bo przyznaje Ci racje ze przepis o 5 biegach jest nie trafiony ale powtarzam to Ty powinieneś wiedzieć o tym juz przed zagraniem zakładu
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Daj już sobie na wstrzymanie z tym powtarzaniem &quot;twoja wina&quot;, bo 99,9% forumowiczów ma głęboko gdzieś ile kasy straciłem, a ja zdaję sobie sprawę, że nawet największy idiotyzm zapisany w regulaminie jest regulaminowy. To że Ty o nim wiedziałeś i podoba Ci się (czy Ci się nie podoba), to nie znaczy, że nie wolno uczulać na to innych. Dla mnie przepis jest gówniany, a układał go albo jakiś idiota, albo z premedytacją ktoś chcący ograniczyć wygrane obstawiających żużel. Osobiście stawiam na opcję 2.
I rzecz oczywiście nie dotyczy tylko underów. Wystarczy, że gość na którego overa postawiliście wyrobi linię 8 czy 10 punktów, ale w 4 startach - też kupon anulowany.
Tyle. Howgh
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
Tak sobie czytam waszą dyskusje i wyciągam wnioski. Prawdą niewątpliwą jest ,że grająć cokolwiek powinniśmy znać zasade rozliczenia naszego kuponu ,czy zdarzeń , by potem nie doszukiwać się czyjejś winy. I tu akurat niestety wina leży nie po stronie buka który rzeczywiście głupio wymyslił te 5 startów, ale po stronie obstawiajacego, który zapoznał się z Regulaminem dopiero jak domniemywam po fakcie ,lub po prostu został o tym przez Toto Mix powiadomiony. A przypadkowo moi przedmówcy poruszyli zupełnie ciekawy temat ijuż mam propozycje dla bystrego moderatora by zebrał te wszystkie infa o tym jak i gdzie typuje się żuzel i na co trzeba szczególnie zwrocić u danego buka, by nie przeżyć podobnych rozczarowań co kolega.
 
s-m-y-k-u 25

s-m-y-k-u

Użytkownik
taką informacje podaje pod zakładami np BWIN

.) Wszystkie zakłady w danym meczu wnoszone są na określoną liczbę biegów, zazwyczaj 15. Jeśli mecz zostaje przerwany w momencie, kiedy odbyło się 12 lub więcej biegów, wszystkie zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami. Jeśli w momencie przerwania meczu odbyło się mniej niż 12 biegów, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dotyczy to także zakładów handicap.



2.) Zakład na bieg (Prawidłowy wynik i zwycięzca):
  • 2.a) Zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami danego biegu po biegach powtarzanych i dyskwalifikacjach bezpośrednio po zakończeniu biegu, bez względu na wszelkie zmiany, wprowadzone w późniejszym terminie przez jakiekolwiek organy zarządzające.
  • 2.b) Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej punktacji kierowcy (w związku z ilością zdobytych punktów oznacza to: 3 pkt. dla zwycięzcy biegu, 2 pkt. za 2. miejsce i 1 pkt. za 3. miejsce).
  • 2.c) Aby zakłady pozostały ważne, wszyscy zawodnicy, których zakłady dotyczą, muszą wziąć udział w wyścigu. Wykluczenie z wyścigu traktowane jest jako udział w nim.
3.) Zakłady Head-to-Head: Jeśli jeden lub obu kierowców nie weźmie udziału w co najmniej 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dla wyniku zakładów nie mają znaczenia punkty bonusowe.
4.)Totals (punkty) (Więcej niż/Mniej niż): Jeśli kierowca nie uczestniczył przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Punkty bonusowe i jokery NIE są wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy w danym meczu. (w związku z ilością zdobytych punktów oznacza to: 3 pkt. dla zwycięzcy biegu, 2 pkt. za 2. miejsce i 1 pkt. za 3. miejsce).
5.) W brytyjskiej Elite League i rywalizacji jokerów w Pucharze Świata, punkty taktyczne są naliczane tak jak w normalnych wyścigach (maks. 3 punkty dla zwycięzcy biegu itd.).



6.) Remis: Jeśli dwóch kierowców uzyskuje taką samą punktację w wyścigu, dla wyłonienia zwycięzcy stosuje się następujące zasady:
  • 6.a) Zwycięża kierowca, który uzyskał lepszą pozycję w biegu, w którym obu kierowców brało udział.
  • 6.b) Jeśli nadal utrzymuje się remis, zwycięża zawodnik, który (przy remisie na punkty) ma największą liczbę 1., 2., 3. i 4. pozycji („0” za ostatnią pozycję jest lepsze niż dyskwalifikacja z jakiegokolwiek powodu).
  • 6.c) Jeśli nie można wyłonić zwycięzcy zgodnie z punktami 6.a) i 6.b), wówczas zwycięzcą zostaje kierowca z niższym numerem.
7.) Wyścig do „Liczby punktów”: Jeśli dwóch lub więcej uczestników uzyska taką samą liczbę punktów dla swojego zespołu w tym samym biegu, zakłady zostają rozliczone na rzecz zawodnika, który uzyskał wyższą pozycję
 
R 67

route66

Użytkownik
I tu akurat niestety wina leży nie po stronie buka który rzeczywiście głupio wymyslił te 5 startów, ale po stronie obstawiajacego, który zapoznał się z Regulaminem dopiero jak domniemywam po fakcie ,.
I to własnie próbowałem wyjaśnić to zostałem posądzony o robienie reklamy dla Totomix, ale tak jak pisałem regulamin jest do bani ale nie możesz teraz wylewać żalów na firme Totomix bo masz znać ich regulamin przed postawianiem zakładu!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Prawda jest taka, że np stawiamy UNDER 12 GOLLOB, a ten robi 3,3,3,3 i w ostatnim biegu rezygnuje ze startu na rzecz juniora, to się cieszymy jak dzieci bo mamy ZWROT, a nie porażke. Stawiamy poniżej 12, Tomek ma 12 oczek i nie jedzie w 5 biegu, czyli odzyskujemy kase.
Jeśli natomiast postawimy UNDER 12 GOLLOB, a ten po 0,0,0 jest zastąpiony przez kolegów z druzyny, i nie jedzie 5x to zaczyna się płacz, że to bukmacher nas oszukuje...
Należy uważnie czytać regulaminy, a nie pisać bzdury i szkalować w tym przypadku np totomixa.
 
B 0

babej

Użytkownik
Witam, mam do Was kilka pytań. Jako bardziej doświadczeni w temacie obstawiania GP , gdzie radzicie obstawić jutrzejsze GP ? Ja obstawiłem GP Bydgoszcz w milenium. Chciałbym się też dowiedzieć czy jeśli na GP jest linia Cholder over 9.5 pkt to przy ewentualnym awansie do finału jego punkty z 1/2 finału i finału się liczą ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chciałbym się też dowiedzieć czy jeśli na GP jest linia Cholder over 9.5 pkt to przy ewentualnym awansie do finału jego punkty z 1/2 finału i finału się liczą ?
Wszystkie biegi w których jedzie pkt się liczą.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Nie wylewam tu frustracji, wylałem je w odpowiednio zaadresowanym mailu. Ostrzegam natomiast innych, których niechybnie taka sytuacja w tym sezonie spotka. Od tego są fora dyskusyjne.
Rozumiem, że Ty od kilkunastu lat grasz żużel i z Twojego doświadczenia wynika, że taki przepis jest powszechny i rozsądny? Gratuluję. Dużych wygranych na underach z firmą Toto-Mix.
P.S. Płacą Ci chociaż coś za robienie pozytywnego PR-u tym ofermom, czy Ty tak z własnej inicjatywy?
Od kilku dobrych lat gram żużel w toto-mixie .To najlepszy buk do żużla.Pozwala łaczyć jako jedyny w europie mecze z zawodnikami !!!! I do tego ten znakomity regulamin.GRAJ SE CZŁOWIEKU over jak wystawią linie 7 ,8 pkt .Chyba wszyscy wiemy dlaczego ???? ???? ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
nie prawda !!!!! Bet365 liczy punkty tylko z sesji zasadniczej!!!!!
Po pierwsze nie krzycz.
Po drugie zobacz jaki buk wystawił taką oferte o ktorej kolega napisał bo to nie jest bet365.
Po trzecie: weź belergot albo nerwosol.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Prawda jest taka, że np stawiamy UNDER 12 GOLLOB, a ten robi 3,3,3,3 i w ostatnim biegu rezygnuje ze startu na rzecz juniora, to się cieszymy jak dzieci bo mamy ZWROT, a nie porażke. Stawiamy poniżej 12, Tomek ma 12 oczek i nie jedzie w 5 biegu, czyli odzyskujemy kase.
Jeśli natomiast postawimy UNDER 12 GOLLOB, a ten po 0,0,0 jest zastąpiony przez kolegów z druzyny, i nie jedzie 5x to zaczyna się płacz, że to bukmacher nas oszukuje...
Należy uważnie czytać regulaminy, a nie pisać bzdury i szkalować w tym przypadku np totomixa.
ciesze sie że napisałeś to za mnie ;)
Dlatego trzeba znać regulaminy i zastanowić sie co gdzie gramy np w toto opłaca grać się OVER bo jesli ktos jest dobry jedzie 5x i jest szansa na kupon a jesli jedzie piach to anulują i jest pięknie
Natomiast UNDER lepiej grac w milenium bo wytsarczy tu 1 bieg i kupon siedzi
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak Sportingbet rozlicza zakłady typu &quot;A.Jonsson Total Points&quot; na GP.
Liczy się runda zasadnicza czy cały turniej ?
 
M 0

mulka

Użytkownik
Witam prosze o pomoc czy w jak sts rozliczy dzisiaj h2h z wardem jesli jechał tylko 2 wyścigi czy jako przegrany czy musi przejechać minimum 3 wyścigi? prosze o pomoc
A zobaczyć regulamin na stronie STS nie łaska? str. 24 regulaminu
 
Do góry Bottom