>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 08-09.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Podbijam zakład Bobo86 - Jeden argument z mojej strony to taki, że jak Real strzeli pierwszy bramkę to towarzystwo siądzie już w ogóle i może nawet pojawią się jakieś &quot;młodzieżowe&quot; zmiany na początku II połowy. Tak więc nie ma się co nastawiać na widowisko w tym meczu tylko na... szmal.

Info ze strony realmadryt.pl ▶


Asier Illarramendi nie jest piłkarzem pierwszego wyboru dla Carlo Ancelottiego, ale dotychczas zagrał w każdym z dziewięciu spotkań Realu Madryt w Lidze Mistrzów. Tylko trzy razy spędził na boisku 90 minut. W starciach u siebie z Juventusem i Schalke został ukarany żółtą kartką i jeśli chce liczyć na kolejny występ – w półfinale – dziś musi utrzymać nerwy na wodzy. Kolejny kartonik Baska będzie oznaczać pauzę w kolejnym meczu. Żaden inny piłkarz Realu Madryt nie jest zagrożony pauzą w pierwszym półfinale. Luka Modrić ma trzy żółte kartki i już odbył za nie pauzę. Po jednym „żółtku” mają z kolei Sergio Ramos, Pepe, Ángel Di María, Xabi Alonso i Raphaël Varane, a także Álvaro Arbeloa i Marcelo, którzy dziś nie zagrają. &lt;!-- Facebook - START --&gt;

Ja wybieram jednak troszkę bezpieczniejsza opcję jaką daje Nam Unibet. - Goście poniżej 20.5 punktu karnego przy czym ŻK = 10 pkt, CK = 25 pkt.​

Minusem tego rozwiązania jest, że w Unibet Czerwona Kartka kasuje Nam zakład, ale kto z kibiców Realu Madryt wyobraża sobie że któryś z piłkarzy Królewskich zmontuje czerwoną kartkę. - A więc daje sobie margines 2 zółtych kartek w meczu dla podopiecznych Carlo Ancelottiego. I ani jednej więcej :cool:

Goście poniżej 20.5 punktu karnego ▶ 1.60 Unibet
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chelsea vs PSG
Over 5,5 Kartki @ 1.80 ✅ easy ...
Bet365​

Chelsea będzie gonić wynik, ostre granie, PSG będzie zwalniać, czas zacznie uciekać nerwówka, przepychanki i inne takie ;).
W pierwszym spotkaniu 6 żółtek po 3 z każdej strony.
Dodatkowo dzisiaj atutem jest sędzia . Pedro Proenca z Portugalii, a tutaj jego statystyki:
http://pl.soccerway.com/referees/pedro-proenca/44957/
nic tylko grać ;)

Przewidywane składy:
Chelsea: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; David Luiz, Lampard; Willan, Oscar, Hazard; Eto
PSG: Sirigu; van der Wiel, Alex, Thiago Silva, Maxwell; Verratti, Motta, Matuidi; Lucas Moura, Cavani, Lavezzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Borussia Dortmund-Real Madryt typ:1X,Kurs:1,66 ✅
Sprawy tego dwu meczu zostały przesądzone w Madrycie warunkiem pozostanie w walce o awans na BVB było strzelenie bramki na wyjeżdzie przynajmniej jednej niestety ta sztuka się nie udała drużynie Lewego nawet obocność Polaka nie wiele zmieni mecz zakonczy się remisem lub nie wielką wygraną Borussi.
Chelsea:pSG typ:1,Kurs:1,80 ✅
Dla mnie mecz nie do ruszenia wynik może iść w obie strony dużo będzie zależało od tego czy zagra Zlatan z drugiej strony Chelsi bardzo rzadko w tej fazie rozgrywek przegrywa na własnym boisku mecz ciężki do wytypowanie mogą to być piłkarskie szachy lub granie do jednej bramki mimo wszystko gdy miałbym grać stawiałbym na gospodarzy mają wg mnie lepszych piłkarzy w ofensywie jak i w defensywie i po za tym lepszego stratega Jose Mourinho .
Atletico Madryt:Barcelona typ:Awans Atletico,Kurs:2,25 ✅
Z całym szacunkiem dla Barcy ale to nie jest ich sezon często tracą punkty w lidze grają słabo na wyjazdach mają dziury w obronie szczególnie w środku tracą głupie bramki z naprawdę ousaiderami takie wpadki nie powinny się im zdarzać ,często pomagają im sędziowie nie wiem czy ktoś zauważył ale w ostatnich czterech meczach barcelona częsciej trafiała z karnego niż z akcji co dla mnie jest po prostu śmieszne naciąganie tego klubu przez sędziów do tego transfery wg mnie i to jest moje zdanie kupno Neymara to jakieś nie porozumienie ten piłkarzy kompletnie się nie sprawdza jak na takie pieniądze które wydała barca on powinien strzelić 2x więcej bramek niż ma obecnie za te pieniążki duma kataloni mogła by sobie kupić dwóch dobrych środkowych obrońców no ale tak to jest jak się w klubie nie myśli ,a myśli się tylko o ataku problemy ma Puyol, Pique też nie gra tak jak kiedyś do tego te kontuzje to jakieś szaleństwo ????nie ma się co dziwić póżniej że Barca wtapia z Valladolidem i traci bramki w głupi sposób u sb. Przy tak poukładanym zespole jakim dysponuje Diego Simeone to może być tragedia w Madrycie no chyba że całą sytułację jak zwykle uratuje Messi ,lecz na nim nie wolno tylko polegać. Gospodarze będą się bronić a obronę mają najlepszą w lidze wystarczy spojrzeć na tabele zagrają z kontry i po Barcelonie .Oczywiście to tylko moja skromna analiza :grin: .Meczu bym na waszym miejscu nie grał 1x2 ,może być różnie.
Bayern:MU typ:Awans:MU,Kurs:7,00 ⛔
A czemu nie ?? Manchester ma piłkarzy by pokonać Dream team z Monachium lub przynajmniej wysoko zremisować. Po za tym to nie ten sam zespół co w meczu przegranym z Olimpiakosem widać poprawę w grze tego zespołu + do tego dochodzi wewnętrzna mobilizacja by dokopać najlepszemu zespołowi w tej chwili w Europie .Sprawa awansu dalej jest otwarta myślę że jeśli United przejdą bawarczyków to mogą dojść do finału i wygrać go szanse na mistrzostwo PL dawno już stracili pozostaje walka o czwarte miejsce w lidze i LM .
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Ja nie rozumiem skąd ten optymizm, że Chelsea awansuje? w pierwszym meczu strzeli bramke po karnym i oprócz słupka nie było wielu sytuacji. A nagle mieliby strzelić 2 bramki i nie stracić żadnej z drużyną która wali każdemu po 3, 4 bramy w LM?
Dla mnie dobrym typem są kartki, ale pójdę troche w inna stronę zamiast linii wytypuję zawodników:
Thiago Motta, kurs 2.4 - Betsson - jak dla mnie pewniaczek, ten zawodnik często traci głowę, w sytuacji zagrożenia, kontry na pewno wykona brutalny faul.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Atletico Madryt:Barcelona typ:Awans Atletico,Kurs:2,25 Z całym szacunkiem dla Barcy ale to nie jest ich sezon często tracą punkty w lidze grają słabo na wyjazdach mają dziury w obronie szczególnie w środku tracą głupie bramki z naprawdę ousaiderami takie wpadki nie powinny się im zdarzać ,często pomagają im sędziowie nie wiem czy ktoś zauważył ale w ostatnich czterech meczach barcelona częsciej trafiała z karnego niż z akcji co dla mnie jest po prostu śmieszne naciąganie tego klubu przez sędziów do tego transfery wg mnie i to jest moje zdanie kupno Neymara to jakieś nie porozumienie ten piłkarzy kompletnie się nie sprawdza jak na takie pieniądze które wydała barca on powinien strzelić 2x więcej bramek niż ma obecnie za te pieniążki duma kataloni mogła by sobie kupić dwóch dobrych środkowych obrońców no ale tak to jest jak się w klubie nie myśli ,a myśli się tylko o ataku problemy ma Puyol, Pique też nie gra tak jak kiedyś do tego te kontuzje to jakieś szaleństwo nie ma się co dziwić póżniej że Barca wtapia z Valladolidem i traci bramki w głupi sposób u SB. Przy tak poukładanym zespole jakim dysponuje Diego Simeone to może być tragedia w Madrycie no chyba że całą sytułację jak zwykle uratuje Messi ,lecz na nim nie wolno tylko polegać. Gospodarze będą się bronić a obronę mają najlepszą w lidze wystarczy spojrzeć na tabele zagrają z kontry i po Barcelonie .Oczywiście to tylko moja skromna analiza .Meczu bym na waszym miejscu nie grał 1x2 ,może być różnie.
Jaką Ty napisałeś bzdurę...
1.Neymar nic nie gra? W pojedynku Barcy z Atletico, to właśnie on błyszczał a Messi mało co...
2. Słabo grają na wyjazdach w lidze tu się może i zgodzę, ale przypomnij sobie mecz w Anglii w którym City nie wiele miało do powiedzenia. Jeśli chodzi o ważny mecz to potrafią się sprężyć drugim przykładem może być mecz z Realem.
3. No dziwne że jak im się należy karny to ma go sędzie nie odgwizdać. Daj mi filmik z tych ostatnich 4 spotkań w którym sędzie nie podyktował prawidłowo rzutu karnego. Taki mają styl gry wchodzenie z piłką do bramki.
4. Z tego co wiem Barcelona się odwołała od pisma i najprawdopodobniej zostanie kara zniesiona.
5. Puyol został zastąpiony przez Bartrę w ostatnim meczu z Atletico i Bartra gra całkiem dobrą piłkę. Puyol już ma długo kontuzje. Najprawdopodobniej w lecie David Luiz przejdzie do Barcelony.
6. No tak Atletico ma 22 puszczone bramki a Barca 26, tylko też spójrzmy kto ma więcej strzelonych.
Dodam że Atletico miało spore szczęście w 2 połowie w Barcelonie. Według mnie Barcelona sobie poradzi. Do tego dochodzi brak Costy, a jak grają napastnicy Atletico, zastępujący Costę można było się przekonać w sobotnim spotkaniu z Villarealem.
Barca win @2,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Chelsea Londyn - PSG
Typ: Awans Chelsea @ 3,60 Bet365 ✅

W drużynie PSG zabraknie motoru napędowego Zlatana Ibrahimovicia. Chelsea jak żadna inna drużyna potrafi wygrywać mecze o stawkę o czym świadczą poprzednie sezony i mecze z potentatami w Premier League. Londyńczycy z pewnością zaatakują od początku. Mając takich graczy jak Oscar i Lampard można liczyć na technike na najwyższym poziomie. Możemy być świadkami fauli i wielu stałych fragmentów gry. Tutaj warunki fizyczne Terrego bądź Ivanovicia mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam , że Chelsea zdominuje środek pola i będzie robić przewagę także w bocznych strefach boiskach ( Eden Hazard). Pewną wątpliwością może być skuteczność napastników ale właśnie dla takich meczów wystawia się Fernando Torresa - zawodnik , kóry cały sezon nic nie gra jednak gdy przychodzi najważniejszy mecz strzela ważne gole i tak może być i tym razem. Ławka rezerwowych to także argument po stronie gospodarzy. PSG bez Zlatana myślę zostanie stłamszone na Stamford Bridge.

Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: Borussia Dortmund win @ 3,20 Bet365
✅

Pierwszy mecz ustawił ton tej rywalizacji. Borussia walczyć będzie raczej o honor niż o awans jednak na zwycięstwo jak najbardziej stać tę drużynę. Do składu wraca Lewandowski , który celownik ma dużo lepszy od Aubameyanga i dziś jest w stanie coś ustrzelić. Aubumeyang w Madrycie mógł strzelić spokojnie ze 2 bramki i dziś grano by o awans a nie o honor.Na Signal Iduna Park wygrać jest niezwykle ciężko. Borussia pokazuje , że na własnym obiekcie przy dopingu niespełna 80 tysięcznej publiczności łapie rytm i jest trudna do zatrzymania. Niepewny występu w Realu jest Ronaldo , który ma ochotę śróbować rekord bramkowy w Champions League. Czego się spodziewać po tym meczu ? Myślę , że determinacji ze strony gospodarzy, chęci udowodnienia wartości drużyny. Od Realu spodziewam się mocnego początku i jeśli ten nie zostanie opatrzony bramką dalsza część meczu będzie pod dyktando gospodarzy. Uważam , że pod względem wyniku mecz będzie na granicy remisu jednak ze wskazaniem na Borussie. Real nie musi tutaj wygrywać - wystarczy im 1 bramka. Borussia to niezwykle ambitny zespół. Mają dobre skrzydła , kreatora Reusa i skutecznego Lewego. Uważam , że największym czynnikiem decydującym w tym meczu będzie determinacja , której więcej będzie po stronie gospodarzy.

Atletico Madryt - Fc Barcelona
Typ: Atletico win @ 3,30 Bet365
✅

Faworytem jest Barcelona . To ona będzie operować piłką. Jednak Atletico to najlepeiej zorganizowana drużyna w Europie na tą chwile. Simeone nie robiąc wielu zmian personalnych ukazał nowe oblicze drużyny. Konsekwencja aż do bólu i zaufanie na boisku - to emanuje od graczy z Madrytu i widać , że są świadomi czego mogą osiągnąć. Co ważne nie ulegają presji z ważnymi rywalami o czym świadczą wyniki i gra zespołu w tym sezonie. Uważam , że mecz w Madrycie będzie dość wyrównanym widowiskiem. Barcelona musi strzelić bramkę , Ateltico do awansu wystarczy wynik 0:0 . Jednak obrony Częstochowy nie przewiduje w wykonaniu drużyny Simeone . Przez wiele miesięcy nie byłem przekonany do tych wyników aż do momentu kiedy zobaczyłem grę tej drużyny. Atletico może nie jest jakieś efektowne , ale bardzo efektywne. Gracze z Madrytu są jak Kiler - wykorzystają każdą klarowną sytuację do zdobycia gola. Barcelona nie toleruje gry z tak dobrze zorganizowaną defensywą. Liczę na kontrataki ze strony gospodarzy . Potrafią to robić i to może okazać się klucz do zwycięstwa. Siła Barcelony słabnie z każdym kolejnym sezonem . Wciąż to mocna drużyna w Europie jednak coraz więcej ekip odnajduje się w rywalizacji z tą drużyną. Uważam , że Ateltco swoim zwycięstwem zamknie usta całej Europie i od losowania par półfinałowych będzie wymieniane jako jeden z głównych kandydatów do końcowego triumfu.

Bayern Monachium - Manchester United
Typ: Awans Manchester United @ 7,00 Bet365
⛔

Spotykają się dwie klasowe ekipy. Bayern od zeszłego sezonu wygrywa wszystko. W pierwszym meczu Bawarczycy mieli przesądzić losy awansu jednak realia ukazały co innego . Remis 1:1 po dobrej grze ekipy z Manchesteru. Dla United to trudny sezon . Po wodzą Moyesa przegrali ligę , lokalne puchary , została tylko Liga Mistrzów. United do awansu potrzebują albo zwycięstwa albo remisu bramkowego np 2:2. Drużynę tę stać na zdobycz bramkową - Rooney , Welbeck , Hernandez to zawodnicy wysokiej klasy mogący złamać każda obronę świata.Dodać do tego Kagawe , Mate jako kreatorów gry i wygląda to dobrze. Bayern gra w stylu Barcelony sprzed lat - ciągła wymiana podań ale czy to zawsze może przynosić skutek ? Uważam , że nie. Manchester ostatnio notuje dobre wyniki , szansa na awans jest , wraca Evra , może zagrać Nani także siły naskrzydłach nie zabraknie. Jeśli Manchesterowi uda się strzelić bramkę co wydaje się bardzo prawdopdoobne to dlaczego mają nie awansować.Bayern z pewnością bedzie opierał gre na Robbenie i długim posiadaniu piłki jednak uważam , że kontry Manchesteru i organizacja gry będą kluczem do awansu Diabłów. Nikt jeszcze nie wygrał LM 2 razy z rzędu , teraz nadaża się okazja by Bayern przedłużył tę tradycję . Co ważne - angielskie drużyny potrafią strzelać bramki na Allianz Arena - pokazało to City jak i Arsenal , który dzielnie walczył z Bawarczykami. Pod wodzą Rooneya Manchester United awansuje do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
yurand 230

yurand

Użytkownik
Chelsea:pSG typ:1,Kurs:1,80[/size]
Dla mnie mecz nie do ruszenia wynik może iść w obie strony dużo będzie zależało od tego czy zagra Zlatan z drugiej strony Chelsi bardzo rzadko w tej fazie rozgrywek przegrywa na własnym boisku mecz ciężki do wytypowanie mogą to być piłkarskie szachy lub granie do jednej bramki mimo wszystko gdy miałbym grać stawiałbym na gospodarzy mają wg mnie lepszych piłkarzy w ofensywie jak i w defensywie i po za tym lepszego stratega Jose Mourinho .
Atletico Madryt:Barcelona typ:Awans Atletico,Kurs:2,25
Z całym szacunkiem dla Barcy ale to nie jest ich sezon często tracą punkty w lidze grają słabo na wyjazdach mają dziury w obronie szczególnie w środku tracą głupie bramki z naprawdę ousaiderami takie wpadki nie powinny się im zdarzać ,często pomagają im sędziowie nie wiem czy ktoś zauważył ale w ostatnich czterech meczach barcelona częsciej trafiała z karnego niż z akcji co dla mnie jest po prostu śmieszne naciąganie tego klubu przez sędziów do tego transfery wg mnie i to jest moje zdanie kupno Neymara to jakieś nie porozumienie ten piłkarzy kompletnie się nie sprawdza jak na takie pieniądze które wydała barca on powinien strzelić 2x więcej bramek niż ma obecnie za te pieniążki duma kataloni mogła by sobie kupić dwóch dobrych środkowych obrońców no ale tak to jest jak się w klubie nie myśli ,a myśli się tylko o ataku problemy ma Puyol, Pique też nie gra tak jak kiedyś do tego te kontuzje to jakieś szaleństwo ????nie ma się co dziwić póżniej że Barca wtapia z Valladolidem i traci bramki w głupi sposób u sb. Przy tak poukładanym zespole jakim dysponuje Diego Simeone to może być tragedia w Madrycie no chyba że całą sytułację jak zwykle uratuje Messi ,lecz na nim nie wolno tylko polegać. Gospodarze będą się bronić a obronę mają najlepszą w lidze wystarczy spojrzeć na tabele zagrają z kontry i po Barcelonie .Oczywiście to tylko moja skromna analiza :grin: .Meczu bym na waszym miejscu nie grał 1x2 ,może być różnie.
Straszne głupoty pieprzysz, gościu... Zlatan nie zagra na bank. Mecz dla Ciebie nie do ruszenia a typujesz... hahaha Dobry jesteś... ???? Sędziowie pomagają Barcelonie? Chyba nie oglądałeś pierwszego meczu, skoro wysnuwasz taki debilne wnioski. Co najmniej dwóch piłkarzy Atletico powinno skonczyc z czerwienią, ale ich sędzia właśnie oszczędził, więc przestań pier**lic, że sędziowie pomagają Barcelonie, bo to jest niedorzeczne.
Ja proponuję na dzisiaj zagrac tak:
Chelsea - PSG
TYP: BTS - KURS: 1,73 ⛔
BUK: MILENIUM

Dlaczego tak? Chelsea musi się odkryc, nie ma wyjścia. Mou zdaje sobie sprawę, że wynik 2-0 jest jak najbardziej wykonalny. Wiele teraz będzie zależało od postawy w defensywie PSG. Jeśli zastawią szczelne zasieki to Chelsea może miec duży problem. Myślę, że PSG strzeli bramkę i będzie po meczu. Stawiam na wynik 1-1 lub 2-1.

Dortmund - Real Madryt
TYP: Under 3,5 gola - KURS: 1,55 ✅
BUK: MILENIUM

W tym dwumeczu jest już wszystko chyba jasne. Real nie wypuści z rąk takiej szansy... Nie z taką formą BVB. Rok temu to była zupełnie inna ekipa. I nie chodzi tu wcale o te absencje. Po prostu się wypalili i tyle... Myślę, że Borussia powalczy o honor, Real nie będzie już forsował tempa, bo to nie w ich interesie jest. Dlatego sądzę właśnie, że nie będzie 4 bramek w tym meczu. 1-1, może 1-2. Polecam też właśnie BTS z Superofety Milenium za 1,55, bo w innych bukach typu STS jest miernota straszna (kurs 1,35). Polecam!

1&gt;Nie oglądałem tego meczu pisałem tylko ogólnie
Wszystko na temat ???? Więc się nie udzielaj, że sędziowie pomagają Barcelonie, bo jesteś w błędzie...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja nie rozumiem skąd ten optymizm, że Chelsea awansuje? w pierwszym meczu strzeli bramke po karnym i oprócz słupka nie było wielu sytuacji. A nagle mieliby strzelić 2 bramki i nie stracić żadnej z drużyną która wali każdemu po 3, 4 bramy w LM?
Przejżyj sobie ostatnie 15 spotkań Chelsi u siebie w fazie pucharowej LM a zobaczysz o co kaman .Po za tym PSG najprawdopodobniej bez swojej największej gwiazdy Zlatana Ibrahimovicia po za tym dochodzi jeszczę większe doświadczenie w pucharach na tym szczeblu rozgrywek oraz fakt źe The Blues potrafią sobie radzić z presją ocziekiwań a wynik 2-0 dla Jose jest najlepszym wynikiem dla nich.A Mou potrafi wychodzić z opresji w wielkim stylu.
1.Neymar nic nie gra? W pojedynku Barcy z Atletico, to właśnie on błyszczał a Messi mało co...
2. Słabo grają na wyjazdach w lidze tu się może i zgodzę, ale przypomnij sobie mecz w Anglii w którym City nie wiele miało do powiedzenia. Jeśli chodzi o ważny mecz to potrafią się sprężyć drugim przykładem może być mecz z Realem.
3. No dziwne że jak im się należy karny to ma go sędzie nie odgwizdać. Daj mi filmik z tych ostatnich 4 spotkań w którym sędzie nie podyktował prawidłowo rzutu karnego. Taki mają styl gry wchodzenie z piłką do bramki.
4. Z tego co wiem Barcelona się odwołała od pisma i najprawdopodobniej zostanie kara zniesiona.
5. Puyol został zastąpiony przez Bartrę w ostatnim meczu z Atletico i Bartra gra całkiem dobrą piłkę. Puyol już ma długo kontuzje. Najprawdopodobniej w lecie David Luiz przejdzie do Barcelony.
6. No tak Atletico ma 22 puszczone bramki a Barca 26, tylko też spójrzmy kto ma więcej strzelonych.
1&gt;Nie oglądałem tego meczu pisałem tylko ogólnie ,mecze które oglądałem Barcelony w wykonaniu Naymara wyglądały po prostu słabo .Do tego dodam że więcej wymaga się od zawodnika który kosztuje 60 baniek i ma odciążyć Messiego przynajmniej jeśli chodzi o bramki powinien ich mieć raz więcej ,nie zmienie zdania jeśli chodzi o politykę transferową Barcelony wg mnie te 60mln euro powinno być zupełnie inaczej zainwestowane.
3&gt;W meczu Espanyolem na przykład Naymar jak pokazują powtórki też dotknoł ręką piłkę i nie była ona wcale przy ciele po za tym dwa kontrowersyjne rzuty karne z realem obaj piłkarze barcy nurkowali sędzia nie powinien gwizdać tych karnych.Gdybym miał więcej czasu pokazałbym ci zbliżenia na których widać że oba karne były nie zwykle naciągane . Lubie grę Barcelony i im kibicuje ale wole jak wygrywają strzelając pewnie niż z kontrowersyjnych karnych o których kibice Realu mogą truć dupę miesiącami wolę gdy wygrywają pewnie i zdecydowanie w 100% sportowo a nie z &quot;lekką&quot; pomocą sędziów.
5&gt;
Bartra gra całkiem dobrą piłkę
Ale brakuje mu doświadczenia i zdarzają mu się błędy na które w meczu rewanżowym cała linia obrony nie moze sobie pozwolić.
David Luiz przejdzie do Barcelony
Jakoś nie chce mi się wierzyć że MOu odda tak sobie Luiza do Barcelony raczej ten transfer nie wypali w 90% no chyba że się mylę a ty prześlesz mi artykuł w którym wyrażnie pisze że Mou zgadza się na transfer a David chce przejść do Barcelony .Bo jak do tej pory po za plotkami nic sensownego w tej sprawie nie czytałem.
Zlatan nie zagra na bank. Mecz dla Ciebie nie do ruszenia a typujesz...
Nie wiem co rozumiesz przez słowo typuje ?? Dla mnie to typowanie jest na sucho czyli podaje typ nie gram gdybym napisał że typuje i gram to spotkanie to w ten czas mógłbyś się ze mnie śmiać
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Chelsea-PSG over 5,5 kartki 1.61 ✅
Bayern- ManU over 4,5 kartki 1.8
bet365

Tak jak w pierwszych spotkaniach overy kartkowe można sobie odpuścić,bo zespoły jeszcze kalkulują i mają drugi mecz,tak tutaj nie ma zmiłuj.
Oba spotkania,gdzie będzie walka na noże i wszystko co będzie pod ręką. W Londynie,jeżeli PSG się zamuruję i wszystkimi sposobami bronić,żeby tylko czelsi nie strzeliło szybko pierwszej bramki. Z drugiej strony angole nie mogą sobie pozwolić na gola,bo będzie już praktycznie pozamiatane. Tak czy siak w przypadku każdego scenariusza ogromna nerwówka i pewnie z 7,może nawet 8 kartek.

Co do Bayern-United-podobnie. Jak Niemcy przejadą się po United to anglikom na pewno zaczną puszczać nerwy i skonczy sie może czerwoną nawet. W przypadku stykowego wyniku też walka będzie na całego i na pewno mocno overowo z kartkami.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund-Real Madryt
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola w dowolnym czasie
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill

Analiza: Dziwię się, że jeszcze nikt nie zaproponował takiego typu. W pierwszym meczu nasz rodak nie grał i moim zdaniem dlatego Borussia nie zdobyła żadnego gola. BVB obecnie jest w przeciętnej formie, dodatkowo zdziesiątkowana kontuzjami i pauzami zawodników za żółte kartki. Nic dziwnego, że patrząc realnie nie mają szans na awans do półfinału. Moim zdaniem Real zdobędzie już w pierwszej połowie bramkę i szanse awansu spadną praktycznie do zera. Ale, ale jest Robert, w którym jakiekolwiek szanse widzą gazety, jak również trener Jurgen Klopp. Chyba wszyscy pamiętają jak rok temu Robert zdobył cztery bramki i dzięki niemu Borussia awansowała do finału Ligi Mistrzów. Dzisiaj raczej tylu bramek nie zdobędzie, Real dobrze wie, że Lewandowskiego trzeba przypilnować, ponieważ jest jedynym zawodnikiem, który może w tym meczu namieszać. Jednak Robert ma na Real patent, w Lidze Mistrzów strzelił Realowi najwięcej ze wszystkich przeciwników- aż 5 bramek. Dodatkowo będzie to pewnie jego ostatnie spotkanie w barwach Borussii w lidze mistrzów i sądzę, że bramkę strzeli, nawet jeżeli miałaby to być bramka honorowa dla Borussii w ostatnich minutach meczu z rzutu karnego.

+ew. unibet @2.35
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Na razie ospuszcze typowanie, tylko kilka uwag do powyższych analiz, na pewno będzie dużo kartek w meczu Bayernu, ogólnie overy kartkowe prawdopodobne w każdym meczu 1/4. a teraz co do Bayernu to każdego kusi gra na awans MU- po takim kursie się nie dziwie, jednak nie zapomnijmy, że PEP to nie tylko człowiek co wpoił tiki- takę bawarczykom, ale również potrafi ułożyć drużynę taktycznie jak mało kto i zaskoczyć tym wszystkich!!! Już nie pamiętam gdzie to czytałem, że PEPE jest niesłowny,bo po wygraniu bundesligi powiedział, że nie będzie odpuszczania, a tu proszę- słabe wyniki. Ja jednak uważam, że byłby głupcem jakby przed tak ważnym meczem posłał na boisko ligowe w meczu dla FCB o pietruszkę wszystko to co najlepsze i naraził by ich na kontuzję. Neuer też by miał wolne z Augsburgiem, gdyby nie kontuzja Sterke. Dał odpocząć po prostu najlepszym, dać im oddech, by na bój z MU byli zwarci i gotowi. Bayern od poniedziałku ma zamknięte treningi- dziennikarze od razu rozdmuchali to do wielkiego kryzysu obrońcy trofeum, a wg mnie PEPE po prostu szykuje bombę na diabły. Zaskoczenia na pewno nie zabraknie, moim zdaniem da wolną rękę Riberemu i Robbenowi, w sensie, że pozwoli im szaleć na bokach. Poza tym taki mecz jaki rozegrał Manchester to rzadkość w tym sezonie, w rewanżu będzie im dużo gorzej, Martinez nie zagra przez kartki i jakby miał grać na środku obronu to nawet lepiej dla Bayernu bo na tej pozycji nie nadawał się w tym meczu, gdy kontrowali zawodnicy United, do rozgrywania- TAK, do przerywania akcji rywala- NIE. zato w środku by się przydał, nie będzie Bastka, ani Thiago, ale Lahm się tam odnajduje i to on bedzie mózgiem i głównodowodzącym. MU skupi się na obronie i kontrowaniu, a Bayern będzie grał jeszcze bardziej spokojnie chcąc wciągnąć rywala na swoją połowę i wtedy uruchomione boki i szybkie rajdy, bo tego brakowało w pierwszym meczu i nawet po odzyskaniu piłki mogąc wyjść z szybką kontrą bawarczycy zwalniali grę, liczę na zmianę tego zachowania.
Ogólnie to pójdę w stronę overu gospodarzy, bo nie wyobrażam sobie jako kibic Bayernu, by zabrakło ich w półfinale.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Chelsea - PSG ✅
Typ: Chelsea będzie częściej przy piłce w 1. połowie (%)
Kurs: 1.60
Unibet
Kurs nie zachwyca, ale jak dla mnie pewniak.
Chelsea musi gonić wynik po pierwszym spotkaniu, gdzie poległa 3:1. Jestem wielce przekonany, że od pierwszych minut zamkną PSG na ich połowie, próbując szybko otworzyć wynik. Każdy wie jak w tym sezonie Chelsea gra u siebie. Prawie same wygrane i ostatnio passa czystych kont.
PSG z takim wynikiem może sobie pozwolić na granie z kontry, a ma do tego predyspozycje w postaci Laveziego, czy też Lucasa.
Nawet w pierwszym meczu po 1. połowie to Chelsea miała 51% posiadania piłki, a co dopiero u siebie gdy muszą gonić.
Skromnie, ale więcej nie da się napisać o tym typie.
Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chelsea-PSG:
Blaise Matuidi kartka @4,00 Unibet⛔


PSG niby w dobrej sytuacji.Niby,bo jeśli Chelsea strzeli pierwsza to zacznie się robić gorąco graczom z Paryża.Dziś zagrają okrutnie osłabieni brakiem Zlatana.Moje zdanie jest takie,że nikt go nie jest w stanie zastąpić nie tylko jeśli chodzi o skuteczność pod bramką ale również jako mentalnego lidera zespołu.Zbyt dużo meczy PSG w pełnym wymiarze nie widziałem,ale gdy na nich patrzę to jakoś mnie nigdy nie przekonują.I bardzo często to geniusz Szweda ratuje im dupska.Taki trochę syndrom Bale z Tottenhamu.Dlatego to dziś Chelsea jest faworytem i sprawa awansu jest dla mnie otwarta.A co do samego typu-Matuidi defensywny pomocnik,kartek łapie mało bo w 30 meczach ledwie 2 żółte.Są ostrzej grający pomocnicy w PSG-Veratti czy Motta.Ja jednak wybieram najwyższy kurs,bo w ferworze walki o 1/2 finału LM statystyki kartkowe nie grają.PSG powinno dziś częściej faulować,bo Chelsea będzie nacierać od 1.minuty.
Zagrałem też kartkę Cabaye @2,60 ale on raczej wejdzie z ławki więc będzie zwrot.​
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Najczęściej w posiadaniu piłki - Borussia @ 2.80 (unibet)

Borussia przegrała pierwszy mecz wyraźnie, teraz gra u siebie więc powinna prowadzić grę i atakować. W związku z czym nie rozumiem dlaczego kurs na częstsze posiadanie piłki przez Borussię jest aż tak wysoki.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nikt nie mówi, że Chelsea awansuje tylko to, że po kursie 3,75 warto zaryzykować bo jak ja bym był oddsmakerem dał bym jakieś 2,50, 2,60 i tak oceniam prawdopodobieństwo.
2.50,2.60 to byłoby gdyby skończyło sie 2:1 dla PSG.Chelsea przegrała dwoma golami i nie gra z jakimś ogorkiem tylko drużyna pełna gwiazd.Co poniektorzy piszą ze tej drużynie brakuje doświadczenia ja przepraszam a poprzedni rok i świetne mecze z Barca? Zreszta jak mozna tak powiedzieć gdy PSG ma w składzie największe gwiazdy europejskiej piłki hmm moim zdaniem kursy na awans wystawione prawidłowo a ze teraz urosło juz na 1.33 na PSG awans to ja sie w to laduje.Ktos inny pisał ze PSG nie strzelilo żadnego gola u siebie tylko wszystkie gole podarowane przez obrońców PSG no ludzie to jest gra błędów a skoro ma sie w składzie takie indywidualności które w pojedynkę potrafią rozmontowac defensywe rywala w tym wypadku Chelsea która monolitem żadnym nie jest to poradzi sobie i na stadionie rywala.Powtorze jeszcze raz pieniądze postawione na awans Chelsea to pieniądze wyrzucone w błoto.
 
K 7

kofe

Użytkownik
Ja tylko chcę powiedzieć, że na mecz z Barcą nie został powołany Arda Turan. W prawdzie w kadrze znalazł się Diego Costa, ale nie trenował on z drużyną od meczu przeciwko Barcelonie (!), tak więc raczej w podstawowym składzie nie wyjdzie. Wraca Raul Garcia, który pauzował za kartki w pierwszym meczu i pewnie Atletico zagra pięcioma zawodnikami w pomocy.
Co do typowania tego meczu to skłaniałbym się ku overowi 2,5, ale wiemy jak Atletico potrafi się bronić i nie zdziwię się jak dowiozą 0:0 do końca.
 
C 2

cziko

Użytkownik
Cristiano not playing. @Radio UEFA
Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrão, Carvajal, Bale, Alonso, Modrić, Di María, Illarramendi, Benzema. SUBS: Diego López, Varane, Nacho, Casemiro, Isco, Ronaldo, Morata.

Borussia Dortmund: Weidenfeller, Friedrich, Hummels, Kirch, Piszczek, Durm, Reus, Jojić, Grosskreutz, Lewandowski, Mkhitaryan. SUBS: Langerak, Papastathopoulos, Hofmann, Nuri Şahin, Aubameyang, Schieber, Ducksch.

Paris: Sirigu, Thiago Silva, Alex, Maxwell, Jallet, Thiago Motta, Matuidi, Verratti, Lucas, Cavani, Lavezzi. SUBS: Douchez, Marquinhos, Digne, Van der Wiel, Cabaye, Ménez, Pastore.

Chelsea: Čech, Ivanović, David Luiz, Cahill, Terry, Azpilicueta, Lampard, Oscar, Hazard, Willian, Eto&#39;o. SUBS: Schwarzer, A. Cole, Kalas, Mikel, Torres, Schürrle, Ba.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Chelsea - PSG
✅ Drużyna gospodarzy strzeli w 1 połowie - TAK | 1.72 Bet365 3/10 ✅ +2.16j
Po raz kolejny biorę na tapetę spotkanie Londyńczyków z Paryżanami. Patrząc na to jaką obecnie taktykę obiera Jose Mourinho na mecze z silniejszymi drużynami grając na własnym boisku typ lekko powinien wejść. Zresztą taką samą taktykę obrał w Paryżu, tylko nie do końca wyszło jak było zamierzane. Oczywiście chodzi o jak najszybsze strzelenie bramki, rzucić się do przodu. Proste, ale jakże skuteczne to było w meczu z Arsenalem czy w rewanżu z Galatasaray w 1/8. Morale rywalom siadają, są zagubieni, a wtedy nie może być dużych problemów z wpakowaniem kolejnej bramy do siatki.
Parę słów jeszcze odnośnie pierwszego spotkania. Faktem jest, że to Chelsea przegrało, a nie PSG wygrało, 3 bramki po błędach w defensywie, stąd też ja nie do końca rozumiem skąd ten hurraoptymizm w stosunku do graczy ze stolicy Francji.
Blanc wielkim trenerem nie jest, a jeżeli zapowiada na konferencji, że zaatakuje i tak to też będzie wyglądać podczas spotkania to ja nie mam pytań. Swój kunszt już pokazał prowadząc reprezentację Francji, jak się skończyło - wszyscy wiemy.
Nie jestem osobą, która kibicuje CFC, ale patrząc na wyniki jakie osiąga na SB trudno się nie zgodzić, że PSG będzie miało bardzo ciężko awansować, mimo dwubramkowej zaliczki.
Wszystko zależy od 1 połowy, a może i pierwszych 10 minut meczu, stąd też spróbuję coś takiego:
⛔ Powyżej 0,5 gola w pierwszych 10 minutach | 5.00 Bet365 0.5/10 ⛔ szansa była, ale gola nie dało-0.5j
Ogółem +1.66j i wynik spotkania zgodnie z przewidywaniami. Mourinho to w końcu Mourinho.
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
Na szybko, składy już znane:
Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrão, Carvajal, Bale, Alonso, Modrić, Di María, Illarramendi, Benzema SUBS: Diego López, Varane, Nacho, Casemiro, Isco, Ronaldo, Morata.
Borussia Dortmund: Weidenfeller, Friedrich, Hummels, Kirch, Piszczek, Durm, Reus, Jojić, Grosskreutz, Lewandowski, Mkhitaryan SUBS: Langerak, Papastathopoulos, Hofmann, Nuri Şahin, Aubameyang, Schieber, Ducksch.
BVB - Real
Real wygra @ 2.35
Bet365
Argumenty, które przemawiają za tym typem moim zdaniem:
1) statystyki Realu w Lidze Mistrzów
89 % wygranych (większość z nich to zdecydowane wygrane), 1 remis na wyjeździe z Juventusem
2) skład Borussi
Wiadomo, że Borussia w okrojonym składzie, kontuzje ciągną się za nimi cały sezon, ale z przykrością muszę stwierdzić, że jedyne osoby, które postraszą dziś Real to Reus i Lewandowski i wszystko od nich zależy
3) skład Realu
widać, że Ancelotti nie lekceważy Borussi pomimo solidnej zaliczki, na pewno ma na uwadze ostatni sezon (chociaż w tym to dwie kompletnie inne drużyny)
za drobne można pograć:
Eto&#39;o strzeli @ 2.30 Bet365
Bale strzeli @ 2.62 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Ja po dłuższym zastanowieniu pobiorę dzisiaj takie dwie proste opcje &quot; jak konstrukcja cepa&quot; po świetnych kursach, które wg. mnie są dość prawdopodobne.
Chelsea - Paris
Typ: X Kurs: 3,90 Buk: Bet365
⛔ (2:0)
Sam stawiałem na remis już w pierwszym meczu ale Paryżanie potwierdzili swój wielki potencjał i pozamiatali taktyką wujka Mou. Jak wyglądał mecz każdy widział dlatego nie wierzę dziś w jakiekolwiek szanse na awans ekipy z Londynu. Brak Zlatana u gości dużo znaczy, ale wyjściowa 11-stka na mecz i taka mega mocna a wiadomym jest, że jeśli goście chcą awansować muszą długo trzymać tutaj wynik a najlepiej strzelić gola. Myślę, że wynik 1:1 w tym meczu nikogo nie zdziwi.
Borussia - Real
Typ: X Kurs: 4,00 Buk: Bet365
⛔ (2:0)
Skład Borussi trochę może zaskakiwać jednak Real nic nie musi i to jest najważniejsze w tym meczu. Już w pierwszym spotkaniu Borussia spokojnie powinna coś wturlać do bramki Realu, gdyż ten grając dobry mecz i tak co rusz zostawiał pole gry Dortmundczykom ale brakło jakości w przodzie + przynajmniej jak dla mnie sędzia nie podyktował im przynajmniej 1 karnego. Dzisiaj wróci Robert więc pewnie coś ukłują. Do tego przy takich składach (brak CR7) i wyniku pierwszego meczu oraz chęci pożegnania się z LM przed własną publicznością drużyny gospodarzy remisik w tym meczu też mnie nie zdziwi. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom