>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12-13 kwietnia] - rewanże

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Coś czuje, że Bayern przejedzie się dzisiaj po Benfice. Rozumiem, że pierwszy mecz wygrana tylko 1:0, ale Bawarczycy to Bawarczycy i zdominują ten mecz. Będą mieli znaczną przewagę w posiadaniu co przełoży się na dużą wygraną i awans. W ekipie gospodarzy nie zagra ważne ogniwo jakim jest Jonas, a w Bayernie nie zagra Robben, ale to chyba jest akurat wzmocnienie. Przeczuwam zwycięstwo dwoma bramkami.
Do tego dorzucam Barcelone z podpórką. Forma słabsza, ale jakos nie widzę możliwości porażki dzisiaj, jeżeli nawet to sędziowie pomogą.
Bayern -1,5 + Barcelona lub remis @3,14 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Benfica jechała do Monachium na pożarcie, zagrali bez presji mecz dosyć im wyszedł czego nie można powiedzieć o Bawarczykach i ich marnowanych akcjach.Teraz sytuacja jest zgoła odmienna, to Bayern zagra bez presji mając skromne (DUŻE) 1-0, strzelając gola ustawi praktycznie losy awansu a co ma zrobić Benfica?Benfica owszem teoretycznie jest lepsza u siebie, ale czy Bayern wiele traci na wyjeździe?Nie, i to Benfica tu musi cisnąć jeśli chce coś osiągnąć, jedynie co mogą zrobić w tym meczu to odpaść z podniesioną głową, nie widzę sensu ciśnięcia coś pod Benficę, Bayern to jest ekipa z którą piekielnie ciężko jest zagrać na 0 z tyłu, a jeszcze z kim?z ekipą której najlepszą obroną jest atak.Chyba nie wierzycie że Benfica stłamsi Bayern u siebie, przecież Juventus tego nie umiał zrobić.
Benfica ma wyniszczający okres, jeszcze to co im brakuje to kalkulacje na 1-0 z Bayernem dogrywki czy karne+maraton łeb w łeb z derbowym rywalem w lidze.Benfica powinna pójść dzisiaj na żywioł tak jak zrobili to z Porto ostatnio, jedyne o co Benfica może dziś zagrać to o brawa i uznanie więc autobusu raczej nie będą ustawiać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atletico Madryt - FC Barcelona
Atletico Madryt DNB ::: 2,08 ::: 1/3 ✅
Zbigniew Stonoga w znanym filmiku po wyborach parlamentarnych w ubiegłym roku powiedział: &quot;Panowie coś się, coś się zepsuło...&quot;. Pewnie nie zdawał sobie sprawy z faktu, że te słowa będą prorocze dla aktualnej sytuacji Barcelony. Klub z Katalonii po genialnej passie meczów bez porażki teraz na ostatnie 4 spotkanie wygrali tylko 1 raz i to z osłabionym Atletico Madryt grającym od 35 minut w 10.
Barcelonę pokonał ostatnio Sociedad u siebie 1:0, Real Madryt w El Clasico na Camp Nou pomimo gry w osłabieniu jednego zawodnika zdołali strzelić zwycięską bramkę. Zaraz się może okazać jeżeli tak dalej potoczą się losy Barcelony, że klub zostanie w tym sezonie z niczym...
Atletico Madryt u siebie jest niezwykle mocne, w tym meczu będzie zapewne mnóstwo walki, do tego Vicente Calderon to magiczny stadion gdzie gospodarze bardzo rzadko przegrywają u siebie.
Wynik: 2:0
⚽ Benfica - Bayern Monachium
Benfica +1 AH ::: 2,08 ::: 1/3 ✅

Pewnie UEFA chciałaby spotkania Manchesteru City z Bayernem Monachium, powód jest wiadomy - Guardiola przechodzi po sezonie do City, ale skupmy się na tym meczu.
Uważam, że Benfica u siebie nie przegra wysoko, już na Allianz Arena grali zacięty mecz i ulegli tylko 1:0. Tak naprawdę tutaj sprawa awansu jest jeszcze otwarta.
Bayern to dominator w ostatnich latach, klub top 3 Europy, ale na wyjazdach w Lidze Mistrzów potrafili zaliczyć już wiele razy kilka potknięć: Juventus 2:2, Arsenal 2:0, FC Barcelona 3:0, 3:1 Shakhtar 0:0, City 3:2.
Wynik: 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Atletico - Barcelona
Typ: awans Ateltico
Kurs: 4.25
buk: betsafe
Wynik: 2:0 ✅ wszystko zgodnie z planem. Barcelona pogrążona
Barcelona przyjeżdża dzisiaj do jaskini Lwa, gdzie czeka ją naprawdę trudne zadanie żeby awansować do półfinału LM. Goście po ostatniej przerwie reprezentacyjnej wpadli w mały dołek i niema co tego ukrywać. W pierwszym spotkaniu gdyby nie czerwona kartka dla Atletico to mecz z pewnością potoczyłby się inaczej i to dziś Barcelona odrabiała by straty. Gospodarzy na pewno stać na odrobinie jedno bramkowej straty co pokazywali już niejednokrotnie. Atletico zapewne od pierwszych minut zastosuje pressing na rywalu, a przy takiej wrzawie na trybunach Barcelona będzie miała ciężko się utrzymać przy piłce. Kurs naprawdę warty gry tym bardziej, że jak już wspomniałem goście muszą się obudzić i albo to nadejdzie dziś, albo ten dołek będzie się coraz to bardziej powiększał.
Warty gry w tym spotkaniu jest jeszcze:
BTS - TAK. Wynik: 2:0 ⛔ szkoda...
Rzuty rożne powyżej 9.5. Wynik: 6 słabo....⛔

Ostatnie spotkania już kilkakrotnie pokazywały, że pada w nich przynajmniej 2/3 gole. Dziś zapewne będzie tak samo. Z każdą nadchodząca minutą jedni jak i drudzy będą mieli coraz to więcej sytuacji do strzelenia gola, bowiem będzie trzeba odrabiać straty. Atletico dziś bez Torresa, ale takie osoby jak Griezmann czy Koke również potrafią ukuć rywala.
Mam nadzieje, że nie będzie to mecz szachów, tylko zobaczymy dobre widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 0

n1copl

Użytkownik
Atletico Madryt - FC Barcelona
FC Barcelona 2 2,36

Oglądałem ostatnie mecze Barcelony , i daleki jestem od opinii ze przestali grać . mam wrażenie ze mentalnie podchodzą do spotkań na zasadzie &quot;pokopiemy piłka sama wpadnie&quot;
Przed dzisiejszym spotkaniem sztab medyczny naprawi głowy i wygrają spokojnie .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tommy daj typ bo takiego gdybania potem nikt nie rozliczy.Benfica sie nie otworzy bo wiedza ze to dla nich szansa jakiej od wielu wielu lat nie mieli.Jesli uważasz ze 1:0 w Monachium to dla nich zly wynik to powodzenia życzę.Czuje ze dzisiaj jeden faworyt odpadnie kto to będzie ciężko przewidzieć.

Atletico Madryt - FC Barcelona
FC Barcelona 2 2,36

Oglądałem ostatnie mecze Barcelony , i daleki jestem od opinii ze przestali grać . mam wrażenie ze mentalnie podchodzą do spotkań na zasadzie &quot;pokopiemy piłka sama wpadnie&quot;
Przed dzisiejszym spotkaniem sztab medyczny naprawi głowy i wygrają spokojnie .
Sztab medyczny nie naprawia glow robią to specjalisci od mentalnego przygotowania.Granie na win Barcelony nie mowie ze nie wejdzie ale z bukmacherskiego punktu widzenia to czysta amatorka.
W zyciu bym pieniędzy nie postawił na 2 przeciez Barcelona ma dola i tego sie nie ukryje.

Simeone jesli przegra dzisiaj to będzie przegranym sezonu.Polegli w Barcelonie oczywiście mieli jednego mniej przez 60 minut ale tak rozbudzili apetyty w pierwszych 30 minutach.Jesli teraz znowu dadzą pupy to nie wiem.

Ja liczę ze Atletico wyrzuci Barce ale jak będzie zobaczymy.
Śmierdzi dzisiaj niespodzianka w którymś dwumeczu albo co najmniej dogrywka jedno jest pewne będzie smakowicie.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Atletico Madryt v FC Barcelona -&gt; BTTS @1.75 ⛔ 2-0

SL Benfica v FC Bayern -&gt; Bayern -1 RR @1.90 ✅ 6-3

AKO -&gt; @3.34

Atletico niby wystarczy 1:0 do awansu, ale nie wierzę, że takim wynikiem zakończy się to spotkanie. Nie to, że nie wierzę w Atleti, ale po prostu nawet jeśli będzie 1:0, to Barca się na nich rzuci, jak na Camp Nou. Ktoś powie, że tam grali w przewadze - okej. Jednak mając w swoim składzie takich cracków jak Suarez, Messi, Neymar, Iniesta czy Rakitić, musisz strzelić gola nawet przeciwko najlepszej defensywie Europy. Moim zdaniem w tym meczu obie drużyny strzelą bramki. Materace nie mają nic do stracenia, a Barca to Barca.
Idę w stronę rożnych Bayernu, bo Bawarczycy nie są pewni awansu. Wygrali u siebie zaledwie 1:0 i ten mecz będzie dla nich bardzo trudny. Będą atakować rozważnie, tak żeby strzelić bramkę, co da im komfort, jeśli tak się stanie. Liczę na Douglasa i Comana, że nabiją trochę korków. W pierwszym meczu było 5-2 na korzyść Bayernu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Atletico Madryt - Barcelona

Powiedzmy sobie szczerze. Jeśli mielibyśmy wybrać jakąś drużynę, która regularnie sprawia problemy Barcelonie to właśnie Atletico Simeone. W końcu dwa lata temu Katalończycy odpadli z Ligi Mistrzów właśnie za ich sprawą. Tylko, że to był kosmiczny sezon Atletico i szczerze powiedziawszy strasznie żałuję, że przegrali wtedy derby Madrytu o najwyższe cele. Koniec pierdolonka o przeszłości - czas przejść do teraźniejszości.

Jeszcze miesiąc dwa temu byłem skłonny stwierdzić, że wielka Barca Enrique jest w stanie ustanowić historię i wygrać 2x LM pod rząd + zdominować kraj. W przypadku Katalończyków praktycznie rok w rok są zauważalne spadki formy na przestrzeni lutego i marca. Teraz ten okres się trochę przesunął ale nie nikt nie zaprzeczy, że on wystąpił. Na przestrzeni paru kolejek zaprzepaścili bezpieczną przewagę w tabeli i sprawili, że La Liga stała się mega ciekawa. Wraz ze spadkiem formy nastał również najtrudniejszy dwumecz w Lidze Mistrzów. Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby nie debilna kartka Torresa tudzież gdyby Suarez zasłużenie wyleciał z boiska. Pewnie powiecie gdybać to sobie można ale jestem pewien, że takie myśli przeszły każdemu przez głowę. Tym bardziej, że Suarez, którego na boisku być nie powinno strzelił dwie bramki. Ogólnie ten mecz jest mega śmieszny bo nie dość, że Canarinhos z przewagą męczyli bułę na swoim obiekcie to jeszcze pierwsza bramka Suareza była mega zdupy. Ale spoko - jeśli wziąć pod uwagę zagrożenie jakie sprawiał Neymar można powiedzieć, że pod tym względem wynik był sprawiedliwy.

Teraz akcja przenosi się na Vincente Calderon a więc Atletico rozjuszone scenariuszem z pierwszego spotkania będzie grać na własnym stadionie. Zadanie jest dość ciężkie ale na pewno nie niewykonalne. Wiemy jak podopieczni Simeone grają w defensywie i mimo wszystko uważam, że ich głównym priorytetem będzie nie stracić bramki. Czy gol dla Atletico jest w zasięgu ręki? Jak najbardziej. Nie dość, że grają mądry futbol, w stałych fragmentach są kilka leveli wyżej niż Barca to jeszcze obrona gości nie stroni od baboli.

W obliczu tych faktów i historii jestem mocno przekonany, że Simeone będzie chciał zagrać na 1/2-0. W końcu 1-0 zapewnia mu awans. Patrząc na kursy jestem skłonny stwierdzić, że buki trochę nie doceniły Atletico. Oczywiście bez szaleństw ze stawką ale widzę value.

Atletico DNB @2.2 ✅✅
Atletico awans @4.33✅✅✅
Atletico + under 2.5 @6.5✅✅✅✅

bet365


 
Otrzymane punkty reputacji: +47
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wczoraj już jeden odpadł więc nie ma ciśnienia.1-0 to nie jest dobry wynik gdyż bramka stracona zmusza Benfikę do minimalnego zwycięstwa 3-1, czyli pójścia na totalną wojnę więc grają dzisiaj pod ogromną presją bezbłędności, w Monachium takiej presji nie mieli bo nikt nie liczył na szanse awansu z Bayernem.
Zastanawiam się tylko jak oni chcą ograć Bayern jeśli się nie chcą otworzyć?Przecież Bayern to nie jest banda idiotów, którzy będą na siłę pchali ataki pod bramkę Benfiki nadziewając się na kontry, będą rozgrywali sobie spokojnie piłeczkę aż Benfa da się zapraszać i w ten właśnie sposób wchodzić w akcje ofensywne, zrobi się zasiek przed polem karnym wycofanie piłeczki i wszystko od początku.Czas w tym meczu działa na niekorzyść Benfiki, wiec to nie Bayern tu musi cokolwiek narzucać, nawet jak strzelą to 1-0 to większej krzywdy Bayernowi nie zrobią, wystarczy że Niemcy strzelą bramkę nawet kosztem kolejnej straty (przegrana 2-1 da awans Bayernowi)
Dobry wynik to byłby np przegrana 2-1 w Monachium, strzelając gola to oni byli by w półfinale i Bayern musiałby gonić wynik, tutaj nawet przy objęciu prowadzenia przez Benfe nie ma żadnej przerzucania presji na rywala, dalej muszą grać jak od początku i nie stracić gola.Także przed Benficą ogromne wyzwanie a rozwiązania są dwa, cały mecz na kupie w spodniach by nie stracić gola, albo gra taka jak to mają w zwyczaju na własnym stadionie.
Jeśli już koniecznie chcesz tego typa, to powiedzmy że jest to over 1,5 gola Bayernu który spadł z 1.86 do ok 1,6 i niech się nawet skończy to 2-2 ku podwójnej uciesze, choć osobiście uważam że Bayern jak strzeli im gola do szybko dobije szaleńczą Benficę.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Atletico - Barca
Powyżej 2,5 bramek (2,00) Unibet

Dziś na Estadio Vicente Calderón drugi rewanżowy mecz ćwierćfinałowy. Zupełnie nie rozumiem kursu na ten over. Biorę go z chęcią bo liczę, że Atletico też nie jest na straconej pozycji. Barca wiadomo będzie grała swój statyczny futbol, ale też nie mogą popaść w samozadowolenie, gdzie mają jedną bramkę przewagi. W gruncie rzeczy, Atletico też może awansować bo strzelili na wyjeździe więc ich sytuacja może być całkiem dobra, byleby tylko nie dali się za bardzo rozszaleć Katalonii. Ale dla dobra sprawy, aby zakład mógł wejść spodziewam się, że Atletico pierwsze otworzy ogień tak jak to było w pierwszym meczu. Zwykle na Barcelonę motywują się podwójnie. Nie wierzę, żeby to był mecz do jednej bramki, bo Atletico też za wszelką cenę zależy na półfinale. U siebie nie mogą pomóc im tylko własne &#39;&#39;ściany&#39;&#39; ale pełna determinacja, bo Barca też jest do pokonania. Messi, jak widać w niemal każdym meczu strzela gole w Madrycie. Griezmann też jak odpali to ciężko go powstrzymać. Na pewno będziemy świadkami sporej ilości fauli. Atletico znane jest z tego, że też tych kartek dostają dużo. Mecz ostatni też to również pokazał. Nie miej jednak uważam, że Atletico dzisiaj powalczy i spróbuję za wszelką cenę wyrzucić za burtę ekipę gości. 3 gole to minimum widzę. Na prawdę zdziwię się jeśli tych bramek będzie znacznie mniej...
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atletico v Barcelona

Atletico -1 kartka @ 1.800 (azjan) całoroczny


Powtarzam ty z wczorajszego meczu, wczoraj ładnie siadło dzisiaj widzę nawet większe szanse. Spójrzcie sobie ile kartek łapie Atletcio, a ile Barca. Zagrają tak jak zawsze, czyli bardzo ostro.Nie wiem co jeszcze napisać tyle razy te ekipy grały i zawsze kilka więcej kartek zawodnicy z Madrytu łapią.


Polecam również:
Atletico więcej kartek 1.57
-2 kartki @2.75
-3 kartki @ 4
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
⚽ Atletico Madryt - FC Barcelona ⚽
typ: awans Atletico
kurs: 4.33

bukmacher: całoroczny
✅✅✅
Witam, dziś bez wątpienia hitem dnia jest rewanżowe starcie w 1/4 finału Ligi Mistrzów na Vicente Calderon. Przeglądając ofertę na ten mecz zdziwił mnie kurs na awans Atletico- 4.33 przy jedynie 1.22 na awans Katalończyków. Nie ulega wątpliwości, że to Barcelona jest faworytem do awansu, ale czy aż tak wyraźnym? Patrząc czysto statystycznie ostatnie pojedynki rzeczywiście nie przemawiają na korzyść Atletico- Simeone w 6 starciach z Enrique poniósł 6 porażek. Sądzę jednak, że działa to tylko motywująco na graczy z Madrytu, którzy zrobią wszystko aby przerwać tę passę. Poza tym mecze te były prawie zawsze bardzo wyrównane, a o zwycięstwie decydowały detale. Dodatkowo, Barca wpadła w lekki kryzys, pytanie tylko jak szybko się z niego wydostanie i jakie straty ze sobą przyniesie. A jak juz ktoś słusznie zauważył- dziś trafia na swojego chyba najtrudniejszego rywala. Już w pierwszym meczu Atletico pokazało swoją siłę (głównie do momentu bezmyślności Torresa), a dziś dodatkowo będzie ich niósł fantastyczny doping na Calderon. Myślę, że czują wielki niedosyt po pierwszym meczu, oraz doskonale widzą co się dzieje w obozie rywala i czują że jest to świetna szansa aby w końcu ich pokonać.
Dlatego też uważam, że buki przesadziły z kursem na awans Atletico i to 4.33 pobieram z przyjemnością. Widzę w tym value. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 33

zerku

Użytkownik
Witam. Ja dzis gram 3 typy ???? 3 strzelcow bramek bo kursy są zachęcające.
Thomas Muller - 2.0
Neymar - 2.6
Suarez - 2.4
Wszystkie typy z bet365. Wedlug mnie Barcelona strzeli napewno dzisiaj a ile to sie okaze. Są w lekkim dołku ale dzis powinni sie naprostowac. BTS i wygrana to dla mnie są zbyt ryzykowne typy na ten mecz, rownie dobrze moze sie zakończyć 1:0 dla Atletico albo Barcelony wiec wole tutaj nie ryzykowac. Neymar lubi strzelac w indywidualnych akcjach, gdzies zawsze po 80 minucie jakies dalekie podanie i ladnie mu to wychodzi. Suarez sami widzieliscie w ostatnim meczu, dostaje podanie i konczy w pieknym stylu ;) Dodam jeszcze ze Torres nie zagra, i chyba sami pamietacie ostatni dwumecz Atletico z PSV jak sie potoczyl wiec mysle ze Barcelona tutaj ogarnie spokojnie.
Drugi mecz z kolei to licze ze bawarczycy sie dzis rozpedza. Wystarczy ze strzela jedna bramke szybko i juz gra straci sens dla gospodarzy. Dlaczego Muller? Strzela dosc czesto, wykonuje rzuty karne. Druzyna gospodarzy podczas obrony, a mysle ze Bayern bedzie prowadzil gre, moga popelnic blad co moze skutkowac podyktowaniem rzutu karnego.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tommy daj typ bo takiego gdybania potem nikt nie rozliczy.Benfica sie nie otworzy bo wiedza ze to dla nich szansa jakiej od wielu wielu lat nie mieli.Jesli uważasz ze 1:0 w Monachium to dla nich zly wynik to powodzenia życzę.Czuje ze dzisiaj jeden faworyt odpadnie kto to będzie ciężko przewidzieć.
Benfica może sobie pluć w brodę, że spartaczyli te setki w 1 spotkaniu. W sumie to trochę nie rozumiem tej paniki napastników, którzy wychodzą na Neuera. To samo mamy często w Bundeslidze. Bayern daje sporo szans przeciwnikom, obrona cieniuje od jakiegoś czasu, ale i tak traci mało goli. Ja rozumiem, że bramkarz Bayernu zrewolucjonizował grę bramkarzy swoim dalekim wychodzeniem do piłek, ale zapewne na linii czy przedpolu, znajdzie się paru na tym samym poziomie a może nawet lepszych. Czasem to wygląda, jakby słabsi napastnicy dostawali paraliżu na jego widok.
Bayernowi dziś wystarczy 1 gol, aby załatwić awans, szkoda, bo w sumie mogliby odpaść, żeby w końcu obalić mit Guardioli, jako najlepszego trenera świata. Ja tu widzę jakiś BTS, chyba, że Benfica podejdzie do meczu mega zachowawczo.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
✅
Atletico Madryt Vs Fc Barcelona
Typ: powyżej 6,5 żółtej kartki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsson
Witajcie. Zaciekawił mnie oto ten typ. Mecze miedzy tymi drużynami zazwyczaj maja dużą ilość kartek.
Barcelona 2-1 Atl. Madryt: 11 żółtek i 1 czerwień
Barcelona 2-1 Atl. Madryt: 5 żółtek i 2 czerwone
Atl. Madryt 1-2 Barcelona: 4 żółtek
Atl. Madryt 0-1 Barcelona: 8 żółtek
Atl. Madryt 2-3 Barcelona: 12 żółtek i 2 czerwone
itd.
Wydaje mi się że dziś nie będzie oszczędzania nóg szczególnie przeciwnika ???? .
Poza tym sędzią dzisiejszego spotkania będzie Włoch Nicola Rizzoli, a to jego ostatnie mecze i kartki:
Torino 1 - 4 Juventus Turyn x7
Tottenham Hotspur 1 - 2 Borussia Dortmund x3
Al Hilal Riyadh 2 - 0 Al Nasr Riyadh x6
Frosinone Calcio 2 - 0 Udinese x5
Carpi 1 - 1 Palermo x5
Atalanta 1 - 1 Inter Mediolan x9
Fiorentina 1 - 3 Lazio Rzym x7
Napoli 0 - 0 AS Roma x5
Wydaje się że ten sędzia lubi wyciągać z kieszenie żółty kartonik.
Wszystko ładnie tylko że w pucharach Włoch już tyle nie pokazuje.Ostatni raz taki over pokrył ponad rok temu...Po drugie gdy Atletico wyeliminowało Barcę z Ligii Mistrzów w 2014 w rewanżu zobaczyliśmy tylko 4 kartki.Ja spróbuję postawić na kartkę Neymara✅ poluje juz na nia od paru spotkań.Brazylijczyk często prowokuje i symuluje, dlatego licze ze w takim meczu trafi do notesu Włocha.Kurs 4.00 Betano.Co do wyniku jako fan Barcelony drżę o awans...Barca jest w kryzysie i niestety kurs na awans Atletico 4.30 ✅to jest value.Pozdrawiam!!!!
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Benfika - Bayern wygrana gości i over 1.5 gola po kursie 2.00
Bayern ma coś do udowodnienia w tej edycji ligi mistrzów. Licze na przełamanie Lewego + dobrą forme Costy i Riberego, kazdy wie jak Bayern gra w tym sezonie i 1-0 na AA to osobiscie byl dla mnie szok, spodziewałem sie przynajemniej 2 strzelonych.
Ktoś dawał na Bayern over 1,5, ale kurs za mały.
Ważne bedzie pierwsze 15-20 min meczu i napewno bede grał na żywo..
ale wracając do meczu to Bayern zrobi wszystko żeby być w półfinale, a mysle ze nawet w finale.. kazdy wie jaka jest mobilizacja u Guardioli i nawet to ze zaraz ucieka nie zmienia jego podejscia do bieżącego sezonu.. Skład + forma jest taka, że Bayern może w tym sezonie rozbić bank!
W dzisiejszym meczu: over 2,5/ handi bayern
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom