>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/4 Finału Ligi Mistrzów 14-15.04.2015

Status
Zamknięty.
D 33

damianus627

Użytkownik
PSG nie warto. Z prostej przyczyny. Bez Ibry ta drużyna traci 30% wartości.
Do tego dochodzi absencja Luiza i Thiago Silvy. Jak już to coś w stronę Barcy albo wogóle nie ruszać tego meczu.
Thiago Silva? Przecież nie jest ani zawieszony, ani nie ma kontuzji. Verratti, Ibra, Luiz to najpoważniejsze absencje u Paryżan.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Thiago Silva? Przecież nie jest ani zawieszony, ani nie ma kontuzji. Verratti, Ibra, Luiz to najpoważniejsze absencje u Paryżan.
Gdzieś czytałem, że coś mu dolega.
Ale, że odpuszczam ten mecz to mnie to specjalnie nie zainteresowało.
Nawet jak zagra to i tak bez Ibry PSG będzie miało mega ciężko.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Skoro jest tyle niejasności ze składem Bayernu to wystarczy podać przewidywania kickera:
Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - Xabi Alonso - Lahm, Thiago - M. Götze - T. Müller, Lewandowski
Ławka: Reina, Badstuber, Rode, Pizarro, Weiser i dwóch młodziaków.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Atletico-Real Madryt
Typ: Atletico
Kurs: 2.80 Bet365
No cóż, ostatnio obie drużyny nie były w zbyt wysokiej formie ale tak jakby powróciły na właściwe tory. Mimo wszystko stawiam w tym meczu na gospodarzy którzy u siebie od kilku sezonów sprawują się niesamowicie. Dodatkowo będzie to derbowy rewanż w LM za ostatni finał wię zaciętości i skupienia na pewno nie zabraknie. Moim zdaniem wynik będzie niewysoki ale korzystny dla gospodarzy, np. 1:0.
Juventus-Monaco
Typ: Monaco +1 AH
Kurs: 1.975 Bet365
Monaco w tym sezonie LM nie straciło zbyt wielu bramek. W fazie grupowej była to jedna bramka w fazie grupowej w przegranym meczu z Benfiką 1:0. Później stracili jeszcze jedną bramkę w Londynie i dwie u siebie. Juve pokazało się z niezłej strony grając przeciwko mizernej w tym sezonie Borussi ale wtpie by dziś wygrali więcej niż jedną bramką. W sumie to żaden wynik prócz przegranej Monaco więcej niż jedną bramką nie byłby tu dla mnie zaskoczeniem.
Porto-Bayern
Typ: Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2.37
Lewandowski jest w niesamowitej formie. W meczu z Eitrachtem zagrał najlepszy mecz odkąd przybył do Monachium. Jedyny mecz w którym ostatnio nie strzelał to PN z przeciwko Leverkusen. No ale i tam sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki. Wracając do ostatniej kolejki Bundesligi to Robert przy odrobinie większej ilości szczęścia mógł strzelić 3-4 bramki a nie 2. Mało tego, mógł strzelić ich nawet 6 ale nie przesadzajmy bo wtedy musiałby wykorzystać praktycznie wszystko co miał. Wynik ciężko obstawiać bo w Bayernie prawdziwy szpital ale z drugiej strony wrócił Thiago który mozę już jakierś 70 minut czarować swoimi zagraniami, a Gotze, Muller i Lewandowski nabrali rozpędu. Tak więc pod nieobecność Robbery kto jak nie Lewy ma strzelać? Moim zdaniem typ warty uwagi.
 
asmodeus 1

asmodeus

Użytkownik
Juventus - Monako
Osobiście wolę pominąć ten mecz, chyba że do wieczora zmienię zdanie ???? Co prawda wiele osób utrzymuje, że Monako może nawet wygrać.. Gdybym jednak miał postawić, wybrałbym gospodarzy.
- Monako co prawda wygrało z Arsenalem 1:3 na wyjeździe, to był jednak pierwszy mecz w którym jak myślę Arsenal ich kompletnie nie docenił. Drugi raz nie popełnili tego błędu, co jednak nie wystarczyło żeby odrobić straty (0:2)
- Powyższa wygrana była w sporym stopniu spowodowana elementem zaskoczenia - nikt nie doceniał Monako. Juventus jednak nie powinien popełnić tego samego błędu, dodatkowo wiedząc że jeżeli nie podejdą poważnie do tego meczu, mogą skończyć tak samo.
- Juventus powinien zdawać sobie sprawę z tego, że Monako nie traci zbyt wielu bramek, zwłaszcza u siebie. Powinni więc w jak największym stopniu wykorzystać dzisiejszy mecz, bo na wyjeździe będzie trudniej.
- Monako być może ma szanse zaskoczyć, nie da się jednak ukryć że obecność Juventusu w ćwierćfinałach też dziełem przypadku nie jest.
Powiedziałbym że Juventus może wygrać 2:0, a jeżeli nie - wymęczyć chociaż te jedną bramkę.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja dzisiaj na szybko gram dwa typy, dwa single, mianowicie skłaniam sie dzisiaj ku Atletico ale z podpórką oczywiście że w razie remisu zwrot, podpieram sie tutaj przede wszystkim ostatnimi meczami miedzy tymi ekipami, gdzie banda Simeone naprawdę znalazła recepte na graczy Realu. Do tego typu dokładam opcję która spodobała mi sie na Unibecie mianowicie że więcej fauli w meczu popełni zespół Atletico. Wszyscy wiemy jak gra Atletico, nie przebierają w środkach grają ostro, cel uświęca środki. Oczywiście Real do świętoszków nie należy jednak statystyki wskazują na wieksza agresje Atleti.
Atletico - Real typ: 1 w razie remisu zwrot @1,9 Expekt
Atletico - Real typ: więcej fauli Atletico @1,45 Unibet
Powodzenia
 
T 11

tyche

Użytkownik
DawcaMocy z tym atketico to spore ryzyko , co prawda ostatnie bilanse spotkań za nich przemawiają, ale Real jest teraz w dobrym momencie pod względem formy i mentalności i moim zdaniem będzie 0:2 dla Realu
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Godzina 20:45
Atletico - Real

Z tego co widzę ludzie podchodzą do tego na dwa sposoby. Pierwszy patrzą na ostatnie mecze tych drużyn, czyli ostatnie 5 meczy to 4 wygrane Atletico i jeden remis(na SB 2-2). Drugi to obecna forma tych drużyn, Atletico ostatnio wygrywa swoje mecze 3/4 ostatnio remis z Malagą, jednak wszyscy widzą, że to jednak wciąż nie jest ich szczyt możliwości. Real wreszcie zaczął grać po wyjazdach reprezentacji wysoka wygrana 9-1 o, której pewnie każdy już słyszał i kolejne zwycięstwa. Ostatni mecz z Schalke i to, że zostali wygwizdani na własnym stadionie na pewno siedzi im w głowach i będą chcieli się zrekompensować. Chciałoby się powiedzieć wreszcie patrząc na to co prezentowali wcześniej. Do składu wrócił Ramos, Modric, James i wreszcie grają tak jak powinni. Co ciekawe Ronaldo wreszcie strzelił gola z rzutu wolnego po prawie ROKU. Cristiano ochłoną po złotej piłce, i zerwani z Iriną i wreszcie gra na najwyższym poziomie. Atletico fartem wygrali ze świetnie grającymi ostatni Aptekarzami i przeszli dalej, fartem ponieważ karne uważam za loterie. Patrząc na ostatnie mecze obydwie drużyny tracą mało goli i często grają na zero. Jednak uważam, że i Atletico u siebie i Real w obecnej formie są w stanie strzelić dlatego odrzucam typowanie 1X2 i wybieram BTS. Myślałem o kartkach tak jak już ktoś pisał jednak linia over 6,5 wydaje się być wysoka i jednak odpuszczam. Dorzucam jeszcze typ na gola Ronaldo, może oklepane ale po tym co ostatnio pokazuje jest to bardzo prawdopodobne. Za drobne gram jeszcze remis 3,30 Bet365 wydaje mi się, że taki wynik dla graczy Realu byłby korzystny, strzelić gola na wyjeździe, a potem wyjaśnić sprawę na własnym stadionie. Awans na Real 1,50 jak dla mnie za niski kurs aby go grać.
Typy:
BTS TAK 1,83 Bet365 ⛔⛔⛔
Ronaldo strzeli TAK 2,50
Bet365⛔⛔⛔
Za drobne Remis 3,30 Bet365 ✅✅✅ //czasami drobne ratują grube

Godzina 20:45
Juventus - Monaco

Patrząc na ostatnie h2h powinien paść tutaj grad goli ponieważ Monaco w 2009 roku wygrało z drużyną z Turynu 5-6!(Pomyłka!) Oczywiście nie biorę na serio meczu towarzyskiego z przed 6 lat ale do goli właśnie chciałbym się odnieść. Na Juventusie ostatnio można zarobić w lidze grając under 2,5 ale jak każdą seria kiedyś musi się to skończyć. Co inne za to jest w pucharach ostatnie mecze to szokująca (dla mojego kuponu) wygrana z Fiorentina 0-3 oraz także wygrana z Borussia, także 0-3 i także na wyjeździe. Monaco w lidze wciąż ta sama forma coś zremisują coś wygrają, o 1 miejscu mogą zapomnieć i jedynie walczą o Europejskie Puchary. Przyznam się, że nie wierzyłem w ich awans z Arsenalem po losowaniu. Jednak jak zobaczyłem ich grę w 1 meczu mocno mnie zatkało. Dawno nie widziałem drużyny grającą na takim luzie i to jeszcze z Arsenalem. Owszem później przegrali 0-2 co wiele ludzi przewidziało na tym forum, ale wciąż to oni awansowali. Monaco słynie z żelaznej defensywy, a Juventus gdy ktoś z nimi nie gra ofensywnie ma problemy by dostać się do bramki przeciwnika. Osobiście spodziewał się tutaj minimalnej wygranej Juventusu 1-0 lub remisu 1-1 0-0, dlatego też gram under 2,5 za 1,47 Bet365. Obstawiam też typ na kartki poniżej 4,5 1,90 Bet365. Jak ktoś ma pewny skład Juve na ten mecz to proszę o info ???? .
Typy:
under 2,5 1,47 Bet365✅✅✅
kartki poniżej 4,5 1,90 Bet365✅✅✅
Juventus poniżej 2,5 1,22 Bet365
(Ako do innego kuponu)✅✅✅
Powodzenia!

//edit: Adi666 oczywiście masz rację, nie przyjrzałem się dokładnie wynikowi. Dzięki za poprawę, dobrze, że ktoś jednak czuwa nad tym co inni piszą ????
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
czemu nikt z was nie gra na over 6.5 żółtych kartek po kursie 1.80 na bet365, przeanalizowałem ostatnie chyba 7 meczy atletico - real i w każdym ta linia wchodziła, a tutaj lm i wiadomo nie od dziś, że atletico to drwale :}
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
czemu nikt z was nie gra na over 6.5 żółtych kartek po kursie 1.80 na bet365, przeanalizowałem ostatnie chyba 7 meczy atletico - real i w każdym ta linia wchodziła, a tutaj lm i wiadomo nie od dziś, że atletico to drwale :}
Tylko że to jest pierwszy mecz i niekoniecznie musi być od razu ostra walka, aż na tyle kartoników.
 
O 33

obserwator1985

Użytkownik
Typ na kartki wydaje się jak najbardziej sensowny, tyle że serbski sędzia Mazic może dziś pozwalać na wiele piłkarzom i zamiast kar będą ostrzeżenia oraz rozmowy wychowawcze. Widziałem mecz Borussia-Juventus i był wtedy dość pobłażliwy. Skończyło się na jednej kartce.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Atlético-Real: Atlético over 1 (1,826)

Analiza jest tu bardzo prosta. W 8 ostatnich meczach z Realem drużyna Simeone za każdym razem strzelała co najmniej 1 gola (15 bramek, średnio 1,88 na spotkanie). Zakład w 5 przypadkach byłby wygrany, zaś w 3 pozostałych mielibyśmy zwrot. Moim zdaniem nie ma lepszego typu na dzisiejszy wieczór, a mnie ciężko wyobrazić dziś sobie Atlético, które grając u siebie nie jest w stanie strzelić gola Realowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 1

adi666

Użytkownik
Godzina 20:45

Godzina 20:45
Juventus - Monaco

Patrząc na ostatnie h2h powinien paść tutaj grad goli ponieważ Monaco w 2009 roku wygrało z drużyną z Turynu 5-6! Oczywiście nie biorę na serio meczu towarzyskiego z przed 6 lat ale do goli właśnie chciałbym się odnieść. Na Juventusie ostatnio można zarobić w lidze grając under 2,5 ale jak każdą seria kiedyś musi się to skończyć. Co inne za to jest w pucharach ostatnie mecze to szokująca (dla mojego kuponu) wygrana z Fiorentina 0-3 oraz także wygrana z Borussia, także 0-3 i także na wyjeździe. Monaco w lidze wciąż ta sama forma coś zremisują coś wygrają, o 1 miejscu mogą zapomnieć i jedynie walczą o Europejskie Puchary. Przyznam się, że nie wierzyłem w ich awans z Arsenalem po losowaniu. Jednak jak zobaczyłem ich grę w 1 meczu mocno mnie zatkało. Dawno nie widziałem drużyny grającą na takim luzie i to jeszcze z Arsenalem. Owszem później przegrali 0-2 co wiele ludzi przewidziało na tym forum, ale wciąż to oni awansowali. Monaco słynie z żelaznej defensywy, a Juventus gdy ktoś z nimi nie gra ofensywnie ma problemy by dostać się do bramki przeciwnika. Osobiście spodziewał się tutaj minimalnej wygranej Juventusu 1-0 lub remisu 1-1 0-0, dlatego też gram under 2,5 za 1,47 Bet365. Obstawiam też typ na kartki poniżej 4,5 1,90 Bet365. Jak ktoś ma pewny skład Juve na ten mecz to proszę o info ???? .
Typy:
under 2,5 1,47 Bet365
kartki poniżej 4,5 1,90 Bet365
Juventus poniżej 2,5 1,22 Bet365
(Ako do innego kuponu)
Powodzenia!
Panie kolego w 2009 roku owszem grały te drużyny towarzysko ale wynik tego spotkania to 1-1 , natomiast w karnych 5-4 dla Monaco także nie wiem skąd przytoczony przez Ciebie wynik, co do undera to popieram w całej rozciągłości wiadomo że 2 drużyny grające underowo osobiście stawiałbym dokładny wynik 1-1 albo wygraną Juve 1 bramką kurs koło 3,60. W dzisiejszym meczu myślę że padnie max 2 bramki. Co do składu wracają wszyscy praktycznie prócz Pogby , najprawdopodobniej wyjdą tak:

pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie neguję tych kartek w Madrycie, ale radzę uważać by się nie naciąć. To jest 1 mecz a jak wiadomo w pierwszych meczach nie ma aż tak zażartej gry, dopiero w rewanżu jest sieczka. linia jak na derby Madrytu wydaje się atrakcyjna, ale nie bez powodu sędzią meczu jest M. Mažić a z tego co pamiętam on trochu za dużo pozwala..

ATL-Real M
W dzisiejszym meczu,podejrzewam że,Real nie będzie aż tak forsował tempa jak wspomniałem wyżej to jest pierwszy mecz i tutaj głównym celem Królewskich będzie strzelenie gola na Estadio Vicente Calderón. ATL zaś będzie szukało rewanżu głównie za Finał LM z poprzedniej edycji.
Co do samej formy obu drużyn, Real w ostatnim czasie nie imponuje niczym w La Liga, choć w ostatnich 3 meczach strzelili 14 bramek, to samą grą nie powalają.Drużyna Diego Simeone ostatnie potyczki w La Liga prócz tej z Malagą można uznać za niezłe co wynika stałą formą ATL.
Piłkarze Królewskich jak i Angelotti doskonale zna siłę ATL zwłaszcza u siebie, myślę że tutaj gospodarze będą prowadzić grę, a Real skupi się głównie na defensywie, grając z kontr.
Obie drużyny, dysponują wyśmienitą ofensywą, uważam że przynajmniej po 1 golu zobaczymyz obu stron.
Typ: BTS 1,8@ bet365 3/10
Co do Kartek proponuję bezpośrednio:
Diego Godin - TAK 2,55 betsafe 1/10 (w niemalże każdym meczu przeciwko Realowi w ostatnim czasie dostawał kartonik)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Liderem w ofensywie jest oczywiście Messi, ale wypychanie Neymara na koniec tej trójki z kursem 3.90 na bramkę jest dla mnie nieadekwatny do dyspozycji jaką prezentuje w ostatnim czasie Brazylijczyk.
Gystlik przepraszam bardzo, ale jaką dyspozycje ostatnio pokazuje Ney? :grin:
Fatalna skuteczność, ostatnio się przełamał, ale nie z akcji...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Atletico - Real
Do przerwy - Remis @ 2,08 Unibet ! ✅ ???? ✅
Dziś Derby Madrytu, więc trzeba coś postawić. Sam mecz na pewno będzie interesujący i zażarty w akcje, ale nie spodziewam się jakiegoś gradu goli. Królewscy na pewno podrażnieni ostatnimi wynikami z zespołem Diego Simeone, wnioski na pewno mają wyciągnięte. Ale mimo wszystko nie sądzę aby to się tak przekładało na mecz. Atletico gra bardzo zachowawczo u siebie, zwłaszcza z Realem. W pierwszym meczu też bym nie widział gradu kartek, wiedząc że jeszcze przed nimi spotkanie rewanżowe. W dodatku w takich meczach o taką stawkę na pewno to Real będzie chciał strzelić bramkę żeby mieć dobrą zaliczkę w meczu rewanżowym u siebie. Choć i Atletico ma patent na Real i gra z nimi na prawdę solidnie to od nich będzie też wiele zależało. Przede wszystkim żeby nie przegrać, a po drugie żeby nie stracili chłodnego umysłu. Prestiżowe spotkanie przed oba ekipami. Nikt tu nie będzie się oszczędzał, więc i Real i Atletico będzie zdeterminowane aby wygrać to spotkanie. W pierwszej połowie nie sądzę aby od razu się do siebie rzucili i żeby od razu poszła wymiana ognia bramkami. Najpierw wyczucie na co sobie mogą pozwolić zawodnicy, a potem dopiero się rozkręcają. Tak też uważam. Może trochę ryzykowne, ale myślę że jak najbardziej warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
professional. 622

professional.

Użytkownik
Atletico vs Real
  • under 2.5 oraz over 6 kartek ( 0:0 i 5 kartek )
  • @ 3.60 / william

Króciutko. Miałem na dziś nic nie puszczać, ale znalazłem coś wartego zagrania jak dla mnie. Atletico w zdecydowanie gorszej dyspozycji w porównaniu do ostatnich Derbów (4:0) ale ekipa Włocha również nie zachwyca. Myślę, że spokojnie można wchodzić w und. mecz bez dwóch zdań będzie ostry jak wszystkie poprzednie między nimi, dużo walki w środku pola mało ładnej gry dziś widzę i mało bramek. Atletico na Calderon na ost. 5 spotkań 4 to u2.5, natomiast Real ost. 5 wyjazdów również 4 spotkania to u2.5. Co do kartek to wystarczy popatrzeć na ich 5 ostatnich spotkań uzbierali piękną sumkę 46 kartek! co daje 9,5 kartki na mecz!
Po takim kursie jak najbardziej warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Juventus vs. Monako Martial z bramką, 7.00 Unibet 0.5/10
Młody Francuz w ostatnich siedmiu spotkaniach zdobył aż sześć bramek. Jest w rewelacyjnej formie. Piłka go szuka, a on potrafi się ustawić. Kurs bardzo przyzwoity. Konkurencja w niektórych przypadkach podaje znacznie niższy. Młody napastnik jest nadzieją Monako, choć zapewne w najbliższym oknie transferowym nie zabraknie ofert za Martiala. W poprzednich meczach LM był groźny. Szczególnie w starciu z Kanonierami na Emirates. Presja zatem nie ciąży tak bardzo na Francuzie. Dzisiaj można lekko zaryzykować w to, iż zdobędzie bramkę dla drużyny z Księstwa. Poza tym, w tym meczu warto pójść w bramki. O2.5 przy kursach 2.00+ są do pobrania moim zdaniem. Nie liczę na zachowawcze spotkanie, a to, że Stara Dama uległa ostatnio z Parmą nie powinno mieć większego wpływu na dzisiejszy mecz. Liczę na otwarty pojedynek, a i przy tym mały udział Martiala w postaci gola.
 
B 73

br1t

Użytkownik
Ja osobiscie widze w madrycie over 2,5 to nie jest poprostu kolejny mecz + jest to lm real zaczyna powoli wchodzic na dobre tory a murowanie sie z kims takim jak real i liczenie na jakas kontre i pozniej obrone czestochowy 1-0 caly mecz tutaj nie ma zadnych szans. Spodziewam sie otwartego meczu i minimum 3 goli real ma tutaj cos do udowodnienia a atletico dobrze wie ze musi u siebie wygrac. Co do meczu juve to tutaj sprawa jest duzo prostsza ekipa z Wloch ma ogromny glód sukcesu w europie po wielu latach w dodatku trafili na monaco ktore jest przecietnym zespolem a arsenal zafundowal im tylko prezent. Juve powinno tutaj wygrac spokojnie 2/3-0 nie widze innej opcji dlatego juve over 1,5 gola
Stawiam to w ako po 4.15 i niech sie dzieje co ma byc.
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Wynik i obie drużyny strzela bramkę bet365
Real Madryt 5,5
Super kurs i bardzo realny patrząc na postępowanie realu w ostatnim czasie sadze ze powinno sie udać a skąd takie przypuszczenia Malaga - Atletico 2:2 bardzo ważny mecz dla obu drużyn zakończył sie remisem po emocjonującym spotkaniu. Real ostatnio wszytko ładnie ciebie czesze aczkolwiek i przeciwnicy nie byli wymagający ale sadze ze w dzisiejszym spotkaniu są wstanie wygrać. Dobrym typem rownież jest ze Real pierwszy strzeli a wtedy sie zacznie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom