>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 14-15.04.2015

Status
Zamknięty.
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Znowu...
Po ostatnim upokożeniu 4-0 na Calderon, &quot;Królewscy&quot; podejdą mądrzejsi do tego meczu. Wiedzą, że ich ostatnie słabe wyniki na tym terenie i z tą drużyną to nie przypadek i, że to nie oni są faworytem tego meczu. Bramkowy remis ich zadowoli . Dlatego obstawiam remis. Jednak z racji, że to gospodarze pewnie będą dyktowali warunki tego meczu to w razie ich zwycięstwa biorę zwrot. Proponowane przez innych powyżej BTS również ciekawe.
Więcej nie będe pisał, bo o tym meczu było powiedziane już chyba wszystko.
Atletico - Real X, zwycięstwo gospodarzy - Zwrot @1,95 (totolotek, sts)✅✅✅ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Barcelony nie ma sensu ruszać, ponieważ PSG u siebie nie przegrywa od dawna
jak ostatni rywal Barcelony w lidze - Sevilla.
Może goście mieli już w głowie mecz LM, ale z Sevillą nie wypadli najlepiej
PSG u siebie strzela każdemu wyjątkiem było Montpellier.
Mimo, że PSG zagra bez ważnych graczy to i tak ma kim straszyć obronę gości,
która ostatnio poza domem nie zachowuje czystego konto, zazwyczaj z ogórkami z La Liga.
Dla mnie over oraz bts w tym meczu do gry.
Bayern live, Real to samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
vs

Juventus - Monaco
20:45
Oba zespoły spotkały się dotychczas w LM tylko dwukrotnie, a było to w sezonie 97/98. Juventus wygrał wtedy w dwumeczu 6:4, w pierwszym meczu notując wynik 4:1 na własnym stadionie (hattrick Del Piero), jednak w finale musiał uznać wyższość Realu.
Juventus: Allegri zdecydował się na ustawienie 4-3-1-2: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pereyra; Tevez, Morata. Po 49 dniach wrócił Pirlo, ale jak będzie z jego formą? To od niego będzie zależał przebieg tego spotkania i jak zwykle on będzie dyktował tempo gry. Ligowa porażka z Parmą nie ma tutaj żadnego znaczenia. Lekceważenie przez fanów nie oznacza lekceważenia przez trenera i zawodników. Allegri na pewno taktycznie wszystko dopracował. Juventus Stadium to twierdza, ostatnio w LM zdobył ją Bayern, ale wtedy Juve nie było jeszcze tak dobrze poukładane. &#39;Stara Dama&#39; pokonała wcześniej BVB, ale trzeba przyznać, że to już nie ten sam zespół, co wcześniej. Dlatego studzę trochę emocje przed tym dwumeczem, mimo że gospodarze są faworytami, starcie będzie wyrównane.
Monaco: Goście we wcześniejszej fazie zaskoczyli Arsenal. Ich gra nie opiera się na defensywie, mają w swoich szeregach kilku doświadczonych graczy, ale też kilka młodych perełek. Startują z pozycji &#39;underdoga&#39;, dzięki czemu nie ciąży na nich wielka presja awansu.
Gospodarze strzelą w obu połowach - Nie 1.44 /bet.safe/✅ ✅ ✅
Monaco +1.5 - 1.51 /marathon.bet/
✅ ✅ ✅
GL!
/ Wszystkich, którym znudziło się oglądanie &quot;Derby della derby&quot; zapraszam do nsport od godziny 20:00 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Juventus - Monaco
typ: 2
8.45
Pinnacle
Tak,wiem porywam się z motyką na słońce, ale nawet za te 10 funtów można spróbować.
Zdaję sobie sprawę że Juventus gra u siebie i szansę na wygranie gości doskonale oddaje ten kurs na ich zwycięstwo, jednak Monaco gra świetnie w obronie,podobnie jak Juve, więc to nie jest takie nierealne że wygrają na ich stadionie choć by 1:0. Wygrana na Emirates z Arsenalem była nie lada niespodzianką ale piłkarze z księstwa nie mają nic do stracenia. Jestem pod wrażeniem pracy trenera drużyny gości Jardima, który pomimo odejścia Falcao i Jamesa zdołał odnieść sukces w lidze mistrzów bo co by nie mówić ten ćwierćfinał to jest wielki sukces i nie jest dziełem przypadku tylko tytanicznej pracy wykonywanej przez trenera i piłkarzy. Allegri przed sezonem gdy dostał Juventus to wiele komentarzy było takich &quot;tylko nie on,broń Boże&quot; Jednak prawda jest taka że czy był by to Sinisa Mihajlovic czy Andre Villas-Boas, to on miał gotową drużynę i rywale w lidze sami sie eliminują w drodze po tytuł a w lidze mistrzów mają teraz półfinał na wyciągniecie ręki. Dla mnie potwierdzeniem jakim wielkim trenerem jest Jardim jest choć by to że Berbatov gra w tej drużynie jako pierwszy napastnik, Bułgar imponuje doświadczeniem choć goli zdobył tylko 7 co akurat nie jest jego winą tylko defensywnej taktyki stosowanej przez trenera i gry zespołowej, bo tak naprawdę Monaco stanowi zgrany kolektyw. Wierzę w geniusz trenerski Leonardo Jardima i gram dziś na gości.
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
JUVENTUS - AS MONACO
Nie wiem dlaczego buki az tak nie doceniaja Monaco i nie daja im szans na wywiezienie z Włoch korzystnego wyniku przed rewanzem. Kursy wciaz rosna i w tym momencie na Monaco juz 8.50. Nie twierdze ze jest to typ do grania ale uwazam ze Francuzi jak najbardziej sa w stanie zawalczyc z Juve. Dobrze wiadomo ze Monaco gra bardzo dobrze w defensywie , oddajac mozliwosc rozgrywania pilki przeciwnikom. Juventusowi napewno bedzie pasowala taka gra - wymiana podan i konsekwentne tworzenie akcjii. Ale tutaj pojawia sie wlasnie szansa dla Monaco na grozne kontry co wiemy wychodzi im dobrze co potwiedza mecz z Arsenalem. Posiadanie pilki przez gosci przewiduje w okolicach 40% przez caly mecz ale nie sugerowalbym sie tym po przeciez ma kto tworzyc akcje - chociazby Moutinho.
Juventus ostatnio poniosl ligowa porazke z ostatnia Parma lecz nie bralbym tego tak bardzo pod uwage. Zapewne wtedy juz skupiali cala sile na mecz w LM. Dzis wraca Tevez i w zasadzie procz braku Pogby zagra optymalne sklad.
Licze na fajny zaciety mecz i na to ze Monaco cos wsadzi.
Typ: Monaco strzeli - @2.10 - Bet365 ⛔


ATLETICO - REAL
Finalisci ubieglej edycji LM tym razem spotykaja sie juz w cwiercfinale. Zapowiada sie mega ciekawy mecz - Real zapewne bedzie chcial odegrac sie za ostatnia dotkliwa porazke az 4:0.
Widac ze Simaone znalazl sposob jak grac z Krolewskimi i konswekwentnie wychodzi mu to na dobre.
W tym dwumeczu wydaje mi sie ze awans zapewni sobie druzyna w rewanzowym meczu . Dzis grajac u siebie Atletico bedzie chcialo najmniejsza linia oporu zapewnic sobie dobry wynik i skromna wygrana gospodarzy jest tu mozliwa. Tak czy inaczej miedzy tymi druzynami to Real czesciej przewaza i prowadzi gre i dzis mysle nie bedzie inaczej. Dobrym pomyslem mysle jest pojscie w rzuty rozne lub kartki. Real przewazajac powinien czesciej ustawiac pilke w narozniku a co do kartek to wiemy z przeszlosci jak takie mecze wygladaja pod wzgledem fauli i zacietej walki.
Typ: Real powyzej 4.5 rzutow roznych - @1.72 - Bet365 ✅
Atletico powyzej 3.5 kartki - @2.00 - Bet365 ⛔


 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 185

jkj

Użytkownik
Ja dziś uderzam w over 2,5 @2,6 w meczu Juve-Monaco.
Oglądając Monaco w Londynie można sobie jasno powiedzieć,że ustawieni będą na kontrę jednak Juve to nie Arsenal,żeby w taki sposób sobie zawalić grę w finale. Juve ok bez Pogby jednak z Tevezem Morata z przodu i Pirlo jako najważniejsza osoba.Dla mnie Juve dziś zademonstuję na pewno lepszą skuteczność niż Arsenal i kilka bramek tutaj mi się widzi.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Juventus - Monaco X do HT @2.08 Marathon ::: 1/10j✅✅
Kurs calkiem przyzwoity na to zdarzenie. Nie bede zaglebial sie w sklady w jakich wyjda obie druzyny bo nie o to tu chodzi. Otoz wedlug mnie oba zespoly w pierwszej polowie nie beda sie za bardzo wychylac. Monaco bedzie chcialo zapewne zabic z kontry a Juve cierpliwie rozgrywac pilke nie chcac stracic gola. Przez wieksza czesc pierwszej polowy bedziemy zapewne ogladac cierpliwe badanie rywala i oczekiwanie na blad. Gra powinna rozruszac sie dopiero w drugiej polowie gdy Juve ruszy do bardziej zdecydowanych atakow chcac u siebie wywalczyc korzystny rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ PSG - Barcelona
PSG +1 AH ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/10
Los płata figle i kiedyś Real trafiał ciągle na Lyon, a teraz Barcelona na PSG. Bezsprzeczny &quot;najnowszy&quot; klasyk rozgrywek LM w ostatnich latach. Obydwie drużyny grały ze sobą w Lidze Mistrzów już 4 razy. Wyniki to z 2013 roku 2:2, 1:1, a w fazie grupowej jesienią 2014 było raz 3:2 dla PSG i 3:1 dla Barcelony na Camp Nou.
Obydwu drużyn chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. PSG niby podejdzie do tego meczu trochę osłabione np. brakiem Ibry czy Verrattiego (165 cm wzrostu), ale ja osobiście uważam, że oni mają tak szeroką ławkę, że są spokojnie w stanie zastąpić każdego zawodnika. Trzon obrony to genialni Brazylijczycy świetnie zgrani z gry reprezentacji: Luiz, Maxwell i Silva - którzy będą świetnie czyścić akcje Messiego, Neymara i Suareza.
Zresztą ja już od kilku sezonów piszę, że PSG to bardzo solidny klub, budowany przede wszystkim na sukcesy międzynarodowe. Gdzieś czytałem, że &quot;szejki&quot; chcą do 2016 roku czyli Euro we Francji, do tego czasu wygrać Ligę Mistrzów z klubem ze stolicy. A jak dobrze wiemy nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Do tego warto dodać, że Barcelona ostatnio zaliczyła ligową wpadkę z Sevillą na wyjeździe remisując tylko 2:2, a ten wynik może podciąć trochę morale zespołu. Myślę, że PSG jak zawsze na własnym obiekcie postawi solidny opór i nie przegra tego meczu przynajmniej 2 bramkami. Typ moim zdaniem wydaje się dość bezpieczny.
Wynik: 1:3 ⛔ @Edit: A miało być FC Porto strzeli ;). Fajne mecze dzisiaj!
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
⚽ PSG - Barcelona
PSG +1 AH ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 2/10

brakiem Ibry czy Verrattiego (165 cm wzrostu),

Gdzieś czytałem, że &quot;szejki&quot; chcą do 2016 roku czyli Euro we Francji, do tego czasu wygrać Ligę Mistrzów z klubem ze stolicy. A jak dobrze wiemy nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Typu samego w sobie nie neguję, bo PSG postawi się Barcie ale te dwa argumenty to jest śmiech na sali. Inaczej: odnośnie wzrostu Verrattiego nie rozumiem po co to napisałeś. Messi wiele wyższy nie jest jak i kilku innych graczy Barcelony. A to że szejki chcą to nie znaczy że im się to uda i właśnie dziś dlatego PSG ma powstrzymać klub z kataloni. Chodzi mi o to, że przytaczanie takich argumentów jest komiczne i wcale nie przekonuje.
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
PSG - FC Barcelona
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Kursy na over 2.5 już spadają. Mecz określany szlagierem spotkań ćwierćfinałowych LM i myślę, że takim będzie. Jak wszyscy doskonale wiedzą w meczu nie wystąpi Ibrahimovic, czyli najważniejsze ogniowo zespołu. Zabraknie także Thiago Motty, Davida Luiza, Marco Verattiego oraz Serge Auriera. Jednak patrząc na ostatnie wyniki widać, że PSG jest w formie i strzela regularnie bramki w każdym meczu. W FC Barcelonie zabraknie tylko Dani Alvesa, który pauzuje za żółte kartki. Ciekawe jest też H2H pomiędzy tymi zespołami. Na ostatnich 5 meczów 4 pokryły over 2.5. Myślę, że będzie to otwarty mecz.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Typu samego w sobie nie neguję, bo PSG postawi się Barcie ale te dwa argumenty to jest śmiech na sali. Inaczej: odnośnie wzrostu Verrattiego nie rozumiem po co to napisałeś. Messi wiele wyższy nie jest jak i kilku innych graczy Barcelony. A to że szejki chcą to nie znaczy że im się to uda i właśnie dziś dlatego PSG ma powstrzymać klub z kataloni. Chodzi mi o to, że przytaczanie takich argumentów jest komiczne i wcale nie przekonuje.
To nie jedyne &quot;kwiatki&quot; w jego, nazwijmy to z dużą dozą życzliwości &quot;analizie&quot;. Gość nawet nie wie, że Luiz nie zagra i wypisuje dyrdymały jakoby miał dziś powstrzymywać grajków Barcy. A tekst &quot;...PSG niby podejdzie do tego meczu trochę osłabione np. brakiem Ibry...&quot; świadczy dobitnie o tym jakim dyletantem jest w temacie. Jeżeli brak Ibry nazywa &quot;niby osłabieniem&quot; to rozumiem, że o nieobecności Thiago Motty nie warto nawet wspominać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli Ibra i Veratti to &quot;troche osłabienia&quot; to ja nie mam pytań. Jeden gosc co potrafi zrobic wszystko i strzelic gola w beznadziejnej sytuacji a drugi to obecnie jeden z najlepszych defensywnych rozgrywajacych na swiecie, takie połączenie Xaviego z Makelele. Grajac w Barcelonie obecnie to veratti bylby liderem srodka pola. Luiz to z kolei drugi po Silvie obronca w druzynie wiec praktycznie nie ma trzonu.
Barca juz nie traci glupich bramek szczegolnie po stałych fragmentach. Tak mi sie wydaje, ze najgrozniejszym graczem ze strony PSG to bedzie dzisiaj ... Thiago Silva po jakis stałych fragmentach.
Ja proponuje na dzisiaj bezpieczną gre za duza stawke
Bayern lub remis
Barca lub remis

Ako 1,46
Unibet
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
To nie jedyne &quot;kwiatki&quot; w jego, nazwijmy to z dużą dozą życzliwości &quot;analizie&quot;. Gość nawet nie wie, że Luiz nie zagra i wypisuje dyrdymały jakoby miał dziś powstrzymywać grajków Barcy. A tekst &quot;...PSG niby podejdzie do tego meczu trochę osłabione np. brakiem Ibry...&quot; świadczy dobitnie o tym jakim dyletantem jest w temacie. Jeżeli brak Ibry nazywa &quot;niby osłabieniem&quot; to rozumiem, że o nieobecności Thiago Motty nie warto nawet wspominać.
Z tego co wiem Luiz jest powolany do kadry meczowej. Fakt, moze nie wyjsc w pierwszym skladzie, ale skad taka pewnosc, hmm? Osobiscie przypuszczam, ze na srodku obrony zagraja Thiago Silva i Marquinhos, a Luiz zastapi nieobecnego Thiago Motte na DM&#39;ie. Troche lipa by byla jakby Luiz musial gonic Messiego czy Neymara biegnqcych z kontra i okazaloby sie, ze jednak kuracja w Rosji nie przyniosla oczekiwanych efektow. ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
:
Do tego warto dodać, że Barcelona ostatnio zaliczyła ligową wpadkę z Sevillą na wyjeździe remisując tylko 2:2, a ten wynik może podciąć trochę morale zespołu.
Jaka wpadke? O wpadce moznaby mowic gdyby zremisowali z jakas Cordoba, Granada czy Elche, a nie z Sevilla, ktora jako jedyna druzyna jest niepokonana u siebie. Mozna mowic o niedosycie, bo Barca prowadzila, ale nie o wpadce, bo remis w tym meczu nie mogl byc rozpatrywany przed meczem w kategoriach wpadki, sensacji. Podciac skrzydla? To nie amatorzy i nie niedojrzale dzieciaki, zeby sie zalamywac,rozpamietywac, bo do zadnej tragedii nie doszlo. Ten remis moze ich jedynie zbudowac jezeli wyciagna odpowiednie wnioski.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
PSG - Barcelona

Mimo ze oba zespoly spotkaly sie juz w tym roku w fazie grupowej, to przyznam, ze z niecierpliwoscia czekalem na to spotkanie. Aby sie lepiej ogladalo wypada cos skrobnac i tutaj postawie na BTS, ktory wydaje mi sie najrozsadniejszy w tym spotkaniu. Biorac pod uwage historie starc Paryzan z Blaugrana mozemy zobaczyc, ze w 4 ostatnich pojedynkach tych druzyn (2 w fazie pucharowej LM w 2013 i 2 w tegorocznej fazie grupowej) zawsze obie druzyna pakowaly przynajmniej raz pilke do siatki rywala - Paryzanie grajac na wlasnym obiekcie uczynili to 5-krotnie, zas zawodnicy ze stolicy Katalonii na Parc des Princes pokonali Salavatore Sirigu 4-krotnie. No i wystarczy tych statystyk. Sporo mowi sie o absencjach w druzynie gospodarzy, gdzie zabraknie na pewno Thiago Motty, Zlatana, Marco Verattiego oraz Auriera, ktory tak czy siak nie jest podstawowym PO. Pod znakiem zapytania stoi wystep Davida Luiza, ktory znalazl sie w kadrze meczowej. W druzynie gosci glownym oslabieniem jest Dani Alves, po ktorym luke prawdopodobnie wypelni drugi Brazylijczyk - Adriano. Ciezko dokladnie przewidziec sklad PSG na to spotkanie. Na pozycji defensywnego pomocnika mozemy zobaczyc zarowno Rabiota, jak i wspominanego wyzej Davida Luiza. Optymizmem moze napawac fakt, ze prawdopodobny jest wystep Lucasa, ktory naprawde potrafi kreowac gre i nawet Cavani, ktory gdzies ostatnio podzial instynkt strzelecki moze dostawac od niego takie pilki, ze grzechem by bylo ich nie wykorzystac. To samo mozna powiedziec o Pastore i Yohanie Cabaye. Nalezy pamietac, ze PSG wygralo ostatnio u siebie bez Zlatana. Pokazali nam oni jacy sa waleczni grajac w dziesiatke z Chelsea. Pomimo braku Zlatana i Thiago Motty to i tak PSG moim zdaniem bedzie mialo przewage w powietrzu przy stalych fragmentach gry, jesli w skladzie Blaugrany na stoperze pojawi sie Mascherano jak zgodnie przewiduje Mundo Deportivo i Sport. Co do Barcelony to wiemy co ma nam do zaoferowania Tridente i biorac pod uwage fakt, ze w obronie Paryzan zagra - nazwijmy to po swojemu - &quot;swiezak&quot; Marquinhos to troszke ulatwia Barcelonie przebicie sie przez brazylijska obrone gospodarzy. Wiemy przeciez jak wazne sa w LM bramki na wyjezdzie i o takowa dla Barcelony jestem spokojny.

Jeszcze jako ciekawostke przytocze 2 cytaty z konferencji prasowej z Luisem Enrique:
&quot;Myślę, że remis na otwarcie tego dwumeczu to będzie dla nas dobry wynik.&quot;
&quot;To będzie na pewno fantastyczny mecz! Myślę, że zobaczymy wiele bramek, choć oczywiście mam nadzieję, że to my strzelimy ich więcej.&quot;

Typ: BTS 1.76 Betsson ✅
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSG - Barcelona
W końcu Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. W grze zostało 8 najlepszych zespołów, a dziś dojdzie do kolejnego szlagieru, w którym emocje są gwarantowane.
Wiele o tym spotkaniu zostało napisane i na dobrą sprawę niewiele można dodać natomiast postaram się dorzucić do tego tematu swój punkt widzenia.
Jeśli chodzi o PSG to ich głównym problemem są absencje z jakimi będą musieli sobie dzisiaj poradzić. Na 100% w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Thiago Motta, Verratti i Ibrahimovic. Każdy ma własne zdanie na temat przydatności tych zawodników jednak moim zdaniem są to filary Paryżan. Oczywiście brak każdego z tych zawodników będzie widoczny jednak najbardziej ucierpi środek pola ponieważ młody Włoch robi tam niesamowitą robotę, rozgrywający z krwi i kości i kogoś takiego będzie Blancowi brakować ponieważ nie posiada drugiego zawodnika o podobnym profilu. No i oczywiście brak Zlatana. Ja rozumiem, że każdy ma swój pogląd na ten mecz i na danego zawodnika. Jedni go lubią, inni nie. Ale na Boga, jak można deprecjonować osiągnięcia, umiejętności i wkład w sukcesy drużyny jaki daje Ibra. Faktycznie początek sezonu i okres w którym wracał po kontuzji nie należał do jego najlepszych ale po pewnym czasie złapał świetną formę i praktycznie w każdym meczu ładował gola, dwa lub nawet trzy. Z resztą, w ostatnich 5 spotkaniach Szwed zdobył 10 goli. Coś więcej można dodać? Statystyki mówią same za siebie i jeśli ktoś próbuję je podważyć to proponuję jebnąc baranką w ścianę bo to nie ma większego sensu. To są fakty, koniec kropka. Do trójki nieobecnych miał jeszcze dołączyć David Luiz, który również miał w tym spotkaniu nie wystąpić jednak jak widać jego nazwisko widnieje na liście powołanych. Czy jednak wyjdzie w pierwszym składzie? Śmiem wątpić i myślę, że partnerem Thiago Silvy będzie dziś Marquinhos. Oczywiście różnica klas jest jednak młodszy z Brazylijczyków dysponuje sporym talentem i myślę, że jego obecność również będzie dla Paryżan ważna. Co do dyspozycji podopiecznych Laurenta Blanca to w ostatnich tygodniach ich forma poszybowała w górę. Wykorzystali potknięcia Lyonu, Monaco i Marsylii dzięki czemu awansowali na fotel lidera Ligue 1. Dokładnie tydzień temu rozbili St. Etienne w półfinale pucharu ligi 4:1 i tym samym awansowali do finału, w którym spotkają się z Auxerre. Widać więc, że forma ekipy z Parc des Princes wystrzeliła do góry w bardzo dobrym momencie i mimo dzisiejszych osłabień, na pewno napsują Barcelonie sporo krwi.
Przejdźmy teraz do Barcelony, którą w ostatnich tygodniach kilka razy opisywałem i nie ma sensu tego powtarzać. Jeśli chodzi o absencje to jedynym nieobecnym po stronie Barcy będzie Dani Alves, który już drugi raz w tej edycji LM pauzuje za kartki, a w jego miejsce prawdopodobnie zagra Adriano. Pozostali zawodnicy - oczywiście prócz Vermealena - będą do dyspozycji Lucho. Co do dyspozycji zespołu to tak jak wspomniałem na początku, jest ona wysoka. Co prawda po meczach reprezentacyjnych można było zauważyć lekką obniżkę formy jednak &quot;wirus FIFA&quot; mógł dać o sobie znać, a mecze po zgrupowaniach nigdy nie należały do łatwych. Tym bardziej, że rywalem była Celta, która potrafi napsuć krwi zwłaszcza na swoim boisku. Mimo wszystko Barcelona odniosła bardzo ważne zwycięstwo dzięki czemu utrzymala 4 pkt przewagi nad Realem. Kolejny mecz to spacerek 4:0 z Almerią. Można powiedzieć mecz bez historii. Mając na uwadze ciężki kwiecień widać było, że nie rzucili wszystkich sił na ten mecz i spokojnie go sobie kontrolowali. W miniony weekend Barca w końcu zgubiła punkty jednak zrobili to trochę na własne życzenie. Potyczka z Sevillą rozpoczęła się bardzo dobrze, dwa piękne gole zdobyte w pierwszych 30 minutach teoretycznie ustawiły spotkanie. Teoretycznie ponieważ w szeregi Barcy wkradła się chyba zbyt duża pewność siebie ponieważ oddali Sevilli pole gry, a ci chętnie z tego skorzystali. W dodatku kompletnie nietrafione zmiany Enrique, w tym zmiana Neymara, który był najlepszym zawodnikiem na boisku, zdobył gola i zaliczył asystę przy trafieniu Leo. Widać, że byłemu zawodnikowi Santosu ta zmiana się nie podobała czego dał wyraz rzucając butem w ławkę rezerwowych. Nie pochwalam takiego zachowania ale z drugiej strony pokazuje to jak wielką ambicję i chęć do gry posiada Ney. Koniec końców podopieczni Emery&#39;ego doprowadzili do remisu i urwali punkty Barcelonie, w pełni zasłużenie. Pisanie jednak o wpadce Barcy to gruba przesada bo Sevilla w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie i chyba na dobre włączą się do walki z Valencią i Atletico o 3 miejsce w lidze.
Oczywiście najlepszy typy na to spotkanie to overy bramkowe gdyż większość tych spotkań obfitowała w gole tak jak te grupowe - 3:2 w Paryżu i 3:1 na Camp Nou potwierdzają te słowa. Oprócz tego oczywiście będę próbował grać coś w stronę Barcelony gdyż osłabienia po stronie Paryżan będą moim zdaniem na tyle spore, że Barca to wykorzysta. W pierwszej kolejności podam typy, które moim zdaniem są &quot;najpewniejsze&quot; na to spotkanie, a niżej będą te dla odważniejszych.
gol w obu połowach @ 1,68 ✅
over 2,5 @ 1,85
✅
Dla odważniejszych:
over 1,5 w pierwszej połowie @ 2,67 ⛔
Barcelona wygra dwoma golami lub mniej @ 2,40 ✅
Barcelona &amp; over 2,5 @ 2,85 ✅


Wszystkie kursy z Ónibet.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Porto - Bayern
Porto które słynie z ofensywnej gry podejmnie dzis jedna z najlepszych druzyn Europy Bayern. Druzyna z Bawarii pomimo braku swoich gwiazd jest rozpedzona za sprawka dobrego duetu napastników Muller Lewandowski. Uwazam ze nie beda chcieli powtorzyc wyniku z wyjazdu do Ukrainy gdzie zagrali fatalny mecz a sam Pep przyznał sie do winy ze za pozno wpuscil Lewego na plac i beda chcieli zdobyc chociaz zaliczke bramkowa aby ze spokojem nie forsowac tempa za dwa tygodnie i pozwolic sie wyleczyc Robenowi i Ribery&#39;emu na mecze polfinalowe. Z tego tez powodu uwazam ze Bayern strzeli bramke druzynie z Portugalii i bedzie spokojnie kontrolował przebieg spotkania do 90minuty.
Porto - Bayern @2 1.95 Bet365
 
D 453

dresu

Użytkownik
Oba dzisiejsze mecze wydają się być overowe i tak myślę że będą.
Porto-Bayern jak można porównywać ten mecz z meczem Szachtar-Bayern obie ekipy bardzo mocne w swoich ligach aktualnie Porto dobra forma i praktycznie bez braków kadrowych Bayern nie można powiedzieć że grają jakąś super piłkę dość wyraźne braki kadrowe ale to i tak nie powinno przeszkodzić w zdobywaniu bramek.
Psg-Barcelona obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie ligi mistrzów i u siebie Psg wygrało 3-2 bramki się sypały wtedy też drużyna z Paryża miała problemy w zespole, Barcelona ma problemy na wyjazdach z wygrywaniem meczy.
Porto-Bayern over 3,5 bramki kurs 3.90
Psg-Barcelona over 3,5 bramki kurs 3.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pierwsze mecze sa underowe wczorajsze spotkania to pokazaly nikt sie nie chciał do końca otworzyć i nie sadze zeby dzisiaj było inaczej stawka jest za wysoka.
Ja ze swojej strony proponuje dubla Porto +1.5 PSG+1.5 Handicap azjatycki w Unibet 1.82
Nie sadze aby faworyci dzisiaj cisnęli wynik remis na wyjezdzie czy jednobramkowe zwycięstwo to plan wykonany.Nie widzę aż takich różnic miedzy zespołami aby gospodarze dzisiejszych spotkań przegrali 2 golami.
Wiadome sa absencje Bayernu kurs ruszył w gore wydaje mi sie ze padnie remis.
PSG mimo braków to wciąż klasowa drużyna u siebie hegemon tu rownież liczę na remis.Handicapy jako zabezpieczenie.
Co do Barcelony to oni przechodzą niezły maraton Sevilla wyjazd teraz PSG a w sobotę mecz u siebie z Valencia.
Nie wiem jak Wy ale wchodzę w Valencie+2 grubo moim zdaniem wynik w tym meczu zakręci sie koło remisu a kursy wystawione na to spotkanie to niezły żart.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na dzisiaj gram bezpieczne ako, mianowicie gram wygraną zarówno Barcy jak i Bayernu ale z opcja w razie remis zwrot, kurs wyszedł mi w tym wypadku 1,85 na Expekcie wiec nie taki zły zważywszy że gram na faworytów. Oczywiście po wczorajszym dniu granie overów mija sie z celem widać ze ekipy nie rzucają wszystkich sił od razu na 1 mecz, tym bardziej dzisiaj gdy zarówno Barcelona jak i Bayern grają rewanże na swojej ziemi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom