>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.08 - 20.08.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP



Bwin
Doczekaliśmy się startu naszej Ekstraklasy. Już w pierwszej kolejce kroją nam się niezłe mecze. Hitem inauguracji powinien być mecz Lecha Poznań z Ruchem Chorzów. Obie drużyny po tym jak w kiepskim stylu odpadły z europejskich pucharów mogą skupić się na lidze. Jak Mariusz Rumak zaskoczy rywali w tym meczu ? Czy zastosuje po raz kolejny niekonwencjonalne ustawienie ? Z drugiej strony też mamy wiele pytań, bo nowym szkoleniowcem Ruchu został brat Waldemara Fornalika - Tomasz. Jak poradzi sobie prowadząc Ruch ? Sezon otworzy jednak pojedynek w Szczecinie, gdzie Pogoń będzie podejmować Zagłębie Lubin. Lubinianie w opinii wielu ekspertów wyrasta na potencjalnego faworyta do czołowych lokat w obecnym sezonie. Czy te prognozy się sprawdzą ? Pierwszy mecz zbyt wiele nam nie powie, ale z pewnością pokaże jak obie drużyny przepracował sezon przygotowawczy.
Obecny Mistrz Polski musi się przyszykować na wyjazd do Łodzi. Mistrz z przypadku, tak się mówiło na koniec starego sezonu jak i teraz, po słabych wynikach Śląska w el. LM. Czy ekipa Oresta Lenczyka utnie język tym którzy z nich szydzili ? Jeśli Śląsk nie poprawi czegoś w swojej grze to o komplet punktów może być jednak trudno.
Po tym jak Polonia ma nowego właściciela to zupełnie zmieniło się jej oblicze. Z drużyny, która chciała walczyć w poprzednim sezonie o miejsce w europejskich pucharach, a nawet o MP, stała się ekipą, która obecnie jest skazywana na walkę o utrzymanie. Lechia po kilku solidnych wzmocnieniach może bić się o wyższe cele aniżeli miało to miejsce w poprzednim sezonie. Wszystko to jednak chłodne kalkulacje i spekulacje. Jak będzie naprawdę ? Jakie wyniki przyniesie pierwsza kolejka ?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Bukmacherzy wystawili niezłe kursy na zwycięstwo Zagłębia Lubin. Pod koniec zeszłego sezonu ekipa Pavla Hapala złapała widoczny gołym okiem wiatr w żagle i wygrała dwa ostatnie mecze, prezentując się na prawdę bardzo solidnie. Również wcześniejsze mecze można zaliczyć Zagłębiu &quot;na plus&quot;. Sporym wzmocnieniem powinien okazać się Robert Jeż. To, że odszedł Traore i to do Pogoni z którą zagra Zagłębie, nie powinno okazać się dużą stratą. Do Pogoni przyszedł Pernis, Dąbrowski i Bonin - jak dla mnie właśnie te trzy postaci okażą się największymi wzmocnieniami. Wiadomo, jest to pierwsza kolejka i ze stawką nie ma co szaleć, jednak myślę, że to Lubinianie okażą się lepsi.
Oprócz tego typu, na myśl nasuwa mi się dużo underów. Najpewniejszym wyjściem wydaję się under w Gliwicach, gdzie Piast podejmie Górnika Zabrze.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie lub remis
Kurs: 1,40
Bukmacher: bwin
Coś czuję, że Paprykarze zapłacą frycowe. A na inaugurację przyjeżdża do nich nie byle kto, bo Zagłębie, które, głównie przez większość forumowiczów, urasta do rangi czarnego konia całego sezonu. Darzę szacunkiem i zarazem cenię warsztat trenera Pavla Hapala. Początek miał trudny, ale jak już poznał drużynę bliżej, to na wiosnę, zdobył z nią 27 punktów (na 39 możliwych), co sprawiło, że byli najlepszym zespołem rundy rewanżowej. Sezon zakończony na dziewiątym miejscu, a przecież na półmetku byli ostatnią ekipą w stawce (sic!). Hapal bardzo mądrze buduje Zagłębie. Żaden czołowy zawodnik nie odszedł. Co prawda nie bardzo rozumiem ściągnięcie tego Papadopulosa, ale już np. w przypadku Roberta Jeża, wierzę, że postąpiono słusznie i ten piłkarz wróci do formy, jaką prezentował w Górniku Zabrze. Zagłębie, kadrowo, jest znacznie mocniejszym zespołem niż Pogoń. Niech poświadczy o tym fakt, że szczecinianie zakontraktowali niechcianego w Zagłębiu Traore. I on ma dla nich strzelać gole... Trochę śmiech na sali. Obawiam się, że zaspali w tym okienku, bowiem nie zrobili żadnych (poza tym bramkarzem) poważnych transferów. A przeskok między ekstraklasą, a pierwszą ligą mimo wszystko jest. Osobiście widzę lubinian w pierwszej piątce nadchodzącego sezonu, a Pogoń, niestety, w dole tabeli. W pierwszym meczu stawiam z podpórką na &quot;Miedziowych&quot;. Pogoń na pewno zagra ambitnie, ale czy będzie się w stanie przeciwstawić na tyle, by wygrać? No nie sądzę. W Pucharze Polski ich już nie ma, bo przegrali u siebie z średniakiem ekstraklasy, czyli drużyną Górnika Zabrze 0:2 (Nakoulma, Kwiek). A przecież zagrali w &quot;optymalnym&quot; składzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Pogon-Zaglebie
1,72
(remis zwrot)
bet365
Nie wglebialem sie w Lubin za bardzo ale remis z Eintrachtem, porazka 1-2 z mocnym Ordusporem czy pewna wygrana z Plockiem w PP przekonuja mnie ze ze Szczecina powinni wywiezc 3 punkty. Nie zdziwie sie jak bedzie powtorka z 2002 roku gdzie na inauguracje Lubin rozbil Pogon 0-5.Jak widze nazwiska typu Sernas, Jez, Gancarczyk czy Rachwal to nie wiem kto z Pogoni mialby im dac rade.


POGOŃ SZCZECIN

Jak juz wielokrotnie pisalem w zeszlym sezonie, Pogon zostala wepchnieta kolanem przez dzialaczy ktorzy wylozyli sporo kaski na ten awans i to im kibice powinni dziekowac za &quot;kupno&quot; awansu a nie tym nierobom na boisku. Oczywiscie pisze to ironicznie i takim dzialaczom jacy sa obecnie w Pogoni nie ma czego gratulowac ani za nic dziekowac. Pozegnano Mandrysza z ktorego mogl byc material na pilkarza jednak sodoweczka lekko odbila i wolal sie prowadzac po centrach handlowych z dupami jak starsi koledzy ( czyt idol spoleczenstwa nalezacego do podklasy, Bartek Ława). On malo gral wiec zadna strata. Idzmy dalej, podziekowano Matuszczykowi czy Wolkiewiczowi ale oni wiecej grali w 4 lidze niz w 1 wiec tez zaden ubytek. Podziekowano chociaz watpie zeby takie slowo padlo przy rozwiazywaniu kontraktu Vukovi ktory narazil sie wlasnie podklasie nie szczedzac komentarzy na temat kibicow w Szczecinie(nazwanie ich kibica sukcesu). Moze byl leniwy i objadal sie w bardzo drogich restauracjach w Szczecinie ale jednak widzialem w nim wiekszy potencjal niz Djousse.. Tak wiec teoretycznie patrzac nikt znaczacy nie odszedl chociaz trudno mowic o znaczacych zawodnikach w tej druzynie.
Teraz o super transferach ktorymi szczyca sie wlodarze. Na poczatek zacznijmy od ataku : i od razu kabaret bo zostal sciagniety zawodnik ktorego wiek trudno okreslic- mowa o Traore ktory zawojal kilka lat temu Polske kilkoma bramkami ale ostatnio to raczej wlasnie skandal z jego wiekiem byl naglasniany bardziej niz jego wystepy. Transfer slabiutki. Dalej mamy Bonina o ktorym rowniez bylo glosnawo w Polsce jednak kilka lat temu a ostatnio spuscil ŁKS do 1 ligi wiec co on moze prezentowac. Jako iz dwoch zawodnikow pozyskanych do jednej formacji to juz za wiele wiec przechodzimy naturalnie po ataku i pomocy do obrony. Tutaj mamy Dabrowskiego ktory musial wpasc w niezla melancholie tydzien temu jak jego byla druzyna odprawila z kwitkiem Portowcow ( dzisiaj wyeliminowali Lecha ;) ). Tutaj trzeba wspomniec rowniez o Wozniaku ktory dal awans Olimpii z Lechem a ktorego rowniez wyrzucono jeszcze tak niedawno z Pogoni. Na koniec zostawilem wisienke na torcie a wiec pozycje bramkarza bo widac wlodarze tak sie wczuli w transfery ze jak juz na kazda pozycje jeden nowy to i bramkarza nowego wypada... Najpierw trzeba wspomniec o tych co juz byli. Czyli Fabiniaku- patyczaku ktory chyba nigdy nie zlapal pilki (doslownie, wszystko jest przez niego wypluwane albo wybijane) ale w ktorym trenerzy widza potencjal i ktory podobno ma zyciowa forme oraz gwiezdzie wspomnianej juz podklasy - Radek Janukiewicz. Moze jak sie ma 14lat i jest sie po uszy zakochanym w swojej druzynie i nie rozumie sie wielu rzeczy to taki pajac moze byc idolem jednak jezeli ktos ma troszenke rozumu to gbur tak wypowiadajacy sie w wywiadzie jest totalnym zerem. Bedac w zarzadzie od razu wywalilbym takiego prostaka za takie wypowiedzi na temat przeciwnika (Olimpii Elblag). Troche zboczylem z tematu ale chcialem pokazac to ze przeciez w klubie byli bramkarze na miare Ekstraklasy. Sciagnieto wiec Dusana Pernisa a wiec bramkarza reprezentacji Slowacji. Tylko nie wiem w jakim celu. Chyba po to zeby postawic go razem z wyzej wspomniana dwojka i niech bronia we trojke to moze na 0-0 sie skonczy...
Podsumowujac transfery mizerne..
Wypadaloby rowniez wspomniec o calej druzynie bo wiekszosc moze nie sledzila 1 ligi.
Bramkarze :
Juz sie rozpisalem powyzej. Fabianiak dramat, Janukiewicz prostak i sezonu udane tez nie mial a zapamietany bedzie raczej z kiksu z Kolejarzem ktory powinienien byc pokazywany w kazdym odcinku wattsa na eurosporcie. O Pernisie sie nie wypowiem bo poprostu za wiele go nie widzialem ale fajerwerek bym sie nie spodziewal. Pozycja obsadzona kiepsciutko.. 2/5
Obrona :
Radler, Hricko, Hernani, Noll, Dabrowski - Hernani z przeszloscia w Koronie ale bledy przydazaly sie w 1 lidze. O reszcie szkoda gadac wiec z czym do ludzi w Ekstraklasie... ? 2/5
Pomoc :
Lawa ktory jest pseudocelebryta szczecinskim ktorego nie chce mi sie nawet komentowac wiec pozostawie go bez komentarza, Akahoshi ktory technicznie wyglada bardzo dobrze, Budka i Kolendowicz to na 1 lige wystarczyloby ale Ekstraklasa to juz troche za wysoki poziom.. Ta formacja niby najmocniejsza jednak rowniez pozostawia wiele do zyczenia. 3/5
Atak :
Edi, pelen szacunek za jego wszystkie zagrania lewa noga jak i wolne czy rozne jednak z roku na rok jest coraz starszy. Jeden z nielicznych zawodnikow ktorych cenie ale 90minut nie wytrzyma i zagrozic moze jedynie wykonujac stale fragmenty. Fraczczak niby waleczny i oddany Pogoni ale taki grajek moze sobie grac w 1 lidze a nie Ekstraklasie, Traore to niech lepiej sie dowie ile ma lat a Djousse to raczej bedzie gral ostatnie 5 minut. 3/5
Przygladajac sie skladom druzyn w Ekstraklasie naprawde ciezko mi sie doszukac kogos slabszego niz ten Portowcow. Mam jednak nadzieje ze juz w niedlugim czasie doczekam sie jakiejs czystki w Pogoni i spelna satysfakcja pojde na mecz i bede z calego serca kibicowal granatowo bordowym. Kandydat do spadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja mysle, ze mozna byloby zagrac lekko w strone Widewa. Lodzianie podejma u siebie mistrza, ale Ci w nie najlepszej dyspozycju, a u siebie Widzew zawsze solidnie pogrywa. Nie wiadomo mi nic o wzmocnieniach w Widzewie, lecz na razie tylko wypowiadam sie na sucho.

Takze Wisla powinna sobie spokojnie poradzi i mozna smialo pograc wedlug mnie ???? Genkov chyba w formie, strzelil bramki w PP, wiec wrozy dobrze ????
 
S 6

szyners

Użytkownik
Jak wiadomo w polskiej lidze nietrudno o spotkania w których to &quot;mocarze&quot; nie potrafią ograć słabeuszów. Z tego własnie powodu trzeba bardzo uważać na każde spotkania, nawet te z pozoru najłatwiejsze do wytypowania. Patrząc na pary pierwszej kolejki zastanowiłbym się nad spotkaniem Jagiellonii z Podbeskidziem. Upatruje w tym meczu czysta 1 ze względu na kilka niezłych transferów, kilku młodych zawodników którzy pokazali się z niezłej strony w pucharze Polski i oczywiście nie możemy zapominać o tym, iż pod wodza Tomasza Hajty Jagiellonia w poprzednim sezonie potrafiła zagrać naprawdę kilka niezłych gierek. Sadze, ze warto zainwestować trochę keszu w gospodarzy. Jeśli chodzi o inne mecze to spodziewałbym się mało bramek w spotkaniu Lecha z Ruchem Chorzów. Jak wiadomo obie drużyny odpadłby z europejskich rozgrywek w bardzo słabym stylu. Do tego dochodzi porażka Lecha w pucharze Polski. Myślę, ze będzie to nudne spotkanie i stad moje przypuszczenia odnośnie malej ilości bramek. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze wzbogacimy się dzięki naszej ekstraklasie ????
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Ja mysle, ze mozna byloby zagrac lekko w strone Widewa. Lodzianie podejma u siebie mistrza, ale Ci w nie najlepszej dyspozycju, a u siebie Widzew zawsze solidnie pogrywa. Nie wiadomo mi nic o wzmocnieniach w Widzewie, lecz na razie tylko wypowiadam sie na sucho.
Nie po takim kursie. Ja tu widzę małe value na Śląsk, bo tę ligę można wygrać bez formy, co pokazała wiosna i Superpuchar. Jeśli miałbym coś grać to w stronę Ruchu. Nie wiem co znaczą, poza kompromitacją, wyniki z Czechami i ile słabszy od Waldka jest Tomasz Fornalik, ale gorzej od Poznania grać pewnie nie można, więc nie wiem skąd faworyzowana jest ta drużyna. Poza tym Wisła, z handi, Bełchatów jest rozwalony i bez jaj, w pierwszej kolejce nie może dojść do zlekceważenia, raczej nie z Probierzem.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
vs
Jagiellonia vs Podbeskidzie​


Witam, kolejny rok z ekstraklasą czas zacząć. Od razu gdy przeglądałem ofertę na pierwszą kolejkę ekstraklasy, rzuciło mi się w oczy spotkanie Jagiellonii Białystok z Podbeskidziem. Jest to według mnie spotkanie w które najlepiej zainwestować swoje pieniądze, chociaż wiadomo, że stawką najlepiej nie przesadzać, bo to początek rozgrywek.

Zacznę od Jagiellonii, odkąd przejął ten zespól Tomasz Hajto, klub zaczyna prezentować się naprawdę profesjonalnie. Zaczynając od obowiązkowych garniturów na wyjazdach, poprzez granie na 100% w każdym meczu (przywołuje tutaj ostatni mecz w PP z Sokołem, w którym Jagiellonia strzeliła 8 BRAMEK).
Zespól z dość mocną kadrą, dokonał bardzo ciekawych transferów, min, Gajos( utalentowany snajper Rakowa), Michał Pazdan (solidny stoper, kapitan G.Zabrze) Filip Modelski (boczny obrońca, z doświadczeniem w West Ham)

Z ważniejszych zawodników, zespół opuścili , Rasiak, Sandomierski, Burkhardt,Cetkovic, Thiago Cionek (ME), Seratlic.

Warto wspomnieć, że w sparingach Jagiellonia potrafiła zremisować 1:1 z Besiktasem, tureckim zespołem pełnym gwiazd.

Jeśli chodzi o Podbeskidzie, są oni dla mnie jednym z głównych kandydatów do spadku. zawodnicy z ważniejszych zawodników:
Patejuk,Sourek,Górkiewicz, Mierzejewski.

Zespoł nie dokonał, żadnych znaczących wzmocnień, bo czy za takie można uznać: :Kamil Adamek (N - Drzewiarz Jasienica), Damian Chmiel (P - GKS Katowice), Bartosz Kostyra (B - Orzeł Mokre (Mikołów)), , Mateusz Niechciał (O - Sandecja Nowy Sącz), Fabian Pawela (N - Czarni Żagań), Michal Piter-Bučko (O - 1.FC Tatran Prešov), Damian Szczęsny (N - GKS Tychy), ?

Wątpię...

Jagiellonia w tym spotkaniu będzie mieć według mnie przewagę w KAŻDYM aspekcie.

1) Własne boisko ze świetną murawą, które długo uchodziło za prawdziwą twierdzę ekstraklasy.
2) Przed graczami BKS ciężka podróż, bo praktycznie muszą przejechać cały kraj, stawiam, że odległość wynosi z 800-900km, a na pewno nie będzie to podróż komfortowym autokarem, bo jak może być, skoro w Podbeskidziu, nawet nie ma pralki a piłkarze piorą stroje w domu ? :;/:
3)Rożnica w kadrze, nie widzę żadnej odpowiedzi BKS na skrzydłowych: Makuszewskiego i Kupisz, bocznych obrońców (Pejovic/Modelski).
4) Na osobny punkt zasługuje Tomek Frankowski, czy muszę pisać, ile znaczy ten zawodnik - myślę, że nie

To tak w skrócie, składów na razie nie podaję, bo jeszcze trochę moga się zmienić.

Jeśli chodzi o poprzednie spotkania w zeszłym sezonie, to w rundzie jesiennej, Podbeskidzie psim swędem zremisowała 2:2, a na wiosnę udało im się wygrać z Jagiellonią, ale każda seria ma swój koniec, i według mnie zakończy się już teraz ;)

Spotkanie odbędzie się w sobotę 18.08 o godzinie 13:30 na stadionie w Białymstoku (Słoneczna 1)

POLECAM

Mój typ:

Jagiellonia 1.93 b365

można przyszaleć:
Jagiellonia -1,5 3,75 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów lub remis
Kurs: 1,70
Bukmacher: bah
Jeśli ktoś spyta mnie, który zespół z tzw. &quot;czołówki&quot; zrobił największy zjazd, odpowiedź jest prosta - Lech. Nie ma ich w europejskich pucharach (!), nie ma w Pucharze Polski (!!!), nie zrobili ŻADNYCH konkretnych wzmocnień, grają bez trenera, bez taktyki, bez atmosfery i mają na dodatek komin płacowy, w postaci Manuela Arboledy, który za nicnierobienie kasuje grube pieniądze. Jazda bez trzymanki. Jaki majster? Błagam, bez rozśmieszania. Walka o pierwszą piątkę? Nie, nie. Walka o środek tabeli maksimum i mówię to jako osoba, która sympatyzuje z tym klubem. Widzę absolutny upadek. Jeśli za strzelanie goli odpowiada ktoś taki jak Bartosz Ślusarski, czy Vojo Ubiparip, a w środku pola grają miernoty pokroju Łukasza Trałki, czy lansowanego Szymona Drewniaka, to obraz rozpaczy wydaje się być pełny i wyrazisty. Ktoś zaraz skontruje, że Ruch również zaliczył blamaż w pucharach. Dostał siódemkę w dwumeczu od Pilzna. Okej, ale mimo to, jakoś personalnie wyglądają. Czesi obnażyli ich wszystkie słabe strony, ale na polską ligę wystarczy Szyndrowski w obronie, Straka w pomocy i Pesković na bramce. Lech to nie żadna Viktoria, a Poznań to nie żadna twierdza, nie do zdobycia. Nadeszły bardzo złe czasy dla &quot;Kolejorza&quot; i czuję, że ta nasza - jaka by nie była - liga, zweryfikuje ich &quot;potencjał&quot;. Ruch ma znacznie mocniejszy skład. Ten kurs na x2 to jest po prostu prezent, z którego warto skorzystać.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie Bielsko Biala
Typ: 1
Kurs: 1.96

Typ na Jagiellonie zaproponowany przez Junior_Battle bardzo ciekawy i godny zagrania według mnie. Kurs na win gospodarzy powinien być na miarę 1.50 - 1.60. A jest dużo wyższy co kusi do grania.
Własne boisko ze świetną murawą, które długo uchodziło za prawdziwą twierdzę ekstraklasy.
To prawda. Pod względem meczy u siebie w poprzednim sezonie Jaga rzeczywiście imponująco wypadła. Bilans 10-2-3 jest niesamowity. Podbeskidzie w tym sezonie nie powinno być mocne. Co ciekawe obydwa zespoły spotkały się w poprzednim sezonie także na inauguracji. W Bielsko-Bialej padło 2:2. Podbeskidzie jak pokazał poprzedni sezon długo wchodzą w rytm meczowy. Pierwsze 5 meczy sezonu bez zwycięstwa. Dopiero w 6 spotkaniu udało im się zainkasować 3 pkt.

Jagiellonia dużo strzela i dużo traci. Jakiś over 2,5 gola bardzo prawdopodobny moim zdaniem. Choć goście raczej przyjadą się bronić niż atakować. Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Koronę w Kielcach w ostatnim sparingu przed startem sezonu. W drużynie przez chwilę panowała &quot;zajebista&quot; atmosfera, po tym meczu mieli pokazać, że są mocni, są w stanie rywalizować z w lidze z każdym jak równy z równym... ale sielanka błyskawicznie się skończyła.. Drużyna z Bielska-Białej ostatnio przegrała w Poznaniu z Wartą i odpadła z Pucharu Polski. Jaga pokonała natomiast 1:8 drużynę Sokół Ostróda. Makuszewski-Frankowski-Kupisz-Dźwigała itd... wpisywali się na listę strzelców. Tak więc piłkarze Jagi postrzelali sobie trochę przed inauguracją.. Over 2,5 czy jedynka na Jagę? Chyba ostatecznie jedynka!

Teraz podam coś od siebie. Legia + Wisła. Obydwie drużyny mają rywali do ogrania. Legia podejmuje Koronę, natomiast Wisła gra z GKS Bełchatów. Zawodnicy z Bełchatowa nad przepaścią zawiśli w poprzednim sezonie i utrzymali się. Legia i Wisła chcą mocno wejść w sezon. Nowe ambicje, nowe plany, nowe nadzieje.. Superpuchar przeszedł Legii koło nosa. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze Śląska. Pierwszy przeciwnik Legii - Korona Kielce nie zaprezentowała się najlepiej w ostatnim swoim spotkaniu. Dogrywka była potrzebna w Elblągu, aby wyłonić zwycięzcę w meczu Pucharu Polski Olimpii z Ko roną Kielce. Zespół z Ekstraklasy zdobył gola w ostatniej minucie, ratując się przed serią rzutów karnych. Korona zagrała 9 sparingów przed sezonem 2012/2013 i żadnego nie wygrała!! Nie warto stawiać w takiej sytuacji na nich złamanego grosza.

Legia przed tym meczem wydaje się pefeczka. Jest Sagan, który przeżywa 2 młodość, jest ulubieniec kibiców Daniel Ljuboja. Grają na Pepsiulce.. muszą być 3 pkt.
Wisełka jak zawsze groźna. W zespole z Krakowa niedawno doszło do kadrowej rewolucji. Odeszło siedmiu ważnych piłkarzy, a ich miejsce w większości zajęli młodzi zawodnicy. Mimo to Iwan przekonuje, że... - Wisła jest skazana na walkę o mistrzostw Polski. Mimo przebudowanego składu to ciągle jedna z najlepszy drużyn w kraju, która powinna znaleźć się w ścisłej czołówce. Wilk, Genkow, Iliev, Garguła czy Melikson są gotowi do gry. GKS nie próżnował w przygotowaniach do nowego sezonu. Wygrane 1:0 z AEK Larnaka, 3:0 z Pogonią Szczecin czy 0:2 w pucharze z Nieciecza KS powodują, że Wiślacy muszą poważnie się spiąć aby wygrać to spotkanie. Lecz patrząc na statystyki, jest ogromna nuta nadziei. Bełchatów pokazał w poprzednim sezonie, że mecze wyjazdowe to ich prawdziwa pięta achillesowa. 9 bramek w 15 meczach! Tragedia jednym słowem. Pod tym względem byli najgorsi w lidze. Od 2008 roku wszystkie mecze u siebie jakie grała Wisła Kraków z GKS Bełchatów kończyły się zwycięstwami Wisły! Teraz nie widzę powodów aby ta passa została przerwana.
Legia Warsaw-Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 1.75
Wisla Krakow - GKS Belchatow
Typ: 1
Kurs: 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Sorry Groven, że dubluję typ, ale miałem już gotową analizę i szkoda byłoby ją stracić :p




Wisła Kraków - GKS Bełchatów​

Jest to moja druga propozycja na tą kolejkę ekstraklasy, bez owijania w bawełnę, gram na Wisłę ????

Zacznę od Bełchatowa, jest to klub, który moim zdaniem zbliża się do upadku. Nie dość, że znajduje się w małym mieście, to od lat pozostaje w cieniu osiągającej sukcesy na arenie międzynarodowej Skrze.
Zainteresowanie piłką jest tam znikome, na meczach jest bardzo niska frekwcencja, nawet na trybunie Ultras. W czerwcu pojawiły sie infromacje, że wielu podstawowych zawodników jest zamieszanych w aferę korupcyjną, co musiało się skończyć odejściem.W lipcu, Polskę obiegała wiadomość, że wkrótce wycofuje się głowny sponsor, nie wiadomo było do końca, czy klub w ogóle wystartuje w Ekstraklasie. Jeśli chodzi o transfery:
Przyszli:
Bartłomiej Bartosiak (P - Olimpia Elbląg), Adrian Basta (O - Kolejarz Stróże), , Raúl González (O - Carabobo FC (Valencia)), Mikołaj Grzelak (O - zespół ME), , Krystian Paprocki (B - zespół ME), Damian Podleśny (B - Lewart Lubartów),, Adam Stachowiak (B - AS Anórthossis Ammochóstou), Alan Stulin (P - 1.FC Kaiserslautern II),
Szczerze powiem, że poza Stachowiakiem i Stulinem (talent z FM 2010 :p ) nie sądze, żeby któryś z wymienionych piłkarzy stanowił jakieś znaczące wzmocnienie.
Odeszli:

Odchodzą: Joshua Balogun Kayode (P - Raków Częstochowa), Grzegorz Fonfara (O - ?), Dominik Kisiel (B - ?), Filip Modelski (O - Jagiellonia Białystok), Jacek Popek (O - Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Sapela (B - Rəvan Baku), Dawid Smug (B - MSP Szamotuły (juniorzy), zespół ME), , Damian Zbozień (O - Piast Gliwice), Marcin Żewłakow (N - Korona Kielce)

Jak widzicie, podstawowy bramkarz Sapela, kapitan który ich wyciągał XXX razy z kłopotów, Fonfara-Modelski-Popek - podstawowi obrońcy, Zbozień - pewny punkt pomocy i Żewłak który gwaratnował bramki i solidność.
Kto zostaje? Wróbel, Paweł (2% skuteczności) Buzała, Konrad &quot;szkło&quot; Nowak.
Trenerem jest dalej Kamil Kiereś.
O dziwo w sobotę udało im się wyeliminować Termalicę, ale kto wie jakie piłkarze z Niecieczy mieli podejście do tego meczu, z resztą w Pucharze Polski niespodzianki się bardzo często zdarzają ;)

Jeśli chodzi o Wisłę, to faktycznie doszło do małej rewolucji kadrowej, odeszli :
Mateusz Arian (P - MKS Kluczbork), Dudu Biton (N - Royal Standard de Liège), Daniel Brud (P - Łódzki KS), Júnior Díaz (O - 1.FSV Mainz 05),, Tomáš Jirsák (P - Botew Płowdiw), Milan Jovanić (B - zespół ME), Filip Kurto (B - Roda JC Kerkrade), Michael Lamey (O - ?), Patryk Małecki (P - Eskişehirspor Kulübü), Maksymilian Michalski (P - zespół ME), Kamil Moskal (O - zespół ME), Gervasio Núñez (P - Quilmes AC), Dragan Paljić (O - Heracles Almelo), Jakub Pułka (P - zespół ME), Łukasz Rojewski (N - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Stanek (P - Soła Oświęcim)

przybyli natomiast:
Damian Buras (P - Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Łukasz Burliga (O - Ruch Chorzów), Michał Chrapek (P - Kolejarz Stróże), Jan Frederiksen (O - Brøndbyernes IF), Arkadiusz Głowacki (O - Trabzonspor Kulübü), Jan Kocoń (B - zespół ME), Bartłomiej Kolanko (O - zespół ME), Damian Lepiarz (O - zespół ME), Michał Miśkiewicz (B - FC Südtirol-Alto Adige), Romell Quioto (N - CDyS Vida (La Ceiba)), Daniel Sikorski (N - Polonia Warszawa), Paweł Stolarski (P - junior), Piotr Żemło (O - zespół ME)

Ja szczerze wierzę, że to początek nowej Wisły, poza Sikorskim, klub wzmocnił się mądrze.
Na bramce mamy solidnego Pareiko, obrona prezentuje sie naprawdę dobrze Jovanovic (z GKS zagra pewnie Jaliens - grał na tej pozycji na Mundialu) - Chavez - Głowacki - Friedriksen
W pomocy też jest kłopot bogactwa, Wilk/Sobolewski Ilew/Kirm Melikson/Boguski Garguła/Chrapek, w ataku jest troszkę gorzej, ale Genkov-Quito będą gwarantować jakość.

W sparingach Wisła spisywała się całkiem dobrze, pomimo, że M.Probierz rotował mocno kadrą, grał juniorami. 1-1 z Hannoverem, 3-1 z Piastem rokują dobrze na najbliższy sezon. Jeśli chodzi o mecz pucharu Polski, Wisła pokonało łatwo 5-0 KS Fogo, chociaż, ciężko mówić, że ten mecz był wyznacznikiem formy, bo rywal III ligowy ;)

Podsumowując:
1) Wisła gra u siebie, pomimo, że R22 to już nie taka twierdza jak kiedyś, to myślę, że to będzie miało duże znaczenie
2) Różnica w kadrze ogromna, nawet nia ma co porównywać zawodników, bo na starcie jest już 11:0.
3) M.Probierz jest na pewno lepszym trenerem od Kieresia.
4) Bełchatów nie radzi sobie w ostatnich latach na R22 (3-1,2-0 dla Wisły 2 lata i rok temu)
5) Stablizacja, w klubie z Krakowa, nie ma problemu z wypłatami itd, natomiast z tego co wiem, piłkarze z Bełchatowa nie mają regularnych pensji.

Mecz już w niedzielne popołudnie.

Stawiam na pewne zwycięstwo Wisły ;)
Wisła 1.53 b365
Wisła -1,5 2.75 b365
ew Wisła -2,5 5.5 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Pogoń na pewno zagra ambitnie, ale czy będzie się w stanie przeciwstawić na tyle, by wygrać? No nie sądzę. W Pucharze Polski ich już nie ma, bo przegrali u siebie z średniakiem ekstraklasy, czyli drużyną Górnika Zabrze 0:2 (Nakoulma, Kwiek). A przecież zagrali w &quot;optymalnym&quot; składzie...
Troche mijasz sie z prawdą bo Pogoń owszem odpadła z PP ale z Olimpia Grudziadz ( z ktora wczoraj de facto odpadł Lech) a wspomniany przez Ciebie mecz z Górnikiem to po prostu sparing i to nie rozgrywany u siebie a na neutralnym gruncie w Wielkopolsce gdzie obie druzyny odbywały akurat zgrupowania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ważna informacja dla tych którzy chcą grać na Górnik Zabrze..
Wiadomo już, że kontuzja jakiej w sobotnim meczu Pucharu Polski z Flotą Świnoujście doznał Aleksander Kwiek wyłączy pomocnika Górnika z udziału w derbowym pojedynku z Piastem Gliwice.


Po powrocie z Pomorza zabrzanie trenowali w Zabrzu w poniedziałek rano. W zajęciach nie uczestniczył Aleksander Kwiek, który nie dokończył sobotniego meczu Pucharu Polski z Flotą. Rozgrywający Górnika udał się na badania, które potwierdziły konieczność pauzy. - Rywal zaatakował mnie dość ostro od tyłu, noga została w &quot;kleszczach&quot; i wykręciła się w obie strony. &quot;Kostka&quot; jest mocno spuchnięta i lekarz zalecił mi kilka dni poruszania się o kulach - komentuje wyraźnie niepocieszony Kwiek. - Bardzo chciałem zagrać w Gliwicach, bo to dla nas i naszych kibiców ważne spotkanie. Niestety będę musiał ograniczyć się do kibicowania kolegom z wysokości trybun - dodaje Olek, który był podstawowym zawodnikiem Górnika w ostatnich dwóch sezonach. Na starcie kolejnego sezonu biało-niebiesko-czerwoni będą musieli sobie poradzić bez niego.
Co ciekawe, za wspomniany faul zawodnik Floty nie został ukarany żółtym kartonikiem. Ba, sędzia nie dopatrzył się nawet faulu...

oficjalna strona klubu.

Warto się zastanowić nad remisem w tym spotkaniu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów lub remis
Kurs: 1,70
Bukmacher: bah
przegrałeś przed meczem, bo na +0,5 było 1,98.
Mecz: Pogoń Szczecin - Zagłębie ⛔ 4-0
Typ:
Zagłębie DNB
Kurs: 1,84
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 4/10
Analiza:
Ten mecz rozpocznie 1 kolejką polskiej Ekstraklasy.
Pogoń rozegrała kilka sparingów przed tym sezonem, zremisowało 1-1 z Omonią, przegrała z Piastem 2-4,
niedawno odpadła z Olimpią Grudziądz w PP.
Nowym bramkarzem został Pernis z Dundee, kupiono Bonina z ŁKSu, odszedł Sotirović [29/5].
Zagłębie rozegrało sporo sparingów, przegrało 0-4 z Romą , 1-2 z Ordusporem, 0-1 z Zawiszą,
zremisowało 2-2 z Eintrachtem, wygrało 3-2 z Banikiem czy 6-3 z Wartą Poznań.
Zmian w kadrze nie było zbyt wiele, przyszli Gliwa oraz Jeż z Polonii z tych istotnych.
Zagłębie na wiosnę grało świetnie, są przygotowani do tego sezonu i nie powinni przegrać pierwszego meczu.
Mecz: Widzew - Śląsk ✅ 2-1
Typ:
over 2
Kurs: 2
Buk: Pinnacle
Stawka: 4/10
Obie ekipy mają swoje problemy przed tym sezonem.
Widzew stracił kilku ważnych graczy, wczoraj zagrał słabe spotkanie z Piastem.
Śląsk odpadł z walki o LM, napastnicy są bez formy, linia obrony popełnia proste błędy.
Rok temu było 2-2 w Łodzi, obie ekipy mają dobre kontry, defensywa obu ekip pozostawia wiele do życzenia,
ja gram over 2, bo między tymi ekipami pada sporo bramek zazwyczaj.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Bramkarze : Juz sie rozpisalem powyzej. Fabianiak dramat, Janukiewicz prostak i sezonu udane tez nie mial a zapamietany bedzie raczej z kiksu z Kolejarzem ktory powinienien byc pokazywany w kazdym odcinku wattsa na eurosporcie. O Pernisie sie nie wypowiem bo poprostu za wiele go nie widzialem ale fajerwerek bym sie nie spodziewal. Pozycja obsadzona kiepsciutko.. 2/5
Przypominam, że Pernis rywalizuje obecnie z Muchą (kojarzysz może) o bycie numerem jeden w bramce słowackiej reprezentacji oraz od dawna w tej rywalizacji zostawił za sobą Kuciaka, którym wszyscy na około sie zachwycają. Oczywiście dwa pełen sezony rozegrane w Dundee United to nic przy takim poziomie jakim jest polska ekstraklasa, ale mimo wszystko powinieneś ochłonąć.
Bonus:
Jesteśmy zaskoczeni. Fani &quot;Portowców&quot; pewnie też, bo mamy oto - ni z gruchy, ni z pietruchy - najciekawszy transfer Pogoni Szczecin ostatnich lat. Ba, jeden z ciekawszych w ostatniej dekadzie. I zerkając w CV, najpoważniejszy obok Amarala, piłkarza-koczownika z występami w reprezentacji Brazylii, który przyjeżdżając do Polski nadawał się już tylko do pchania karuzeli. Z Dusanem Pernisem jest inaczej - gość ma zadatki, by pozamiatać. Tak jak jego starzy koledzy, Jan Mucha i imiennik Kuciak.
Oprócz oczywistej cechy wspólnej, czyli przygody z ekstraklasą, wymieniony tercet ma też cechę mniej oczywistą - od kilku lat jest zupełnie poza konkurencją dla pozostałych słowackich bramkarzy. Warto tylko wpomnieć, ze wszyscy trzej pojechali na mundial do RPA. I choć Mucha był nie do wygryzienia, to Pernis od dawna był przed Kuciakiem.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie Bielsko Biala
Typ: 1
Kurs: 1.96

(...) Pod względem meczy u siebie w poprzednim sezonie Jaga rzeczywiście imponująco wypadła. Bilans 10-2-3 jest niesamowity. Podbeskidzie w tym sezonie nie powinno być mocne. Co ciekawe obydwa zespoły spotkały się w poprzednim sezonie także na inauguracji. W Bielsko-Bialej padło 2:2. (...)
Typ jak najbardziej prawdopodobny, jednak martwi mnie jedna informacja, o której nie napisałeś, analizując ten mecz.
Otóż, Jagiellonia na własnym boisku w poprzednim sezonie przegrała 3 mecze: z Ruchem, Śląskiem i ... Podbeskidziem. 0:2. Czy Jagiellonia zrewanżuje się za tę porażkę? Myślę, że tak.
Typ: Jagiellonia Białystok win
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
dabol1 w pełni popieram ten under na Piast , kibice Górnia to ich ogromna zaleta , a z tego co wyczytałem w necie to ich tam zabraknie. GKS &quot;Piast&quot; S.A. informuje, że inauguracyjne spotkanie T-Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze, w związku z wydaniem negatywnej opinii przez Policję, odbędzie się bez udziału kibiców gości. ile w tym prawdy też nie wiem ,bliżej meczu może coś będzie wiadomo na 100%. A Górnik jak to Górnik u siebie bardzo mocny na wyjazdach bywa różnie jednak kadrowo bynajmniej na moje dużo lepsza ekipa od Piasta. Spodziewam się zacietej walki i coś oscylującego w granicach remisu moze 1:0 dla którejś z ekip.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
⚽ Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko Biała

Jagiellonia do tego sezonu przystępuję w mojej opinii w roli czarnego konia. Ostatnie dwa-trzy lata pokazały, że w ekipie ze stolicy Podlasie drzemie spory potencjał. Jak wiadomo zawsze na inaugurację każdego nowego sezonu, plany i oczekiwania są z jednej strony wysokie, a z drugiej nie wygórowane.

Jagiellonia już jakiś czas jest prowadzona przez Tomasza Hajtę. Jako rodowity Białostoczanin, byłem sceptycznie nastawiony do takiego wyboru trenera. Jednak teraz, z każdym meczem oraz wydarzeniem w klubie utwierdza mnie w tym, że wybór był słuszny. Klub staję się co raz bardziej profesjonalny, widać, że lata spędzone w Bundeslidze nauczyły Hajtę profesionalnego podejścia do ludzi pracujących w klubie, piłkarzy czy też kibiców.

Żółto czerwoni po odejściu takich zawodników jak: Sandomierski, Rasiak, Burkhardt, Kascelan czy Serlatic szybko sprowadzili ciekawych zawodników. W mojej opinii sprowadzeni do klubu tacy piłkarze jak: Pazdan, Modelski, Zahorski, Gajos czy dzisiejszy transfer Ukah z pewnością będą wzmocnieniem zarówno siły ataku oraz obrony.

W klubie z Białegostoku w obronie z pewnością będziemy widzieć w środku parę Pazdan - Ukah, która z biegiem czasu stanie się pewnie jedną z najlepszy w lidze. Wspierani na bokach przez Pejovica oraz Modelskiego na papierze wyglądają bardzo solidnie. W drugiej linii panować powinni Tymiński oraz Grzyb. Ofensywni pomocnicy to jak dla mnie największa siła Jagi w tym sezonie. Wszyscy trzej zawodnicy, czyli Kupisz, Dzalamidze oraz Makuszewski powinni być jedną z najlepszych jak nie najlepszą w lidze. Na szpicy tak jak wisienka na torcie sam Franek, który pewnie nie raz będzie tylko przystawiał nogę po podaniach tej trójki. Jeżeli do tego dodać kilka bardzo uzdolnionych młodych chłopaków z ławki to mamy bardzo dobrą paczkę.

Mecz w pucharze z Sokołem Ostróda utwierdził mnie w przekonaniu, że Jagiellonia w tym sezonie powinna być jedną z lepszy drużyn. W klubie liczą na pozycję w górnej części tabeli, jednak pierwsza 5 cz 6 w mojej opinii jest jak najbardziej do osiągnięcia. Wierzę, że trener Hajto jak i sami piłkarze postarają się o taki wynik.

Podbeskidzie tak jak już Junior_Battle wspomniał nic wielkiego w przerwie między sezonami nie dokonali. W ubiegłym roku jakoś im się udawało i dzielnie zdołali dotrwać do końca sezonu zajmując 12 miejsce. W tym roku jednak są to główni kandydaci do spadku, bo jak to mawiają nic dwa razy się nie zdarza. Nie ma co opisywać ekipy z Bielska Białej, gdyż praktycznie się nic nie zmieniło z poprzedniego sezonu. Ostatnio Podbeskidzie po dość słabym meczu przegrało w PP z Wartą Poznań 0:1.

W Białymstoku wszystkim się gra źle albo bardzo źle. Jagiellonia to drużyna, która u siebie musi wygrywać i to z każdym. Wynik z Sokołem tylko doda chłopakom Jagi ambicji i pewności siebie, w mojej ocenie faworyt jest tylko jeden i tylko jedna drużyna zagarnie komplet punktów w sobotę i jest to Jagiellonia Białystok.


Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko Biała # 1.96
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 0

bartloomiej

Użytkownik
W odpowiedzi na post użytkownika MarasSpec chciałbym odnieść się do dwóch graczy których trochę opisałeś. Pierwszym z nich jest Adrian Budka który uważasz , że jest na pierwszą ligę. Ja mam inne zdanie jest jednym z nie wielu graczy w Polsce który wybiega w meczu całe 90 minut i zostawi serce przynajmniej tak było jak grał w Widzewie. A to jak na naszą Ekstraklasę w dużej mierze wystarcza. Zawsze można było na niego liczyć jeżeli chodzi o walkę na boisku , prezentował się solidnie kiedy trzeba było kogoś zastąpić i przejść na inną pozycję niż jego nominalną czyli bok pomocy. Dla beniaminka jakim jest Pogoń który musi bić się o utrzymanie taki zawodnik na pewno się przyda w każdych okolicznościach mimo jego wieku. A co do Traore to ten piłkarz może okazać się wzmocnieniem mimo tego , że widzę dużo krytyki w jego stronę z każdej strony. Ja uważam , że drużyna wchodząca do Ekstraklasy położy duży nacisk na kontry a Traore w tym akurat jest dobry . Szybki , dynamiczny z jakimś tam zwodem może być wzmocnieniem szczególnie na wyjazdach gdzie Pogoń będzie czekać na ruch rywali i dużo kontratakować. Nie stawiał bym Portowców bez szans w meczu z Zagłębie bo to dopiero pierwszy mecz w lidze a jak wiadomo pierwsze mecze z beniaminkami nie są łatwe i trzeba ostro wywalczyć na boisku a szczególnie kiedy gra się z nimi na wyjeździe. Mecz może zakończyć się remisem po zaciętym meczu lub wysokim zwycięstwem Lubinek jak w tamtym roku Lech rozbił ŁKS.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzę, że 1 kolejka budzi spore zainteresowanie ???? Ja w tych pierwszych kolejkach przyczaję się póki co w krzakach i poobserwuję. Nie ma co się zbytnio rzucać. Zauważyłem jednak, że bukmacherzy dość mocno faworyzują Lechię. Polonia z pewnością będzie miała problem w tym sezonie. 11 zawodników może i będą potrafili zebrać i grać na poziomie, który zagwarantuje utrzymanie. Gorzej będzie jeśli zaczną się kartki i kontuzje. Teraz w Polonii zagra kilku nowych, młodych zawodników. Najbardziej na całej sytuacji ucierpiała ofensywna. Sporo zawodników jest właśnie z rocznika 91. Przybecki, Rusak, Teodorczyk, Gliński, Hołota, Olczak to właśnie ci piłkarze. Nie jestem pewien czy oni poradzą sobie z presją na nich wywieraną. Personalnie to jednak Czarne Koszule wyglądają słabo. Brakuje ławki, a najlepiej obsadzoną pozycją jest jednak pozycja bramkarza. Sebastian Przyrowski był już jedną nogą w Jagiellonii, a mówiło się też o transferze zagranicznym. Póki co w klubie dalej jest. Przyszedł za to inny bardzo doświadczony bramkarz znany z występów w Odrze Wodzisław i Wiśle Kraków - Mariusz Pawełek. Defensywa też nie wygląda tak źle i śmiem twierdzić, że Polonia będzie miała większy problem jednak z ofensywą.
Co słychać w Lechii ? Kilku piłkarzy, którzy kopali się po czołach wykopano z tego klubu. Przyszedł Bieniuk i Brożek, który zdecydowanie podniosą jakoś defensywy drużyny z Gdańska. Andreu, Ricardinho i Rasiak będą odpowiadać za ofensywę. Rasiak ? Moim zdaniem się nie sprawdzi. Liczyłem na niego w Jadze, że pomimo tych przycinek w jego stronę uda mu się coś pokazać. Z Frankiem jednak nie stworzyli idealnego duetu, bo jeden grał, drugi siedział albo był kontuzjowany. Najciekawszy transfer tego lata to dla mnie Ricardinho. W Wiśle Płock świetnie się spisywał. Był bardzo bramkostrzelny, a gole były przeważnie zacnej urody. Gra efektownie i efektywnie aczkolwiek często lubi pajacować. Potrafi mieć też gorszy okres gry, bo zanim zaczął grać w Wiśle na poziomie który dało się oglądać to trochę czasu minęło. Uważam, że jest to 1 kolejka, a więc bramek bym się tu nie spodziewał. Lechia jest faworytem, ale remis mnie nie zdziwi. Lechia na papierze może walczyć nawet z czołówką, ale równie dobrze może się to skończyć podobnie jak w poprzednim sezonie. Under to najlepsze wyjście na ten mecz.
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Poniżej 2,5 gola 1,80 Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom