>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% 200zł bet365 tylko przez wap

B 22

blancos07

Użytkownik
boże z ich czatem nie da się dogadać potrafią jedynie kopiować regulamin, stawiał ktoś ten bonus na zakład DNB , co było w przypadku remisu? dopisali normalnie 200zł do konta czy jak?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Można spokojnie stawiać po niższym, ja postawiłem po 1.006 i bonus dostałem. A ta sytuacja tylko daje opinie o supporcie bet365. Ale bukmacher ogólnie w porządku.
 
P 0

polko33

Użytkownik
Postawilem pierwszy zakład przez komórke.Dalsze zaklady postawilem normalnie przez ich strone . Wykonalem wymagany obrót i nawet bylem dobrze na plusie .Zlecilem wypłate a tu zonk.
Pani z suportu powiedziała że do obrotu liczą sie tylko zakłady stawiane przez komórke.Wiec przytoczyłem tej pani temat z tego forum i zapytałem sie czy wszyscy ludzie tutaj piszący kłamią.
Po minucie wypłata została odblokowana.
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
bardzo fajne promo!
zakład kwalifikacyjny po DOWOLNYM kursie na 100% ????
ja osobiście postawiłem 200 zł na live na peffunie po 1,005 wygrałem 1 zł i ... dostałem 200 zł gratis ????
później obrót po kursie minimum 1,5 trzy razy bonus i wkład początkowy przez TELEFON...
trochę śmieszni są dla mnie ludzie nie przestrzegający regulaminu promo i piszący takie głupoty na forum/o forum tylko od razu takim typom konta bym blokował dla reformacji ????

------------------------------
pomyśl...jeśli potrafisz...
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Mam pytanie. Korzystam z internetu w komórce na zasadzie APN-Internet żeby skorzystać z tego bonusu trzeba korzystać z transmisji WAP? Oczywiście zaznaczam, że cały czas korzystałbym z wersji mobilnej.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Mam parę pytań w sprawie tej promocji. Zaznaczam, że jestem początkujący. Jeżeli wpłace 200 zł i wygram 200 zł to muszę trzykrotnie zagrać za 200 zł po kursie wyższym niż 1.5?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
sześciokrotnie musisz obrócić 1200 zł ;) i pamiętaj musisz to zrobić przez wap jeśli chodzi Ci o ten bonus 200 zł z telefonu ;)
 
S 32

szymon89

Użytkownik
sześciokrotnie musisz obrócić 1200 zł ;) i pamiętaj musisz to zrobić przez wap jeśli chodzi Ci o ten bonus 200 zł z telefonu ;)
Co to znaczy sześciokrotnie musisz obrócić 1200zł? Przez wap tzn. korzystając z mobilnej wersji, tak?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja musze was zasmucic tak chwalicie ten bonus napisalem do nich czy mi go dadza i odpisali ze nawet jak zagram za 200zl przez komorke nic nie dostane...i wogole nigdy od nich nic nie dostane uwazam ze to banda zlodzieji i nic wiecej.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Szymon89 zgadza się dobrze rozumiesz ???? chodziło mi że sześciokrotnie musisz obrócić 200 zł = 1200 ;) sorki mogłem wprowadzić zamieszanie ale już się poprawiam ;)
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Szymon89 zgadza się dobrze rozumiesz ???? chodziło mi że sześciokrotnie musisz obrócić 200 zł = 1200 ;) sorki mogłem wprowadzić zamieszanie ale już się poprawiam ;)
Nie ogarniam tego ???? Mam 400 zł na koncie w tym te 200 bonusu. Czyli muszę zagrać 6 x 200 żeby móc skorzystać z tego bonusu?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Wpłacasz swoje 200 pln i grasz jeden zakład za te 200 pln po dowolnym kursie koniecznie używając do tego telefonu albo linka którego podałem wyżej. Jesli wejdzie to masz 400 jesli nie to masz 200. Tak czy siak po zawarciu tego zakłądu po dowolnym kursie musisz wpisać kod oferty by dopisano Ci te te 200 pln bonusu. Jesli chcesz wypłacić pieniądze to musisz łącznie zagrać za 1200 pln po kursie minumum 1,5. Ten pierwszy zakład co grasz za 200 pln możesz zagrac po dowolnym kursie, mają jakiś błąd w systemie i nalicza go do obrotu także po kursie mneijszym niż 1,5. Potem po tym pierwszym zakładzie musisz postawić zakłady na łaczną sume jeszcze 1000 pln po kursie minumum 1,5 by móc wypłąacić hajs. Może to być 250 zakładów za 4 pln po kursie minumum 1,5. Może to być 10 zakładów po kursie minimum 1,5 kazdy grany za 100 pln. Grasz jak chcesz
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Szymon89 zgadza się dobrze rozumiesz ???? chodziło mi że sześciokrotnie musisz obrócić 200 zł = 1200 ;) sorki mogłem wprowadzić zamieszanie ale już się poprawiam ;)
Wpłacasz swoje 200 pln i grasz jeden zakład za te 200 pln po dowolnym kursie koniecznie używając do tego telefonu albo linka którego podałem wyżej. Jesli wejdzie to masz 400 jesli nie to masz 200. Tak czy siak po zawarciu tego zakłądu po dowolnym kursie musisz wpisać kod oferty by dopisano Ci te te 200 pln bonusu. Jesli chcesz wypłacić pieniądze to musisz łącznie zagrać za 1200 pln po kursie minumum 1,5. Ten pierwszy zakład co grasz za 200 pln możesz zagrac po dowolnym kursie, mają jakiś błąd w systemie i nalicza go do obrotu także po kursie mneijszym niż 1,5. Potem po tym pierwszym zakładzie musisz postawić zakłady na łaczną sume jeszcze 1000 pln po kursie minumum 1,5 by móc wypłąacić hajs. Może to być 250 zakładów za 4 pln po kursie minumum 1,5. Może to być 10 zakładów po kursie minimum 1,5 kazdy grany za 100 pln. Grasz jak chcesz
Aha, ok dzięki już rozumiem. Czyli po prostu wystarczy zagrać za łączna sumę 1200 po kursie 1.5 i wtedy wszystko jest ok, zgadza się? ???? Przepraszam za tak tendencyjne pytania no ale przymierzam to rozpoczęcia gry w internetowym buku i chciałbym przed założeniem konta dużo wiedzieć a nie później się dowiadywać po fakcie ????
 
Do góry Bottom