>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% 200zł bet365 tylko przez wap

bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Odpowiem sam sobie, można grać też w Lotto i będzie liczyło się to do obrotu.Tak mnie poinformowali na chacie.
To ja uzupełnię jeszcze, że liczą się wszystkie wydarzenia, które mają w ofercie działu SPORTY, nawet lotto, polityka i norweski odpowiednik Idola.
 
M 0

malinavip21

Użytkownik
Dla typujących w bet365-wczoraj postawiłem swój pierwszy zakład przez komórke-200zł(max promocji) rano pisze o zwrot kaski a tu Pani mi ładnie odpisuje,że ta promocja jest już nieaktualna !!!
Także miejcie to na uwadze bo ładnie można sie naciąć....
 
F 0

frbolo1987

Użytkownik
pytałem sie ich na czacie w sprawie bonusów
powiedzieli ze zaklad musi byc 3x obrocony 1 zdarzeniem przy kursie 1,5.
a w przypadku ako to na kuponie musi byc przynajmniej jedno zdarzenie po kursie 1,5 a reszta moze byc 1,01.
tak to pisze poniewaz kiedys były niejasnosci z bonusami u mich i ako
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
witam mam pytanie. Na swoim koncie komputerowym na bet365 mam 250zł. chcem otrzymać ten bonus. wchodzi na stronke mobile.Bet365.com i tam się loguje swoim numerem użytkownika i hasłem z konta normalnego co posiadam i mam kwote 250zł. gram za 200 na jakiś zakład po małym kursie. co daalej mam zrobić? prawdopodobnie dostane jakiś kod na e-mail i co mam z nim zrobic? gdzie go wpisać? wpisac go na stronce moblinej czy normalnej? czy juz moze automatycznie zostanie przypisane mi 200zł do konta? dzięki wielkie za pomoc..
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Trzeba dokonać depozytu minim,u 20 max 200 pln by sie kwalifikowac do otrzymania tego bonusu. Zagraj przez stronke mobile.bet365.com zdarzenie po kursie minimum 1,5 za te 200 pln, moze to być przykladowo też 20 zdarzeń po 10 pln po kursie minimum 1,5. Potem wchodzisz w uzytkownicy-oferty-dostepne oferty-wyslij sobie kod na email- a potem go wprowadź tam w oferty
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
po zalogowaniu otrzymałem od nich kod ofery i teraz pytanie najpierw musze go wpisać i potem zagrać za 200 zł czy odwrotnie żeby otrzymać bonus?
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
fajny bonus tylko mi kurs 1.008 nie wszedł ???? w doliczonym czasie padły 4 kornery ???? to sie nazywa dopiero pech ????
 
M 7

marwar

Użytkownik
Dla typujących w bet365-wczoraj postawiłem swój pierwszy zakład przez komórke-200zł(max promocji) rano pisze o zwrot kaski a tu Pani mi ładnie odpisuje,że ta promocja jest już nieaktualna !!!
Także miejcie to na uwadze bo ładnie można sie naciąć....
Orientuje sie ktos czy aktualna ta promocja ??
Pytalem suportu na bet365 ale nie odpowiadaja.....

Edit ..... Punkt 5 regulaminu promocji i wszystko jasne ????
&quot;5. Oferta zakończy się o 00:59:59 GMT+1 01/07/2011.&quot;
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Orientuje sie ktos czy aktualna ta promocja ??
Pytalem suportu na bet365 ale nie odpowiadaja.....

Edit ..... Punkt 5 regulaminu promocji i wszystko jasne ????
&quot;5. Oferta zakończy się o 00:59:59 GMT+1 01/07/2011.&quot;
To nie wiem dlaczego teraz na chacie poinformowali mnie, że mam dostepną promocje bonus przez wap. Wystarczy, że wejdę na mobile.bet365.com postawie zakład a oni podwoją kwote zakładu. Czyli gram za 200 po napisaniu na chat i otrzymaniu kodu wpisuje i mam kolejne 200. Obrót 3 x kwota bonusa + kwota pierwszego zakładu przez kom po kursie minimum 1,5
edit: potwierdzam bonus aktualny.
doładowałem konto bet365 kwotą 200pln po czym przez strone mobile.bet365.com.pl postawiłem zakład i odstałem maila z kodem oferty gdy go wpisałem 200 od razu na koncie.
edit: 2
uważajcie z tym obrotem ???? w najlepsze obracam sobie przez kompa obrotu nie nalicza.. pisze na livechat i mi Pani tłumaczy, że tylko zakładu zawarte przez komórkę liczą się do obrotu niby nie problem bo to tylko 1200 ale mysle, że to dość ważna uwaga.
edit: 3
Jako, że ze mnie niespokojny duszek próbowałem i...
wystarczy zakłady stawiać z kompa przez mobile.bet365.com a już naliczają nam obrót ;)
 
visor 28

visor

Użytkownik
Panowie odpowiedzcie mi tylko na pytanie bo chce się upewnić :
1 zakład ( przed bonusem ) mogę postawić po byle jakim kursie tak ?
Robiąc obrót na kuponie muszę mieć przynajmniej 1 zdarzenie po kursie 1.5 a reszta zdarzeń może być np 1.01?
 
rudy9210 11

rudy9210

Użytkownik
Witam! Po zalogowaniu się na swoje konto bet365 na telefonie w celu sprawdzenia stanu konta, dostałem takiego oto maila:
&quot;Mobilny bet365 Bonus
Wystarczy, że postawisz zakład za 4 PLN lub więcej, a będziesz miał prawo do 100% bonusu dla kwalifikującej się stawki, aż do maksimum 100 PLN. Zwróć uwagę, że za swoją stawkę i bonus należy zagrać trzy razy, zanim wypłata będzie możliwa.
Aby zdobyć bonus, przejdź do sekcji Użytkownicy, wybierz Oferty, a następnie wprowadź kod oferty zakończony na NMBLP, który został wysłany do Ciebie na adres email.&quot;
Mam kilka pytań związanych z tym bonusem:
1. Czy jeśli mam już pieniądze na koncie, to muszę ponownie zlecić jakąś wpłatę? Zostały mi po obrocie bonusu startowego.
2. Po jakim kursie trzeba zagrać pierwszy zakład, aby kwalifikował się do otrzymania bonusu? Wystarczy 1,01 czy też 1,50 tak jak do obrotu?
3. Pierwszy zakład wiem, że trzeba zagrać przez telefon/tablet lub strone bet365 mobile z komputera, ale czy kolejne zakłady związane z obrotem także trzeba grać tymi metodami, czy można jednak przez &#39;normalny&#39; pecetowy serwis bet365 obracać?
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Siema, jakiś czas temu korzystałem z tego bonusu.

1. Bonus bez wpłaty. Jedynym warunkiem jest już w pełni obrócony bonus startowy.
2. Z tego co pamiętam, nie było warunku minimalnego kursu, ale na wszelki wypadek poszukaj pełnego regulaminu promocji. Przegrywasz zakład, otrzymujesz zwrot, do stawki ma. 100 zł.
3. Nie zwracałem na to uwagi, grałem raz tak, raz tak, a po pewnym czasie po prostu obrót się dokonał. Istnieje jednak obejście chyba tego problemu. Przez kompa też możesz się logować oraz zawierać zakłady na wersji mobilnej strony. Oto link: https://mobile.bet365.com/

POZDRAWIAM
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Przegrywasz zakład, otrzymujesz zwrot, do stawki ma. 100 zł.
Poprawka. Nie trzeba przegrać zakładu żeby dostać ten bonus dostaje się go niezależnie od wyniku w wysokości stawki.
Kursu minimalnego na pierwszy zakład raczej nie ma, przynajmniej w regulaminie nic o tym nie napisali.
Obrót musi być wykonywany na mobilnej wersji strony, może być z kompa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom