>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% 200zł bet365 tylko przez wap

S 32

szymon89

Użytkownik
zgadza się tylko pamiętaj graj przez wap ???? bo inaczej mogą Ci nie naliczać zakładów do obrotu ;)
Nie pisz przez wap tylko przez mobilną stronę buku bo inaczej znowu mi się myli ze względu na to, że korzystam z transmisj APN-Internet a nie WAP ???? Ale do założenia konta jeszcze daleka droga ????
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
Czyli na początek wpłacam np.200zł , stawiam na zakład przez mobile.bet365 obojętnie jaki i dopiero mogę się ubiegać o kod oferty? Czy mogę wcześniej ?
 
F 5

fatamorgana

Użytkownik
Czyli na początek wpłacam np.200zł , stawiam na zakład przez mobile.bet365 obojętnie jaki i dopiero mogę się ubiegać o kod oferty? Czy mogę wcześniej ?
Kod oferty dostaniesz zaraz po zalogowaniu się na mobile.bet365.com.
Ale wpisujesz go dopiero po zagraniu zakładu przez tą witrynę.
Wcześniej zresztą kod chyba jest nieaktywny.
 
N 0

nvn

Użytkownik
Mam pytanko, wpłaciłem 200zł na bet365, skorzystałem z bonusa 100%. Czy mogę jeszcze skorzystać z tej promocji &quot;Komórka w bet365&quot; ?
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Witam. Jedno pytanie, jesli mam srodki na koncie to nie moge zrobic tak ze zagrac zakładu za 200zł przez telefon i otrzymac ten bonus ? czy musze jeszcze raz wpłacic pieniadze i wtedy zagrac przez komorke ?
 
M 3

mateuszr1

Użytkownik
Tak dla pewności-czy wszystkie zaklady mogą być obstawiane przez strone mobile.Bet365 włącznie z 1 zakładem??Czy można ominąc komórke??
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
CendruS możesz zagrać bez wpłacania tylko pamiętaj za ile zagrasz tyle dostaniesz bonusu czyli proponuję zagrać od razu za 200 ????
MateuszR1 mogą ????
 
M 3

mateuszr1

Użytkownik
Rozumiem ze wchodze na strone glowna, wplacam 200zł, loguje sie na odnosnik komorka, obstawiam z tamtad zaklad za 200zl, prosze o kod oferty i dostaje 200zl bonusu tak??
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
CendruS możesz zagrać bez wpłacania tylko pamiętaj za ile zagrasz tyle dostaniesz bonusu czyli proponuję zagrać od razu za 200 ????
MateuszR1 mogą ????
Babka na supporcie mówi że niby trzeba zrobić nowy, ale ja tam w sumie bardziej wam wierze niż polskiemu supportowi.
@Cendrus dostałeś już bonus ?
 
T 0

tominho

Użytkownik
Babka na supporcie mówi że niby trzeba zrobić nowy, ale ja tam w sumie bardziej wam wierze niż polskiemu supportowi.
@Cendrus dostałeś już bonus ?
Zle Ci mowi ziomek . Wystrczy ze masz 200 zl na koncie stawiasz przez mobilebet365 wszytskie zaklady i bez problemu wyplacasz . Kurs 1,000001 nawet moze byc .
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wszystko przez stronke robilem, owszem raz zapomnialem i postawilem przez normlana strone(wtedy obrot sie nei liczy) ale takto ok - wyplata po paru godz na mb
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
mam pytanie o ten minimalny kurs 1.5
jeśli chcę postawić 2-3 zakłady na jednym kuponie to wystarczy ze ako tego kuponu będzie wynosić minimum 1.5?
czy każde zdarzenie na tym kuponie musi mieć kurs minimum 1.5?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
mam pytanie o ten minimalny kurs 1.5
jeśli chcę postawić 2-3 zakłady na jednym kuponie to wystarczy ze ako tego kuponu będzie wynosić minimum 1.5?
czy każde zdarzenie na tym kuponie musi mieć kurs minimum 1.5?
O ile dobrze pamiętam to jedno zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs 1,5
 
Do góry Bottom