>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka PlusLigi (08-12.12.2017)

Status
Zamknięty.
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Tylko to jest zasadnicza różnica czy to będzie 3:1, czy 3:0, bo do gry ew. handi -2.5 seta. Ogólnie te mecze dziś moim zdaniem nie takie oczywiste jak mogłoby się wydawać. Olsztyn u siebie bardzo mocny, ale Katowice o urwanie seta mogą się pokusić, w końcu musi przyjść jakaś poprawa w ich grze, zresztą oddać im trzeba, że ostatnio mieli ciężki kalendarz i właściwie to porażka z Zawierciem obciąża ich konto najbeardziej, ale jak spojrzymy na wyniki Warty w ostatnim czasie to widać, że u nich też trybiki zaskoczyły. Idąc dalej i mecz Radomia z Bydzią. Radom bez Fornala i Filipa a to strata bardzo duża, szczególnie Filip, wraca niby po kontuzji Vincic i ma grać, pytanie tylko ile, a przede wszystkim na jakim poziomie zagra po takiej przerwie. Podsumowując te moje wywody, szedłbym dzisiaj w kierunku Katowic i Bydgoszczy na jakies dodatnie handi +2.5 seta, albo handi punktowe, no i gdybym miał typować to skra 3:0.
Powodzenia
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Czarni Radom - Bydgoszcz (Handicap punktowy +12.5) typ 2 kurs 2.00 Totolotek
Witam tutaj zdecydowanie pogrywam w stronę Bydgoszczy. Kurs naprawdę wysoki a typ może nawet skończyć się wynikiem 3-0 dla Czarnych i jest możliwość nadal że typ będzie na plus. Wystarczy że Bydgoszczanie zdobędą w 3 setach przynajmniej 21 punktów ,ale wątpliwe jest to ,że Czarni mogą stracić dzisiaj na swoim boisku seta a nawet i punkty. Bydgoszcz ostatnio rewelacyjnie nie gra ,ale będą chcieli wywieźć z trudnego terenu jakiekolwiek punkty. Bydgoscz potrafi urwać punkty drużyną na bardzo ciężkim terenie m.in AZS Olsztyn przegrywając dopiero po tie-breaku. Jeśli chodzi o Czarnych jeżeli grali by w optymalnym składzie spodziewał bym się gładkiego 3-0 ,ale zabraknie dwóch czołowych zawodników m.in Michała Filipa oraz Tomasza Fornala. Według mnie Bydgoszcz dzisiaj powalczy o przynajmniej 1 punkt ,który znacznie przybliży ich w stronę utrzymania. Poniżej macie prawidłowe informacje odnośnie kontuzji i dyspozycji obu zespołów . Pozdrawiam trzymajcie się.

 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Skra dzisiaj bez Wlazłego(raczej na pewno), Piechocki raczej też nie zagra(chyba ,że na blokadzie) no i przede wszystkim bez Milada dzisiaj. Z drugiej strony Bielsko przyjedzie prosto na mecz. Skra ostatnio przeżywa trochę ciężkie chwile z Novosibirska wrócili wczoraj dzisiaj z marszu mają do rozegrania spotkanie i sa osłabieni. Gdyby to była lepsza ekipa niż Bielsko to na pewno Skra by miała problemu ale tutaj mimo trudności mogą sobie poradzić 3-0
 
M 220

mm25

Użytkownik
Skra dzisiaj bez Wlazłego(raczej na pewno), Piechocki raczej też nie zagra(chyba ,że na blokadzie) no i przede wszystkim bez Milada dzisiaj. Z drugiej strony Bielsko przyjedzie prosto na mecz. Skra ostatnio przeżywa trochę ciężkie chwile z Novosibirska wrócili wczoraj dzisiaj z marszu mają do rozegrania spotkanie i sa osłabieni. Gdyby to była lepsza ekipa niż Bielsko to na pewno Skra by miała problemu ale tutaj mimo trudności mogą sobie poradzić 3-0
według mnie tez będzie 3-0, a co do olsztyna super kurs na 3-0 ponad 2 kurs
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
według mnie tez będzie 3-0, a co do olsztyna super kurs na 3-0 ponad 2 kurs
Moim zdaniem granie na 3-0 dla Olsztyna to błąd. Katowice to drużyna która na wyjazdach gra lepiej jak u siebie. Olsztyn to nie jest drużyna na wygrywanie meczów po 3-0.
Troszeczkę statystyk Katowic z meczów wyjazdowych:
- w tym sezonie na 9 wyjazdów tylko jeden! mecz przegrany do zera ze Skrą, gdzie tam sety były na styku
- w tym i w poprzednim sezonie tylko w czterech! meczach wyjazdowych na 24 Katowice przegrały do zera (2x Skra, ZAKSA, Warszawa). Kręgosłup tej drużyny dość podobny więc staty z dwóch sezonów jak najbardziej można połączyć w całość.
Zatem moim zdaniem:
Katowice +2,5seta @1,60
lub nawet Katowice +1,5seta @3,00 dla ryzykantów z dużym budżetem na zaklady
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SKRA Bełchatów - Bielsko Biała
Bielsko +18,5 1,59 eFortuna
Bielsko +2,5 seta 2,06 eFortuna

Tak jak kolega wyżej wspomniał, dziś Bełchatów bez Wlazłego, Piechockiego oraz Ebadipura, prosto z Rosji po meczu w lidze mistrzów. Na Bielsko powinno to wystarczyć ale można zaryzykować na seta i na dodatnie handi w stronę gości. Faktycznie gdyby zamiast Bielska biła ekipa lepsza to śmiało stawiałbym na zwycięstwo gości ale Bielsko jest jedną z gorszych drużyn.
Czarni Radom - Bydgoszcz
Bydgoszcz +15,5 1,54 eFortuna

Tutaj także Radom osłabiona bez Filipa oraz bez Fornala - jest to pierwszy atakujący oraz przyjmujący więc są to spore osłabienia. Wraca Vincić ale nie oszukujmy się nie będzie on w swojej najlepszej dyspozycji. Tutaj znowu tak jak w typie nr. 1 gdyby przeciwnik był mocniejszy to stawiał bym na zwycięstwo gości a tak to tylko dodatni handicap.
Olsztyn - Katowice
Katowice +14,5 1,57 eFortuna

Olsztyn spuścili nieco z tonu ostatnio, te wygrane nie są jakoś przekonujące zbytnio. Katowice same porażki ale z kim oni grali ostatnio? Lubin, Asseco, Jastrzębie, Zaksa...
Katowice mają potencjał aby zagrać dobry mecz więc na seta ich na pewno stać.
Można śmiało stworzyć z tych 3 typów jakiegoś dubelka.​
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Skra - Bielsko
Bielsko +17.5 pkt
1.73
Czarni - Bydgoszcz
Bydgoszcz +2,5 seta
1,57
Dubel 2.72
Skra niedawno wróciła z Rosji, nie zagra dzisiaj Wlazły i prawdopodobnie kilku innych. Zawodnicy już napewno myslami są przy świętach, po meczu wracaja do rodzin. Trener Bielska liczy na zlekceważnie jego drużyny. Maja dzisiaj szanse coś ugrać. Skra ma to obowiązek wygrać, ale ze zmiennikami nie sądze by tu był pogrom.
Czarni dzisiaj bez Fornala i Filipa, jak dlamnie to wielka strata tej drużyny. Żaliński bedzie musiał sam ich pociągnąć do wygranej. Radom to nie jest drużyna, w której takie braki nie beda odczuwane. Bydgoszcz ma szanse cos ugrać i myslę, że ugranie tu seta nie bedzie problemem przy takich brakach w Radomiu. Pozatym Czarni to nie jest, żaden hegemon tej ligi by wygrac wszystko po 3-0 i to z brakami w składzie.

To są tylko twoje spekulacje... jak masz prawdziwe informacje to pisz, a nie przypuszczenia. Bo ja równie dobrze mogę napisać, że dziś Bełchatów wyjdzie drugim składem...
jak nie wiesz to sie lepiej nie udzielaj...albo poszukaj informacji.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Skra cieńka jak siki nietoperza, druzyna uzalezniona od Wlazłego. Nie ma go i grają jak równy z równym z najgorsza drużyną w lidze.. osłabioną drużyną w dodatku ????
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Skra cieńka jak siki nietoperza, druzyna uzalezniona od Wlazłego. Nie ma go i grają jak równy z równym z najgorsza drużyną w lidze.. osłabioną drużyną w dodatku ????
Skra dużo bardziej obecnie uzależniona jest od Lisinaca.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
był Lisinac i co z tego ? Grali jak druzyna z z dołu tabeli.
Skra - Bielsko
Bielsko +17.5 pkt
1.73
Czarni - Bydgoszcz
Bydgoszcz +2,5 seta
1,57
Dubel 2.72
Skra niedawno wróciła z Rosji, nie zagra dzisiaj Wlazły i prawdopodobnie kilku innych. Zawodnicy już napewno myslami są przy świętach, po meczu wracaja do rodzin. Trener Bielska liczy na zlekceważnie jego drużyny. Maja dzisiaj szanse coś ugrać. Skra ma to obowiązek wygrać, ale ze zmiennikami nie sądze by tu był pogrom.
Czarni dzisiaj bez Fornala i Filipa, jak dlamnie to wielka strata tej drużyny. Żaliński bedzie musiał sam ich pociągnąć do wygranej. Radom to nie jest drużyna, w której takie braki nie beda odczuwane. Bydgoszcz ma szanse cos ugrać i myslę, że ugranie tu seta nie bedzie problemem przy takich brakach w Radomiu. Pozatym Czarni to nie jest, żaden hegemon tej ligi by wygrac wszystko po 3-0 i to z brakami w składzie.

✅✅
 
M 220

mm25

Użytkownik
Moim zdaniem granie na 3-0 dla Olsztyna to błąd. Katowice to drużyna która na wyjazdach gra lepiej jak u siebie. Olsztyn to nie jest drużyna na wygrywanie meczów po 3-0.
Troszeczkę statystyk Katowic z meczów wyjazdowych:
- w tym sezonie na 9 wyjazdów tylko jeden! mecz przegrany do zera ze Skrą, gdzie tam sety były na styku
- w tym i w poprzednim sezonie tylko w czterech! meczach wyjazdowych na 24 Katowice przegrały do zera (2x Skra, ZAKSA, Warszawa). Kręgosłup tej drużyny dość podobny więc staty z dwóch sezonów jak najbardziej można połączyć w całość.
Zatem moim zdaniem:
Katowice +2,5seta @1,60
lub nawet Katowice +1,5seta @3,00 dla ryzykantów z dużym budżetem na zaklady
dzieki Pablo, dobrze ze cie posłuchałem dałem na over 3.5 seta
i do tego bydgoszcz +2.5 seta
dzieki , a ja mysle jutro uderzyć Gdańsk na wygrana kurs 2.70
wg mnie kedzierzyn sporo meczy ostatnio., a takze w lidze muszą przegrac wkoncu, a gdansk +2.5 seta to chyba pewniaczek dnia ale kurs 1.30
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Rzeszów - Będzin
Będzin + 19,5 pkt kurs 1.60
Będzin ostatnio ograł Jastrzębie, urwał seta Zaksie, wiec myślę, że i w Rzeszowie powalczą. Patrząc na h2h widać ze, Rzeszów nie lezy ewidentnie Będzinowi. Liczę, że po meczu z Jastrzebiem gdy przegrywali 0-2 i wygrali 3-2 mocno w siebie uwierzyli i nie jadą na wycieczke. Rzeszowianie, tak jak Skra wczoraj mogą podejść dzisiaj mocno na luzie do tego spotkania i wygrac go najmniejszym nakładem siły. Jest sobota, jutro wigilia myślę, że zawodnicy myslami mogą być już gdzie indziej.
Zawiercie - Kielce

Zawiercie -13,5 pkt kurs 1.66
Obecnie najgorszy zespół ligi jedzie do Zawiercia które jest na fali. Zmiana trenera na ławce z Kielc, nie wiele tu powinna pomóc. Jak wiadomo mamy okres świąteczny, myślę że Zawiercie bedzię chciało wygrac to spotkanie i to przekonująco i mieć udane święta. Kielce nic nie muszą bo nie są tu faworytem, a poważne granie zacznie się po wzmocnieniach, gdy nowy-stary trener bedzie miał wiecej czasu. Kielce na wyjazdach 0-7 sety 0-21.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Rzeszów - Będzin
Będzin + 19,5 pkt kurs 1.60
Rzeszowianie, tak jak Skra wczoraj mogą podejść dzisiaj mocno na luzie do tego spotkania i wygrac go najmniejszym nakładem siły. Jest sobota, jutro wigilia myślę, że zawodnicy myslami mogą być już gdzie indziej.
Zawiercie - Kielce

Zawiercie -13,5 pkt kurs 1.66
Jak wiadomo mamy okres świąteczny, myślę że Zawiercie bedzię chciało wygrac to spotkanie i to przekonująco i mieć udane święta.
Święta raz jako czynnik rozluźniający, innym razem jako motywujący. Zależy jak typujemy.
Analiza pod typ, miód na me serce XD
(nie neguję typu; neguję analizy pod typ i gwałt na logice)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
No tak typowy polaczek ktory sam nic od siebie nie napisze tylko hejtuje ????
Prawda w oczy kole i to jest typowe zachowanie &quot;polaczka&quot;... zresztą z Tobą nie ma sensu pisać, a tylko ignore do kolekcji, bo w wymądrzaniu to pierwszy, a przyznać się do błędu ostatni.

Trefl Gdańsk - ZAKSA @1.40
Nie wiem czemu taki wysoki kurs na Kędzierzyn, ale pobieram bez wahania. ZAKSA ma wg mnie zdecydowanie lepszy skład, nawet z takim Buszkiem, czy Torresem, którzy nieraz zawodzą. Po przeciwnej stronie też silna drużyna, ale nie ma się co oszukiwać – w tym sezonie raz lepiej, raz gorzej. Chłopaki nie potrafią jeszcze odpalić, a pojedyncze zwycięstwa z górą tabeli przeplatają zaskakującymi porażkami z przeciętniakami. Wg mnie ZAKSA odda max 1 seta.
P.S.
Zaraz pojawią się hejty, że zmęczeni i dzisiaj nie dadzą rady? ????
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą arces1992 . Według mnie kurs jest ok. Niektórzy mają wizję zwycięstwa Gdańska z tego powodu że ZAKSa w KMŚ, jak i w Lidze Mistrzów grała nierówno. Tylko że trzeba wziąć pod uwagę z kim grali, a i wielką sztuką jest przegrywać 0:2, żeby potem podnieść się i trzy sety wygrać. Potrafią poradzić sobie nawet gdy ich lider, Sam Deroo nie ma dnia. Nie wiem czy Trelf dałby radę, jakby Schulz atakował na niskim procencie. Według mnie Gdańsk ostatnio fajnie gra, tylko dzisiaj zmierzą się z mistrzem Polski, który jeszcze w tym sezonie nie doznał goryczy porażki i myślę że będą chcieli podtrzymać tą passę jak najdłużej. Jak będzie to tak naprawdę dowiemy się po meczu ;)
 
M 220

mm25

Użytkownik
jastrzębski wygra za 3pkt, super kurs na singla, typuje wogóle 3-0 są u siebie mocni i dobrze z formą stoją, z gdanskiem odpusciłem i ide na pkt zapewne będzie to mecz zacięty, co do reszty, to resovia 3-0 i zawiercie 3-0
to moje typy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom