>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
I 1

icytower77

Użytkownik
Witam, wlasnie zdałem quiz i wybralem sobie platforme na partypoker. Czyli teraz mam czekac na mejla od nich i potem wysłać im skan dowodu i dostanę odrazu 50$ tak? I jeszcze takie pytanie: Nie mogę zrobić konta na prawdziwie pieniądze. Uzupełniłem dane tak jak pisze na stronie ale dalej konto jest mozna powiedziec wirtualne. Czyli dopiero jak oni mi przeleje 50$ to wtedy konto będzie już w porządku?
edit: dzięki za odpowiedź
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Czyli teraz mam czekac na mejla od nich i potem wysłać im skan dowodu i dostanę odrazu 50$ tak?
Tak.
Jesli nie dostaniesz do tygodnia $$ na Party mozesz sam,od siebie wysłac im skany.
. Uzupełniłem dane tak jak pisze na stronie ale dalej konto jest mozna powiedziec wirtualne. Czyli dopiero jak oni mi przeleje 50$ to wtedy konto będzie już w porządku?
Tak.
Nic juz nie musisz uzupełniac.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Witam, wlasnie zdałem quiz i wybralem sobie platforme na partypoker.
sprawdz w spamie czy nie masz prośby o skan dowodu.

z tego co rzuciło mi się w oczy to na partypoker teraz trzeba czekac około tygodnia na kase także polecam uzbroić sie w cierpliowść.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja również miałem problem z weryfikacją danych na pokerstrategy.
Możliwe że pomyliłem cyferkę przy dacie urodzenia o jedną ale wątpię.. co prawda szybko wpisywałem ale potem sprawdzałem dane.
Jednak zmierzam do faktu iż po wysłaniu ticketu zadzwoniono do mnie z biura obsługi i telefonicznie potwierdzałem swoje dane oraz :grin:
miałem jeszcze 2 ciekawe pytania: Ile było pytań w quizie oraz :grin: co to jest kareta
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja wzialem udzial, quiz zdany, trudny to on nie jest, warto przeczytac pare rzeczy, bo nawet sie przydaja i wtedy spokojnie mozna go zrobic, bo albo sie zna odpowiedzi albo pamieta gdzie je znalezc ????
Problemow z weryfikacja nie bylo, tylko cos na party poker nie mogli mi wplacic nie wiem czemu, ale po wymianie meili, zalozylem konto w everescie i kaska jest ????
Tylko nie moge znalezc jakie sa warunki wyplaty ... ?
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
pilnie potrzebuje odpowiedzi na 20 pytań !? POMOCY od kogoś kto się zna!!!!!

1.Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i królem. Jeden przeciwnik sprawdza. Na flopie spadają czwórka, dziewiątka i dwójka w różnych kolorach. Stawiasz zakład. Twój przeciwnik sprawdza. Na turnie pojawia się kolejna czwórka. Co robisz?

A Czekasz i pasujesz w przypadku ewentualnego zakładu.
B Stawiasz zakład.
C Czekasz i sprawdzasz ewentualny zakład.

2- Zakład może być &quot;for value&quot; tylko wtedy, gdy ...
A ... przeciwnicy łatwo się poddają.
B .. masz co najmniej najwyższą parę.
C .. przeciwnicy mogą mieć słabsze karty.
3 Przed flopem - Przed flopem jesteś na wczesnej pozycji i trzymasz parę dziewiątek. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?
Asprawdzasz
B podbijasz
C pasujesz
4 Podstawy - Czasami zdarza się, że przez wiele gier tylko przegrywasz pieniądze. W pewnym momencie musisz zejść na niższy limit i znów pograć na niższych stawkach. Czemu powinieneś zejść niżej?
A Ponieważ zawsze należy zejść na niższy limit w przypadku serii przegranych gier.
B Ponieważ w przeciwnym wypadku występuje niedopuszczalnie wysokie ryzyko tego, że przegrasz wszystko.
c Ponieważ twoje straty wyraźnie wskazują na to, że twoja gra nie jest wystarczająco dobra na wyższy limit.
5 Przed flopem - Przed flopem jesteś na środkowej pozycji i trzymasz króla z damą w różnych kolorach. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?
A Sprawdzasz
B Podbijasz
C pasujesz
6 Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i królem i jeden przeciwnik sprawdza. Na flopie spadają dwa piki i król. Jesteś pierwszy z kolei i stawiasz zakład. Następny gracz sprawdza. Na turnie pojawia się trzeci pik. Znów musisz działać jako pierwszy. Co robisz?
A Czekasz i pasujesz w przypadku zakładu.
B Stawiasz zakład.
C Czekasz i sprawdzasz ewentualny zakład.
7 Przed flopem - Przed flopem jeden z przeciwników podbija do 0,40 $. Nikt nie sprawdza. Jeśli chciałbyś przebić, to do jakiej kwoty?
A 2
B 1,6
C 1,2
8 Podstawy - Ilu buy-inów z danego limitu potrzebujesz, abyś mógł się na niego wspiąć?
A Co najmniej 30 buy-inów.
B co najmniej 35
C co najmniej 25
9 Po flopie - Jeśli chronisz swoje karty, to jaką czynność wykonujesz?
A Starasz się podnieść cenę obejrzenia kolejnej karty przez przeciwników tak wysoko jak możesz.
B Starasz się wypchnąć wszystkich przeciwników z puli.
C Starasz się uczynić showdown tak drogim jak tylko to jest możliwe.
10 kiedy blef ma sens?
A Gdy pula jest możliwie mała.
B Gdy twoi przeciwnicy mogą spasować.
C Gdy masz tylko jednego przeciwnika.
11 Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i damą. Na flopie spadają 8, 7 i 5 w różnych kolorach. Co robisz?
A Stawiasz zakład, jeśli masz tylko jednego przeciwnika.
B Stawiasz zakład, niezależnie od wszystkiego.
C Stawiasz zakład, gdy masz maksymalnie 3 przeciwników.
12 Po flopie - Kiedy slowplay ma sens?
A Gdy twoi przeciwnicy grają agresywnie.
B Gdy grasz agresywnie.
c Gdy twoi przeciwnicy grają pasywnie
13 Podstawy - Masz 90 $ na swoim pokerowym koncie. Jaki jest najwyższy limit, na którym możesz grać z tą sumą?
A NL4 (Big blind wynosi 0,04 $)
B NL10 (Big blind wynosi 0,10 $)
C NL10 (Big blind wynosi 0,2 $)
14 Po flopie - Podbijasz przed flopem z parą dam. Dwóch przeciwników sprawdza. Na flopie spadają dwie dziewiątki i siódemka. Stawiasz zakład. Pierwszy przeciwnik pasuje, a drugi przebija twój zakład. Co robisz?
A Sprawdzasz
B pasujesz
C przebijasz dalej
15 Przed flopem - Jesteś na późnej pozycji i trzymasz waleta z dziewiątką, obie karty w kierach. Dwóch graczy przed tobą sprawdza. Co robisz?
A Sprawdzasz
B Podbijasz
C Pasujesz
16 Podstawy - Jeśli masz tylko 20 buy-inów z najbliższego niższego limitu, to powinieneś zejść na ten limit. Czy ta wypowiedź jest prawidłowa?
A Nie, już od 25 buy-inów.
B Nie, już od 30 buy-inów.
C Tak, od 20 buy-inów.
17 Przed flopem - Przed flopem jeden z przeciwników podbija do 0,40 $. Inny gracz sprawdza to podbicie. Jeśli chciałbyś przebić, to do jakiej kwoty?
A 2
B 1,6
C1,2
18 Podstawy - Chcesz wspiąć się na limit NL25. Ile pieniędzy potrzebujesz do tego na swoim pokerowym koncie?
A 325 $
B 250
C 625
19 Po flopie - Co jest twoim głównym celem, gdy grasz w trybie &quot;kontroli puli&quot;?
A Budowa dużej puli.
B Utrzymanie puli tak małej jak to możliwe.
C Ochrona twoich kart.
20 Podstawy - Chcesz wspiąć się na limit NL10. Ile pieniędzy potrzebujesz do tego na swoim pokerowym koncie?
A 125
B300
C 250

Prosze o pomoc bo to moja ostatnia próba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom